Nieuws

4 februari 2020

Resultaten 03/02/2020

Uitslagen 03 Feb 2020: 1. J-U16 – CLD vs Finabank Koi Carper 65-40 (32-17) – TopScoorders: Adasi Gerinio (20) CLD & Menig Pharrel (17) Finabank Koi […]
3 februari 2020

Resultaten 02/02/2020

Uitslagen 02 Feb 2020: 1. HR – Ruckers vs De Schakel 57-64 (35-30) – Topscoorders: MenckenBerg Serginho (28) Ruckers & Mijnals Destus (14) De Schakel   […]
2 februari 2020

Resultaten 01/02/2020

Uitslagen 01 Feb 2020: 1. M-U16 – Yellow Birds vs De Arend 68-56 (26-22) – Topscoorders: Pengel Chiniqua (45) Yellow Birds & Afonsoewa Jayinte (15) De […]
31 januari 2020

Resultaten 30/01/2020

Uitslagen 30 Jan 2020: 1. J-U19 – Ruckers vs Finabank Koi Carper 60-84 (26-42) – Topscoorders: Playfair Soufian (26) Ruckers & Muntslag Gervinio (29) Finabank Koi […]
7 maart 2019

Sinnemary in Suriname

Onder auspicien van de SBA zullen twee van onze dames teams een wedstrijd spelen tegen het dameskampioensteam van Frans Guyana, Sinnemary t.w.: Donderdag 7 maart 2019 […]
6 maart 2019

Resultaten 5/3/2019

Wedstrijduitslagen 5 maart 2019: 1. J-U19 – Ruckers vs CLD 21-143 (8-89) – Topscoorders: Chen Lin Yan (9) Ruckers & Cairo Russel (54) CLD 2. J-U19 […]
5 maart 2019

Resultaten 4/3/2019

Wedstrijduitslagen 4 maart 2019: 1. J-U16 – De Schakel vs SCVU 38-97 (14-53) – Topscoorders: Silvin Kevin (13) De Schakel & Vreden Jivar (27) SCVU 2. […]
4 maart 2019

Resultaten 2-3/3/2019

Wedstrijduitslagen 2 maart 2019: 1. M-U19 – Yellow Birds vs  Rialto 83-55 (36-22) – Topscoorders : Pengel Chenique (41) Yellow Birds & Amaisi Cyarah (22) Rialto […]
1 maart 2019

Resultaten 28/2/2019

Wedstrijduitslagen 28 februari 2019: 1. J-U19 – CLD vs SCVU 62-59 (29-37) – Topscoorders: Russel Cairo (20) CLD & Weibolt Lordenzio (17) SCVU 2. J-U19 – […]
28 februari 2019

Programma wijziging 3 Maart 2019

De volgende wijziging in het programma: De U12 wedstrijd Ballers Club Wanica vs Yellow Birds, welke op schema stond voor zaterdag 2 maart a.s. in het […]
27 februari 2019

Oud Basketballer Orfeo Becker Niet Meer

Orfeo Becker, een grote basketballer en arbiter, is heen gegaan op tragische wijze. De SBA condoleert de nabestaanden alsook de basketbalgemeenschap in deze en wenst een […]
27 februari 2019

Resultaten 26/2/2019

Wedstrijduitslagen 26 februari 2019: 1. J-U19 – De Arend vs CLD 57-62 (27-23) – Topscoorders: Stedenburg Donnegee (14) De Arend & Sield Vitone (13) CLD 2. […]
26 februari 2019

Resultaten 23-24/2/2019

Wedstrijduitslagen 23 februari 2019 Lloyd Goedschalk U8 en U10 Toernooi: 1. U8 – SCVU1 vs SCVU2 11-5 (7-2) – Topscoorders: Lee Kian (5) SCVU1 & Tse […]
26 februari 2019

Programma wijziging 17 Maart 2019

De volgende wijziging in het programma voor zondag 17 maart 2019: – 4:00 pm – J-U16 – De Arend – De Schakel Inhaal wedstrijd (ronde 3) – […]
26 februari 2019

Team Plussers 3X3 U18 Kampioen

De Surinaamse Basketbal Associatie (SBA) in samenwerking met de Chinese Ambassade in Suriname, hebben op 25 februari met succes het 3X3 basketbal toernooi georganiseerd in de […]
22 februari 2019

Resultaten 21/2/2019

Wedstrijduitslagen 21 februari 2019: 1. J-U19 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 58-65 (26-30) – Topscoorders: Rellum Donnavan (16) Finabank Koi Carper & Persaud Shankar […]
20 februari 2019

Resultaten 19/2/2019

Wedstrijduitslagen 19 februari 2019: 1. HE – Finabank Koi Carper vs De Schakel 69-67 (43-23) – Topscoorders: Blijd Andrew (25) Finabank Koi Carper & Linger Romero […]
20 februari 2019

Resultaten 18/2/2019

Wedstrijduitslagen 18 februari 2019: 1. J-U16 – SCVU vs Yellow Birds 68-74 (30-26) – Topscoorders: Vreden Jivar (25) SCVU & Lieuw On Shane (21) Yellow Birds 2. […]
19 februari 2019

Programma wijziging 3 Maart 2019

De volgende wijziging in het programma voor zondag 3 maart 2019: – 7:30 p.m. J-U19 – Yellow Birds – CLD – Inhaal wedstrijd (ronde 2) – […]
18 februari 2019

Jaarlijkse Refreshment Cursus Arbiters

Onze jaarlijkse arbiters refreshment trainingen reeks is van start gegaan o.l.v. de zeer ervaren en kundige FIBA official, de heer Edwin Wallaart. In de Ismay van […]
18 februari 2019

Resultaten 16-17/2/2019

Wedstrijduitslagen 16 februari 2019: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 51-38 (21-18) – Topscoorders: Beyde Monifa (17) Ballers Club Wanica & De Mees […]
15 februari 2019

Resultaten 14/2/2019

Wedstrijduitslagen 14 februari 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs CLD – Geen voortgang; De inhaal datum wordt nog bekend gemaakt. 2. HH – Yellow Birds vs […]
13 februari 2019

Tussentijdse Inschrijf- en Transferperiode HR

De tussentijdse inschrijf- en transferperiode van de heren recreatie (HR) klasse is vastgesteld van 13 februari t/m 20 februari 2019. De formulieren kunnen ingediend worden op […]
13 februari 2019

Resultaten 12/2/2019

Wedstrijduitslagen 12 februari 2019: 1. J-U19 – De Arend vs De Schakel 90-28 (48-17) – Topscoorders: Boerenstam Chafiro (20) De Arend & Silvin Marcelino (13) De […]
12 februari 2019

Resultaten 11/2/2019

Wedstrijduitslagen 11 februari 2019: 1. J-U16 – Yellow Birds vs De Arend 68-57 (34 – 25) – Topscoorders: Holland Diego (24) Yellow Birds & Tojo Sven […]