Nieuws

24 mei 2019

Resultaten 23/5/2019

Wedstrijduitslagen 23 Mei 2019: 1. DH – (Finale Game 2) – De Arend vs Yellow Birds 40-60 (21-25) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Marica Mirelva (15) […]
22 mei 2019

Resultaten 21/5/2019

Wedstrijduitslagen 21 Mei 2019 : HE – (Game 3 ) – SCVU vs De Arend 81-55 (33-28) – Seriestand 2-1 – Topscoorders: Eva Shivaro (21) SCVU […]
21 mei 2019

3e Ronde en Playoffs HH in ANS

De 3e ronde (start in de maand juni) alsook de playoffs van de heren hoofdklasse wedstrijden zullen afgewerkt worden in de Anthony Nesty sporthal, vanwege de […]
20 mei 2019

Resultaten 19/5/2019

Wedstrijduitslagen 19 Mei 2019 : HR – Ballers Club Wanica vs De Schakel 48-62 (19-27) – Topscoorders: Mullin Dennis (25) BCW & Chin A Sen Diego […]
8 mei 2018

Resultaten 5-6/5/2018 U12 en U14

Uitslagen 5-6 mei 2018: 1.U12 – Yellow Birds vs CLD 35-72 (11-51) – Topscoorders: Renfurm Yarin (12) Yellow Birds & Jeffry Rai (35) CLD 2.U14 – […]
8 mei 2018

Resultaten 7/5/2018

Uitslagen 7 mei 2018: 1.M-U16 – De Arend vs Ballers Club Wanica (finale game 2) 43-57 (18-31) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Marica Mirelva (18) De […]
7 mei 2018

Resultaten 5-6/5/2018

Uitslag 5-6 mei 2018: 1.HE – De Arend vs De Schakel (3/4 plaats) – 0-20 – Reglementaire winst De Schakel – 3e plaats 2.HE – Yellow […]
6 mei 2018

Rectificatie: Artikel Times of Suriname 5/5/2018

Op 05 mei 2018 verscheen een bericht in Times of Suriname getiteld: “Anthony Nestysporthal krijgt facelift”. Hierin is belicht de betrokkenheid van de SBA bij de […]
4 mei 2018

Resultaten 3/5/2018

Uitslag 3 mei 2018: M-U19 – SCVU vs Yellow Birds (finale game 2) 76-68 (46-30) – seriestand 1-0 – Topscoorders: Nijman Jolain (23) SCVU & Kensmil […]
2 mei 2018

Resultaten 27-28-29/4/2018 U12 en U14

Uitslagen 27-28-29 april 2018:   1.U12 – Rialto vs Yellow Birds 30-48 (16-26) – Topscoorders: Rozenblad Miqillio (11) Rialto & Meynaars Efran (18) Yellow Birds 2.U12 […]
2 mei 2018

Resultaten 30/4/2018

Uitslag 30 april 2018: 1.J-U16 Rialto vs CLD 58-68 (33-32) – Topscoorders: Holland Diego (23) Rialto & Javinde Rene (18) CLD  
30 april 2018

Resultaten 28-29/4/2018

Uitslagen 28-29 april 2018: 1.M-U19 – Yellow Birds vs SCVU (finale game 1) 59-37 (27-18) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (21) Yellow Birds & Nirk Venicia (11) […]
27 april 2018

Resultaten 26/4/2018

Uitslagen 26 april 2018: 1. J-U16 – De Arend vs Finabank Koi Carper 81-33 (30-15) – Topscoorders Cooman Jammy (23) De Arend & Huiswoud Rafael (16) […]
25 april 2018

Resultaten 24/4/2018

Uitslagen 24 april 2018: 1.J-U16 – SCVU vs CLD 92-68 (44-18) – Topscoorders: Babel Giovanni (25) SCVU & Benschop Ogilvio (16) CLD 2.J-U16 – De Arend […]
24 april 2018

Voorbereiding 3×3 Toernooi

In verband met het aankomend 3×3 toernooi is er een bespreking a.s. vrijdag 27 april. Tijd: 20:00 uur Plaats: Lalla Rookh gebouw 2 Dit evenement is […]
23 april 2018

Resultaten 21-22/4/2018

Uitslagen 21-22 april 2018: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 64-59 (40-28) – Topscoorders: Jedinie Rochella (36) BCW & De Mees Amare (26) De […]
20 april 2018

Resultaten 14-15/4/2018 U12 en U14

Uitslagen 14 april 2018: 1.U12 – Ballers Club Wanica vs Rialto 48-40 (28-19) – Topscoorders: Jambo Jahmit (18) BCW & Byass Nicholius (13) Rialto 2.U14 – […]
20 april 2018

Resultaten 19/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 19 april 2018: 1. HH – SCVU vs De Arend (halve finale, game 1) 70-44 (42-22) – seriestand 1-0 – Topscoorders: […]
18 april 2018

Yellow Birds Kampioen DH Klasse 2018

De DH klasse kampioen is bekend! 🏀 Yellow Birds is kampioen geworden in de DH klasse 🎉 🏀 MVP alsook topscoorder in deze klasse is geworden Cyarah […]
18 april 2018

Resultaten 17/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 17 april 2018: DH – De Arend vs Yellow Birds 54-55 (OT 49-49, rust 29-25) – Topscoorders: Vianen Cindy-Jane (16) De Arend […]
17 april 2018

Opschuivingen in het Wedstrijdschema

Enkele opschuivingen in het wedstrijdschema: 1.De U12 en U14 wedstrijden van zondag 29 april 2018, SCVU vs De Arend, op schema voor 10:30 u en 11:30 […]
17 april 2018

Resultaten 16/4/2018

Uitslagen 16 april 2018: 1.J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 34-109 (10-55) – Topscoorders: Litterdragt Keanu (12) Finabank Koi Carper & Vlamin Ian (26) […]
16 april 2018

Resultaten 14-15/4/2018

Uitslagen 14-15 april 2018: 1.M-U19 – Yellow Birds vs De Arend 77-39 (37-24) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (25) Yellow Birds & Breinburg Chayenne (14) De Arend […]
13 april 2018

Resultaten 12/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 12 april 2018: 1.J-U19 – SCVU vs De Arend (3/4 plaats) 57-56 (28-27) – Topscoorders: Vreden Jivar (12) SCVU & Tolud […]
13 april 2018

Yellow Birds Kampioen J-U19 Klasse 2018

Het is bekend! 🏀 Yellow Birds is kampioen geworden in de J-U19 klasse 🎉 🏀 MVP is geworden Samson Donyell Samson 🙌🏼 en topscoorder in deze klasse […]