Nieuws

14 augustus 2020

Stopzetting SBA Competitie 2019-2020

Het bestuur van de SBA en de verschillende basketbalverenigingen zijn in een algemene leden vergadering op 28 juli 2020 overeen gekomen om de competitie 2019-2020 stop […]
13 augustus 2020

Copa Amistad Panama 2020

  De SBA is uitgenodigd door “The Panama’s  Boys and Girls Basketball Foundation” om deel te nemen aan de Copa Amistad Panama 2020. Dit toernooi is […]
15 juli 2020

Uitnodiging ALV

  De leden van de SBA worden uitgenodigd voor een algemene leden vergadering, waarbij een besluit genomen zal worden m.b.t. competitie 2019-2020 en voorbereidingen start nieuwe […]
3 juni 2020

COVID-19 Advies

5 februari 2020

Resultaten 04/02/2020

Uitslagen 04 Feb 2020: 1. J-U19 – De Arend vs De Schakel 118-60 (51-28) – Topscoorders: Zeefuik Enzo (22) De Arend & Ho A Hing Ivanildo […]
4 februari 2020

Resultaten 03/02/2020

Uitslagen 03 Feb 2020: 1. J-U16 – CLD vs Finabank Koi Carper 65-40 (32-17) – TopScoorders: Adasi Gerinio (20) CLD & Menig Pharrel (17) Finabank Koi […]
3 februari 2020

Resultaten 02/02/2020

Uitslagen 02 Feb 2020: 1. HR – Ruckers vs De Schakel 57-64 (35-30) – Topscoorders: MenckenBerg Serginho (28) Ruckers & Mijnals Destus (14) De Schakel   […]
2 februari 2020

Resultaten 01/02/2020

Uitslagen 01 Feb 2020: 1. M-U16 – Yellow Birds vs De Arend 68-56 (26-22) – Topscoorders: Pengel Chiniqua (45) Yellow Birds & Afonsoewa Jayinte (15) De […]
31 januari 2020

Resultaten 30/01/2020

Uitslagen 30 Jan 2020: 1. J-U19 – Ruckers vs Finabank Koi Carper 60-84 (26-42) – Topscoorders: Playfair Soufian (26) Ruckers & Muntslag Gervinio (29) Finabank Koi […]
29 januari 2020

Resultaten 28/01/2020

Uitslagen 28 Jan 2020: 1. J-U19 – Finabank Koi Carper vs SCVU 61-58 (34-19) – Topscoorders: Anantoewa Danzel (21) Finabank Koi Carper & Esajas Ronaldinho (13) […]
28 januari 2020

Resultaten 27/01/2020

Uitslagen 27 Jan 2020: 1. J-U16 – De Arend vs CLD 82-54 (45-21) – Topscoorders: Tojo Sven (18) De Arend & Mac-Donald Jahiem (18) CLD 2. […]
27 januari 2020

Resultaten 26/01/2020

Uitslagen 26 Jan 2020: 1. J-U19 – CLD vs De Schakel 138-55 (55-28) – Topscoorders: Javinde Rene (41) CLD & Poetisi Ochiero (25) De Schakel 2. […]
24 januari 2020

Resultaten 23/01/2020

Uitslagen 23 Jan 2020: 1. HE – SCVU vs Ruckers 72-87 (27-40) – Topscoorders: Engelhart Alonzo (21) SCVU & Fisher Jason (25) Ruckers 2. HE – […]
22 januari 2020

Resultaten 21/01/2020

Uitslagen 21 Jan 2020: 1. JU19 – Yellow Birds vs CLD 87-85 (36-42) – Topscoorders: Randamie de Jayden (28) Yellow Birds & Cairo Russel (28) 2. […]
21 januari 2020

Resultaten 20/01/2020

Uitslagen 20 Jan 2020: 1. J-U16 – Rialto vs Yellow Birds 0-20 – regelmentaire winst voor Yellow Birds 2. J-U16 – Finabank Koi Carper vs SCVU […]
20 januari 2020

Resultaten 19/01/2020

Uitslagen 19 Jan 2020: 1. HR – De Schakel vs Finabank Koi Carper 71-77 (43-29) – Topscoorders: Chin A Sen Diego & Does Maikel (14) De […]
20 januari 2020

Wijziging HH 20 Februari 2020

De HH wedstrijd tussen Ruckers en de Schakel van donderdag 20 februari zal nu aanvangen om 19:30 uur i.p.v. 21:15 uur.
19 januari 2020

Resultaten 18/01/2020

Uitslagen 18 Jan 2020: 1. M-U19 – Rialto vs SCVU 39-61 (15-30) – Topscoorders: Amaisi Cyara (25) Rialto & Hubard Stephanie (37) SCVU 2. M-U19 – […]
17 januari 2020

Tussentijdse inschrijf- en transfers periode Heren Recreatie en Dames Hoofdklasse

De tussentijdse inschrijvings- en transfer periode zijn open gesteld: – Heren recreatie (HR) klasse: donderdag 16 t/m dinsdag 21 januari 14:00 uur – Dames Hoofdklasse: maandag 20 […]
17 januari 2020

Resultaten 16/01/2020

Uitslagen 16 Jan 2020: 1. JU16 – SCVU vs De Arend 68-75 (27-50) – Vigelandzoon Shafiq (33) SCVU & Tojo Sven (34) De Arend 2. JU16 […]
16 januari 2020

Info Sharing Event

Een ieder is van harte uitgenodigd voor een info sharing event🏀❗   De onderwerpen zijn: – Mini basketbal kamp te El Salvador door Rian Jambo – […]
15 januari 2020

Resultaten 14/01/2020

Uitslagen 14 Jan 2020: 1. J-U19 – De Arend vs Finabank Koi Carper 59-57 (22-29) – Topscoorders: Tojo J. (16) De Arend & Rellum D. (22) […]
14 januari 2020

Resultaten 13/01/2020

Uitslagen 13 Jan 2020: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 67-95 (31-51) – Topscoorders: Gravenstijn R. (22) Finabank Koi Carper & Lieuw On […]
13 januari 2020

Resultaten 12/01/2020

Uitslagen 12 Jan 2020: 1. J-U19 – Ruckers vs Yellow Birds 85-91 (45-51) – Topscoorders: Pengel Earvin (33) Ruckers & Weibolt Keatan (17) Yellow Birds 2. […]
12 januari 2020

Resultaten 11/01/2020

Uitslagen 11 Jan 2020: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs Yellow Birds 80-76 (34-32) – Topscoorders: Chenelza Paitoe (27) Ballers Club Wanica & Chiniqua Pengel […]