Programma

U12 en U14 Klasse

Saturday, February 24
9:00 am - U12 - CLD vs Rialto

Saturday, March 10
9:00 am - U12 - De Arend vs Rialto

Saturday, April 14
9:30 am - U12 - Ballers Club Wanica vs Rialto
10:30 am - U14 - De Arend vs Ruckers

Saturday, April 21
9:00 am - U12 - SCVU vs Rialto
Sunday, January 21
10:30 am - U12 - Ballers Club Wanica vs SCVU
11:30 am - U14 - Ruckers vs SCVU

Sunday, February 18
10:30 am - U12 - Rialto vs SCVU

Sunday, April 15
10:30 am - U12 - Yellow Birds vs SCVU
11:30 am - U14 - Yellow Birds vs SCVU

Sunday, April 29
13:00 pm - U12 - De Arend vs SCVU
14:00 pm - U14 - De Arend vs SCVU

Sunday, May 13
10:30 am - U12 - CLD vs SCVU
11:30 am - U14 - CLD vs SCVU
Saturday, February 3
10:00 am - U12 - De Arend vs Yellow Birds
11:00 am - U14 - De Arend vs Yellow Birds

Saturday, February 10
10:00 am - U12 - SCVU vs Yellow Birds
11:00 am - U14 - SCVU vs Yellow Birds

Saturday, February 24
10:00 am - U14 - Ruckers vs Yellow Birds

Friday, April 27
17:00 pm - U12 - Rialto vs Yellow Birds

Saturday, April 28
10:00 am - U12 - Ballers Club Wanica vs Yellow Birds
11:00 am - U14 - Yellow Birds vs Ruckers

Saturday, May 5
10:00 am - U12 - CLD vs Yellow Birds
11:00 am - U14 - SCVU vs Ruckers
12:00 pm - U14 - CLD vs Yellow Birds

Sunday, January 21
12:00 pm - U12 - Yellow Birds vs CLD
1:00 pm - U14 - Yellow Birds vs CLD

Sunday, January 28
12:00 pm - U12 - SCVU vs CLD
1:00 pm - U14 - SCVU vs CLD

Sunday, February 11
12:00 pm - U12 - Ballers Club Wanica vs CLD
1:00 pm - U14 - Ruckers vs CLD

Sunday, April 22
12:00 pm - U12 - De Arend vs CLD
1:00 pm - U14 - De Arend vs CLD

Sunday, April 29
12:00 pm - U12 - Rialto vs CLD
Sunday, February 4
9:30 am - U12 - Rialto vs Ballers Club Wanica

Sunday, March 4
9:00 am - U12 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica

Sunday, March 11
9:00 am - U12 - SCVU vs Ballers Club Wanica
10:00 am - U14 - CLD vs Ruckers

Sunday, March 18
9:30 am - U12 - De Arend vs Ballers Club Wanica

Sunday, March 25
10:00 am - U12 - CLD vs Ballers Club Wanica

Saturday, January 20
9:00 am - U12 - Rialto vs De Arend

Saturday, January 27
9:00 am - U12 - Ballers Club Wanica vs De Arend
10:00 am - U12 - Yellow Birds vs Rialto
11:00 am - U14 - Ruckers vs De Arend

Saturday, February 17
9:00 am - U12 - CLD vs De Arend
10:00 am - U14 - CLD vs De Arend

Saturday, March 3
9:00 am - U12 - SCVU vs De Arend
10:00 am - U14 - SCVU vs De Arend

Saturday, March 24
9:00 am - U12 - Yellow Birds vs De Arend
10:00 am - U14 - Yellow Birds vs De Arend
Saturday, May 19
09:00 am - U12 - CLD vs De Arend
10:00 am - U12 - SCVU vs Rialto
11:00 am - U14 - CLD vs De arend

Sunday, May 20
10:00 am - U12 - CLD vs Ballers Club Wanica

Monday, May 21
04:30 pm - U12 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica

Saturday, May 26
09:00 am - U12 - Kampioen vs All Stars
10:15 am - U14 - Kampioen vs All Stars

HH = Heren Hoofdklasse
DH = Dames Hoofdklasse
H1E = Heren Eerste Klasse
H2E = Heren Tweede Klasse
J-U19 = Jongens U19 Klasse
M-U19 = Meisjes U19 Klasse
J-U16 = Jongens U16 Klasse
M-U16 = Meisjes U16 Klasse
U14 = U14 Klasse
U12 = U12 Klasse
U10 = U10 Klasse

wijzigingen voorbehouden

Overige Klassen

Ismay van Wilgen Sporthal

Sunday, January 7
7:30 pm - HH - CLD vs De Arend
9:00 pm - HH - Finabank Koi Carper vs De Schakel

Tuesday, January 9
4:00 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper I vs Finabank Koi Carper II
5:30 pm - J-U19 - SCVU vs Rialto
7:30 pm - HE - SCVU vs Telesur
9:00 pm - HE - De Arend vs Inter Maretraite

Saturday, January 13
9:00 am - M-U19 - Yellow Birds vs Rialto
10:30 am - M-U19 - SCVU vs De Arend

Sunday, January 14
9:00 am - HT - SCVU vs Rialto
10:30 am - HT - De Arend vs Finabank Koi Carper
4:00 pm - DH - Yellow Birds vs SCVU
5:30 pm - DH - Rialto vs De Arend
7:30 pm - HH - Yellow Birds vs SCVU
9:00 pm - HH - De Schakel vs Ruckers

Monday, January 15
3:30 pm - J-U16 - CLD vs De Arend
5:00 pm - J-U16 - Finabank Koi Carper vs SCVU

Tuesday, January 16
4:00 pm - J-U19 - De Arend vs Yellow Birds
5:30 pm - J-U19 - B.V. Hurricanes vs De Schakel
7:30 pm - HE - De Schakel vs Finabank Koi Carper
9:00 pm - HE - Inter Maretraite vs Yellow Birds

Thursday, January 18
4:00 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper II vs Rialto
5:30 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper I vs Yellow Birds
7:30 pm - HH - SCVU vs Finabank Koi Carper
9:00 pm - HH - CLD vs Yellow Birds

Saturday, January 20
9:00 am - M-U16 - Ballers Club Wanica vs Rialto
10:30 am - M-U16 - SCVU vs De Arend

Sunday, January 21
9:00 am - HT - De Schakel vs Ruckers
10:30 am - HT - Finabank Koi Carper vs B.V. Hurricanes
4:00 pm - DH - Yellow Birds vs Rialto
5:30 pm - DH - De Arend vs SCVU
7:30 pm - HH - Ruckers vs SCVU
9:00 pm - HH - Finabank Koi Carper vs CLD

Monday, January 22
3:30 pm - J-U16 - Rialto vs Yellow Birds
5:00 pm - J-U16 - De Arend vs SCVU

Tuesday, January 23
4:00 pm - J-U19 - SCVU vs De Schakel
5:30 pm - J-U19 - De Arend vs CLD
7:30 pm - HE - Finabank Koi Carper vs De Arend
9:00 pm - HE - SCVU vs De Schakel

Thursday, January 25
4:00 pm - J-U19 - Rialto vs Yellow Birds
5:30 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper II vs De Schakel
7:30 pm - HH - Yellow Birds vs De Arend
9:00 pm - HH - CLD vs Ruckers

Sunday, January 28
09:00 u am - J-U16 CLD vs Yellow Birds
11:00 u am - J-U16 Rialto vs Finabank Koi Carper
4:00 pm - DH - Rialto vs SCVU
5:30 pm - DH - De Arend vs Yellow Birds
7:30 pm - HH - De Arend vs Finabank Koi Carper
9:00 pm - HH - SCVU vs De Schakel

Monday, January 29
3:30 pm - M-U19 - Yellow Birds vs SCVU
5:00 pm - M-U19 - De Arend vs Rialto

Tuesday, January 30
4:00 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper I vs CLD
5:30 pm - J-U19 - SCVU vs B.V. Hurricanes
7:30 pm - HE - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper
9:00 pm - HE - De Arend vs SCVU
Ismay van Wilgen Sporthal

Thursday, February 1
4:00 pm - J-U19 - Yellow Birds vs De Schakel
5:30 pm - J-U19 - Rialto vs CLD
7:30 pm - HH - Ruckers vs De Arend
9:00 pm - HH - Finabank Koi Carper vs Yellow Birds

Saturday, February 3
9:00 am - M-U16 - Ballers Club Wanica vs SCVU
10:30 am - M-U16 - De Arend vs Rialto

Sunday, February 4
9:00 am - HT - Ruckers vs De Arend
10:30 am - HT - SCVU vs De Schakel
7:30 pm - HH - De Schakel vs CLD
9:00 pm - HH - Yellow Birds vs Ruckers

Monday, February 5
3:30 pm - J-U16 - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper
5:00 pm - J-U16 - De Arend vs Rialto

Tuesday, February 6
4:00 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper II vs B.V. Hurricanes
5:30 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper I vs De Arend
7:30 pm - HE - De Schakel vs Telesur
9:00 pm - HE - SCVU vs Yellow Birds

Thursday, February 8
4:00 pm - J-U19 - De Schakel vs CLD
5:30 pm - J-U19 - Yellow Birds vs B.V. Hurricanes
7:30 pm - HH - CLD vs SCVU
9:00 pm - HH - De Arend vs De Schakel

Saturday, February 10
9:00 am - M-U19 - SCVU vs Rialto
10:30 am - M-U19 - De Arend vs Yellow Birds

Sunday, February 11
9:00 am - HT - B.V. Hurricanes vs Ruckers
10:30 am - HT - De Arend vs SCVU
5:30 pm - DH - De Arend vs Rialto

Monday, February 12
3:30 pm - J-U16 - CLD vs SCVU
5:00 pm - J-U16 - Finabank Koi Carper vs De Arend

Tuesday, February 13
4:00 pm - J-U19 - Rialto vs De Arend
5:30 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper II vs SCVU
7:30 pm - HE - Finabank Koi Carper vs Inter Maretraite
9:00 pm - HE - Telesur vs De Arend

Thursday, February 15
4:00 pm - J-U19 - CLD vs B.V. Hurricanes
5:30 pm - J-U19 - De Schakel vs De Arend
7:30 pm - DH - SCVU vs Yellow Birds
9:00 pm - HH - SCVU vs De Arend

Saturday, February 17
9:00 am - M-U16 - SCVU vs Rialto
10:30 am - M-U16 - De Arend vs Ballers Club Wanica

Sunday, February 18
9:00 am - HT - De Schakel vs Rialto
10:30 am - HT - SCVU vs B.V. Hurricanes
4:00 pm - DH - SCVU vs De Arend
5:30 pm - DH - Rialto vs Yellow Birds
7:30 pm - HH - Ruckers vs Finabank Koi Carper
9:00 pm - HH - De Schakel vs Yellow Birds

Monday, February 19
3:30 pm - J-U16 - CLD vs Finabank Koi Carper
5:00 pm - J-U16 - SCVU vs Rialto

Tuesday, February 20
4:00 pm - J-U19 - Yellow Birds vs SCVU
5:30 pm - J-U19 - Rialto vs Finabank Koi Carper I
7:30 pm - HE - Yellow Birds vs Telesur
9:00 pm - HE - De Arend vs De Schakel - Wordt ingehaald op 20 maart 2018

Thursday, February 22
4:00 pm - J-U19 - B.V. Hurricanes vs De Arend
5:30 pm - J-U19 - CLD vs SCVU
7:30 pm - HH - De Arend vs CLD
9:00 pm - HH - De Schakel vs Finabank Koi Carper

Palefi

Sunday, February 25
11:00 am - U10 - CLD 1 vs De Arend
11:00 am - U10 - SCVU1 vs CLD2
11:30 am - U10 - SCVU2 vs CLD3
11:30 am - U10 - Yellow Birds vs Rialto
12:00 pm - U10 - De Arend vs CLD3
12:00 pm - U10 - SCVU1 vs Rialto
12:30 pm - U10 - SCVU2 vs CLD1
12:30 pm - U10 - Yellow Birds vs CLD2
13:00 pm - U10 - CLD1 vs CLD3
13:00 pm - U10 - SCVU1 vs Yellow Birds
13:30 pm - U10 - De Arend vs SCVU2
13:30 pm - U10 - Rialto vs CLD2
14:00 pm - U10 - Finale
14:00 pm - U10 - 3e/4e plaats

Ismay van Wilgen Sporthal

Monday, February 26
3:30 pm - J-U16 - CLD vs Rialto
5:00 pm - J-U16 - SCVU vs Yellow Birds

Tuesday, February 27
4:00 pm - J-U19 - De Schakel vs Finabank Koi Carper I
5:30 pm - J-U19 - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper II
7:30 pm - HE - Inter Maretraite vs SCVU
9:00 pm - HE - De Schakel vs Yellow Birds
Ismay van Wilgen Sporthal

Saturday, March 3
9:00 am - M-U19 - De Arend vs SCVU
10:30 am - M-U19 - Rialto vs Yellow Birds

Sunday, March 4
9:00 am - HT - Rialto vs De Arend
10:30 am - HT - Ruckers vs Finabank Koi Carper
4:00 pm - DH - Yellow Birds vs De Arend
5:30 pm - DH - SCVU vs Rialto
7:30 pm - HH - SCVU vs Yellow Birds
9:00 pm - HH - Ruckers vs De Schakel

Monday, March 5
5:00 pm - J-U16 - Yellow Birds vs De Arend

Tuesday, March 6
4:00 pm - J-U19 - De Arend vs SCVU
5:30 pm - J-U19 - B.V. Hurricanes vs Finabank Koi Carper I
7:30 pm - HE - Telesur vs Inter Maretraite
9:00 pm - HE - SCVU vs Finabank Koi Carper

Thursday, March 8
4:00 pm - J-U19 - CLD vs Finabank Koi Carper II
5:30 pm - J-U19 - De Schakel vs Rialto
7:30 pm - HH - Finabank Koi Carper vs SCVU
9:00 pm - HH - Yellow Birds vs CLD

Sunday, March 11
9:00 am - HT - B.V. Hurricanes vs Rialto
10:30 am - HT - De Arend vs De Schakel
7:30 pm - HH - SCVU vs Ruckers
9:00 pm - HH - CLD vs Finabank Koi Carper

Monday, March 12
15:30 pm - M-U16 - De Arend vs SCVU
17:00 pm - M-U16 - Rialto vs Ballers Club Wanica

Tuesday, March 13
4:00 pm - J-U19 - SCVU vs Finabank Koi Carper I
5:30 pm - J-U19 - De Arend vs Finabank Koi Carper II
7:30 pm - HE - Inter Maretraite vs De Schakel
9:00 pm - HE - Yellow Birds vs De Arend

Thursday, March 15
4:00 pm - J-U19 - B.V. Hurricanes vs Rialto
5:30 pm - J-U19 - CLD vs Yellow Birds
7:30 pm - HH - De Arend vs Yellow Birds
9:00 pm - HH - Ruckers vs CLD

Saturday, March 17
9:00 am - M-U19 - Rialto vs De Arend
10:30 am - M-U19 - SCVU vs Yellow Birds

Nest

Saturday, March 17
10:00 am - U10 - CLD1 vs SCVU1
10:00 am - U10 - CLD3 vs Rialto
10:30 am - U10 - SCVU2 vs Yellow Birds
10:30 am - U10 - De Arend vs CLD2
11:00 am - U10 - CLD1 vs SCVU2
11:00 am - U10 - CLD3 vs CLD2
11:30 am - U10 - SCVU1 vs Yellow Birds
11:30 am - U10 - Rialto vs De Arend
12:00 pm - U10 - CLD1 vs Yellow Birds
12:00 pm - U10 - CLD3 vs De Arend
12:30 pm - U10 - SCVU1 vs SCVU2
12:30 pm - U10 - Rialto vs CLD2
13:00 pm - U10 - Finale
13:00 pm - U10 - 3e/4e plaats
13:30 pm - Prijsuitreiking

Ismay van Wilgen Sporthal

Sunday, March 18
9:00 am - HT - Finabank Koi Carper vs SCVU
10:30 am - HT - De Schakel vs B.V. Hurricanes
4:00 pm - DH - Yellow Birds vs SCVU (halve finale game 1)
5:30 pm - DH - Rialto vs De Arend (halve finale game 1)
7:30 pm - HH - Finabank Koi Carper vs De Arend
9:00 pm - HH - De Schakel vs SCVU

Monday, March 19
3:30 pm - J-U16 - De Arend vs CLD
5:00 pm - J-U16 - Yellow Birds vs Rialto

Tuesday, March 20
7:30 pm - HE - Finabank Koi Carper vs Telesur
9:00 pm - HE - De Arend vs De Schakel

Thursday, March 22
4:00 pm - J-U19 - SCVU vs Finabank Koi Carper I (halve finale game 1)
5:30 pm - J-U19 - Yellow Birds vs De Arend (halve finale game 1)
7:30 pm - HH - De Arend vs Ruckers
9:00 pm - HH - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper

Saturday, March 24
9:00 am - M-U16 - Rialto vs De Arend
10:30 am - M-U16 - SCVU vs Ballers Club Wanica
7:30 pm - HE - Yellow Birds vs De Arend (halve finale game 1)
9:00 pm - HE - Finabank Koi Carper vs De Schakel (halve finale game 1)

Sunday, March 25
9:00 am - HT - SCVU vs Ruckers
10:30 am - HT - Rialto vs Finabank Koi Carper
4:00 pm - DH - De Arend vs Rialto (halve finale game 2)
5:30 pm - DH - SCVU vs Yellow Birds (halve finale game 2)
7:30 pm - HH - CLD vs De Schakel
9:00 pm - HH - Ruckers vs Yellow Birds

Monday, March 26
3:30 pm - J-U16 - SCVU vs Finabank Koi Carper
5:00 pm - J-U16 - Yellow Birds vs CLD

Tuesday, March 27
4:00 pm - J-U19 - De Arend vs Yellow Birds (halve finale game 2)
5:30 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper I vs SCVU (halve finale game 2)

Thursday, March 29
7:30 pm - HH - Finabank Koi Carper vs Ruckers
9:00 pm - HH - De Schakel vs De Arend
Ismay van Wilgen Sporthal

Sunday, April 8
9:00 am - HT - B.V. Hurricanes vs De Arend
10:30 am - HT - Finabank Koi Carper vs De Schakel
5:30 pm - DH - Yellow Birds vs De Arend (finale game 1)
7:30 pm - HH - SCVU vs CLD
9:00 pm - HH - Yellow Birds vs De Schakel

Monday, April 9
3:30 pm - J-U16 - SCVU vs De Arend
5:00 pm - J-U16 - Finabank Koi Carper vs Rialto

Tuesday, April 10
5:30 pm - J-U19 - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper I (finale game 1)
7:30 pm - DH - De Arend vs Yellow Birds (finale game 2)

Thursday, April 12
5:30 pm - J-U19 - SCVU vs De Arend (3/4 plaats)
7:30 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper I vs Yellow Birds (finale game 2)
9:00 pm - HH - De Arend vs SCVU

Saturday, April 14
9:00 am - M-U19 - Yellow Birds vs De Arend
10:30 am - M-U19 - Rialto vs SCVU
7:30 pm - HE - De Schakel vs Finabank Koi Carper (halve finale game 2)
9:00 pm - HE - De Arend vs Yellow Birds (halve finale game 2)

Sunday, April 15
10:30 am - HT - Ruckers vs Rialto
7:30 pm - DH - SCVU vs Rialto (game 3/4 plaats)
9:00 pm - DH - Yellow Birds vs De Arend (finale game 3)

Monday, April 16
3:30 pm - J-U16 - Finabank Koi Carper vs Yellow Birds
5:00 pm - J-U16 - Rialto vs De Arend

Tuesday, April 17
7:30 pm - DH - De Arend vs Yellow Birds (finale game 4)

Thursday, April 19
4:00 pm - J-U16 - Finabank Koi Carper vs CLD
5:30 pm - J-U16 - Rialto vs SCVU
7:30 pm - HH - SCVU vs De Arend (halve finale, game 1)
9:00 pm - HH - Yellow Birds vs De Schakel (halve finale, game 1)

Saturday, April 21
9:00 am - M-U16 - Ballers Club Wanica vs De Arend
10:30 am - M-U16 - Rialto vs SCVU
7:30 pm - HE - Finabank Koi Carper vs De Schakel (halve finale game 3)

Sunday, April 22
9:00 am - HT - SCVU vs Finabank Koi Carper (kruisfinale)
10:30 am - HT - De Arend vs De Schakel (kruisfinale)
7:30 pm - HH - De Schakel vs Yellow Birds (halve finale, game 2)
9:00 pm - HH - De Arend vs SCVU (halve finale, game 2)

Tuesday, April 24
4:00 pm - J-U16 - SCVU vs CLD
5:30 pm - J-U16 - De Schakel vs Yellow Birds
7:30 pm - HH - SCVU vs De Arend (halve finale, game 3)
9:00 pm - HH - Yellow Birds vs De Schakel (halve finale, game 3)

Thursday, April 26
4:00 pm - J-U16 - De Arend vs Finabank Koi Carper
5:30 pm - J-U16 - Yellow Birds vs SCVU
7:30 pm - HH - De Schakel vs Yellow Birds (halve finale, game 4)

Saturday, April 28
7:30 pm - M-U19 - Yellow Birds vs SCVU (finale game 1)
9:00 pm - HE - Yellow Birds vs De Arend (halve finale game 3)

Sunday, April 29
9:00 am - HT - SCVU vs De Schakel(3/4 plaats)
10:30 am - HT - Finabank Koi Carper vs De Arend(finale)
5:30 pm - M-U16 - Ballers Club Wanica vs De Arend (finale game 1)
7:30 pm - HH - De Schakel vs Yellow Birds (halve finale game 5)

Monday, April 30
5:00 pm - J-U16 - Rialto vs CLD
Ismay van Wilgen Sporthal

Thursday, May 3
5:30 pm - M-U19 - SCVU vs Yellow Birds (finale game 2)
7:30 pm - HH - SCVU vs Yellow Birds (finale game 1)

Saturday, May 5
7:30 pm - HE - De Arend vs De Schakel (3/4 plaats)
9:00 pm - HE - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper (finale game 1)

Sunday, May 6
4:00 pm - J-U16 - SCVU vs CLD (halve finale game 1)
5:30 pm - J-U16 - Yellow Birds vs De Arend (halve finale game 1)
7:30 pm - HH - Yellow Birds vs SCVU (finale game 2)

Monday, May 7
3:30 pm - M-U16 - De Arend vs Ballers Club Wanica (finale game 2)
5:00 pm - M-U19 - Yellow Birds vs SCVU (finale game 3)

Tuesday, May 8
4:00 pm - J-U16 - De Arend vs Yellow Birds (halve finale game 2)
5:30 pm - J-U16 - CLD vs SCVU (halve finale game 2)
7:30 pm - HH - De Arend vs De Schakel (3/4 plaats)
9:00 pm - HH - SCVU vs Yellow Birds (finale game 3)

Thursday, May 10
7:30 pm - HH - Yellow Birds vs SCVU (finale game 4)

Saturday, May 12
7:30 pm - J-U16 - SCVU vs Yellow Birds (finale game 1)
9:00 pm - HE - Finabank Koi Carper vs Yellow Birds (finale game 2)

IMEAO1

Saturday, May 12
14:00 pm - U10 - Rialto vs CLD1
14:00 pm - U10 - De Arend vs Yellow Birds
14:30 pm - U10 - CLD2 vs CLD3
14:30 pm - U10 - SCVU1 vs SCVU2
15:00 pm - U10 - Rialto vs CLD3
15:00 pm - U10 - De Arend vs SCVU2
15:30 pm - U10 - CLD1 vs CLD2
15:30 pm - U10 - Yellow Birds vs SCVU1
16:00 pm - U10 - Rialto vs CLD2
16:00 pm - U10 - De Arend vs SCVU1
16:00 pm - U10 - CLD1 vs CLD3
16:00 pm - U10 - SCVU2 vs Yellow Birds
16:30 pm - Finale
16:30 pm - 3e/4e plaats
17:00 pm - Prijsuitreiking

Ismay van Wilgen Sporthal

Sunday, May 13
7:30 pm - HH - SCVU vs Yellow Birds (finale game 5)

Tuesday, May 15
4:00 pm - J-U16 - CLD vs De Arend (3/4 plaats)
5:30 pm - J-U16 - Yellow Birds vs SCVU (finale game 2)

Heeft u vragen of opmerkingen?
Contact ons op info@sba.sr