Ismay van Wilgen Sporthal

Zondag, 17 Jul 2022
9:00 - J-U16 - CLD vs Rialto/Hurricanes
10:45 - J-U16 - Flora Ballers vs Ballers Club Wanica
16:00 - DH - SCVU vs Yellow Birds
17:45 - DH - De Arend I vs Ballers Club Wanica
19:30 - HE - CLD vs Yellow Birds
21:15 - HE - Rialto/Hurricanes vs De Arend

Dinsdag, 19 Jul 2022
16:00 - M-U19 - Ballers Club Wanica vs SCVU
17:45 - M-U19 - De Arend vs Yellow Birds
19:30 - J-U19 - Yellow Birds vs CLD
21:15 - HE - PASV vs Telesur

Donderdag, 21 Jul 2022
16:00 - J-U19 - Flora Ballers vs De Arend
17:45 - J-U19 - Rialto/Hurricanes vs SCVU
19:30 - HE - Koi Carper vs De Arend II
21:15 - HE - Ruckers vs SCVU

Zondag, 24 Jul 2022
9:00 - J-U16 - SCVU vs De Arend
10:45 - J-U16 - Ballers Club Wanica vs CLD
16:00 - DH - Rialto/Hurricanes vs De Arend II
17:45 - DH - Yellow Birds vs De Arend I
19:30 - HE - De Arend vs CLD
21:15 - HE - Telesur vs Rialto/Hurricanes

Dinsdag, 26 Jul 2022
16:00 - M-U16 - De Arend vs Yellow Birds
17:45 - J-U16 - De Arend vs Flora Ballers
19:30 - J-U19 - De Arend vs Yellow Birds
21:15 - HE - De Arend II vs PASV

Donderdag, 28 Jul 2022
16:00 - J-U19 - SCVU vs Flora Ballers
17:45 - J-U19 - De Schakel vs Rialto/Hurricanes
19:30 - HE - SCVU vs Koi Carper
21:15 - HE - De Schakel vs Ruckers

Zondag, 31 Jul 2022
9:00 - J-U16 - Yellow Birds vs SCVU
10:45 - J-U16 - CLD vs De Arend
16:00 - DH - De Arend II vs SCVU
17:45 - DH - Ballers Club Wanica vs Rialto/Hurricanes
19:30 - HH - De Arend vs De Schakel
21:15 - HH - Ruckers vs SCVU
Ismay van Wilgen Sporthal

Dinsdag, 02 Aug 2022
16:00 - M-U19 - SCVU vs De Arend
17:45 - M-U19 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica
19:30 - J-U19 - Yellow Birds vs SCVU
21:15 - HE - CLD vs Telesur

Donderdag, 04 Aug 2022
16:00 - J-U19 - CLD vs De Arend
17:45 - J-U19 - Flora Ballers vs De Schakel
19:30 - HE - Yellow Birds vs De Arend
21:15 - HE - Rialto/Hurricanes vs De Arend II

Zondag, 07 Aug 2022
9:00 - J-U16 - Rialto/Hurricanes vs Ballers Club Wanica
10:45 - J-U16 - Flora Ballers vs Yellow Birds
16:00 - DH - SCVU vs Ballers Club Wanica
17:45 - DH - Yellow Birds vs De Arend II
19:30 - HH - Yellow Birds vs Koi Carper
21:15 - HH - De Schakel vs Ruckers

Donderdag, 11 Aug 2022
16:00 - J-U19 - De Schakel vs Yellow Birds
17:45 - J-U19 - SCVU vs CLD
19:30 - HE - PASV vs SCVU
21:15 - HE - Koi Carper vs De Schakel

Zondag, 14 Aug 2022
9:00 - J-U16 - Yellow Birds vs CLD
10:45 - J-U16 - De Arend vs Rialto/Hurricanes
16:00 - DH - De Arend I vs Rialto/Hurricanes
17:45 - DH - Ballers Club Wanica vs Yellow Birds
19:30 - HH - Koi Carper vs De Arend
21:15 - HH - SCVU vs Yellow Birds

Dinsdag, 16 Aug 2022
16:00 - M-U16 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica
17:45 - J-U16 - SCVU vs Flora Ballers
19:30 - J-U19 - Rialto/Hurricanes vs Flora Ballers
21:15 - HE - De Arend II vs CLD

Donderdag, 18 Aug 2022
16:00 - J-U19 - Yellow Birds vs Rialto/Hurricanes
17:45 - J-U19 - CLD vs De Schakel
19:30 - HE - Telesur vs Yellow Birds
21:15 - HE - SCVU vs Rialto/Hurricanes

Zondag, 21 Aug 2022
9:00 - J-U16 - CLD vs SCVU
10:45 - J-U16 - Rialto/Hurricanes vs Yellow Birds
16:00 - DH - Rialto/Hurricanes vs SCVU
17:45 - DH - De Arend II vs De Arend I
19:30 - HH - De Arend vs SCVU
21:15 - HH - De Schakel vs Koi Carper

Dinsdag, 23 Aug 2022
16:00 - M-U19 - Ballers Club Wanica vs De Arend
17:45 - M-U19 - SCVU vs Yellow Birds
19:30 - J-U19 - De Arend vs SCVU
21:15 - HE - De Schakel vs PASV

Donderdag, 25 Aug 2022
16:00 - J-U19 - Flora Ballers vs Yellow Birds
17:45 - J-U19 - Rialto/Hurricanes vs CLD
19:30 - HE - Ruckers vs Koi Carper
21:15 - HE - CLD vs SCVU

Zondag, 28 Aug 2022
9:00 - J-U16 - Ballers Club Wanica vs De Arend
10:45 - J-U16 - Flora Ballers vs CLD
16:00 - DH - SCVU vs De Arend I
17:45 - DH - Yellow Birds vs Rialto/Hurricanes
19:30 - HH - Ruckers vs Yellow Birds
21:15 - HH - SCVU vs De Schakel

Dinsdag, 30 Aug 2022
16:00 - M-U16 - Ballers Club Wanica vs De Arend
17:45 - J-U16 - SCVU vs Rialto/Hurricanes
19:30 - J-U19 - De Schakel vs De Arend
21:15 - HE - Yellow Birds vs De Arend II
Ismay van Wilgen Sporthal

Donderdag, 01 Sep 2022
16:00 - J-U19 - CLD vs Flora Ballers
17:45 - J-U19 - De Arend vs Rialto/Hurricanes
19:30 - HE - De Arend vs Telesur
21:15 - HE - Rialto/Hurricanes vs De Schakel

Zondag, 04 Sep 2022
9:00 - J-U16 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica
10:45 - J-U16 - Rialto/Hurricanes vs Flora Ballers
16:00 - DH - De Arend II vs Ballers Club Wanica
17:45 - DH - Yellow Birds vs SCVU
19:30 - HH - Yellow Birds vs De Arend
21:15 - HH - Koi Carper vs Ruckers

Dinsdag, 06 Sep 2022
16:00 - M-U19 - SCVU vs Ballers Club Wanica
17:45 - M-U19 - Yellow Birds vs De Arend
19:30 - J-U19 - SCVU vs De Schakel
21:15 - HE - PASV vs Ruckers

Donderdag, 08 Sep 2022
16:00 - J-U19 - CLD vs Yellow Birds
17:45 - J-U19 - De Arend vs Flora Ballers
19:30 - HE - De Schakel vs CLD
21:15 - HE - SCVU vs Yellow Birds

Zondag, 11 Sep 2022
9:00 - J-U16 - Ballers Club Wanica vs SCVU
10:45 - J-U16 - De Arend vs Yellow Birds
16:00 - DH - Ballers Club Wanica vs De Arend I
17:45 - DH - De Arend II vs Rialto/Hurricanes
19:30 - HH - De Arend vs Ruckers
21:15 - HH - De Schakel vs Yellow Birds

Dinsdag, 13 Sep 2022
16:00 - M-U16 - Yellow Birds vs De Arend
17:45 - J-U16 - Rialto/Hurricanes vs CLD
19:30 - J-U19 - SCVU vs Rialto/Hurricanes
21:15 - HE - De Arend II vs De Arend

Donderdag, 15 Sep 2022
16:00 - J-U19 - Yellow Birds vs De Arend
17:45 - J-U19 - Flora Ballers vs SCVU
19:30 - HE - Ruckers vs Rialto/Hurricanes
21:15 - HE - Koi Carper vs PASV

Zondag, 18 Sep 2022
9:00 - J-U16 - Ballers Club Wanica vs Flora Ballers
10:45 - J-U16 - De Arend vs SCVU
16:00 - DH - SCVU vs De Arend II
17:45 - DH - De Arend I vs Yellow Birds
19:30 - HH - Koi Carper vs SCVU
21:15 - HH - De Schakel vs De Arend

Dinsdag, 20 Sep 2022
16:00 - M-U19 - De Arend vs SCVU
17:45 - M-U19 - Ballers Club Wanica vs Yellow Birds
19:30 - J-U19 - Rialto/Hurricanes vs De Schakel
21:15 - HE - CLD vs Ruckers

Donderdag, 22 Sep 2022
16:00 - J-U19 - SCVU vs Yellow Birds
17:45 - J-U19 - De Schakel vs Flora Ballers
19:30 - HE - Yellow Birds vs De Schakel
21:15 - HE - De Arend vs SCVU

Zondag, 25 Sep 2022
9:00 - J-U16 - CLD vs Ballers Club Wanica
10:45 - J-U16 - Flora Ballers vs De Arend
16:00 - DH - Rialto/Hurricanes vs Ballers Club Wanica
17:45 - DH - De Arend II vs Yellow Birds
19:30 - HH - SCVU vs Ruckers
21:15 - HH - Koi Carper vs Yellow Birds

Dinsdag, 27 Sep 2022
16:00 - M-U16 - Ballers Club Wanica vs Yellow Birds
17:45 - J-U16 - SCVU vs Yellow Birds
19:30 - HE - Telesur vs De Arend II
21:15 - HE - Rialto/Hurricanes vs Koi Carper

Donderdag, 29 Sep 2022
16:00 - J-U19 - De Arend vs CLD
17:45 - J-U19 - Yellow Birds vs De Schakel
19:30 - HE - Koi Carper vs CLD
21:15 - HH - De Arend vs Koi Carper
Ismay van Wilgen Sporthal

Zondag, 02 Oct 2022
9:00 - J-U16 - De Arend vs CLD
10:45 - J-U16 - Yellow Birds vs Flora Ballers
16:00 - DH - Ballers Club Wanica vs SCVU
17:45 - DH - Rialto/Hurricanes vs De Arend I
19:30 - HH - Ruckers vs De Schakel
21:15 - HH - Yellow Birds vs SCVU

Dinsdag, 04 Oct 2022
16:00 - M-U19 - De Arend vs Ballers Club Wanica
17:45 - M-U19 - Yellow Birds vs SCVU
19:30 - HE - Ruckers vs Yellow Birds
21:15 - HE - De Schakel vs De Arend

Donderdag, 06 Oct 2022
16:00 - J-U19 - CLD vs SCVU
17:45 - J-U19 - Flora Ballers vs Rialto/Hurricanes
19:30 - HE - SCVU vs Telesur
21:15 - HH - SCVU vs De Arend

Zondag, 09 Oct 2022
9:00 - J-U16 - Ballers Club Wanica vs Rialto/Hurricanes
10:45 - J-U16 - CLD vs Yellow Birds
16:00 - DH - SCVU vs Rialto/Hurricanes
17:45 - DH - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica
19:30 - HH - Koi Carper vs De Schakel
21:15 - HH - Yellow Birds vs Ruckers

Dinsdag, 11 Oct 2022
16:00 - M-U16 - De Arend vs Ballers Club Wanica
17:45 - J-U16 - Rialto/Hurricanes vs De Arend
19:30 - HE - PASV vs Rialto/Hurricanes
21:15 - HE - Yellow Birds vs Koi Carper

Donderdag, 13 Oct 2022
16:00 - J-U19 - Rialto/Hurricanes vs Yellow Birds
17:45 - J-U19 - De Schakel vs CLD
19:30 - HE - CLD vs PASV
21:15 - HH - De Arend vs Yellow Birds

Zondag, 16 Oct 2022
9:00 - J-U16 - Flora Ballers vs SCVU
10:45 - J-U16 - Yellow Birds vs Rialto/Hurricanes
16:00 - DH - De Arend I vs De Arend II
17:45 - DH - Rialto/Hurricanes vs Yellow Birds
19:30 - HH - De Schakel vs SCVU
21:15 - HH - Ruckers vs Koi Carper

Dinsdag, 18 Oct 2022
16:00 - M-U19 - Ballers Club Wanica vs SCVU
17:45 - M-U19 - De Arend vs Yellow Birds
19:30 - HE - De Arend vs Ruckers
21:15 - HE - Telesur vs De Schakel

Donderdag, 20 Oct 2022
16:00 - J-U19 - SCVU vs De Arend
17:45 - J-U19 - Yellow Birds vs Flora Ballers
19:30 - HE - De Arend II vs SCVU
21:15 - HH - Ruckers vs De Arend

Zondag, 23 Oct 2022
9:00 - J-U16 - SCVU vs CLD
10:45 - J-U16 - De Arend vs Ballers Club Wanica
16:00 - DH - De Arend I vs SCVU
17:45 - DH - Ballers Club Wanica vs De Arend II
19:30 - HH - Yellow Birds vs De Schakel
21:15 - HH - SCVU vs Koi Carper

Dinsdag, 25 Oct 2022
16:00 - M-U16 - De Arend vs Yellow Birds
17:45 - J-U16 - CLD vs Flora Ballers
19:30 - HE - Rialto/Hurricanes vs CLD
21:15 - HE - PASV vs Yellow Birds

Donderdag, 27 Oct 2022
16:00 - M-U16 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica
17:45 - J-U19 - CLD vs Rialto/Hurricanes
19:30 - HE - Koi Carper vs De Arend
21:15 - HE - Ruckers vs Telesur

Zondag, 30 Oct 2022
9:00 - J-U16 - Rialto/Hurricanes vs SCVU
10:45 - J-U16 - Ballers Club Wanica vs Yellow Birds
Ismay van Wilgen Sporthal

Dinsdag, 01 Nov 2022
16:00 - M-U19 - SCVU vs De Arend
17:45 - M-U19 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica
19:30 - HE - De Schakel vs De Arend II
21:15 - HE - Yellow Birds vs Rialto/Hurricanes

Donderdag, 03 Nov 2022
17:45 - M-U16 - Ballers Club Wanica vs De Arend
19:30 - J-U19 - De Arend vs De Schakel

Zondag, 06 Nov 2022
9:00 - J-U16 - Flora Ballers vs Rialto/Hurricanes
10:45 - J-U16 - SCVU vs Ballers Club Wanica

Dinsdag, 08 Nov 2022
16:00 - M-U16 - Yellow Birds vs De Arend
17:45 - J-U19 - Flora Ballers vs CLD
19:30 - HE - De Arend vs PASV
21:15 - HE - Telesur vs Koi Carper

Donderdag, 10 Nov 2022
17:45 - M-U19 - Ballers Club Wanica vs De Arend
19:30 - M-U19 - SCVU vs Yellow Birds

Dinsdag, 15 Nov 2022
16:00 - M-U16 - Ballers Club Wanica vs Yellow Birds
17:45 - J-U19 - Rialto/Hurricanes vs De Arend
19:30 - HE - De Arend II vs Ruckers
21:15 - HE - SCVU vs De Schakel

Donderdag, 17 Nov 2022
17:45 - J-U16 - Yellow Birds vs De Arend

Dinsdag, 22 Nov 2022
17:45 - M-U16 - De Arend vs Ballers Club Wanica
19:30 - J-U19 - De Schakel vs SCVU

HH = Heren Hoofdklasse
DH = Dames Hoofdklasse
HE = Heren Eerste Klasse
J-U19 = Jongens U19 Klasse
M-U19 = Meisjes U19 Klasse
J-U16 = Jongens U16 Klasse
M-U16 = Meisjes U16 Klasse
U14 = U14 Klasse
U12 = U12 Klasse
U10 = U10 Klasse
U8 = U8 Klasse

wijzigingen voorbehouden

Heeft u vragen of opmerkingen?
Contact ons op info@sba.sr