Nieuws

30 augustus 2019

SBA Secretariaat Gesloten

Het SBA secretariaat is van 31 augustus 2019 tot en met 30 september 2019 gesloten i.v.m. de vakantie periode. Via email is er wel bereikbaarheid op: […]
28 augustus 2019

Resultaten 27/8/2019

Uitslagen 27 Aug 2019: 1. U14 – Yellow Birds vs Spartans T&T 73-91 (47-36) – Topscoorders : Lieuw On Shane (30) Yellow Birds & Amare Toney […]
26 augustus 2019

Spartans op bezoek in Suriname

Club Spartans uit Trinidad & Tobago is gisteren gearriveerd in Suriname met haar U14 en U17 teams. Er staan friendly games op het schema volgens onderstaand […]
22 augustus 2019

Imanuel Zorgvol in de spotlight bij FIBA

  PARAMARIBO (Suriname) – Op zestienjarige leeftijd en met een lengte van meer dan twee meter, arriveerde Imanuel Zorgvol in Puerto Rico met een bagage vol […]
22 juli 2019

Resultaten 21/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 21 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 4) – Yellow Birds vs SCVU 59-78 (32-39) – Seriestand (2-2) – […]
21 juli 2019

Correctie Topscoorder M-U19 Competitie

Na de gespeelde kampioenswedstrijd op 17 juni jl. is de M-U19 speelster Jolaine Nijman uitgeroepen tot topscoorder van de M-U19 competitie. Dit, vanwege een misverstand ontstaan […]
19 juli 2019

Resultaten 18/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 18 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 3 ) – Ruckers vs De Schakel 104-57 (55-24) – Seriestand (2-1) […]
17 juli 2019

Resultaten 16/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 16 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 2 ) – Yellow Birds vs SCVU 70-63 (37-26) – Seriestand (1-1) […]
15 juli 2019

Resultaten 14/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 14 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 1) – Ruckers vs De Schakel 67-52 (30-30) – Seriestand (1-0) – […]
8 juli 2019

Resultaten 7/7/2019

Wedstrijduitslagen 7 juli 2019: 1. HH – De Arend vs De Schakel 44-73 (12-35) – Topscoorders: La Rose Emile (17) De Arend & Henar Jahmal (24) […]
5 juli 2019

Resultaten 4/7/2019

Wedstrijduitslagen 4 juli 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs CLD 100-60 (50-24) – Topscoorders: Blijd Andrew (34) Finabank Koi Carper & Despo Damien (10) […]
3 juli 2019

Resultaten 2/7/2019

Wedstrijduitslagen 2 juli 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs De Arend 63-71 (27-35) -Topscoorders: Anantoewe Danzell (14) Finabank Koi Carper & Elburg Chaief (14) […]
28 juni 2019

Resultaten 27/6/2019

Wedstrijduitslagen 27 juni 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs Ruckers 68-114 (40-52) – Topscoorders : Drakenstein Iyan en Tjon En Fa Kenzo (18) Finabank […]
26 juni 2019

Programma Wijziging HH 27 Juni 2019

Hierbij de volgende programma wijziging: De heren hoofdklasse wedstrijd tussen Yellow Birds en CLD van donderdag 27 juni a.s. gaat niet door i.v.m. vertrek van Yellow Birds […]
24 juni 2019

Resultaten 23/6/2019

Wedstrijduitslagen 23 juni 2019: 1. HR – De Arend vs SCVU (3e/4e plaats) – 20-0 – Reglementaire winst voor De Arend 2. HR – De Schakel […]
21 juni 2019

Resultaten 20/6/2019

1. M-U16 – (Finale Game 2) – Rialto vs Ballers Club Wanica 46-71 (23-24) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Amaisi Cyarah (34) Rialto & Beyde Monifa […]
18 juni 2019

Resultaten 17/6/2019

Wedstrijduitslagen 17 Juni 2019: 1. M-U19 – (Finale Game 2) – Yellow Birds vs SCVU 66-86 (35-37) – Topscoorders : Pengel Chinique (28) Yellow Birds & […]
17 juni 2019

Resultaten 16/6/2019

Wedstrijduitslagen 16 Juni 2019: 1. HR – (Finale Game 1)- De Schakel vs CLD 70-87 (33-43) Seriestand 0-1 – Topscoorders: Chin A Sen Diego (24) De […]
14 juni 2019

Programma Wijziging HH en M-U19

Hierbij de volgende programma wijzigingen: 1. HH: De wedstrijden van donderdag 20 juni a.s. worden verschoven naar een nader te bepalen datum vanwege het niet beschikbaar […]
14 juni 2019

Resultaten 13/6/2019

Wedstrijduitslagen 13 Juni 2019: 1. M-U16 – (Finale Game 1) – Ballers Club Wanica vs Rialto 73 -41 (35-17) – Seriestand 1-0 – Topscoorders: Reiziger Janessa […]
12 juni 2019

Resultaten 11/6/2019

Wedstrijduitslagen 11 Juni 2019: M-U19 – (Finale Game 1) – SCVU vs Yellow Birds 94-43 (44-21) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Hubard Stephanie (23) SCVU & […]
11 juni 2019

Resultaten 10/6/2019

Wedstrijduitslagen 10 Juni 2019: U14 – Rialto vs CLD 28-60 (18-26) – Topscoorder: Ooiberg shabeli (12) Rialto & Fokke tushar (11) CLD  
10 juni 2019

SBA Secretariaat gesloten op 11 Juni 2019

Het SBA secretariaat zal op dinsdag 11 juni (morgen) gesloten zijn voor het publiek. Er kan ten alle tijde gemaild worden naar secretariaat@sba.sr of info@sba.sr.
10 juni 2019

Resultaten 8-9/6/2019

Wedstrijduitslagen 8 Juni 2019: U12 – De Arend vs Yellow Birds 36-52 (12-33) – Topscoorder: Main Redjinio (10) De Arend & Wartes Jermelcio (20) Yellow Birds […]
7 juni 2019

Resultaten 6/6/2019

Wedstrijduitslagen 6 Juni 2019: HH – De Schakel vs Ruckers 55-77 (14-47) – Topscoorders : Beverdijk Cheraldo (17) De Schakel & Ewijck Bijorn en Elburg Xavier […]