Nieuws

29 januari 2020

Resultaten 28/01/2020

Uitslagen 28 Jan 2020: 1. J-U19 – Finabank Koi Carper vs SCVU 61-58 (34-19) – Topscoorders: Anantoewa Danzel (21) Finabank Koi Carper & Esajas Ronaldinho (13) […]
28 januari 2020

Resultaten 27/01/2020

Uitslagen 27 Jan 2020: 1. J-U16 – De Arend vs CLD 82-54 (45-21) – Topscoorders: Tojo Sven (18) De Arend & Mac-Donald Jahiem (18) CLD 2. […]
27 januari 2020

Resultaten 26/01/2020

Uitslagen 26 Jan 2020: 1. J-U19 – CLD vs De Schakel 138-55 (55-28) – Topscoorders: Javinde Rene (41) CLD & Poetisi Ochiero (25) De Schakel 2. […]
24 januari 2020

Resultaten 23/01/2020

Uitslagen 23 Jan 2020: 1. HE – SCVU vs Ruckers 72-87 (27-40) – Topscoorders: Engelhart Alonzo (21) SCVU & Fisher Jason (25) Ruckers 2. HE – […]
11 februari 2019

Resultaten 9-10/2/2019

Wedstrijduitslagen 9 februari 2019: 1.M-U19 – Yellow Birds vs De Arend 80 – 29 (40 – 13) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (29) Yellow Birds & De […]
8 februari 2019

Resultaten 7/2/2019

Wedstrijduitslagen 7 februari 2019: J-U19 – CLD vs Finabank Koi Carper 64 – 74 (31 – 41) -Topscoorders: Martin Silvano (17) CLD & Blijd Andrew (19) […]
6 februari 2019

Resultaten 4/2/2019

Wedstrijduitslagen 4 februari 2019: 1. J-U16 – De Arend vs CLD 58-38 (25-20) – Topscoorders: Tojo Sven (29) De Arend & Promes Archell (20) CLD 2. […]
4 februari 2019

Resultaten 2-3/2/2019

Wedstrijduitslagen 2 februari 2019: 1. M-U16 – SCVU vs Ballers Club Wanica 44-71 (29-29) – Topscoorders: Bies de Sade (20) SCVU & Reiziger Jeaneve (20) Ballers […]
1 februari 2019

Resultaten 31/1/2019

Wedstrijduitslagen 31 januari 2019: 1. J-U19 – Ruckers vs De Arend 18-114 (7-40) – Topscoorders: Deng Clifton (9) Ruckers & Tojo Joey (25) De Arend 2. […]
30 januari 2019

Resultaten 29/1/2019

Wedstrijduitslagen 29 januari 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs Ruckers 105-26 (52-13) – Topscoorders: Lieuw-On Shane (24) Yellow Birds & Chen Lin Yuan (13) Ruckers […]
29 januari 2019

Resultaten 28/1/2019

Wedstrijduitslagen 28 januari 2019: 1. J-U16-CLD vs De Schakel 94-48 (37-16) – Topscoorders: van Ams Yannick (35) CLD & Silvin Kevin (16) De Schakel 2. J-U16- […]
28 januari 2019

Schema Wijzigingen – Yellow Birds ’88 uit de competitie

Vanwege het terugtrekken van Yellow Birds’88 uit de heren hoofdklasse competitie, gaan de wedstrijden die geprogrammeerd zijn voor deze vereniging niet meer door. De volgende minimale wijzigingen […]
28 januari 2019

Resultaten 26-27/1/2019

Wedstrijduitslagen 26 januari 2019: 1. M-U19 – Rialto vs De Arend 53-39 (15-19) – Topscoorders: Amaisi Cyarah (23) Rialto & Marica Mirelva  (13) De Arend 2. M-U19 […]
25 januari 2019

Tussentijdse Inschrijf- en Transferperiode DH

De tussentijdse inschrijf- en transferperiode van de DH klasse is vastgesteld van 28 januari t/m 4 februari 2019. De formulieren kunnen ingediend worden op het SBA […]
25 januari 2019

Resultaten 24/1/2019

1. J-U19 – SCVU vs Yellow Birds 60-98 (24-64) – Topscoorders: Lachman Rajel (18) SCVU & Persaud Shankar (29) Yellow Birds 2. J-U19 – De Schakel […]
23 januari 2019

Resultaten 22/1/2019

1. J-U19 – Yellow Birds vs De Arend 83-54 (40-14) – Topscoorders: Amelo Rivano (22) Yellow Birds & Stoutenburg Donegee (16) De Arend 2. J-U19 – […]
21 januari 2019

Resultaten 19-20/1/2019

Wedstrijduitslagen 19 januari 2019: 1. M-U16 – De Arend vs SCVU 44-50 (16-27) – Topscoorders: De Mees Amare (30) De Arend & Agard Janiyah (21) SCVU […]
18 januari 2019

Resultaten 17/1/2019

1. J-U19 – CLD vs Ruckers 20-0 – Reglementaire winst voor CLD 2. J-U19 – Finabank Koi Carper vs SCVU 79-44 (37-21) – Topscoorders: Blijd Andrew […]
18 januari 2019

SBA Bestuur 2019-2023 Gekozen

Op 18 januari 2019 is het nieuw bestuur van de SBA bij acclamatie gekozen. Deze ziet er als volgt uit: – Conrad Issa – Voorzitter – […]
17 januari 2019

Bestuursverkiezingen bij de SBA

Vandaag 17 januari zijn er verkiezingen uitgeschreven voor de Surinaamse Basketbal Associatie. Er is tot nu toe een kandidatenlijst ingediend met Conrad Issa als voorzitter. Locatie: […]
16 januari 2019

Resultaten 15/1/2019

1. J-U19 – SCVU vs CLD 82-72 (42-30) – Topscoorders: Weibolt Lordenzio (20) SCVU & Promes Archill (18) CLD 2. J-U19 – De Arend vs Finabank […]
16 januari 2019

Resultaten 14/1/2019

1. J-U16 – SCVU vs De Schakel 95-54 (40-25) – Topscoorders: Vigelandzoon Shafieq (24) SCVU & Silvin Kevin (19) De Schakel 2. J-U16 – CLD vs […]
14 januari 2019

Ramon Theodorus Krieger

Onze grote basketballer, Ramon Theodorus Krieger, heeft het tijdige met het eeuwige verwisseld. De SBA condoleert namens deze de nabestaanden alsook de basketbalgemeenschap en wenst een […]
14 januari 2019

Resultaten 12-13/1/2019

Wedstrijduitslagen 12 januari 2019: 1. M-U19 – De Arend vs SCVU 36-85 (17-37) – Topscoorders: Marica Mirelva (13) De Arend & Hubard Stephanie en Nijman Jolaine […]
14 januari 2019

SYR Beste 3×3 Team van Suriname in Ambassador’s Cup

De Surinaamse Basketbal Associatie (SBA) in samenwerking met het Surinaams Olympisch Comite (SOC) en de Chinese Ambassade in Suriname, hebben op 12 januari met succes de […]