Nieuws

5 december 2018

Resultaten 4/12/2018

J-U19 – Finabank Koi Carper vs Ruckers 222-11 (124-6) – Topscoorders: Prado Archinio (41) Finabank Koi Carper & Ellis Gavier (6) Ruckers J-U19 – De Arend […]
3 december 2018

Resultaten 2/12/2018

1. J-U19 – Ruckers vs CLD 23 – 178 (4 – 91) -Topscoorders: Deng Clifton(11) Ruckers & Despo Damian en Cairo Russel (31) CLD J-U19 – […]
30 november 2018

Sporters op vertrek voor Consude Games 2018

Het is zo ver!!! Aan al onze vertrekkende 🇸🇷 Surinaamse 🇸🇷 sporters en team begeleiders succes en motivatie toegewenst bij de Consude Games georganiseerd in Arequipa […]
30 november 2018

Resultaten 29/11/2018

J-U16 – Yellow Birds vs De Arend 59 – 58 (26 – 30) – Topscoorders: Lieuw on Shane (19) Yellow Birds & Tojo sven (22) De […]
20 juli 2017

Gewijzigde U10 Schema 23/7/2017

Vanwege de start van DH play-off op zondag 23 juli a.s. zijn er enkele wijzigingen opgetreden in het U10 schema. Gaarne uw aandacht voor het nieuw […]
20 juli 2017

Gewijzigde Openingstijd SBA Bureau 21/7/2017

Hierbij de mededeling dat het kantoor van de SBA, morgen vrijdag 21 juli, open is van 14:00 u – 16:30 u.
19 juli 2017

Wijziging J-U19 speeltijd 23/7/2017

Hierbij de mededeling namens het SBA bureau dat de J-U19 op zondag 23 juli a.s. welke zou aanvangen om 16:00 uur, nu zal aanvangen om 10:30 […]
19 juli 2017

Resultaten 18/7/2017

Wedstrijduitslagen van 18 juli 2017: 1.J-U19 – Rialto/PBV vs De Schakel 57-72 (19-44) – Topscoorders: Anantoewe Danzel (14) Rialto/PBV & Brondenstein Lagwijn (27) De Schakel 2.J-U19 […]
18 juli 2017

Resultaten 17/7/2017

Wedstrijduitslagen van 17 juli 2017: 1.M-U16 – Rialto/PBV vs Ballers Club Wanica 41-55 (20-24) – Topscoorders: Amaisi Cyarah (22) Rialto/PBV & Jedinie Rochella (32) Ballers Club […]
17 juli 2017

Resultaten 15-16/7/2017

Wedstrijduitslagen van 15 juli 2017: 1.De Arend vs Ballers Club Wanica 29-55 (17-29) – Topscoorders: Marica Mirelva (16) De Arend & Jedinie Rochella (24) Ballers Club […]
14 juli 2017

Verschuiving U12 en U14 wedstrijden 15/7/2017 op Oase

Hierbij delen wij u mede, dat de geplande wedstrijden in de U12 en U14 klasse tussen Yellow Birds en CLD, welke gespeeld zouden worden in Oase […]
14 juli 2017

Resultaten 9 & 13/7/2017

Wedstrijduitslagen van 9 juli 2017: 1.U12 – Rialto/PBV vs CLD 30-51 (13-29) – Topscoorders: Olieberg Shabeli (17) Rialto/PBV & Lieuw On Shane (19) CLD 2.U14 – […]
12 juli 2017

Ruckers Kampioen Heren Eerste Klasse

De felicitaties aan het team van Ruckers met het behalen van hun kampioenschap in de Heren Eerste Klasse. Het team van De Schakel eindigde op de […]
12 juli 2017

Resultaten 10-11/7/2017

Wedstrijduitslagen van 10 juli 2017: M-U17 Nationaal Team vs J-U16 Finabank Koi Carper 55-85 (21-46) – Topscoorders: Nirk Venicia (14) M-U17 Nationaal Team & Rellum Donovan (28) J-U16 Finabank […]
10 juli 2017

Resultaten 8-9/7/2017

Wedstrijduitslagen van 8 juli 2017: 1.M-U16 – SCVU vs Rialto/PBV 75-16 (29-10) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (18) SCVU & Comvalius Cheransa (8) Rialto/PBV 2.M-U19 – Yellow […]
9 juli 2017

De Arend Kampioen Heren Tweede Klasse

De felicitaties aan het team van De Arend met hun kampioenschap en het team van SCVU met het behalen van het semi-kampioenschap. Op de 3e plaats […]
7 juli 2017

Resultaten 6/7/2017

Wedstrijduitslagen van 6 juli 2017: 1.J-U19 – SCVU vs Oase 62-46 (26-28) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (12) en Weibolt Lordenzio (12) SCVU & Kloppenburg Chivaro (15) […]
5 juli 2017

Resultaten 4/7/2017

Wedstrijduitslagen van 4 juli 2017: 1.J-U19 – Inter Maretraite vs De Schakel – 44-62 (24-31) – Topscoorders: Madramuthu Sachin (33) Inter Maretraite & Brondenstein Lagwijn (17) De […]
4 juli 2017

SCVU Kampioen J-U16

De felicitaties aan het team van SCVU met het behalen van hun kampioenschap in de Jongens U-16 Klasse. Het team van Yellow Birds eindigde op de […]
4 juli 2017

Resultaten 3/7/2017

Wedstrijduitslagen van 3 juli 2017: 1.J-U16 – CLD vs De Arend (3e/4e plaats) – 77-62 (32-31) – Topscoorders: Cairo Russel (27) CLD & Dompig Davierro (26) […]
3 juli 2017

Resultaten 2/7/2017

Wedstrijduitslagen van 2 juli 2017: 1.HT – Finabank Koi Carper vs De Arend 60-63 (16-27) – Topscoorders: Liong A San Liyan (18) Finabank Koi Carper & […]
30 juni 2017

Resultaten 29/6/2017

Wedstrijduitslagen van 29 juni 2017: 1.J-U19 – Rialto/PBV vs Finabank Koi Carper 0-20 Reglementaire winst voor Finabank Koi Carper 2.J-U19 – Yellow Birds vs CLD 89-60 […]
28 juni 2017

Resultaten 24/6/2017

Wedstrijduitslagen van 24 juni 2017: 1.U12 – Rialto/PBV vs De Arend 50-26 (26-10) – Topscoorders: Olieberg Chabelie (26) Rialto/PBV & Webster Daniel (6) en Pinas Moetira […]
28 juni 2017

Resultaten 27/6/2017

Wedstrijduitslagen van 27 juni 2017: 1.J-U19 – CLD vs Rialto/PBV 106-43 (49-22) – Topscoorders: Nijman Jose (26) CLD & Anantoewe Danzel (15) Rialto/PBV 2.J-U19 – Finabank […]
27 juni 2017

Resultaten 25-26/6/2017

Wedstrijduitslagen van 25 juni 2017: 1.M-U16 De Arend vs PBV/Rialto 46-31 (24-18) – Topscoorders: Marica Marelva (21) De Arend & Amaisi Cyarah (13) en Comvalius Cheransa […]