Nieuws

7 augustus 2019

Resultaten 06/8/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs  06 Aug 2019: 1. HH – (Finale Game 5) – Ruckers vs SCVU 68-65 (27-25) (50-50) – Seriestand 3-2 – Topscoorders: […]
6 augustus 2019

Suriname naar Youth Development Program Camp 2019

De Surinaamse Basketbal Associatie (SBA) doet met trots en blijdschap de mededeling dat Imanuel Zorgvol en Jayden de Randamie namens Suriname geselecteerd zijn om mee te […]
5 augustus 2019

Resultaten 04/8/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs  04 Aug 2019: 1. HH – (Finale Game 4) – SCVU vs Ruckers 85-53 (41-17) -Seriestand (2-2) – Topscoorders : Patterson […]
2 augustus 2019

Resultaten 01/8/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs  01 Aug 2019: 1. HH – (3e/4e Plaats) – Yellow Birds vs De Schakel 59-68 (39-24) – Topscoorders : van Ams […]
28 juni 2019

Resultaten 27/6/2019

Wedstrijduitslagen 27 juni 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs Ruckers 68-114 (40-52) – Topscoorders : Drakenstein Iyan en Tjon En Fa Kenzo (18) Finabank […]
26 juni 2019

Programma Wijziging HH 27 Juni 2019

Hierbij de volgende programma wijziging: De heren hoofdklasse wedstrijd tussen Yellow Birds en CLD van donderdag 27 juni a.s. gaat niet door i.v.m. vertrek van Yellow Birds […]
24 juni 2019

Resultaten 23/6/2019

Wedstrijduitslagen 23 juni 2019: 1. HR – De Arend vs SCVU (3e/4e plaats) – 20-0 – Reglementaire winst voor De Arend 2. HR – De Schakel […]
21 juni 2019

Resultaten 20/6/2019

1. M-U16 – (Finale Game 2) – Rialto vs Ballers Club Wanica 46-71 (23-24) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Amaisi Cyarah (34) Rialto & Beyde Monifa […]
18 juni 2019

Resultaten 17/6/2019

Wedstrijduitslagen 17 Juni 2019: 1. M-U19 – (Finale Game 2) – Yellow Birds vs SCVU 66-86 (35-37) – Topscoorders : Pengel Chinique (28) Yellow Birds & […]
17 juni 2019

Resultaten 16/6/2019

Wedstrijduitslagen 16 Juni 2019: 1. HR – (Finale Game 1)- De Schakel vs CLD 70-87 (33-43) Seriestand 0-1 – Topscoorders: Chin A Sen Diego (24) De […]
14 juni 2019

Programma Wijziging HH en M-U19

Hierbij de volgende programma wijzigingen: 1. HH: De wedstrijden van donderdag 20 juni a.s. worden verschoven naar een nader te bepalen datum vanwege het niet beschikbaar […]
14 juni 2019

Resultaten 13/6/2019

Wedstrijduitslagen 13 Juni 2019: 1. M-U16 – (Finale Game 1) – Ballers Club Wanica vs Rialto 73 -41 (35-17) – Seriestand 1-0 – Topscoorders: Reiziger Janessa […]
12 juni 2019

Resultaten 11/6/2019

Wedstrijduitslagen 11 Juni 2019: M-U19 – (Finale Game 1) – SCVU vs Yellow Birds 94-43 (44-21) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Hubard Stephanie (23) SCVU & […]
11 juni 2019

Resultaten 10/6/2019

Wedstrijduitslagen 10 Juni 2019: U14 – Rialto vs CLD 28-60 (18-26) – Topscoorder: Ooiberg shabeli (12) Rialto & Fokke tushar (11) CLD  
10 juni 2019

SBA Secretariaat gesloten op 11 Juni 2019

Het SBA secretariaat zal op dinsdag 11 juni (morgen) gesloten zijn voor het publiek. Er kan ten alle tijde gemaild worden naar secretariaat@sba.sr of info@sba.sr.
10 juni 2019

Resultaten 8-9/6/2019

Wedstrijduitslagen 8 Juni 2019: U12 – De Arend vs Yellow Birds 36-52 (12-33) – Topscoorder: Main Redjinio (10) De Arend & Wartes Jermelcio (20) Yellow Birds […]
7 juni 2019

Resultaten 6/6/2019

Wedstrijduitslagen 6 Juni 2019: HH – De Schakel vs Ruckers 55-77 (14-47) – Topscoorders : Beverdijk Cheraldo (17) De Schakel & Ewijck Bijorn en Elburg Xavier […]
5 juni 2019

Programma Wijziging HR 9/6/2019

De wedstrijd van zondag 9 juni 2019 tussen De Arend en CLD in de heren recreatieklasse (halve finale game 3) wordt gespeeld om 10:45 am i.p.v. […]
3 juni 2019

Resultaten 1-2/6/2019

Wedstrijduitslagen 1 Juni 2019: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 88-25 (41-13) – Topscoorders: Beyde Monifa (33) Ballers Club Wanica & Berend Demelza […]
31 mei 2019

Programma Wijzigingen U12 en U14 Klassen

Hieronder een overzicht van de in te halen wedstrijden in de U12 en U14 klasse: Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal 1. Zaterdag 8 juni 2019 9:00 […]
29 mei 2019

Resultaten 28/5/2019

Wedstrijduitslagen 28 Mei 2019: 1. HE – (1ste/2de plaats) – SCVU vs Finabank Koi Carper 50-54 (17-33) – Topscoorders: Stuger Raymond (10) SCVU & Blijd Andrew […]
27 mei 2019

Resultaten 25-26/5/2019

Wedstrijduitslagen 25 Mei 2019: 1. M-U19 – Yellow Birds vs De Arend 75-33 (29-18) – Topscoorders: Pengel Chinique (33) Yellow Birds & De Mees Amare (13) […]
27 mei 2019

Programma Wijziging HE 28/5/2019

De wedstrijd van dinsdag 28 mei 2019 tussen SCVU vs  Finabank Koi Carper in de HE (Finale Game 3) wordt gespeeld om 7:30 pm uur i.p.v.  9:15 pm.
24 mei 2019

Resultaten 23/5/2019

Wedstrijduitslagen 23 Mei 2019: 1. DH – (Finale Game 2) – De Arend vs Yellow Birds 40-60 (21-25) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Marica Mirelva (15) […]
22 mei 2019

Resultaten 21/5/2019

Wedstrijduitslagen 21 Mei 2019 : HE – (Game 3 ) – SCVU vs De Arend 81-55 (33-28) – Seriestand 2-1 – Topscoorders: Eva Shivaro (21) SCVU […]