Nieuws

12 april 2019

Resultaten 11/4/2019

Wedstrijduitslagen 11 april 2019: 1. J-19 – CLD vs Finabank Koi Carper 74-86 (29-27) – Seriestand (0-2) – Topscoorders: Benschop Ogilvio (19) CLD & Prado Archinio […]
10 april 2019

Resultaten 9/4/2019

Wedstrijduitslagen 9 april 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs SCVU 93-80 (51-45) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Wielingen Chaief (32) Yellow Birds & Vreden Jivar […]
9 april 2019

Resultaten 8/4/2019

Wedstrijduitslagen 8 april 2019: 1. J-U16 – CLD vs Yellow Birds 68-93 (38-44) – Topscoorders: Promes Archell (17) CLD & Holland Diego (21) Yellow Birds
8 april 2019

Resultaten 6-7/4/2019

Wedstrijduitslagen 6 april 2019: 1. M-U16 – SCVU vs Rialto 67-58 (35-30) – Topscoorders: Agard Janiyah (29) SCVU & Amaisi Cyarah (23) Rialto 2. M-U16 – […]
7 augustus 2017

Resultaten 6/8/2017

Wedstrijduitslagen van 6 augustus 2017: 1.J-U19 – SCVU vs Yellow Birds (Finale game 3) 66-67 (33-38) – Topscoorders: Rozewijn Serdinio (22) SCVU & Emanuels Isaiah (26) […]
4 augustus 2017

SCVU Kampioen M-U19

De felicitaties aan het team van SCVU met het behalen van hun kampioenschap in de Meisjes U-19 Klasse. Het team van De Arend eindigde op de […]
4 augustus 2017

Mededelingen U12 & U14 Schema

Hierbij enkele mededelingen: 1. De U12 en U14 wedstrijden CLD vs Yellow Birds welke gespeeld zouden worden op zaterdag 5 augustus a.s. te Oase, zijn verschoven […]
4 augustus 2017

Resultaten 3/8/2017

Wedstrijduitslagen van 3 augustus 2017: 1.J-U19 – De Arend vs Oase (3e/4e plaats) 82-53 (39-22) – topscoorders: Elburg Chayf (25) De Arend & Kloppenburg Chevaro (18) […]
3 augustus 2017

Resultaten 2/8/2017

Wedstrijduitslagen van 2 augustus 2017: 1.DH – SCVU vs De Arend 32-49 (14-20) – Topscoorders: Adriaansz Carolyn (10) SCVU & Sedoc Marcella (13) De Arend
2 augustus 2017

SCVU Kampioen M-U16

De felicitaties aan het team van SCVU met het behalen van hun ongeslagen kampioenschap in de Meisjes U-16 Klasse. Het team van Ballers Club Wanica eindigde […]
2 augustus 2017

Mededelingen Schema

Hierbij enkele mededelingen: 1. Wijzigingen in het schema voor donderdag 3 augustus: 16.00 – J-U19    3/4 plaats – Oase – de Arend (i.p.v. 17.30 uur) 17.30 […]
2 augustus 2017

Resultaten 1/8/2017

Wedstrijduitslagen van 1 augustus 2017: 1.M-U16 – SCVU vs Ballers Club Wanica (Finale) 62-31 (28-8) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (27) SCVU & Jedinie Rochella (18) BCW […]
1 augustus 2017

Resultaten 31/7/2017

Wedstrijduitslagen van 31 juli 2017: Nationale M-U17 Team vs Dames Selectie 53-57 (26-27) – Topscoorders: Marica Mirelva (14) Nationale M-U17 Team & Feaster Allison (24) Dames Selectie
31 juli 2017

Resultaten 30/7/2017

Wedstrijduitslagen van 30 juli 2017: 1.J-U19 – SCVU vs Oase (Play-Off) 66-63 (30-38) – Topscoorders: Weibolt Lordenzio (16) SCVU & Wielingen Chaief (21) Oase 2.HH – […]
30 juli 2017

Demonstratiewedstrijd 31/7/2017

29 juli 2017

Basketbal Clinics i.s.m. Amerikaanse Ambassade

De SBA organiseert in samenwerking met de Amerikaanse ambassade een serie basketbal clinics in de periode 27 juli tot en met 1 augustus a.s. voor zowel […]
28 juli 2017

Wijziging Game 3 DH speeltijd 2/8/2017

Hierbij de mededeling namens het SBA bureau dat de game 3 in de play-off serie in de DH klasse – SCVU vs De Arend op woensdag 2 […]
28 juli 2017

Wijziging Game 3 J-U19 speeltijd 30/7/2017

Hierbij de mededeling namens het SBA bureau dat de game 3 in de play-off serie in de J-U19 klasse – SCVU vs Oase op zondag 30 […]
28 juli 2017

Resultaten 27/7/2017

Wedstrijduitslagen van 27 juli 2017: 1.De Arend vs Yellow Birds (Play-Off) 62-63 (32-28) – Topscoorders: Elburg Chayf (13) De Arend & Samson Donyell (16) Yellow Birds […]
27 juli 2017

Besluit bestuur SBA inzake ongerechtigde speler

Op 25 juli j.l. heeft de vereniging SCVU in game 1 van de playoff wedstrijden in de U19 klasse gespeeld met speler Jamal van Ams, die […]
27 juli 2017

Resultaten 26/7/2017

Wedstrijduitslagen van 26 juli 2017: 1.DH – De Arend vs SCVU (Play-Off) 51-52 (28-26) – Topscoorders: Breinburg Chayenne (16) De Arend & Kensmil Cyarah (14) SCVU
26 juli 2017

Resultaten 25/7/2017

Wedstrijduitslagen van 25 juli 2017: 1.J-U19 – SCVU vs Oase (Play-Off) 71-68 (24-37) – Topscoorders: Rozewijn Serdinio (16) SCVU & Kloppenburg Chivaro (30) Oase 2.J-U19 – […]
25 juli 2017

Resultaten 24/7/2017

Wedstrijduitslagen van 24 juli 2017: 1.M-U16 – De Arend vs SCVU 28-76 (13-43) – Topscoorders: Marica Mirelva (14) De Arend & Hubard Stephanie (26) SCVU
24 juli 2017

Uitstel Oefenwedstrijd Nationale M-U17 Selectie 25/7/2017

De geplande oefenwedstrijd tussen het dameshoofdklasse team van De Arend en de nationale M-U17 dames selectie zal geen voortgang hebben op dinsdag 25 juli a.s.
24 juli 2017

Resultaten 22-23/7/2017

Wedstrijduitslagen van 22 juli 2017: 1.M-U16 – Rialto/PBV vs SCVU 40-77 (15-33) – Topscoorders: Tolud Anita (21) Rialto/PBV & Hubard Stephanie (19) SCVU 2.M-U16 Ballers Club […]