Nieuws

14 augustus 2019

Natio Speler Roche Grootfaam op Vakantie in Suriname

Nationale selectie speler, Roche Grootfaam is op vakantie in Suriname🇸🇷😀! Roche is voor een korte vakantie hier om genoeg energie te vergaren alvorens het nieuw schooljaar […]
11 augustus 2019

Imanuel Zorgvol verkozen in FIBA Elite 5 groep

  BREAKING NEWS: Onze topper Imanuel Zorgvol verkozen in FIBA Elite 5 groep!!! 🏀⛹️‍♂️ De YDP camp in Puerto Rico is net afgesloten en Zorgvol heeft […]
9 augustus 2019

Top Basketballer Dancell Leter naar Jacksonville College

Vol motivatie en trots deelt de Surinaamse Basketbal Associatie (SBA) mee dat topper Dancell Leter met een prachtige scholarship gisteren 8 augustus is vertrokken naar Texas […]
9 augustus 2019

Opwinding en grote verwachtingen in de 4e jeugdontwikkelingsprogramma Elite Camp

SAN JUAN (Puerto Rico) – De YMCA van San Juan organiseert tot zondag de vierde editie van het Youth Development Program Elite Camp. Het YDP Camp […]
5 juni 2019

Programma Wijziging HR 9/6/2019

De wedstrijd van zondag 9 juni 2019 tussen De Arend en CLD in de heren recreatieklasse (halve finale game 3) wordt gespeeld om 10:45 am i.p.v. […]
3 juni 2019

Resultaten 1-2/6/2019

Wedstrijduitslagen 1 Juni 2019: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 88-25 (41-13) – Topscoorders: Beyde Monifa (33) Ballers Club Wanica & Berend Demelza […]
31 mei 2019

Programma Wijzigingen U12 en U14 Klassen

Hieronder een overzicht van de in te halen wedstrijden in de U12 en U14 klasse: Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal 1. Zaterdag 8 juni 2019 9:00 […]
29 mei 2019

Resultaten 28/5/2019

Wedstrijduitslagen 28 Mei 2019: 1. HE – (1ste/2de plaats) – SCVU vs Finabank Koi Carper 50-54 (17-33) – Topscoorders: Stuger Raymond (10) SCVU & Blijd Andrew […]
27 mei 2019

Resultaten 25-26/5/2019

Wedstrijduitslagen 25 Mei 2019: 1. M-U19 – Yellow Birds vs De Arend 75-33 (29-18) – Topscoorders: Pengel Chinique (33) Yellow Birds & De Mees Amare (13) […]
27 mei 2019

Programma Wijziging HE 28/5/2019

De wedstrijd van dinsdag 28 mei 2019 tussen SCVU vs  Finabank Koi Carper in de HE (Finale Game 3) wordt gespeeld om 7:30 pm uur i.p.v.  9:15 pm.
24 mei 2019

Resultaten 23/5/2019

Wedstrijduitslagen 23 Mei 2019: 1. DH – (Finale Game 2) – De Arend vs Yellow Birds 40-60 (21-25) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Marica Mirelva (15) […]
22 mei 2019

Resultaten 21/5/2019

Wedstrijduitslagen 21 Mei 2019 : HE – (Game 3 ) – SCVU vs De Arend 81-55 (33-28) – Seriestand 2-1 – Topscoorders: Eva Shivaro (21) SCVU […]
21 mei 2019

3e Ronde en Playoffs HH in ANS

De 3e ronde (start in de maand juni) alsook de playoffs van de heren hoofdklasse wedstrijden zullen afgewerkt worden in de Anthony Nesty sporthal, vanwege de […]
20 mei 2019

Resultaten 19/5/2019

Wedstrijduitslagen 19 Mei 2019 : HR – Ballers Club Wanica vs De Schakel 48-62 (19-27) – Topscoorders: Mullin Dennis (25) BCW & Chin A Sen Diego […]
19 mei 2019

Resultaten 18/5/2019

Wedstrijduitslagen 18 Mei 2019 : M-U16 – Rialto vs De Arend 0-20 – Reglementaire winst voor De Arend M-U16 – SCVU vs Ballers Club Wanica 38-66 […]
17 mei 2019

Resultaten 16/5/2019

Wedstrijduitslagen 16 mei 2019 : J-U16 – (Finale Game 3 ) – Yellow Birds vs SCVU 101-98 (41-39) (89-89) – Topscoorders: Holland Diego (28) Yellow Birds […]
16 mei 2019

Programma Wijzigingen HH

De volgende wijzigingen in het schema van de heren hoofdklasse: – 2 juli 7:30 pm – Finabank Koi Caper vs De Arend 9:15 pm – SCVU […]
15 mei 2019

Resultaten 14/5/2019

Wedstrijduitslagen 14 mei 2019 : J-U16 – (3e/4e plaats) – De Arend vs CLD 63-66 (30-25) – Topscoorders: Tojo Sven (32) De Arend & Promes Archell […]
13 mei 2019

Resultaten 12/5/2019

Wedstrijduitslagen 12 mei 2019 : HR – CLD vs De Arend 59-62 (30-26) – Topscoorders: Kranenburg Randy (15) CLD & Groenewoud Jurgen (14) De Arend HR […]
12 mei 2019

Resultaten 11/5/2019

Wedstrijduitslagen 11 mei 2019 : M-U19 – Rialto vs De Arend 68-64 (31-29) (55-55) – Topscoorders: Amaisi Cyarah (25) Rialto & De Mees Amare (24) De […]
10 mei 2019

Programma Wijziging 12/5/2019

De volgende nieuwe start tijden in het schema van 12 mei a.s.: – 5:45 pm – HR – CLD vs De Arend – 7:30 pm – […]
10 mei 2019

Resultaten 9/5/2019

Wedstrijduitslagen 9 mei 2019 : 1. J-U16 – (Finale Game 1) – Yellow Birds vs SCVU 72-80 (36-33) – Seriestand 0 – 1 – Topscoorders: Holland […]
8 mei 2019

Resultaten 7/5/2019

Wedstrijduitslagen 7 mei 2019 :  HE – (Game 1) – SCVU vs De Arend 59-58 (33-26) (48-48) -Seriestand 1-0 – Topscoorders: Zebeda Daniel (19) SCVU & […]
6 mei 2019

Resultaten 5/5/2019

Wedstrijduitslagen 5 mei 2019 : HR – De Arend vs BCW 67-46 (34-24) – Topscoorders: Sedoc Edwin (12) De Arend & Mullin Dennis (13) BCW HR […]
5 mei 2019

Resultaten 4/5/2019

Wedstrijduitslagen 4 mei 2019: M-U16 – De Arend vs SCVU  24-59 (14-32)-Topscoorder: Afonsoewa  Jayentie (8) De Arend & Agard Janiyah (24) SCVU M-U16 – Rialto vs […]