Programma

Ismay van Wilgen Sporthal
Zondag, 18 Nov 2018
7:30 pm - HE - SCVU vs Telesur
9:15 pm - HE - B.V. Hurricanes vs De Schakel

Maandag, 19 Nov 2018
3:30 pm - J-U16 - CLD vs De Schakel
5:15 pm - J-U16 - SCVU vs De Arend

Dinsdag, 20 Nov 2018
4:00 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs Yellow Birds
5:45 pm - J-U19 - SCVU vs De Schakel
7:30 pm - HE - Ruckers vs Rialto
9:15 pm - HE - De Arend vs CLD

Donderdag, 22 Nov 2018
4:00 pm - J-U19 - De Arend vs CLD
5:45 pm - J-U19 - De Schakel vs Ruckers
7:30 pm - HE - Ruckers vs Finabank Koi Carper
9:15 pm - HE - SCVU vs Rialto

Zaterdag, 24 Nov 2018
9:00 am - M-U19 - Yellow Birds vs Rialto
10:45 am - M-U19 - SCVU vs De Arend

Maandag, 26 Nov 2018
3:30 pm - J-U16 - De Arend vs CLD
5:15 pm - J-U16 - De Schakel vs Yellow Birds

Dinsdag, 27 Nov 2018
4:00 pm - J-U19 - CLD vs SCVU
5:45 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs De Arend
7:30 pm - HE - B.V. Hurricanes vs CLD
9:15 pm - HE - Telesur vs De Schakel

Donderdag, 29 Nov 2018
4:00 pm - J-U16 - Yellow Birds vs De Arend
7:30 pm - HE - De Schakel vs Rialto
9:15 pm - HE - Telesur vs CLD

Ismay van Wilgen Sporthal
Zondag, 02 Dec 2018
4:00 pm - J-U19 - Ruckers vs CLD
5:45 pm - J-U19 - SCVU vs Finabank Koi Carper
7:30 pm - HE - SCVU vs Finabank Koi Carper
9:15 pm - HE - B.V. Hurricanes vs De Arend

Dinsdag, 04 Dec 2018
4:00 pm - J-U19 - De Arend vs Yellow Birds
5:45 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs Ruckers
7:30 pm - HE - Rialto vs CLD
9:15 pm - HE - De Schakel vs Finabank Koi Carper

Donderdag, 06 Dec 2018
7:30 pm - HE - Telesur vs De Arend
9:15 pm - HE - SCVU vs Ruckers

Zondag, 09 Dec 2018
4:00 pm - J-U19 - Yellow Birds vs SCVU
5:45 pm - J-U19 - CLD vs De Schakel
7:30 pm - HE - CLD vs Finabank Koi Carper
9:15 pm - HE - Rialto vs De Arend

Maandag, 10 Dec 2018
3:30 pm - J-U16 - De Arend vs SCVU
5:15 pm - J-U16 - De Schakel vs CLD

Dinsdag, 11 Dec 2018
4:00 pm - J-U19 - Ruckers vs Yellow Birds
5:45 pm - J-U19 - SCVU vs De Arend
7:30 pm - HE - De Schakel vs Ruckers
9:15 pm - HE - Telesur vs B.V. Hurricanes

Donderdag, 13 Dec 2018
4:00 pm - J-U16 - Yellow Birds vs De Schakel
5:45 pm - J-U16 - CLD vs De Arend
7:30 pm - HE - Finabank Koi Carper vs De Arend
9:15 pm - HE - CLD vs Ruckers

Zaterdag, 15 Dec 2018
9:00 am - M-U16 - Ballers Club Wanica vs SCVU
10:45 am - M-U16 - De Arend vs Rialto

Zondag, 16 Dec 2018
9:00 am - M-U19 - De Arend vs Rialto
10:45 am - J-U16 - SCVU vs Yellow Birds
4:00 pm - J-U19 - De Schakel vs Finabank Koi Carper
5:45 pm - J-U19 - De Arend vs Ruckers
7:30 pm - HE - Rialto vs B.V. Hurricanes
9:15 pm - HE - De Schakel vs SCVU

Maandag, 17 Dec 2018
3:30 pm - J-U16 - SCVU vs CLD
5:15 pm - J-U16 - De Arend vs Yellow Birds

Dinsdag, 18 Dec 2018
4:00 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs CLD
5:45 pm - J-U19 - Yellow Birds vs De Schakel
7:30 pm - HE - De Arend vs Ruckers
9:15 pm - HE - Finabank Koi Carper vs B.V. Hurricanes

Donderdag, 20 Dec 2018
4:00 pm - J-U16 - De Arend vs De Schakel
5:45 pm - J-U16 - CLD vs SCVU
7:30 pm - HE - CLD vs SCVU
9:15 pm - HE - Rialto vs Telesur

Zaterdag, 22 Dec 2018
9:00 am - M-U19 - SCVU vs Rialto
10:45 am - M-U19 - De Arend vs Yellow Birds

Zondag, 23 Dec 2018
9:00 am - M-U16 - Ballers Club Wanica vs Rialto
10:45 am - M-U16 - SCVU vs De Arend
4:00 pm - J-U19 - Ruckers vs SCVU
5:45 pm - J-U19 - De Schakel vs De Arend
7:30 pm - HE - Ruckers vs B.V. Hurricanes
9:15 pm - HE - De Arend vs SCVU

Palefi
Zaterdag, 01 Dec 2018
11:00 am - U8 - SCVU I vs Rialto
11:15 am - U8 - Rialto vs SCVU II
11:30 am - U8 - SCVU I vs SCVU II

Zondag, 16 Dec 2018
11:00 am - U12 - SCVU vs Ballers Club Wanica

Zondag, 13 Jan 2019
11:00 am - U12 - De Arend vs SCVU
11:30 am - U14 - SCVU vs De Arend

Nest
Zaterdag, 15 Dec 2018
10:00 am - U12 - Yellow Birds vs Rialto
11:00 am - U14 - Yellow Birds vs Rialto

IMEAO1
Zondag, 16 Dec 2018
12:00 pm - U12 - CLD vs De Arend
1:00 pm - U14 - CLD vs De Arend

Ismay van Wilgen Sporthal
Donderdag, 03 Jan 2019
5:45 pm - J-U19 - CLD vs Yellow Birds
7:30 pm - HE - Finabank Koi Carper vs Telesur
9:15 pm - HE - CLD vs De Schakel

Zaterdag, 05 Jan 2019
9:00 am - M-U16 - SCVU vs Rialto
10:45 am - M-U16 - De Arend vs Ballers Club Wanica

Zondag, 06 Jan 2019
4:00 pm - J-U16 - De Schakel vs SCVU
5:45 pm - J-U16 - Yellow Birds vs CLD
7:30 pm - HE - B.V. Hurricanes vs SCVU
9:15 pm - HE - Ruckers vs Telesur

Maandag, 07 Jan 2019
3:30 pm - J-U16 - De Schakel vs De Arend
5:15 pm - J-U16 - Yellow Birds vs SCVU

Dinsdag, 08 Jan 2019
4:00 pm - J-U19 - De Schakel vs SCVU
5:45 pm - J-U19 - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper
7:30 pm - HE - De Arend vs De Schakel
9:15 pm - HE - Finabank Koi Carper vs Rialto

Donderdag, 10 Jan 2019
4:00 pm - J-U19 - Ruckers vs De Schakel
5:45 pm - M-U19 - Yellow Birds vs SCVU
7:30 pm - J-U19 - CLD vs De Arend

Zaterdag, 12 Jan 2019
9:00 am - M-U19 - De Arend vs SCVU
10:45 am - M-U19 - Rialto vs Yellow Birds

Zondag, 13 Jan 2019
9:00 am - HR - SCVU vs CLD
10:45 am - HR - De Arend vs De Schakel
4:00 pm - DH - Rialto vs Yellow Birds
5:45 pm - DH - SCVU vs De Arend
7:30 pm - HH - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper

Maandag, 14 Jan 2019
3:30 pm - J-U16 - CLD vs Yellow Birds
5:15 pm - J-U16 - SCVU vs De Schakel

Dinsdag, 15 Jan 2019
4:00 pm - J-U19 - De Arend vs Finabank Koi Carper
5:45 pm - J-U19 - SCVU vs CLD
7:30 pm - HE - De Schakel vs B.V. Hurricanes
9:15 pm - HE - Telesur vs SCVU

Donderdag, 17 Jan 2019
4:00 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs SCVU
5:45 pm - J-U19 - CLD vs Ruckers
7:30 pm - HE - Rialto vs Ruckers
9:15 pm - HH - SCVU vs CLD

Zaterdag, 19 Jan 2019
9:00 am - M-U16 - De Arend vs SCVU
10:45 am - M-U16 - Rialto vs Ballers Club Wanica

Zondag, 20 Jan 2019
9:00 am - HR - De Schakel vs SCVU
10:45 am - HR - CLD vs Ballers Club Wanica
4:00 pm - DH - Rialto vs SCVU
5:45 pm - DH - De Arend vs Yellow Birds
7:30 pm - HH - Finabank Koi Carper vs SCVU
9:15 pm - HH - De Schakel vs Ruckers

Dinsdag, 22 Jan 2019
4:00 pm - J-U19 - Ruckers vs Finabank Koi Carper
5:45 pm - J-U19 - Yellow Birds vs De Arend
7:30 pm - HE - CLD vs De Arend
9:15 pm - HE - De Schakel vs Telesur

Donderdag, 24 Jan 2019
4:00 pm - J-U19 - De Schakel vs CLD
5:45 pm - J-U19 - SCVU vs Yellow Birds
7:30 pm - HE - Rialto vs SCVU
9:15 pm - HH - De Schakel vs CLD

Zaterdag, 26 Jan 2019
9:00 am - M-U19 - Rialto vs De Arend
10:45 am - M-U19 - SCVU vs Yellow Birds

Zondag, 27 Jan 2019
9:00 am - HR - Ballers Club Wanica vs De Schakel
10:45 am - HR - SCVU vs De Arend
4:00 pm - DH - SCVU vs Yellow Birds
5:45 pm - DH - De Arend vs Rialto
7:30 pm - HH - De Arend vs Ruckers

Maandag, 28 Jan 2019
3:30 pm - J-U16 - CLD vs De Schakel
5:15 pm - J-U16 - SCVU vs De Arend

Dinsdag, 29 Jan 2019
4:00 pm - J-U19 - De Arend vs SCVU
5:45 pm - J-U19 - Yellow Birds vs Ruckers
7:30 pm - HE - CLD vs B.V. Hurricanes
9:15 pm - HE - Finabank Koi Carper vs Ruckers

Donderdag, 31 Jan 2019
4:00 pm - J-U19 - Ruckers vs De Arend
5:45 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs De Schakel
7:30 pm - HE - Rialto vs De Schakel
9:15 pm - HH - Yellow Birds vs SCVU

Rialto
Zaterdag, 05 Jan 2019
9:30 am - U12 - Rialto vs Ballers Club Wanica

Zaterdag, 12 Jan 2019
9:00 am - U12 - Rialto vs CLD
10:00 am - U14 - Rialto vs CLD

Zaterdag, 26 Jan 2019
9:00 am - U12 - SCVU vs Rialto
10:00 am - U14 - Rialto vs SCVU

Palefi
Zondag, 13 Jan 2019
11:00 am - U12 - De Arend vs SCVU
11:30 am - U14 - SCVU vs De Arend

Zondag, 20 Jan 2019
12:00 pm - U10 - De Arend vs SCVU2
12:30 pm - U10 - Rialto U10 vs CLD2
1:00 pm - U10 - Rialto U10 vs SCVU2
1:30 pm - U10 - Yellow Birds vs SCVU1
2:00 pm - U10 - Yellow Birds vs CLD1
2:30 pm - U10 - De Arend vs Rialto U10
3:30 pm - U10 - SCVU1 vs De Arend

Nest
Zaterdag, 19 Jan 2019
10:00 am - U12 - Yellow Birds vs CLD
11:00 am - U14 - Yellow Birds vs CLD

IMEAO1
Zondag, 06 Jan 2019
12:00 pm - U12 - CLD vs SCVU
1:00 pm - U14 - CLD vs SCVU

Hannaslust
Zondag, 13 Jan 2019
9:30 am - U12 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica

Bronsplein
Zaterdag, 05 Jan 2019
9:00 am - U12 - Yellow Birds vs De Arend
10:00 am - U14 - De Arend vs Yellow Birds

Zaterdag, 19 Jan 2019
9:00 am - U12 - De Arend vs Rialto
10:00 am - U14 - De Arend vs Rialto

Zaterdag, 26 Jan 2019
9:30 am - U12 - Ballers Club Wanica vs De Arend

Ismay van Wilgen Sporthal
Zaterdag, 02 Feb 2019
9:00 am - M-U16 - Rialto vs De Arend
10:45 am - M-U16 - SCVU vs Ballers Club Wanica

Zondag, 03 Feb 2019
9:00 am - HR - De Arend vs Ballers Club Wanica
10:45 am - HR - De Schakel vs CLD
7:30 pm - HH - CLD vs Ruckers

Maandag, 04 Feb 2019
3:30 pm - J-U16 - De Arend vs CLD
5:15 pm - J-U16 - De Schakel vs Yellow Birds

Donderdag, 07 Feb 2019
4:00 pm - J-U19 - De Schakel vs Yellow Birds
5:45 pm - J-U19 - CLD vs Finabank Koi Carper
7:30 pm - HE - CLD vs Telesur
9:15 pm - HH - Finabank Koi Carper vs De Arend

Zaterdag, 09 Feb 2019
9:00 am - M-U19 - Yellow Birds vs De Arend
10:45 am - M-U19 - Rialto vs SCVU

Zondag, 10 Feb 2019
9:00 am - HR - CLD vs De Arend
10:45 am - HR - Ballers Club Wanica vs SCVU
4:00 pm - DH - De Arend vs SCVU
5:45 pm - DH - Yellow Birds vs Rialto
7:30 pm - HH - Finabank Koi Carper vs De Schakel
9:15 pm - HH - SCVU vs Ruckers

Maandag, 11 Feb 2019
3:30 pm - J-U16 - Yellow Birds vs De Arend
5:15 pm - J-U16 - CLD vs SCVU

Dinsdag, 12 Feb 2019
4:00 pm - J-U19 - De Arend vs De Schakel
5:45 pm - J-U19 - SCVU vs Ruckers
7:30 pm - HE - De Arend vs B.V. Hurricanes
9:15 pm - HE - Finabank Koi Carper vs SCVU

Donderdag, 14 Feb 2019
6:45 pm - J-U19 - Yellow Birds vs CLD
7:30 pm - HH - Yellow Birds vs De Arend

Zaterdag, 16 Feb 2019
9:00 am - M-U16 - Ballers Club Wanica vs De Arend
10:45 am - M-U16 - Rialto vs SCVU

Zondag, 17 Feb 2019
4:00 pm - DH - Yellow Birds vs De Arend
5:45 pm - DH - SCVU vs Rialto
7:30 pm - HH - Yellow Birds vs De Schakel

Maandag, 18 Feb 2019
3:30 pm - J-U16 - SCVU vs Yellow Birds
5:15 pm - J-U16 - De Arend vs De Schakel

Dinsdag, 19 Feb 2019
7:30 pm - HE - Finabank Koi Carper vs De Schakel
9:15 pm - HE - CLD vs Rialto

Donderdag, 21 Feb 2019
4:00 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs Yellow Birds
5:45 pm - J-U19 - SCVU vs De Schakel
7:30 pm - HE - De Arend vs Telesur
9:15 pm - HH - Finabank Koi Carper vs CLD

Zondag, 24 Feb 2019
9:00 am - HR - De Schakel vs De Arend
10:45 am - HR - CLD vs SCVU
4:00 pm - DH - Rialto vs De Arend
5:45 pm - DH - Yellow Birds vs SCVU
7:30 pm - HH - SCVU vs De Arend
9:15 pm - HH - Yellow Birds vs CLD

Dinsdag, 26 Feb 2019
4:00 pm - J-U19 - De Arend vs CLD
5:45 pm - J-U19 - De Schakel vs Ruckers
7:30 pm - HE - Ruckers vs SCVU
9:15 pm - HE - Finabank Koi Carper vs CLD

Donderdag, 28 Feb 2019
4:00 pm - J-U19 - CLD vs SCVU
5:45 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs De Arend
7:30 pm - HE - De Arend vs Rialto
9:15 pm - HH - De Arend vs De Schakel

Rialto
Zaterdag, 09 Feb 2019
9:00 am - U12 - Rialto vs Yellow Birds
10:00 am - U14 - Rialto vs Yellow Birds

Zaterdag, 09 Mar 2019
9:00 am - U12 - Rialto vs De Arend
10:00 am - U14 - Rialto vs De Arend

Palefi
Zondag, 03 Feb 2019
11:00 am - U12 - Yellow Birds vs SCVU
12:00 pm - U14 - SCVU vs Yellow Birds

Zondag, 17 Feb 2019
11:00 am - U12 - SCVU vs CLD
12:00 pm - U14 - SCVU vs CLD

Nest
Zaterdag, 16 Feb 2019
10:00 am - U12 - De Arend vs Yellow Birds
11:00 am - U14 - Yellow Birds vs De Arend

IMEAO1
Zaterdag, 23 Feb 2019
2:00 pm - U8 - SCVU I vs SCVU II
2:15 pm - U8 - Rialto vs SCVU II
2:30 pm - U8 - SCVU I vs Rialto
3:00 pm - U10 - Yellow Birds vs CLD1
3:30 pm - U10 - SCVU2 vs CLD2
4:00 pm - U10 - CLD3 vs SCVU1
4:30 pm - U10 - SCVU2 vs Yellow Birds
5:00 pm - U10 - SCVU1 vs Rialto U10
5:30 pm - U10 - Yellow Birds vs CLD2
6:00 pm - U10 - Undecided vs Undecided

Hannaslust
Zondag, 03 Feb 2019
9:30 am - U12 - Ballers Club Wanica vs CLD

Zondag, 10 Feb 2019
9:30 am - U12 - Ballers Club Wanica vs SCVU

Zondag, 17 Feb 2019
9:30 am - U12 - Ballers Club Wanica vs Rialto

Bronsplein
Zaterdag, 09 Feb 2019
9:00 am - U12 - De Arend vs CLD
10:00 am - U14 - De Arend vs CLD

Ismay van Wilgen Sporthal
Zaterdag, 02 Mar 2019
9:00 am - M-U19 - Yellow Birds vs Rialto
10:45 am - M-U19 - SCVU vs De Arend

Zondag, 03 Mar 2019
9:00 am - HR - Ballers Club Wanica vs CLD
10:45 am - HR - SCVU vs De Schakel
4:00 pm - DH - Rialto vs Yellow Birds
5:45 pm - DH - SCVU vs De Arend
7:30 pm - J-U19 - Yellow Birds vs CLD
9:15 pm - HH - Finabank Koi Carper vs Ruckers

Maandag, 04 Mar 2019
3:30 pm - J-U16 - De Schakel vs SCVU
5:15 pm - J-U16 - Yellow Birds vs CLD

Dinsdag, 05 Mar 2019
4:00 pm - J-U19 - Ruckers vs CLD
5:45 pm - J-U19 - SCVU vs Finabank Koi Carper
7:30 pm - HE - B.V. Hurricanes vs Telesur
9:15 pm - HE - Ruckers vs De Schakel

Donderdag, 07 Mar 2019
4:00 pm - J-U19 - De Arend vs Yellow Birds
5:45 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs Ruckers
7:30 pm - HE - De Arend vs Finabank Koi Carper

Zaterdag, 09 Mar 2019
9:00 am - M-U16 - Ballers Club Wanica vs Rialto
10:45 am - M-U16 - SCVU vs De Arend

Zondag, 10 Mar 2019
9:00 am - HR - De Arend vs SCVU
10:45 am - HR - De Schakel vs Ballers Club Wanica
4:00 pm - DH - Rialto vs SCVU
5:45 pm - DH - De Arend vs Yellow Birds
7:30 pm - HH - SCVU vs De Schakel
9:15 pm - HH - Yellow Birds vs Ruckers

Maandag, 11 Mar 2019
3:30 pm - J-U16 - De Arend vs SCVU
5:15 pm - J-U16 - De Schakel vs CLD

Dinsdag, 12 Mar 2019
4:00 pm - J-U19 - Yellow Birds vs SCVU
5:45 pm - J-U19 - CLD vs De Schakel
7:30 pm - HE - Ruckers vs CLD
9:15 pm - HE - B.V. Hurricanes vs Rialto

Donderdag, 14 Mar 2019
4:00 pm - J-U19 - Ruckers vs Yellow Birds
5:45 pm - J-U19 - SCVU vs De Arend
7:30 pm - HE - SCVU vs De Schakel
9:15 pm - HH - De Arend vs CLD

Zaterdag, 16 Mar 2019
9:00 am - M-U19 - Yellow Birds vs SCVU
10:45 am - M-U19 - De Arend vs Rialto

Zondag, 17 Mar 2019
9:00 am - HR - CLD vs De Schakel
10:45 am - HR - Ballers Club Wanica vs De Arend
4:00 pm - J-U16 - De Arend vs De Schakel
5:45 pm - DH - De Arend vs Rialto
7:30 pm - DH - SCVU vs Yellow Birds

Maandag, 18 Mar 2019
3:30 pm - J-U16 - Yellow Birds vs De Schakel
5:15 pm - J-U16 - CLD vs De Arend

Dinsdag, 19 Mar 2019
4:00 pm - J-U19 - De Schakel vs Finabank Koi Carper
5:45 pm - J-U19 - De Arend vs Ruckers
7:30 pm - HE - B.V. Hurricanes vs Finabank Koi Carper
9:15 pm - HE - Ruckers vs De Arend

Zaterdag, 23 Mar 2019
9:00 am - M-U16 - Ballers Club Wanica vs SCVU
10:45 am - M-U16 - De Arend vs Rialto

Zondag, 24 Mar 2019
9:00 am - HR - SCVU vs Ballers Club Wanica
10:45 am - HR - De Arend vs CLD
4:00 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs CLD
5:45 pm - J-U19 - Yellow Birds vs De Schakel
7:30 pm - HH - CLD vs SCVU
9:15 pm - HH - Finabank Koi Carper vs Yellow Birds

Maandag, 25 Mar 2019
3:30 pm - J-U16 - SCVU vs CLD
5:15 pm - J-U16 - De Arend vs Yellow Birds

Dinsdag, 26 Mar 2019
4:00 pm - J-U19 - Ruckers vs SCVU
5:45 pm - J-U19 - De Schakel vs De Arend
7:30 pm - HE - Telesur vs Rialto
9:15 pm - HE - B.V. Hurricanes vs Ruckers

Donderdag, 28 Mar 2019
5:45 pm - J-U19 - CLD vs Yellow Birds
7:30 pm - HE - SCVU vs De Arend
9:15 pm - HH - Ruckers vs De Schakel

Zaterdag, 30 Mar 2019
9:00 am - M-U19 - SCVU vs Rialto
10:45 am - M-U19 - De Arend vs Yellow Birds

Zondag, 31 Mar 2019
4:00 pm - DH - De Arend vs SCVU
5:45 pm - DH - Yellow Birds vs Rialto
7:30 pm - HH - CLD vs De Schakel
9:15 pm - HH - SCVU vs Finabank Koi Carper

Rialto
Zaterdag, 09 Mar 2019
09:00 am - U12 - Rialto vs De Arend
10:00 am - U14 - De Arend vs Rialto

Palefi
Zondag, 17 Mar 2019
11:00 am - U12 - Rialto vs SCVU
12:00 pm - U14 - SCVU vs Rialto

Nest
Zaterdag, 23 Mar 2019
10:00 am - U12 - SCVU vs Yellow Birds
11:00 am - U14 - Yellow Birds vs SCVU

Zaterdag, 30 Mar 2019 10:00 am - U8 - Rialto vs SCVU II
10:15 am - U8 - SCVU I vs Rialto
10:30 am - U8 - SCVU I vs SCVU II
11:00 am - U10 - Yellow Birds vs SCVU2
11:30 am - U10 - Rialto U10 vs De Arend
12:00 pm - U10 - SCVU1 vs De Arend
12:30 pm - U10 - SCVU2 vs CLD2
1:00 pm - U10 - Yellow Birds vs CLD2
1:30 pm - U10 - SCVU2 vs CLD3
2:00 pm - U10 - Undecided vs Undecided

IMEAO1
Zondag, 03 Mar 2019
12:00 pm - U12 - CLD vs Rialto
1:00 pm - U14 - CLD vs Rialto

Zondag, 10 Mar 2019
12:00 pm - U12 - CLD vs Yellow Birds
1:00 pm - U14 - CLD vs Yellow Birds

Zondag, 24 Mar 2019 12:00 pm - U12 - CLD vs Ballers Club Wanica

Hannaslust
Zondag, 03 Mar 2019
10:00 am - U12 - Ballers Club Wanica vs Yellow Birds

Zondag, 17 Mar 2019
9:30 am - U12 - De Arend vs Ballers Club Wanica

Bronsplein
Zaterdag, 02 Mar 2019
9:00 am - U12 - SCVU vs De Arend
10:00 am - U14 - De Arend vs SCVU

Ismay van Wilgen Sporthal
Maandag, 01 Apr 2019
3:30 pm - J-U16 - De Schakel vs De Arend
5:15 pm - J-U16 - Yellow Birds vs SCVU

Dinsdag, 02 Apr 2019
7:30 pm - HE - De Schakel vs CLD
9:15 pm - HE - Telesur vs Finabank Koi Carper

Donderdag, 04 Apr 2019
7:30 pm - HH - Ruckers vs De Arend
9:15 pm - HE - SCVU vs CLD

Zaterdag, 06 Apr 2019
9:00 am - M-U16 - SCVU vs Rialto
10:45 am - M-U16 - De Arend vs Ballers Club Wanica

Zondag, 07 Apr 2019
9:00 am - HR - SCVU vs CLD
10:45 am - HR - De Arend vs De Schakel
4:00 pm - DH - Yellow Birds vs De Arend
5:45 pm - DH - SCVU vs Rialto
7:30 pm - HH - SCVU vs Yellow Birds
9:15 pm - HH - Ruckers vs CLD

Maandag, 08 Apr 2019
3:30 pm - J-U16 - CLD vs Yellow Birds
5:15 pm - J-U16 - SCVU vs De Schakel

Dinsdag, 09 Apr 2019
4:00 pm - J-U19 - Yellow Birds vs SCVU (game 1)
5:45 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs CLD (game 1)
7:30 pm - HE - Telesur vs Ruckers
9:15 pm - HE - SCVU vs B.V. Hurricanes

Donderdag, 11 Apr 2019
4:00 pm - J-U19 - CLD vs Finabank Koi Carper (game2)
5:45 pm - J-U19 - SCVU vs vs Yellow Birds (game 2)
7:30 pm - HH - De Arend vs Finabank Koi Carper

Zaterdag, 13 Apr 2019
9:00 am - M-U19 - De Arend vs SCVU
10:45 am - M-U19 - Rialto vs Yellow Birds

Zondag, 14 Apr 2019
9:00 am - HR - De Schakel vs SCVU
10:45 am - HR - CLD vs Ballers Club Wanica
4:00 pm - DH - Rialto vs De Arend
5:45 pm - DH - Yellow Birds vs SCVU
7:30 pm - HH - Ruckers vs SCVU
9:15 pm - HH - De Schakel vs Finabank Koi Carper

Maandag, 15 Apr 2019
4:00 pm - J-U16 - Yellow Birds vs CLD (game 1)
5:45 pm - J-U16 - SCVU vs De Arend (game 1)

Dinsdag, 16 Apr 2019
5:45 pm - J-U19 - Yellow Birds vs SCVU (game 3)
7:30 pm - HE - Rialto vs Finabank Koi Carper
9:15 pm - HE - De Schakel vs De Arend

Donderdag, 18 Apr 2019
5:45 pm - J-U19 - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper (finale game 1)
7:30 pm - HH - De Arend vs Yellow Birds

Zaterdag, 27 Apr 2019
12:30 pm - J-U15 - SV Estrella vs CLD

Zondag, 28 Apr 2019
09:00 am - J-U15 - SV Estrella vs Rialto
10:45 am - HR - SCVU vs De Arend
4:00 pm - J-U15 - SV Estrella vs Yellow Birds
5:45 pm - DH - Yellow Birds vs SCVU (game 1)
7:30 pm - DH - De Arend vs Rialto (game 1)
9:15 pm - HH - De Schakel vs Yellow Birds

Maandag, 29 Apr 2019
4:00 pm - J-U16 - De Arend vs SCVU (game 2)
5:45 pm - J-U16 - CLD vs Yellow Birds (game 2)

Dinsdag, 30 Apr 2019
4:00 pm - J-U15 - SV Estrella vs SCVU
5:45 pm - J-U19 - CLD vs SCVU (3e/4e plaats)
7:30 pm - J-U19 - Finabank Koi Carper vs Yellow Birds (finale game 2)

Nest
Zaterdag, 06 Apr 2019
10:00 am - U12 - Yellow Birds vs Rialto
11:00 am - U14 - Yellow Birds vs Rialto

Palefi
Zondag, 07 Apr 2019
11:00 am - U12 - SCVU vs Ballers Club Wanica

IMEAO1
Zondag, 07 Apr 2019
12:00 pm - U12 - CLD vs De Arend
1:00 pm - U14 - CLD vs De Arend

Zondag, 14 Apr 2019
12:00 pm - U12 - CLD vs SCVU
1:00 pm - U14 - CLD vs SCVU

Rialto
Zaterdag, 13 Apr 2019
09:30 am - U12 - Rialto vs Ballers Club Wanica

Bronsplein
Zaterdag, 13 Apr 2019
9:00 am - U12 - Yellow Birds vs De Arend
10:00 am - U14 - De Arend vs Yellow Birds

Ismay van Wilgen Sporthal
Donderdag, 02 May 2019
5:45 pm - J-U19 - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper (finale game 3 indien nodig)
7:30 pm - HH - CLD vs Finabank Koi Carper
9:15 pm - HH - De Arend vs SCVU

Zaterdag, 04 May 2019
9:00 am - M-U16 - De Arend vs SCVU
10:45 am - M-U16 - Rialto vs Ballers Club Wanica

Zondag, 05 May 2019
9:00 am - HR - De Arend vs Ballers Club Wanica
10:45 am - HR - De Schakel vs CLD
4:00 pm - DH - Rialto vs De Arend (game 2)
5:45 pm - DH - SCVU vs Yellow Birds (game 2)
7:30 pm - HH - De Schakel vs De Arend
9:15 pm - HH - CLD vs Yellow Birds

Dinsdag, 07 May 2019
7:30 pm - HE - SCVU vs De Arend (halve finale game 1)
9:15 pm - HE - Finabank Koi Carper vs Ruckers (halve finale game 1)

Donderdag, 09 May 2019
5:45 pm - J-U16 - Yellow Birds vs SCVU (finale game 1)
7:30 pm - HH - Ruckers vs Finabank Koi Carper

Zaterdag, 11 May 2019
9:00 am - M-U19 - Rialto vs De Arend
10:45 am - M-U19 - SCVU vs Yellow Birds

Zondag, 12 May 2019
5:45 pm - HR - CLD vs De Arend
7:30 pm - HR - Ballers Club Wanica vs SCVU
9:15 pm - HH - De Schakel vs SCVU

Dinsdag, 14 May 2019
4:00 pm - J-U16 - CLD vs De Arend (3e/4e plaats)
5:45 pm - J-U16 - SCVU vs Yellow Birds (finale game 2)
7:30 pm - HE - Ruckers vs Finabank Koi Carper (halve finale game 2)
9:15 pm - HE - De Arend vs SCVU (halve finale game 2)

Donderdag, 16 May 2019
5:45 pm - J-U16 - Yellow Birds vs SCVU (finale game 3 indien nodig)
7:30 pm - HH - CLD vs De Arend
9:15 pm - HH - Ruckers vs Yellow Birds

Zaterdag, 18 May 2019
9:00 am - M-U16 - Rialto vs De Arend
10:45 am - M-U16 - SCVU vs Ballers Club Wanica

Zondag, 19 May 2019
5:45 pm - HR - Ballers Club Wanica vs De Schakel
7:30 pm - DH - Yellow Birds vs De Arend (finale game 1)

Dinsdag, 21 May 2019
7:30 pm - HE - SCVU vs De Arend (halve finale game 3)

Donderdag, 23 May 2019
7:30 pm - DH - De Arend vs Yellow Birds (finale game 2)
9:15 pm - HE - SCVU vs Finabank Koi Carper (finale game 1)

Zaterdag, 25 May 2019
9:00 am - M-U19 - Yellow Birds vs De Arend
10:45 am - M-U19 - Rialto vs SCVU

Zondag, 26 May 2019
9:00 am - HR - De Arend vs CLD (halve finale game 1)
10:45 am - HR - SCVU vs De Schakel (halve finale game 1)
4:00 pm - HE - De Arend vs Ruckers (3e/4e plaats)
5:45 pm - DH - SCVU vs Rialto (3e/4e plaats)
7:30 pm - DH - Yellow Birds vs De Arend (finale game 3)
9:15 pm - HE - Finabank Koi Carper vs SCVU (finale game 2)

Dinsdag, 28 May 2019
7:30 pm - HE - SCVU vs Finabank Koi Carper (finale game 3)

Rialto
Zaterdag, 04 May 2019
09:00 am - U12 - Rialto vs CLD
10:00 am - U14 - Rialto vs CLD

Zaterdag, 18 May 2019
09:00 am - U12 - SCVU vs Rialto
10:00 am - U14 - Rialto vs SCVU

Palefi
Zondag, 05 May 2019
11:00 am - U12 - De Arend vs SCVU
12:00 pm - U14 - SCVU vs De Arend

Zondag, 19 May 2019
U8 Toernooi
11:00 am - U8 - Rialto vs SCVU 2
11:00 am - U8 - SCVU 1 vs Ballers Club Wanica 2
11:20 am - U8 - Ballers Club Wanica 1 vs SCVU 2
11:20 am - U8 - Rialto vs Ballers Club Wanica 2
11:40 am - U8 - SCVU 1 vs SCVU 2
11:40 am - U8 - Rialto vs Ballers Club Wanica 1
12:00 pm - U8 - Ballers Club Wanica 1 vs Ballers Club Wanica 2
12:00 pm - U8 - Rialto vs SCVU 1
12:20 pm - U8 - SCVU 2 vs Ballers Club Wanica 2
12:20 pm - U8 - SCVU 1 vs Ballers Club Wanica 1
12:40 pm - Finale
12:40 pm - 3e/4e plaats
Prijsuitreiking

Zondag, 26 May 2019
U10 Toernooi
10:00 am - U10 - CLD3 vs De Arend
10:00 am - U10 - CLD1 vs SCVU1
10:30 am - U10 - Rialto vs SCVU2
10:30 am - U10 - CLD2 vs Yellow Birds
11:00 am - U10 - CLD3 vs Ballers Club Wanica 2
11:00 am - U10 - CLD1 vs Ballers Club Wanica 1
11:30 am - U10 - Rialto vs De Arend
11:30 am - U10 - CLD2 vs SCVU1
12:00 pm - U10 - SCVU2 vs Ballers Club Wanica 2
12:00 pm - U10 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica 1
12:30 pm - U10 - Rialto vs CLD3
12:30 pm - U10 - CLD1 vs CLD2
1:00 pm - U10 - SCVU2 vs De Arend
1:00 pm - U10 - Yellow Birds vs SCVU1
1:30 pm - U10 - Rialto vs Ballers Club Wanica 2
1:30 pm - U10 - CLD2 vs Ballers Club Wanica 1
2:00 pm - U10 - CLD3 vs SCVU2
2:00 am - U10 - CLD1 vs Yellow Birds
2:30 pm - U10 - De Arend vs Ballers Club Wanica 2
2:30 pm - U10 - SCVU1 vs Ballers Club Wanica 1
3:00 pm - U10 - Finale
3:00 pm - U10 - 3e/4e plaats
Prijsuitreiking

Nest
Zaterdag, 11 May 2019
10:00 am - U12 - Yellow Birds vs CLD
11:00 am - U14 - Yellow Birds vs CLD

Hannaslust
Zondag, 05 May 2019
12:00 pm - U12 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica

Bronsplein
Zaterdag, 11 May 2019
09:00 am - U12 - De Arend vs Rialto
10:00 am - U14 - De Arend vs Rialto

Zaterdag, 18 May 2019
09:00 am - U12 - Ballers Club Wanica vs De Arend

Anthony Nesty Sporthal
Zondag, 02 Jun 2019
7:30 pm - HH - Yellow Birds vs Finabank Koi Carper
9:15 pm - HH - SCVU vs CLD

Donderdag, 06 Jun 2019
7:30 pm - HH - De Schakel vs Ruckers
9:15 pm - HH - Finabank Koi Carper vs SCVU

Zondag, 09 Jun 2019
7:30 pm - HH - De Schakel vs CLD
9:15 pm - HH - De Arend vs Ruckers

Donderdag, 13 Jun 2019
7:30 pm - HH - CLD vs Ruckers
9:15 pm - HH - Yellow Birds vs SCVU

Zondag, 16 Jun 2019
7:30 pm - HH - De Arend vs CLD
9:15 pm - HH - SCVU vs Ruckers

Donderdag, 20 Jun 2019
7:30 pm - HH - Yellow Birds vs De Arend (verschoven tot nader orde)
9:15 pm - HH - Finabank Koi Carper vs De Schakel (verschoven tot nader orde)

Zondag, 23 Jun 2019
7:30 pm - HH - Yellow Birds vs De Schakel
9:15 pm - HH - SCVU vs De Arend

Donderdag, 27 Jun 2019
7:30 pm - HH - Finabank Koi Carper vs Ruckers
9:15 pm - HH - Yellow Birds vs CLD

Ismay van Wilgen Sporthal
Zaterdag, 01 Jun 2019
9:00 am - M-U16 - Ballers Club Wanica vs De Arend
10:45 am - M-U16 - Rialto vs SCVU

Zondag, 02 Jun 2019
9:00 am - HR - De Schakel vs SCVU (halve finale game 2)
10:45 am - HR - CLD vs De Arend (halve finale game 2)

Zaterdag, 08 Jun 2019
9:00 am - U12 - De Arend vs Yellow Birds
10:00 am - U14 - De Arend vs Yellow Birds

Zondag, 09 Jun 2019
10:45 am - HR - De Arend vs CLD (halve finale game 3)

Maandag, 10 Jun 2019
5:00 pm - U14 - Rialto vs CLD

Dinsdag 11 Juni
5:45 pm - M-U19 - SCVU vs Yellow Birds (finale game 1)

Donderdag, 13 Jun 2019
5:45 pm - M-U16 - Ballers Club Wanica vs Rialto (finale game 1)

Zondag, 16 Jun 2019
10:45 am - HR - CLD vs De Schakel (finale game 1)

Maandag, 17 Jun 2019
5:15 pm - M-U19 - Yellow Birds vs SCVU (finale game 2)

Donderdag, 20 Jun 2019
5:45 pm - M-U16 - Rialto vs Ballers Club Wanica (finale game 2)

Zondag, 23 Jun 2019
9:00 am - HR - Undecided vs SCVU (3e/4e plaats)
10:45 am - HR - De Schakel vs Undecided (finale game 2)

Maandag, 24 Jun 2019
5:15 pm - M-U16 - Ballers Club Wanica vs Rialto (finale game 1)

Donderdag, 27 Jun 2019
5:00 pm - M-U19 - SCVU vs Yellow Birds (finale game 3 indien nodig)

Zondag, 30 Jun 2019
10:45 am - HR - Undecided vs De Schakel (finale game 3 indien nodig)

Zaterdag, 22 Jun 2019
Frimangron Toernooi
9:00 am - U8 - SCVU1 vs Rialto
9:00 am - U8 - SCVU2 vs Ballers Club Wanica 2
9:30 am - U8 - Ballers Club Wanica 1 vs SCVU1
9:30 am - U8 - Rialto vs Ballers Club Wanica 2
10:00 am - U8 - SCVU2 vs Ballers Club Wanica 1
10:00 am - U8 - SCVU1 vs Ballers Club Wanica 2
10:30 am - U8 - Rialto vs Ballers Club Wanica 1
10:30 am - U8 - SCVU1 vs SCVU2
11:00 am - U8 - Ballers Club Wanica 1 vs Ballers Club Wanica 2
11:00 am - U8 - Rialto vs SCVU2

Palefi
Zondag, 02 Jun 2019
11:00 am - U12 - Yellow Birds vs SCVU
12:00 pm - U14 - SCVU vs Yellow Birds

IMEAO 1
Zaterdag, 29 Jun 2019
Zephanya Zeefuik Toernooi
1:00 pm - U10 - CLD1 vs Rialto
1:00 pm - U10 - SCVU1 vs Yellow Birds
1:30 pm - U10 - CLD2 vs CLD3
1:30 pm - U10 - SCVU2 vs De Arend
2:00 pm - U10 - CLD1 vs Ballers Club Wanica 2
2:00 pm - U10 - SCVU1 vs Ballers Club Wanica 1
2:30 pm - U10 - CLD2 vs Rialto
2:30 pm - U10 - SCVU2 vs Yellow Birds
3:00 pm - U10 - CLD3 vs Ballers Club Wanica 2
3:00 pm - U10 - De Arend vs Ballers Club Wanica 1
3:30 pm - U10 - Rialto vs Ballers Club Wanica 2
3:30 pm - U10 - Yellow Birds vs Ballers Club Wanica 1
4:00 pm - U10 - CLD1 vs CLD2
4:00 pm - U10 - SCVU1 vs SCVU2
4:30 pm - U10 - Rialto vs CLD3
4:30 pm - U10 - De Arend vs Yellow Birds
5:00 pm - U10 - CLD2 vs Ballers Club Wanica 2
5:00 pm - U10 - SCVU2 vs Ballers Club Wanica 1
5:30 pm - U10 - CLD1 vs CLD3
5:30 pm - U10 - SCVU1 vs De Arend
6:00 pm - U10 - Finale
6:00 pm - U10 - 3e/4e plaats

Hannaslust
Zondag, 02 Jun 2019
09:00 am - U12 - Ballers Club Wanica vs CLD

Zondag, 16 Jun 2019
9:00 am - U12 - Ballers Club Wanica vs Yellow Birds

Ismay of Lyceum 1
Zaterdag, 15 Jun 2019
09:00 am - U12 - Champions All Stars
10:00 pm - U14 - Champions All Stars

Anthony Nesty Sporthal
Dinsdag, 02 Jul 2019
7:30 pm - HH - Finabank Koi Carper vs De Arend
9:15 pm - HH - SCVU vs De Schakel

Donderdag, 04 Jul 2019
7:30 pm - HH - Finabank Koi Carper vs CLD
9:15 pm - HH - Yellow Birds vs Ruckers

Zondag, 07 Jul 2019
7:30 pm - HH - De Arend vs De Schakel

Zondag, 14 Jul 2019
7:30 pm - HH - Undecided vs Undecided (halve finale game 1)
9:15 pm - HH - Undecided vs Undecided (halve finale game 1)

Dinsdag, 16 Jul 2019
7:30 pm - HH - Undecided vs Undecided (halve finale game 2)
9:15 pm - HH - Undecided vs Undecided (halve finale game 2)

Donderdag, 18 Jul 2019
7:30 pm - HH - Undecided vs Undecided (halve finale game 3)
9:15 pm - HH - Undecided vs Undecided (halve finale game 3)

Zondag, 21 Jul 2019
7:30 pm - HH - Undecided vs Undecided (halve finale game 4)
9:15 pm - HH - Undecided vs Undecided (halve finale game 4)

Dinsdag, 23 Jul 2019
7:30 pm - HH - Undecided vs Undecided (halve finale game 5)
9:15 pm - HH - Undecided vs Undecided (halve finale game 5)

Donderdag, 25 Jul 2019
7:30 pm - HH - Undecided vs Undecided (finale game 1)

Zondag, 28 Jul 2019
7:30 pm - HH - Undecided vs Undecided (finale game 2)

Dinsdag, 30 Jul 2019
7:30 pm - HH - Undecided vs Undecided (3e/4e plaats)
9:15 pm - HH - Undecided vs Undecided (finale game 3)

Anthony Nesty Sporthal
Donderdag, 01 Aug 2019
7:30 pm - HH - Undecided vs Undecided (finale game 4 indien nodig)

Zondag, 04 Aug 2019
7:30 pm - HH - Undecided vs Undecided (finale game 5 indien nodig)

HH = Heren Hoofdklasse
DH = Dames Hoofdklasse
HE = Heren Eerste Klasse
HR = Heren Recreatie Klasse
J-U19 = Jongens U19 Klasse
M-U19 = Meisjes U19 Klasse
J-U16 = Jongens U16 Klasse
M-U16 = Meisjes U16 Klasse
U14 = U14 Klasse
U12 = U12 Klasse
U10 = U10 Klasse
U8 = U8 Klasse

wijzigingen voorbehouden

Heeft u vragen of opmerkingen?
Contact ons op info@sba.sr