Nieuws

31 mei 2019

Programma Wijzigingen U12 en U14 Klassen

Hieronder een overzicht van de in te halen wedstrijden in de U12 en U14 klasse: Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal 1. Zaterdag 8 juni 2019 9:00 […]
29 mei 2019

Resultaten 28/5/2019

Wedstrijduitslagen 28 Mei 2019: 1. HE – (1ste/2de plaats) – SCVU vs Finabank Koi Carper 50-54 (17-33) – Topscoorders: Stuger Raymond (10) SCVU & Blijd Andrew […]
27 mei 2019

Resultaten 25-26/5/2019

Wedstrijduitslagen 25 Mei 2019: 1. M-U19 – Yellow Birds vs De Arend 75-33 (29-18) – Topscoorders: Pengel Chinique (33) Yellow Birds & De Mees Amare (13) […]
27 mei 2019

Programma Wijziging HE 28/5/2019

De wedstrijd van dinsdag 28 mei 2019 tussen SCVU vs  Finabank Koi Carper in de HE (Finale Game 3) wordt gespeeld om 7:30 pm uur i.p.v.  9:15 pm.
11 juni 2018

Persregistratie FIBA CARIBBEAN Competitions

Van 17 t/m 21 juni en 24 t/m 30 juni 2018, worden de FIBA Women’s Caribbean Cup en de FIBA Americup 2021 Prequalifier georganiseerd in de […]
7 juni 2018

Rust Zacht Nathaniel

Het bestuur van de SBA heeft kennis genomen van het overlijden van de U10 speler van de S.V. De Arend, Nathaniël Hooten. De SBA condoleert namens deze […]
4 juni 2018

Uitslagen Oefenwedstrijden CBC 2/6/2018

Uitslag Oefenwedstrijd CBC 2 juni j.l.: Suriname Tigri’s vs Trinidad (Straker Nets) 65-40 (21-13) – Topscoorders: De Randamie Earvin (12) Suriname Tigri’s & Sadiki Guerra (13) […]
1 juni 2018

Uitslagen Oefenwedstrijden CBC

Uitslagen Oefenwedstrijden CBC 31 mei j.l.: 1.Natio selectie vs All star selectie (dames) 65-38 (38-19) – Topscoorders: Marica Mirelva (14) Natio selectie & Amaisie Cyarah (9) […]
1 juni 2018

Info sessie 3×3 toernooi Masters of the Streetz N.I.S.

Het 3×3 spel is opgebouwd om zelfstandig als speler een toernooi te joinen, een team te maken en de progressie te volgen. Wij hebben een info […]
31 mei 2018

Oefenwedstrijden Tigri’s

  Kom onze dames enheren aanvuren!! TOEGANG VRIJ! GO SURINAME!!!
24 mei 2018

Resultaten 19-21/5/2018 U12 en U14

Uitslagen 19/5/18: 1. U12 – CLD vs De Arend 48-52 (24-26) – Topscoorders Jeffry Rai (24) CLD & Hooten Anchero (6) De Arend 2. U12 – […]
23 mei 2018

Info sessie 3×3 toernooi Masters of the Streetz N.I.S.

Het 3×3 spel is opgebouwd om individueel en helemaal zelfstandig als speler een toernooi te joinen, een team te maken en de progressie online te volgen. […]
21 mei 2018

Uitslagen Interland Wedstrijden

Uitslagen Interland wedstrijden: Zaterdag 19/5/2018: Suriname vs Guyana 70-60 (33-28) – Topscoorders: Watamaleo Gylan (15) Suriname & Shelroy Thomas (23) Guyana Zondag 20/5/2018: Suriname vs Guyana […]
20 mei 2018

Bekendmaking namens het SBA Bestuur

Het volgend bericht namens het bestuur van de SBA: De SBA heeft met afschuw de wantoestanden waargenomen, die tijdens en na de prijsuitreiking van de Heren Hoofdklasse […]
18 mei 2018

Basketbal Spektakel op Internationaal Niveau in Suriname

Van 17 juni t/m 30 juni 2018 vinden in de Anthony Nesty Sporthal de FIBA WOMEN’S CARIBBEAN CUP en de FIBA AMERICUP 2021 Caribbean Pre-Qualifier Competition […]
18 mei 2018

Oefenwedstrijden Nationale Selectie Suriname

  In aanloop naar de te houden FIBA Americup 2021 Caribbean Pre-qualifier, zal het nationaal heren basketbalteam van Suriname  op zaterdag 19 en zondag 20 mei a.s. […]
16 mei 2018

SCVU Kampioen in J-U16 Klasse 2018

SCVU is kampioen in de jongens U-16 klasse na 2 spannende wedstrijden!🎉 🏀 Topscoorder in de jongens U-16 klasse is geworden Wip Gianni 🙌🏼! Yellow Birds eindigt als […]
16 mei 2018

Resultaten 13/5/2018 U12 en U14

Uitslagen 13 mei 2018: 1.U12 – CLD vs SCVU 33-83 (16-36) – Topscoorders: Jeffry Rai (22) CLD & Hek Jeremy (36) SCVU 2.U14 – CLD vs […]
16 mei 2018

Resultaten 15/5/2018

Uitslagen 15 mei 2018: 1.J-U16 – CLD vs De Arend (3/4 plaats) 59-71 (25-42) – Topscoorders: Promes Archell (17) CLD & Hope Kenrick (23) De Arend […]
14 mei 2018

Yellow Birds Kampioen HH en HE Klasse 2018

Yellow Birds is kampioen in de heren hoofdklasse en heren eersteklasse na een serie spannende wedstrijden!🎉 🏀 MVP in de HH klasse is geworden Leter Dancell🙌🏼! […]
14 mei 2018

Resultaten 12-13/5/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 12-13 mei 2018: 1.HE – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 64-77 (27-37) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Kloppenburg Chevaro (19) […]
11 mei 2018

Resultaten 10/5/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 10 mei 2018: HH – Yellow Birds vs SCVU (finale game 4) 80-63 (39-27) – Seriestand 2-2 – Topscoorders: Leter Dancell […]
9 mei 2018

Resultaten 8/5/2018

Uitslagen 8 mei 2018: 1.J-U16 – De Arend vs Yellow Birds (halve finale game 2) 48-67 (21-33) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Zeefuik Enzo (10) De […]
8 mei 2018

Registratie SBA 3×3 Toernooi Open

De SBA organiseert van 17-21 juni en 24-30 juni a.s. een 3×3 toernooi! De deelnemende klassen zijn U13, U15 en U18 (indien animo open klasse). Je […]
8 mei 2018

Ballers Club Wanica Kampioen M-U16 en SCVU Kampioen M-U19

De kampioen in de M-U16 en M-U19 klassen zijn bekend! 🏀SCVU is kampioen geworden in de M-U19 klasse 🎉 🏀 🏀Ballers Club Wanica is kampioen geworden […]