Nieuws

27 maart 2018

Resultaten 26/3/2018

Uitslagen 26 maart 2018: 1.J-U16 – SCVU vs Finabank Koi Carper – Ruststand: 48-5 – Eindstand : 100-17 – Topscoorders: Babel Giovannie, 50 | SCVU & Litterdragt Keanu, 7 | Finabank […]
26 maart 2018

Verschuiving dag 3 SBA 3×3 Clinics

In overleg met de aanwezige participanten is besloten, de laatste trainingsdag zondag 25 maart van de 3×3 clinics te verschuiven naar maandag 26 maart van 18:00 […]
26 maart 2018

Resultaten 24-25/3/2018

Uitslagen 24 maart 2018: 1.M-U16 – Rialto vs De Arend – Ruststand: 22-30 – Eindstand : 54-44 – Topscoorders: Amaisi Chyarah , 37 pnt | Rialto & Mees de Amare , […]
23 maart 2018

Resultaten 22/3/2018

Uitslagen 22 maart 2018: 1.J-U19 – SCVU vs Finabank Koi Carper I (halve finale game 1) 70-77 (25-36) – Topscoorders: Eva Shivaro, Playfair Rogerio & Babel […]
16 juni 2016

SBC Vaderdag 2016 Special

Deze Zaterdag (18 Juni 2016) de SBC Vaderdag Special. Alle vaders van de spelers & cheerleaders maken kans op een leuk prijsje. Wees aanwezig op deze […]
16 juni 2016

Wedstrijdschema 18 Jun – 25 Jun 2016

SBC Wedstrijdschema 18 Juni – 25 Juni 2016 Za 18 Jun. 10:00 – U17 – George Asin vs Kerklaan 11:15 – U17 – A.A.H.A Atheneum vs […]
16 juni 2016

Play-Offs 2016 Kaart Verkoop

De kaarten zijn te verkrijgen aan de poort van de Ismay van Wilgen Sporthal voor aanvang van de wedstrijden. – Jongens Aspiranten & Jongens Jeugd: Toegang […]
16 juni 2016

Oefenwedstrijd Jongens U-16 Selectie 17/6/2016

Hierbij de mededeling i.v.m. de oefenwedstrijd: Jongens U-16 selectie vs selectie o.l.v. Charlon Kloof Datum: 17/6/2016 Tijd: 19.00 u Plaats: Ismay van Wilgen Sporthal Een ieder […]
16 juni 2016

Resultaten 15/6/2016

Wedstrijduitslagen van 15/6/2016: 1 – JA – De Arend – PBV/Rialto 74-69 (56-29) – Topscoorders: Zebeda Edson (33) De Arend & Vincent Leon (33) PBV/Rialto 2 […]
14 juni 2016

Resultaten 13/6/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 13/6/2016: 1 – U22 – Theodoor Juda vs AMS 37-46 (15-22) – Topscoorders: Martin Ivanildo (16) Theodoor Juda & Zebeda […]
13 juni 2016

Wedstrijdschema 13 jun – 19 jun 2016

Wedstrijdschema 13 jun – 19 jun Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Do 16 jun 19:30 – HH – De Arend vs Yellow Birds Za 18 jun […]
13 juni 2016

Resultaten 11-12/6/2016

Wedstrijduitslagen van 11/6/2016: 1 – MJ – Yellow Birds VS De Arend 43-44 (27-20) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (15) Yellow Birds & Breinburg Chayenne (15) De […]
10 juni 2016

Surinaamse Basketballers naar Trinidad in Juni 2016

Deze top Surinaamse basketballers zullen in de komende periode Suriname vertegenwoordigen in Trinidad door deel te nemen aan een Exposure Basketbal Kamp. Met goeie prestatie kunnen […]
10 juni 2016

Resultaten 9/6/2016

Wedstrijduitslagen van 9/6/2016: 1 – HH – PBV/Rialto vs Yellow Birds 40-74 (24-37) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (13) PBV/Rialto & Samson Donyell (16) Yellow Birds & […]
9 juni 2016

Resultaten 8/6/2016

Wedstrijduitslagen van 8/6/2016: 1 – JA – PBV/Rialto vs De Arend 62-60 (26-33) – Topscoorders: Lion Vincent (12) PBV/Rialto & Amat Adrian (12) PBV/Rialto & Zebeda […]
8 juni 2016

Resultaten 7/6/2016

Wedstrijduitslagen van 7/6/2016: 1 – MJ – Yellow Birds vs De Arend 51-52 (22-19) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (20) Yellow Birds & Breinburg Chayenne (23) De […]
7 juni 2016

Uitspelen Wedstrijd HT – Ruckers vs De Schakel op 12/6/2016

Het SBA bestuur heeft besloten om de resterende 1.22 minuten van de wedstrijd op 5/6/2016 tussen Ruckers en De Schakel in de HT, uit te laten […]
7 juni 2016

Wedstrijdschema 6 Jun – 25 Jun 2016

SBC Wedstrijdschema 6 Jun – 25 Jun 2016 Ma 6 Jun. 16:00 – U17 – Berkenveld vs Kerklaan 17:15 – U22 – St. Cecilia vs Christelijke […]
7 juni 2016

Wedstrijdschema 06 jun – 12 jun 2016

Wedstrijdschema 06 jun – 12 jun Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 7 jun 16:00 – MJ – Yellow Birds vs De Arend 17:30 – JJ […]
7 juni 2016

Resultaten 6/6/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 6/6/2016: 1 – U17 – Berkenveld vs Kerklaan 48-45 (23-14) – Topscoorders: Lallbahadier Trafael (19) Berkenveld & Vreden Jivar (25) […]
6 juni 2016

Resultaten 4-5/6/2016

Wedstrijduitslagen van 4/6/2016: 1 – MA – De Arend vs PBV/Rialto 34-47 (21-31) – Topscoorders: Marica Mirelva (21) De Arend & Tolud Anita (31) PBV/Rialto 2 […]
3 juni 2016

Resultaten 2/6/2016

Wedstrijduitslagen van 2/6/2016: 1 – JJ – Yellow Birds vs Oase 99-47 (51-25) – Topscoorders: Hunte Sharief (23) Yellow Birds & Wielingen Chaief (12) Oase & […]
2 juni 2016

Uitstel Mini-Aspi Wedstrijd 19/6/2016

Vanwege het jaarlijks terugkerend Ma Lefi badminton toernooi 2016, is de Pa Lefi sporthal niet ter beschikking op zaterdag 18 en zondag 19 juni 2017. De […]
2 juni 2016

Resultaten 1/6/2016

Wedstrijduitslagen van 1/6/2016: 1 – JA – De Arend vs Yellow Birds 79-52 (35 -31) – Topscoorders: Blijd Andrew (32) De Arend & Weibolt Keaton (24) Yellow Birds 2 – JA […]
1 juni 2016

Resultaten 31/5/2016

Wedstrijduitslagen van 31/5/2016: 1 – JJ – CLD vs SCVU 43-61 (20-35) – Topscoorders: Nijman Jose (17) CLD & Emanuels Jonathan (23) SCVU 2 – JJ – De Arend vs […]