Nieuws

12 juni 2019

Resultaten 11/6/2019

Wedstrijduitslagen 11 Juni 2019: M-U19 – (Finale Game 1) – SCVU vs Yellow Birds 94-43 (44-21) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Hubard Stephanie (23) SCVU & […]
11 juni 2019

Resultaten 10/6/2019

Wedstrijduitslagen 10 Juni 2019: U14 – Rialto vs CLD 28-60 (18-26) – Topscoorder: Ooiberg shabeli (12) Rialto & Fokke tushar (11) CLD  
10 juni 2019

SBA Secretariaat gesloten op 11 Juni 2019

Het SBA secretariaat zal op dinsdag 11 juni (morgen) gesloten zijn voor het publiek. Er kan ten alle tijde gemaild worden naar secretariaat@sba.sr of info@sba.sr.
10 juni 2019

Resultaten 8-9/6/2019

Wedstrijduitslagen 8 Juni 2019: U12 – De Arend vs Yellow Birds 36-52 (12-33) – Topscoorder: Main Redjinio (10) De Arend & Wartes Jermelcio (20) Yellow Birds […]
2 mei 2018

Resultaten 30/4/2018

Uitslag 30 april 2018: 1.J-U16 Rialto vs CLD 58-68 (33-32) – Topscoorders: Holland Diego (23) Rialto & Javinde Rene (18) CLD  
30 april 2018

Resultaten 28-29/4/2018

Uitslagen 28-29 april 2018: 1.M-U19 – Yellow Birds vs SCVU (finale game 1) 59-37 (27-18) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (21) Yellow Birds & Nirk Venicia (11) […]
27 april 2018

Resultaten 26/4/2018

Uitslagen 26 april 2018: 1. J-U16 – De Arend vs Finabank Koi Carper 81-33 (30-15) – Topscoorders Cooman Jammy (23) De Arend & Huiswoud Rafael (16) […]
25 april 2018

Resultaten 24/4/2018

Uitslagen 24 april 2018: 1.J-U16 – SCVU vs CLD 92-68 (44-18) – Topscoorders: Babel Giovanni (25) SCVU & Benschop Ogilvio (16) CLD 2.J-U16 – De Arend […]
24 april 2018

Voorbereiding 3×3 Toernooi

In verband met het aankomend 3×3 toernooi is er een bespreking a.s. vrijdag 27 april. Tijd: 20:00 uur Plaats: Lalla Rookh gebouw 2 Dit evenement is […]
23 april 2018

Resultaten 21-22/4/2018

Uitslagen 21-22 april 2018: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 64-59 (40-28) – Topscoorders: Jedinie Rochella (36) BCW & De Mees Amare (26) De […]
20 april 2018

Resultaten 14-15/4/2018 U12 en U14

Uitslagen 14 april 2018: 1.U12 – Ballers Club Wanica vs Rialto 48-40 (28-19) – Topscoorders: Jambo Jahmit (18) BCW & Byass Nicholius (13) Rialto 2.U14 – […]
20 april 2018

Resultaten 19/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 19 april 2018: 1. HH – SCVU vs De Arend (halve finale, game 1) 70-44 (42-22) – seriestand 1-0 – Topscoorders: […]
18 april 2018

Yellow Birds Kampioen DH Klasse 2018

De DH klasse kampioen is bekend! 🏀 Yellow Birds is kampioen geworden in de DH klasse 🎉 🏀 MVP alsook topscoorder in deze klasse is geworden Cyarah […]
18 april 2018

Resultaten 17/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 17 april 2018: DH – De Arend vs Yellow Birds 54-55 (OT 49-49, rust 29-25) – Topscoorders: Vianen Cindy-Jane (16) De Arend […]
17 april 2018

Opschuivingen in het Wedstrijdschema

Enkele opschuivingen in het wedstrijdschema: 1.De U12 en U14 wedstrijden van zondag 29 april 2018, SCVU vs De Arend, op schema voor 10:30 u en 11:30 […]
17 april 2018

Resultaten 16/4/2018

Uitslagen 16 april 2018: 1.J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 34-109 (10-55) – Topscoorders: Litterdragt Keanu (12) Finabank Koi Carper & Vlamin Ian (26) […]
16 april 2018

Resultaten 14-15/4/2018

Uitslagen 14-15 april 2018: 1.M-U19 – Yellow Birds vs De Arend 77-39 (37-24) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (25) Yellow Birds & Breinburg Chayenne (14) De Arend […]
13 april 2018

Resultaten 12/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 12 april 2018: 1.J-U19 – SCVU vs De Arend (3/4 plaats) 57-56 (28-27) – Topscoorders: Vreden Jivar (12) SCVU & Tolud […]
13 april 2018

Yellow Birds Kampioen J-U19 Klasse 2018

Het is bekend! 🏀 Yellow Birds is kampioen geworden in de J-U19 klasse 🎉 🏀 MVP is geworden Samson Donyell Samson 🙌🏼 en topscoorder in deze klasse […]
12 april 2018

Wedstrijden 1 mei 2018 verschoven

Er zijn enkele verschuivingen geweest in het wedstrijdprogramma i.v.m. de vrije dag op 1 mei a.s. De M-U16 wedstrijd van 1 mei wordt thans gespeeld op […]
11 april 2018

Resultaten 10/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play-offs 10 april 2018: 1.J-U19 – Yellow Birds vs Finabank Koi Carper I (finale game 1) 76-66 (35-20) – Topscoorders: Samson Donyell (26) […]
10 april 2018

Resultaten 9/4/2018

Uitslagen 9 april 2018: 1.SCVU vs Yellow Birds – Ruststand: 25-28 – Eindstand : 65-57 – Topscoorders: Vreden Jivar ,24 pnt | SCVU & Zeefuik Enzo , 19 pnt | […]
9 april 2018

Resultaten 8/4/2018

Uitslagen 8 april 2018: 1.HT – B.V. Hurricanes vs De Arend 57-71 (31-31) – Topscoorders: Windzak Marinio (22) BV Hurricanes & Hooghart August (16) De Arend […]
5 april 2018

Rosebel Gold Mines faciliteert trainingskamp nationale basketbalselectie

Rosebel Gold Mines N.V. (“Rosebel”) heeft van 30 maart tot en met 1 april 2018 een trainingskamp voor de nationale basketbalselectie van Suriname gefaciliteerd. Het trainingskamp […]
30 maart 2018

Resultaten 29/3/2018

Uitslagen 29 maart 2018: 1.HH – Finabank Koi Carper vs Ruckers – Ruststand: 39 – 40 – Eindstand : 73 – 86 – Topscoorders: Haas Mitchell 17 | Finabank Koi Carper […]