Nieuws

20 mei 2019

Resultaten 19/5/2019

Wedstrijduitslagen 19 Mei 2019 : HR – Ballers Club Wanica vs De Schakel 48-62 (19-27) – Topscoorders: Mullin Dennis (25) BCW & Chin A Sen Diego […]
19 mei 2019

Resultaten 18/5/2019

Wedstrijduitslagen 18 Mei 2019 : M-U16 – Rialto vs De Arend 0-20 – Reglementaire winst voor De Arend M-U16 – SCVU vs Ballers Club Wanica 38-66 […]
17 mei 2019

Resultaten 16/5/2019

Wedstrijduitslagen 16 mei 2019 : J-U16 – (Finale Game 3 ) – Yellow Birds vs SCVU 101-98 (41-39) (89-89) – Topscoorders: Holland Diego (28) Yellow Birds […]
16 mei 2019

Programma Wijzigingen HH

De volgende wijzigingen in het schema van de heren hoofdklasse: – 2 juli 7:30 pm – Finabank Koi Caper vs De Arend 9:15 pm – SCVU […]
27 april 2016

Resultaten 26/4/2016

Wedstrijduitslagen van 26/4/2016: 1 – JJ – B.V. Frimangron-Hurricanes vs PBV/Rialto 56-73 (19-43) – Topscoorders: Devid Roucher (15) B.V. Frimangron-Hurricanes & Brondenstein Lagwijn(20) PBV/Rialto 2 – JJ – […]
26 april 2016

Resultaten 25/4/2016

Wedstrijduitslagen van 25/4/2016:   1 – JA – Oase vs Inter Maretraite 20-0 – Reglementaire winst voor Oase i.v.m. afwezigheid van Inter Maretraite 2 – JA – […]
25 april 2016

Wedstrijdschema 25 Apr 2016 – 1 mei 2016

Wedstrijdschema 25 apr – 1 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma 25 apr 15:30 – JA – Oase vs Inter Maretraite 17:00 – JA – […]
25 april 2016

Resultaten 23-24/4/2016

Wedstrijduitslagen van 23/4/2016: 1 – MA – PBV/Rialto vs De Arend 63-42 (30-19) – Topscoorders: Tolud Anita (37) PBV/Rialto & Breinburg Chayenne (18) De Arend 2 – […]
22 april 2016

Resultaten 21/4/2016

Wedstrijduitslagen van 21/4/2016: 1 – JA – Inter Maretraite vs PBV/Rialto 78-81 (47-30) – Topscoorders: Kloppenburg Chevaro (47) Inter Maretraite & Prado Archinio (22) PBV/Rialto 2 – […]
20 april 2016

Resultaten 19/4/2016

Wedstrijduitslagen van 19/4/2016: 1 – JJ – PBV/Rialto vs Yellow Birds 57-78 (31-29) – Topscoorders: Tjon A Len Alonzo (21) PBV/Rialto & Samson Donyell (21) Yellow Birds […]
19 april 2016

Wedstrijdschema 18 – 25 Apr 2016

Locatie: Anthony Nesty Sporthal (NIS) Maandag 18 apr 16:00u – U17 – L’Schutz vs St.Willebrordus 17:15u – U17 – STS 2 vs St.Paschalis 18:30u – U17 […]
19 april 2016

Resultaten 18/4/2016

Wedstrijduitslagen van 18/4/2016: 1 – JA – Yellow Birds vs SCVU 57-107 (21-54) – Topscoorders: Weibolt Keaton (29) Yellow Birds & Lobman Tano (30) SCVU 2 – JA […]
18 april 2016

Wedstrijdschema 18 – 24 Apr 2016

Wedstrijdschema 18 apr – 24 apr Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma 18 apr 15:30 – JA – Yellow Birds vs SCVU 17:00 – JA – […]
18 april 2016

Resultaten 16-17/4/2016

Wedstrijduitslagen van 16/4/2016: 1 – MJ – SCVU vs De Arend 39-42 (21-16) – Topscoorders: Hubard Stephanie (8) SCVU & Breinburg Chayenne (14) De Arend 2 – MJ […]
15 april 2016

Resultaten 14/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 14/4/2016: 1 – JJ – B.V. Frimangron-Hurricanes vs SCVU 52-60 (27-37) – Topscoorders: Devid Roucher (16) B.V. Frimangron-Hurricanes & Emanuels Jonathan (18) SCVU 2 – JJ […]
13 april 2016

Resultaten 12/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 12/4/2016: 1 – JJ – Yellow Birds vs De Arend 67-89 (37-35) – Topscoorders: Samson Donyell (29) Yellow Birds & Leter Dancell (25) […]
12 april 2016

Wedstrijdschema 11 – 17 Apr 2016

  Wedstrijdschema 11 apr – 17 apr Ismay van Wilgen Sporthal Ma 11 apr 15:30 – JA – De Arend vs PBV/Rialto 17:00 – JA – […]
12 april 2016

Resultaten 11/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 11/4/2016: 1 – JA – De Arend vs PBV/Rialto 89-66 (49-28) – Topscoorders: Blijd Andrew (47) De Arend & Lion Vincent (25) PBV/Rialto 2 – […]
11 april 2016

Resultaten 9-10/4/2016

Wedstrijduitslagen van 9/4/2016: 1 – MA – De Arend vs SCVU 31-47 (20-22) – Topscoorders: De Mees Amare (18) De Arend & Nijman Jolain (17) SCVU 2 – […]
8 april 2016

Resultaten 7/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 7/4/2016: 1 – JA – CLD vs Oase 36-79 (22-26) – Topscoorders: Sield Vitone (14) CLD & Lieuw Kie Song Timothy (35) Oase 2 – […]
6 april 2016

Resultaten 5/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 5/4/2016: 1 – JJ – CLD vs De Arend 55-102 (30-44) – Topscoorders: Nijman Jose (13) CLD & Leter Dancell (27) De Arend 2 – […]
5 april 2016

Resultaten 4/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 4/4/2016: 1 – JA – SCVU vs Inter Maretraite 88-77 (43-36) – Topscoorders: Stoffels Farai (25) SCVU & Kloppenburg Chevaro (29) Inter Maretraite 2 – JA […]
4 april 2016

Wedstrijdschema 4 – 10 Apr 2016

  Wedstrijdschema 4 apr – 10 apr Ismay van Wilgen Sporthal Ma 4 apr 15:30 – JA – SCVU vs Inter Maretraite 17:00 – JA – […]
4 april 2016

Resultaten 3/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 3/4/2016: 1 – HT – De Dolfijn vs SWM 37-75 (17-39) – Topscoorders: Blankendal Samuel (10) De Dolfijn & Van Engel Vincent (23) […]
28 maart 2016

Diploma-Uitreiking BT4 Cursisten

Enkele beelden van de BT4 Diploma uitkreiking op zaterdag 26 maart j.l. De verkorte BT4 opleiding (6 maanden) kwam tot stand door een bundeling van de […]