Nieuws

30 januari 2019

Resultaten 29/1/2019

Wedstrijduitslagen 29 januari 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs Ruckers 105-26 (52-13) – Topscoorders: Lieuw-On Shane (24) Yellow Birds & Chen Lin Yuan (13) Ruckers […]
29 januari 2019

Resultaten 28/1/2019

Wedstrijduitslagen 28 januari 2019: 1. J-U16-CLD vs De Schakel 94-48 (37-16) – Topscoorders: van Ams Yannick (35) CLD & Silvin Kevin (16) De Schakel 2. J-U16- […]
28 januari 2019

Schema Wijzigingen – Yellow Birds ’88 uit de competitie

Vanwege het terugtrekken van Yellow Birds’88 uit de heren hoofdklasse competitie, gaan de wedstrijden die geprogrammeerd zijn voor deze vereniging niet meer door. De volgende minimale wijzigingen […]
28 januari 2019

Resultaten 26-27/1/2019

Wedstrijduitslagen 26 januari 2019: 1. M-U19 – Rialto vs De Arend 53-39 (15-19) – Topscoorders: Amaisi Cyarah (23) Rialto & Marica Mirelva  (13) De Arend 2. M-U19 […]
4 juli 2017

SCVU Kampioen J-U16

De felicitaties aan het team van SCVU met het behalen van hun kampioenschap in de Jongens U-16 Klasse. Het team van Yellow Birds eindigde op de […]
4 juli 2017

Resultaten 3/7/2017

Wedstrijduitslagen van 3 juli 2017: 1.J-U16 – CLD vs De Arend (3e/4e plaats) – 77-62 (32-31) – Topscoorders: Cairo Russel (27) CLD & Dompig Davierro (26) […]
3 juli 2017

Resultaten 2/7/2017

Wedstrijduitslagen van 2 juli 2017: 1.HT – Finabank Koi Carper vs De Arend 60-63 (16-27) – Topscoorders: Liong A San Liyan (18) Finabank Koi Carper & […]
30 juni 2017

Resultaten 29/6/2017

Wedstrijduitslagen van 29 juni 2017: 1.J-U19 – Rialto/PBV vs Finabank Koi Carper 0-20 Reglementaire winst voor Finabank Koi Carper 2.J-U19 – Yellow Birds vs CLD 89-60 […]
28 juni 2017

Resultaten 24/6/2017

Wedstrijduitslagen van 24 juni 2017: 1.U12 – Rialto/PBV vs De Arend 50-26 (26-10) – Topscoorders: Olieberg Chabelie (26) Rialto/PBV & Webster Daniel (6) en Pinas Moetira […]
28 juni 2017

Resultaten 27/6/2017

Wedstrijduitslagen van 27 juni 2017: 1.J-U19 – CLD vs Rialto/PBV 106-43 (49-22) – Topscoorders: Nijman Jose (26) CLD & Anantoewe Danzel (15) Rialto/PBV 2.J-U19 – Finabank […]
27 juni 2017

Resultaten 25-26/6/2017

Wedstrijduitslagen van 25 juni 2017: 1.M-U16 De Arend vs PBV/Rialto 46-31 (24-18) – Topscoorders: Marica Marelva (21) De Arend & Amaisi Cyarah (13) en Comvalius Cheransa […]
23 juni 2017

Resultaten 22/6/2017

Wedstrijduitslagen van 22 juni 2017: 1.De Schakel vs SCVU 60-71 (27-38) – Topscoorders: Prado Archinio (13) en Brondenstein Lagwijn (13) De Schakel & Babel Giovanni (16) […]
23 juni 2017

Basketbal Clinic Charlon Kloof

De VBTO nodigt alle coaches van de SBA uit om de clinic verzorgd door de bekende profspeler Charlon Kloof bij te wonen. Locatie   : Lyceum 1 […]
23 juni 2017

Voortgang J-U19 Wedstrijd 25/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat de J-U19 wedstrijd tussen De Schakel en Oase voortgang vindt op zondag 25 juni om 17:30 u, in de Ismay van […]
21 juni 2017

Resultaten 20/6/2017

Wedstrijduitslagen van 20 juni 2017: 1.J-U19 – De Arend vs Inter Maretraite 70-69 (42-33) – Topscoorders: Blijd Andrew (24) De Arend & Madramuthu Sachin (29) Inter […]
20 juni 2017

Uitstel J-U19 Wedstrijd 20/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat vanwege overmacht, de J-U19 wedstrijd tussen De Schakel en Oase hedenmiddag om 16:00 u, geen voortgang heeft.   Wij verzoeken […]
20 juni 2017

Resultaten 19/6/2017

Wedstrijduitslagen van 19 juni 2017: 1.M-U19 – SCVU-Yellow Birds – 70-52 (27-27) – Topscoorders: Nijman Jolain (26) SCVU & Zeefuik Suena (20) Yellow Birds 2.M-U16 – […]
19 juni 2017

Resultaten 17-18/6/2017

Wedstrijduitslagen van 17 juni 2017: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs SCVU 52-61 (21-29) – Topscoorders: Jedinie Rochella (26) Ballers Club Wanica & Nijman Jolain (23) […]
16 juni 2017

Resultaten 15/6/2017

Wedstrijduitslagen van 15 juni 2017: 1.M-U17 Nationale selectie vs J-U16 Rialto/PBV: 56-54 (21-25) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (14) & Beeldsnijder Mathew (13) 2.J-U19 – Rialto/PBV vs Yellow […]
15 juni 2017

Gewijzigde Openingstijd SBA Secretariaat 16/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat het Secretariaat van de SBA morgen, vrijdag 16 juni 2017, open is van 10:30-12:30 u. Gelieve hiermee rekening te willen […]
15 juni 2017

Exposure Camp 2017

Van 16-18 juni 2017 zal er een “Exposure Camp” worden gehouden in St. Augustine te Trinidad and Tobago. Met genoegen delen wij u, namens het Bestuur […]
14 juni 2017

Wijzigingen Wedstrijdprogramma Juni-Juli 2017

Namens de Competitieleider gaarne uw aandacht voor volgende aanpassingen in het schema: Ma 26 juni 2017 15:30 uur – M-U17 vs J-U16 De Arend 17:00 uur […]
14 juni 2017

Resultaten 13/6/2017

Wedstrijduitslagen van 13 juni 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs Finabank Koi Carper 69-59 (25-24) – Topscoorders: Zorgvol Gilliano (16) Inter Maretraite & Pahalwakhan Joel […]
14 juni 2017

Heren Tweede Klasse – Royement Rialto/PBV

Namens de CL hierbij de mededeling dat Rialto/PBV is geroyeerd uit de Heren Tweede klasse competitie, vanwege het feit dat zij binnen deze competitie reeds twee […]
13 juni 2017

Resultaten 12/6/2017

Wedstrijduitslagen van 12 juni 2017: 1. J-U16 – De Arend vs SCVU 41-100 (21-54) – Topscoorders: Fedies Kenyon (15) De Arend & Babel Giovannie (27) SCVU […]