Nieuws

14 mei 2018

Resultaten 12-13/5/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 12-13 mei 2018: 1.HE – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 64-77 (27-37) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Kloppenburg Chevaro (19) […]
11 mei 2018

Resultaten 10/5/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 10 mei 2018: HH – Yellow Birds vs SCVU (finale game 4) 80-63 (39-27) – Seriestand 2-2 – Topscoorders: Leter Dancell […]
9 mei 2018

Resultaten 8/5/2018

Uitslagen 8 mei 2018: 1.J-U16 – De Arend vs Yellow Birds (halve finale game 2) 48-67 (21-33) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Zeefuik Enzo (10) De […]
8 mei 2018

Registratie SBA 3×3 Toernooi Open

De SBA organiseert van 17-21 juni en 24-30 juni a.s. een 3×3 toernooi! De deelnemende klassen zijn U13, U15 en U18 (indien animo open klasse). Je […]
20 juni 2017

Resultaten 19/6/2017

Wedstrijduitslagen van 19 juni 2017: 1.M-U19 – SCVU-Yellow Birds – 70-52 (27-27) – Topscoorders: Nijman Jolain (26) SCVU & Zeefuik Suena (20) Yellow Birds 2.M-U16 – […]
19 juni 2017

Resultaten 17-18/6/2017

Wedstrijduitslagen van 17 juni 2017: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs SCVU 52-61 (21-29) – Topscoorders: Jedinie Rochella (26) Ballers Club Wanica & Nijman Jolain (23) […]
16 juni 2017

Resultaten 15/6/2017

Wedstrijduitslagen van 15 juni 2017: 1.M-U17 Nationale selectie vs J-U16 Rialto/PBV: 56-54 (21-25) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (14) & Beeldsnijder Mathew (13) 2.J-U19 – Rialto/PBV vs Yellow […]
15 juni 2017

Gewijzigde Openingstijd SBA Secretariaat 16/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat het Secretariaat van de SBA morgen, vrijdag 16 juni 2017, open is van 10:30-12:30 u. Gelieve hiermee rekening te willen […]
15 juni 2017

Exposure Camp 2017

Van 16-18 juni 2017 zal er een “Exposure Camp” worden gehouden in St. Augustine te Trinidad and Tobago. Met genoegen delen wij u, namens het Bestuur […]
14 juni 2017

Wijzigingen Wedstrijdprogramma Juni-Juli 2017

Namens de Competitieleider gaarne uw aandacht voor volgende aanpassingen in het schema: Ma 26 juni 2017 15:30 uur – M-U17 vs J-U16 De Arend 17:00 uur […]
14 juni 2017

Resultaten 13/6/2017

Wedstrijduitslagen van 13 juni 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs Finabank Koi Carper 69-59 (25-24) – Topscoorders: Zorgvol Gilliano (16) Inter Maretraite & Pahalwakhan Joel […]
14 juni 2017

Heren Tweede Klasse – Royement Rialto/PBV

Namens de CL hierbij de mededeling dat Rialto/PBV is geroyeerd uit de Heren Tweede klasse competitie, vanwege het feit dat zij binnen deze competitie reeds twee […]
13 juni 2017

Resultaten 12/6/2017

Wedstrijduitslagen van 12 juni 2017: 1. J-U16 – De Arend vs SCVU 41-100 (21-54) – Topscoorders: Fedies Kenyon (15) De Arend & Babel Giovannie (27) SCVU […]
12 juni 2017

Resultaten 10-11/6/2017

Wedstrijduitslagen van 10 juni 2017: 1. M-U16 – SCVU vs De Arend 78-27 (33-14) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (35) SCVU & Marica Mirelva (13) De Arend […]
9 juni 2017

Resultaten 8/6/2017

Wedstrijduitslagen van 8 juni 2017: 1.J-U19 – Oase vs Rialto/PBV 96-33 (52-11) – Topscoorders: Lieuw Kie Song Timothy (27) Oase & Anantoewe Foetjaro (10) Rialto/PBV 2.J-U19 […]
8 juni 2017

Wijziging Schema M-U16 en M-U19 i.v.m. CentroBasket Toernooi

Namens de Competitieleider delen wij u hierbij mede, dat in verband met de deelname van de M-U17 Nationale selectie aan het CentroBasket toernooi, welke gehouden wordt […]
7 juni 2017

Resultaten 6/6/2017

Wedstrijduitslagen van 6 juni 2017: 1.U 19 Finabank Koi Carper vs SCVU 36-134 (22-62) – Topscoorders: Olf Shaquille (11) Finabank Koi Carper & Rozewijn Serdinio (21) […]
6 juni 2017

Resultaten 5/6/2017

Wedstrijduitslagen van 5 juni 2017: M-U17 Nationale Selectie vs J-U16 Finabank Koi Carper 47-77 (15-27) – Topscoorders: Hubart Stephanie (12) M-U17 NS & Jedenie Rochella (12) […]
5 juni 2017

Resultaten 3-4/6/2017

Wedstrijduitslagen van 3 juni 2017: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs Rialto/PBV 82-33 (33-22) – Topscoorders: Jedinie Rochella (44) Ballers Club Wanica & Tolud Anita (15) […]
2 juni 2017

Resultaten 1/6/2017

Wedstrijduitslagen van 1 juni 2017: 1. J-U19 – CLD vs Inter Maretraite 97-62 (41-35) – Topscoorders: Nijman Jose (33) CLD & Madramuthu Sachin (17) Inter Maretraite […]
1 juni 2017

Programma Nationale Selectie M-U17

Hierbij het programma voor de nationale selectie M-U17: Ma 5 juni 17.00 – M-U17 Nationaal Team vs J-U16 Finabank Koi Carper Do 15 juni 19.30 – […]
1 juni 2017

Programma HE Play-Offs 2017

Hierbij het programma voor de HE play-offs 2017: Dinsdag 13 juni: 19.30 – HE – Yellow Birds vs Ruckers (Game 1) 21.00 – HE – SCVU […]
31 mei 2017

Resultaten 30/5/2017

Wedstrijduitslagen van 31 mei 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs Yellow Birds 43-87 (14-45) – Topscoorders: Verwey Romerso (13) Inter Maretraite & Weibolt Keaton (20) […]
30 mei 2017

Uitstel Wedstrijd MU19

Namens de Competitieleider delen wij u mede, dat de M-U19 wedstrijd tussen SCVU en Yellow Birds, welke op schema staat voor zaterdag 3 juni a.s. om […]
30 mei 2017

Resultaten 29/5/2017

Wedstrijduitslagen van 29 mei 2017: 1. J-U-16 – Yellow Birds vs CLD (game 1) 60-52 (27-35) -Topscoorders: Lobman Tano (22) Yellow Birds & Josafath Donnagey (20) […]