Nieuws

10 juni 2019

Resultaten 8-9/6/2019

Wedstrijduitslagen 8 Juni 2019: U12 – De Arend vs Yellow Birds 36-52 (12-33) – Topscoorder: Main Redjinio (10) De Arend & Wartes Jermelcio (20) Yellow Birds […]
7 juni 2019

Resultaten 6/6/2019

Wedstrijduitslagen 6 Juni 2019: HH – De Schakel vs Ruckers 55-77 (14-47) – Topscoorders : Beverdijk Cheraldo (17) De Schakel & Ewijck Bijorn en Elburg Xavier […]
5 juni 2019

Programma Wijziging HR 9/6/2019

De wedstrijd van zondag 9 juni 2019 tussen De Arend en CLD in de heren recreatieklasse (halve finale game 3) wordt gespeeld om 10:45 am i.p.v. […]
3 juni 2019

Resultaten 1-2/6/2019

Wedstrijduitslagen 1 Juni 2019: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 88-25 (41-13) – Topscoorders: Beyde Monifa (33) Ballers Club Wanica & Berend Demelza […]
16 mei 2018

Resultaten 13/5/2018 U12 en U14

Uitslagen 13 mei 2018: 1.U12 – CLD vs SCVU 33-83 (16-36) – Topscoorders: Jeffry Rai (22) CLD & Hek Jeremy (36) SCVU 2.U14 – CLD vs […]
16 mei 2018

Resultaten 15/5/2018

Uitslagen 15 mei 2018: 1.J-U16 – CLD vs De Arend (3/4 plaats) 59-71 (25-42) – Topscoorders: Promes Archell (17) CLD & Hope Kenrick (23) De Arend […]
14 mei 2018

Yellow Birds Kampioen HH en HE Klasse 2018

Yellow Birds is kampioen in de heren hoofdklasse en heren eersteklasse na een serie spannende wedstrijden!🎉 🏀 MVP in de HH klasse is geworden Leter Dancell🙌🏼! […]
14 mei 2018

Resultaten 12-13/5/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 12-13 mei 2018: 1.HE – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 64-77 (27-37) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Kloppenburg Chevaro (19) […]
11 mei 2018

Resultaten 10/5/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 10 mei 2018: HH – Yellow Birds vs SCVU (finale game 4) 80-63 (39-27) – Seriestand 2-2 – Topscoorders: Leter Dancell […]
9 mei 2018

Resultaten 8/5/2018

Uitslagen 8 mei 2018: 1.J-U16 – De Arend vs Yellow Birds (halve finale game 2) 48-67 (21-33) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Zeefuik Enzo (10) De […]
8 mei 2018

Registratie SBA 3×3 Toernooi Open

De SBA organiseert van 17-21 juni en 24-30 juni a.s. een 3×3 toernooi! De deelnemende klassen zijn U13, U15 en U18 (indien animo open klasse). Je […]
8 mei 2018

Ballers Club Wanica Kampioen M-U16 en SCVU Kampioen M-U19

De kampioen in de M-U16 en M-U19 klassen zijn bekend! 🏀SCVU is kampioen geworden in de M-U19 klasse 🎉 🏀 🏀Ballers Club Wanica is kampioen geworden […]
8 mei 2018

Resultaten 5-6/5/2018 U12 en U14

Uitslagen 5-6 mei 2018: 1.U12 – Yellow Birds vs CLD 35-72 (11-51) – Topscoorders: Renfurm Yarin (12) Yellow Birds & Jeffry Rai (35) CLD 2.U14 – […]
8 mei 2018

Resultaten 7/5/2018

Uitslagen 7 mei 2018: 1.M-U16 – De Arend vs Ballers Club Wanica (finale game 2) 43-57 (18-31) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Marica Mirelva (18) De […]
7 mei 2018

Resultaten 5-6/5/2018

Uitslag 5-6 mei 2018: 1.HE – De Arend vs De Schakel (3/4 plaats) – 0-20 – Reglementaire winst De Schakel – 3e plaats 2.HE – Yellow […]
6 mei 2018

Rectificatie: Artikel Times of Suriname 5/5/2018

Op 05 mei 2018 verscheen een bericht in Times of Suriname getiteld: “Anthony Nestysporthal krijgt facelift”. Hierin is belicht de betrokkenheid van de SBA bij de […]
4 mei 2018

Resultaten 3/5/2018

Uitslag 3 mei 2018: M-U19 – SCVU vs Yellow Birds (finale game 2) 76-68 (46-30) – seriestand 1-0 – Topscoorders: Nijman Jolain (23) SCVU & Kensmil […]
2 mei 2018

Resultaten 27-28-29/4/2018 U12 en U14

Uitslagen 27-28-29 april 2018:   1.U12 – Rialto vs Yellow Birds 30-48 (16-26) – Topscoorders: Rozenblad Miqillio (11) Rialto & Meynaars Efran (18) Yellow Birds 2.U12 […]
2 mei 2018

Resultaten 30/4/2018

Uitslag 30 april 2018: 1.J-U16 Rialto vs CLD 58-68 (33-32) – Topscoorders: Holland Diego (23) Rialto & Javinde Rene (18) CLD  
30 april 2018

Resultaten 28-29/4/2018

Uitslagen 28-29 april 2018: 1.M-U19 – Yellow Birds vs SCVU (finale game 1) 59-37 (27-18) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (21) Yellow Birds & Nirk Venicia (11) […]
27 april 2018

Resultaten 26/4/2018

Uitslagen 26 april 2018: 1. J-U16 – De Arend vs Finabank Koi Carper 81-33 (30-15) – Topscoorders Cooman Jammy (23) De Arend & Huiswoud Rafael (16) […]
25 april 2018

Resultaten 24/4/2018

Uitslagen 24 april 2018: 1.J-U16 – SCVU vs CLD 92-68 (44-18) – Topscoorders: Babel Giovanni (25) SCVU & Benschop Ogilvio (16) CLD 2.J-U16 – De Arend […]
24 april 2018

Voorbereiding 3×3 Toernooi

In verband met het aankomend 3×3 toernooi is er een bespreking a.s. vrijdag 27 april. Tijd: 20:00 uur Plaats: Lalla Rookh gebouw 2 Dit evenement is […]
23 april 2018

Resultaten 21-22/4/2018

Uitslagen 21-22 april 2018: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 64-59 (40-28) – Topscoorders: Jedinie Rochella (36) BCW & De Mees Amare (26) De […]
20 april 2018

Resultaten 14-15/4/2018 U12 en U14

Uitslagen 14 april 2018: 1.U12 – Ballers Club Wanica vs Rialto 48-40 (28-19) – Topscoorders: Jambo Jahmit (18) BCW & Byass Nicholius (13) Rialto 2.U14 – […]