Nieuws

5 april 2019

J-U16 De Schakel uit de competitie 2018-2019

Team De Schakel is geroyeerd uit de J-U16 klasse competitie van de SBA, doordat ze twee keer reglementair heeft verloren. De wedstrijd van 8 april a.s. […]
5 april 2019

Resultaten 4/4/2019

Wedstrijduitslagen 4 april 2019: 1. HH – Ruckers vs De Arend 75-67 (30-31) – Topscoorders: Fisher Jason (20) Ruckers & Elburg Chaief (32) De Arend 2. […]
3 april 2019

Resultaten 2/4/2019

Wedstrijduitslagen 2 april 2019: 1. HE – De Schakel vs CLD 65-90 (29-49) – Topscoorders: Muntslag Xavier (17) De Schakel & Bruce Herman (24) CLD 2. […]
3 april 2019

Sergio de Randamie Bekerkampioen met ZZ Leiden

Nog een top prestatie met winst binnen! Sergio de Randamie is afgelopen zondag bekerkampioen met Leiden geworden. Sergio’s rol in de wedstrijd was doorslaggevend voor de […]
15 juni 2017

Gewijzigde Openingstijd SBA Secretariaat 16/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat het Secretariaat van de SBA morgen, vrijdag 16 juni 2017, open is van 10:30-12:30 u. Gelieve hiermee rekening te willen […]
15 juni 2017

Exposure Camp 2017

Van 16-18 juni 2017 zal er een “Exposure Camp” worden gehouden in St. Augustine te Trinidad and Tobago. Met genoegen delen wij u, namens het Bestuur […]
14 juni 2017

Wijzigingen Wedstrijdprogramma Juni-Juli 2017

Namens de Competitieleider gaarne uw aandacht voor volgende aanpassingen in het schema: Ma 26 juni 2017 15:30 uur – M-U17 vs J-U16 De Arend 17:00 uur […]
14 juni 2017

Resultaten 13/6/2017

Wedstrijduitslagen van 13 juni 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs Finabank Koi Carper 69-59 (25-24) – Topscoorders: Zorgvol Gilliano (16) Inter Maretraite & Pahalwakhan Joel […]
14 juni 2017

Heren Tweede Klasse – Royement Rialto/PBV

Namens de CL hierbij de mededeling dat Rialto/PBV is geroyeerd uit de Heren Tweede klasse competitie, vanwege het feit dat zij binnen deze competitie reeds twee […]
13 juni 2017

Resultaten 12/6/2017

Wedstrijduitslagen van 12 juni 2017: 1. J-U16 – De Arend vs SCVU 41-100 (21-54) – Topscoorders: Fedies Kenyon (15) De Arend & Babel Giovannie (27) SCVU […]
12 juni 2017

Resultaten 10-11/6/2017

Wedstrijduitslagen van 10 juni 2017: 1. M-U16 – SCVU vs De Arend 78-27 (33-14) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (35) SCVU & Marica Mirelva (13) De Arend […]
9 juni 2017

Resultaten 8/6/2017

Wedstrijduitslagen van 8 juni 2017: 1.J-U19 – Oase vs Rialto/PBV 96-33 (52-11) – Topscoorders: Lieuw Kie Song Timothy (27) Oase & Anantoewe Foetjaro (10) Rialto/PBV 2.J-U19 […]
8 juni 2017

Wijziging Schema M-U16 en M-U19 i.v.m. CentroBasket Toernooi

Namens de Competitieleider delen wij u hierbij mede, dat in verband met de deelname van de M-U17 Nationale selectie aan het CentroBasket toernooi, welke gehouden wordt […]
7 juni 2017

Resultaten 6/6/2017

Wedstrijduitslagen van 6 juni 2017: 1.U 19 Finabank Koi Carper vs SCVU 36-134 (22-62) – Topscoorders: Olf Shaquille (11) Finabank Koi Carper & Rozewijn Serdinio (21) […]
6 juni 2017

Resultaten 5/6/2017

Wedstrijduitslagen van 5 juni 2017: M-U17 Nationale Selectie vs J-U16 Finabank Koi Carper 47-77 (15-27) – Topscoorders: Hubart Stephanie (12) M-U17 NS & Jedenie Rochella (12) […]
5 juni 2017

Resultaten 3-4/6/2017

Wedstrijduitslagen van 3 juni 2017: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs Rialto/PBV 82-33 (33-22) – Topscoorders: Jedinie Rochella (44) Ballers Club Wanica & Tolud Anita (15) […]
2 juni 2017

Resultaten 1/6/2017

Wedstrijduitslagen van 1 juni 2017: 1. J-U19 – CLD vs Inter Maretraite 97-62 (41-35) – Topscoorders: Nijman Jose (33) CLD & Madramuthu Sachin (17) Inter Maretraite […]
1 juni 2017

Programma Nationale Selectie M-U17

Hierbij het programma voor de nationale selectie M-U17: Ma 5 juni 17.00 – M-U17 Nationaal Team vs J-U16 Finabank Koi Carper Do 15 juni 19.30 – […]
1 juni 2017

Programma HE Play-Offs 2017

Hierbij het programma voor de HE play-offs 2017: Dinsdag 13 juni: 19.30 – HE – Yellow Birds vs Ruckers (Game 1) 21.00 – HE – SCVU […]
31 mei 2017

Resultaten 30/5/2017

Wedstrijduitslagen van 31 mei 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs Yellow Birds 43-87 (14-45) – Topscoorders: Verwey Romerso (13) Inter Maretraite & Weibolt Keaton (20) […]
30 mei 2017

Uitstel Wedstrijd MU19

Namens de Competitieleider delen wij u mede, dat de M-U19 wedstrijd tussen SCVU en Yellow Birds, welke op schema staat voor zaterdag 3 juni a.s. om […]
30 mei 2017

Resultaten 29/5/2017

Wedstrijduitslagen van 29 mei 2017: 1. J-U-16 – Yellow Birds vs CLD (game 1) 60-52 (27-35) -Topscoorders: Lobman Tano (22) Yellow Birds & Josafath Donnagey (20) […]
29 mei 2017

Programma JU16 Play-Offs 2017

Hierbij het programma voor de JU16 play-offs 2017: Maandag 29 mei 15:30 uur – Yellow Birds – CLD (game 1) 17:00 uur – SCVU – de […]
27 mei 2017

Resultaten 27-28/5/2017

Wedstrijduitslagen van 27 mei 2017: 1.M-U19 – De Arend vs Yellow Birds 77-57 (33-27) – Topscoorders: De Mees Amare (27) De Arend & Zeefuik Suena (30) […]
26 mei 2017

Resultaten 25/5/2017

Wedstrijduitslagen van 25 mei 2017: 1.J-U19 – Inter Maretraite vs B.V.Frimangron-Hurricanes 69-60 (24-25) – Topscoorders: Madramuthu Sachin (20) Inter Maretraite & Lodik Andy (23) B.V.Frimangron-Hurricanes 2.J-U19 –SCVU […]