Nieuws

13 april 2018

Resultaten 12/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 12 april 2018: 1.J-U19 – SCVU vs De Arend (3/4 plaats) 57-56 (28-27) – Topscoorders: Vreden Jivar (12) SCVU & Tolud […]
13 april 2018

Yellow Birds Kampioen J-U19 Klasse 2018

Het is bekend! 🏀 Yellow Birds is kampioen geworden in de J-U19 klasse 🎉 🏀 MVP is geworden Samson Donyell Samson 🙌🏼 en topscoorder in deze klasse […]
12 april 2018

Wedstrijden 1 mei 2018 verschoven

Er zijn enkele verschuivingen geweest in het wedstrijdprogramma i.v.m. de vrije dag op 1 mei a.s. De M-U16 wedstrijd van 1 mei wordt thans gespeeld op […]
11 april 2018

Resultaten 10/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play-offs 10 april 2018: 1.J-U19 – Yellow Birds vs Finabank Koi Carper I (finale game 1) 76-66 (35-20) – Topscoorders: Samson Donyell (26) […]
1 augustus 2016

Resultaten 31/7/2016

Wedstrijduitslagen van 30/7/2016: 1 – MINI-ASPI – De Arend vs Ballers Club Wanica 50-31 Wedstrijduitslagen van 31/7/2016: 1 – HH – De Arend vs De Schakel (Game 4) […]
30 juli 2016

Yellow Birds – Kampioen Heren Eerste Klasse 2016

De SBA 2016 kampioen in de Heren Eersteklasse is bekend! De felicitaties aan geheel Yellow Birds met het behalen van hun vijfvoudig (5) eersteklasse kampioenschap. Proficiat […]
30 juli 2016

Resultaten 29/7/2016

Wedstrijduitslagen van 29/7/2016: 1 – HE – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds (Finale Game 3) 59-62 (27-29) – Topscoorders: Keith Zinhagel (28) Finabank Koi Carper & […]
29 juli 2016

Resultaten 28/7/2016

Wedstrijduitslagen van 28/7/2016: 1 – HH – SCVU vs Yellow Birds (Game 3) 64-60 (33-37) – Topscoorers: Fisher Jason (19) SCVU & Simson Donneghy (13) Yellow Birds 2 – […]
27 juli 2016

Resultaten 26/7/2016

Wedstrijduitslagen van 26/7/2016: 1 – HH – De Arend vs De Schakel (Game 2) 53-65 (21-24) – Topscoorders: La Rose Emile (19) De Arend & Henar Jahmal […]
25 juli 2016

SBA Play-Offs Wedstrijdschema 25 jul – 31 jul 2016

SBA Playoffs Wedstrijdschema 25 jul. – 31 jul. 2016 Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 26 jul. 19:30 – HH – De Arend vs De Schakel […]
25 juli 2016

Resultaten 23-24/7/2016

Wedstrijduitslagen van 23/7/2016: 1 – MINI-ASPI – Ballers Club Wanica vs De Arend 26-53 (17-24) – Topscoorders: Jedinie Rochella (12) Ballers Club Wanica & Marica Marelva (13) […]
25 juli 2016

SCVU – Kampioen Jongens Aspiranten Klasse 2016

De SBA 2016 kampioen in de Jongens Aspiranten klasse is bekend! De felicitaties aan geheel SCVU met het behalen van hun kampioenschap. Proficiat namens de hele […]
24 juli 2016

SBC Finale Resultaten 23/7/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 23/7/2016: 1 – STS1 vs Mgr.Wulfingh (U17 Finale) 85-74 (44-32) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (50) STS 1 & Coutinho Delivio (24) […]
22 juli 2016

Boek Basketbal Icoon Jos Chelius

Op zondag 24/07/2016 zal onze eigen Jos Chelius zijn boek over zijn basketbal loopbaan nationaal en internationaal overhandigen aan Dhr. Orlando Renfurm en Dhr. Henk Macnack. […]
22 juli 2016

Resultaten 21/7/2016

Wedstrijduitslagen van 21/7/2016: 1 – JA – Oase vs PBV/Rialto (3/4 Plaats) 69-79 (28-42) – Topscoorders: Lieuw Kie Song Timothy (30) Oase & Lion Vincent (28) PBVRialto 2- […]
21 juli 2016

Verschuiving Finale Game 3 Heren Eersteklasse

Het SBA bestuur heeft besloten om game 3 van de HE finale tussen Yellow Birds en Finabank Koi Carper te verschuiven naar vrijdag 29 juli om […]
21 juli 2016

Prijzen toegangskaarten SBA Play-Offs 2016

Prijzen toegangskaarten SBA Play-Offs 2016: – Junioren: SRD 5 – Senioren: SRD 15 (ook de DH en HH)
20 juli 2016

Resultaten 19/7/2016

Wedstrijduitslagen van 19/7/2016: 1 – JA – SCVU vs De Arend (Game 1) 90-59 (47-24) – Topscoorders: Rozewijn Serdinio (29) SCVU & Blijd Andrew (22) De Arend 2 – 19:30 – HE […]
19 juli 2016

SBC Semi Finale Resultaten 18/7/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 18/7/2016: 1 – U17 – AAHA vs STS 1 70-80 (38-38) – Topscoorders: Lobman Tano (41) AAHA & Brondenstein Lagwijn (57) […]
18 juli 2016

SBA Play-Offs Wedstrijdschema 18 jul – 24 jul 2016

SBA Playoffs Wedstrijdschema 18 jul. – 24 jul. 2016 Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 19 jul. 17:30 – JA – SCVU vs De Arend (Game […]
18 juli 2016

Resultaten 16-17/7/2016

Wedstrijduitslagen van 16/7/2016: 1 – ASPIM – Yellow Birds vs Ballers Club Wanica 71-25 (46-10) – Topscoorders: Wip Gianni (19) Yellow Birds & Jedinie Rochelle (16) Ballers Club Wanica […]
17 juli 2016

Registratie Pers i.v.m. Play-Off 2016

Beste Leden van de Pers, Op 21 Jul 2016 wordt een aanvang gemaakt met de SBA play-offs 2016. Voor de organisatie is het van belang te […]
17 juli 2016

Resultaten 16/7/2016 Dames Final CBC 2016: Suriname vs Bahamas

Final score: Suriname vs Bahamas 50-55 De strijd ging gelijk op totdat in de laatste minuten Bahamas de voorsprong nam en die niet meer uit handen […]
15 juli 2016

Resultaten 15/7/2016 Dames Semi Final CBC 2016: British Virgin Islands vs Suriname

Onze Surinaamse dames winnen van British Virgin Islands. Het resultaat is geworden 41-49. Hup hup Suriname!
15 juli 2016

Resultaten 14/7/2016

Wedstrijduitslagen van 14/7/2016: 1 – HH – De Schakel vs CLD 93-88 (43-36) – Topscoorders: Henar Jamal (32) De Schakel & Sabajo Earl (18) CLD 2 – HH – […]