Nieuws

20 februari 2019

Resultaten 19/2/2019

Wedstrijduitslagen 19 februari 2019: 1. HE – Finabank Koi Carper vs De Schakel 69-67 (43-23) – Topscoorders: Blijd Andrew (25) Finabank Koi Carper & Linger Romero […]
20 februari 2019

Resultaten 18/2/2019

Wedstrijduitslagen 18 februari 2019: 1. J-U16 – SCVU vs Yellow Birds 68-74 (30-26) – Topscoorders: Vreden Jivar (25) SCVU & Lieuw On Shane (21) Yellow Birds 2. […]
19 februari 2019

Programma wijziging 3 Maart 2019

De volgende wijziging in het programma voor zondag 3 maart 2019: – 7:30 p.m. J-U19 – Yellow Birds – CLD – Inhaal wedstrijd (ronde 2) – […]
18 februari 2019

Jaarlijkse Refreshment Cursus Arbiters

Onze jaarlijkse arbiters refreshment trainingen reeks is van start gegaan o.l.v. de zeer ervaren en kundige FIBA official, de heer Edwin Wallaart. In de Ismay van […]
11 april 2017

Resultaten 10/4/2017

Wedstrijduitslagen van 10 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 72-61 (31-23) – Topscoorders: Rellum Donnavan (23) Finabank Koi Carper & Anatoewe Danzel […]
10 april 2017

Resultaten 8-9/4/2017

Wedstrijduitslagen van 8/4/2017: 1. M-U19 – SCVU vs Yellow Birds 98-35 (48-15) – Topscoorders: Nirk Venicia (25) SCVU & Tuart Janine (14) Yellow Birds 2. M-U19 […]
10 april 2017

Wedstrijdschema 10-16/4/2017

Wedstrijdschema 10 Apr – 16 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 10 Apr. 15:30 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 17:00 – J-U16 […]
7 april 2017

Wijziging locatie U12 CLD vs Ballers Club Wanica 8/4/2017

Vanwege weersomstandigheden zal de U12 wedstrijd tussen CLD en Ballers Club Wanica, welke op schema staat voor zaterdag 08 april a.s., niet meer gespeeld worden op […]
7 april 2017

Resultaten 6/4/2017

Wedstrijduitslagen van 6 april 2017: 1. J-U16 – SCVU vs De Arend 73-45 (34-26) – Topscoorders: Babel Giovannie (14) SCVU & Windzak Marinio (15) De Arend […]
5 april 2017

Resultaten 4/4/2017

Wedstrijduitslagen van 4 april 2017: 1. J-U19 – De Schakel vs Inter Maretraite 75-53 (38-29) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (25) De Schakel & Verwey Romerso (21) […]
4 april 2017

Resultaten 3/4/2017

Wedstrijduitslagen van 3 april 2017: 1. J-U16 – Yellow Birds vs Rialto/PBV 81-44 (42-25) – Topscoorders: Lobman Tano (25) Yellow Birds & Anantoewe Denzel (12) Rialto/PBV […]
3 april 2017

Inhaalwedstrijd U12

Wegens omstandigheden was er geen voortgang van de wedstrijd op zaterdag 11 maart 2017 in de U12 klasse Rialto vs Yellow Birds. Genoemde wedstrijd wordt afgespeeld […]
3 april 2017

Resultaten 1-2/4/2017

Wedstrijduitslagen van 1/4/2017: 1 – M-U19 – Rialto/PBV vs Yellow Birds 49-63 (22-27) – Topscoorders: Tolud Anita (15) Rialto/PBV & Zeefuik Suena (22) Yellow Birds 2 […]
3 april 2017

Wedstrijdschema 3-9/4/2017

Wedstrijdschema 03 Apr – 09 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 03 Apr. 15:30 – J-U16 – Yellow Birds vs Rialto/PBV 17:00 – J-U16 – […]
31 maart 2017

Resultaten 30/3/2017

Wedstrijduitslagen van 30 maart 2017: 1 – J-U16 – De Arend vs CLD 62-60 (26-29) – Topscoorders: Windzak Madinio (22) De Arend & Sield Vitone (30) […]
29 maart 2017

Resultaten 28/3/2017

Wedstrijduitslagen van 28/3/2017: 1. J-U19 – Rialto/PBV vs CLD 38-80 (21-31) Topscoorders: Lion Vincent (10) Rialto/PBV & Nijman Jose (33) CLD 2. J-U19 – B.V. Frimangron-Hurricanes […]
27 maart 2017

Resultaten 25-26/3/2017

Wedstrijduitslagen van 25/3/2017: 1 – M-U19 – SCVU vs Rialto/PBV 73-24 (32-12) Topscoorders: Hubard Stephanie (15) SCVU & Asaitie Sandrine (10) Rialto/PBV 2 – M-U19 – […]
27 maart 2017

Wedstrijdschema 27/3/2017 – 2/4/2017

Wedstrijdschema 27 mrt – 02 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di. 28 Mrt. 16:00u – J-U19 – Rialto/PBV vs CLD 17:30u – J-U19 – B.V. […]
24 maart 2017

Resultaten 23/3/2017

Wedstrijduitslagen van 20/3/2017: 1 – J-U19 – Inter Maretraite vs De Arend 71-108 (29-56) – Topscoorders: Verwey Romerso (30) Inter Maretraite & Blijd Andrew (44) De […]
22 maart 2017

Resultaten 21/3/2017

Wedstrijduitslagen van 21/3/2017: 1 – J-U19 – De Arend vs SCVU 68-65 (32-33) – Topscoorders: Elburg Chaief (22) De Arend & Rozenwijn Serdinio (20) SCVU 2 […]
21 maart 2017

Resultaten 20/3/2017

Wedstrijduitslagen van 20/3/2017: 1 – J-U16 – CLD vs Rialto/PBV 104-46 (51-24) – Topscoorders: Sield Vitone (26) CLD & Amat Mercellino (17) Rialto/PBV
21 maart 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Heren Eerste Klasse

De tussentijdse inschrijf- en transfer periode voor de Heren Eerste klasse is opengesteld van 22 maart t/m 29 maart 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op […]
20 maart 2017

Resultaten 18-19/3/2017

Wedstrijduitslagen van 18/3/2017: 1 – M-U19 – Yellow Birds vs SCVU 38-74 (17-43) – Topscoorders: Zeefuik Suena (17) Yellow Birds & Jolaine Nyman (16) SCVU 2 […]
20 maart 2017

Wedstrijdschema 20-26/3/2017

Wedstrijdschema 20 mrt – 26 mrt Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 20 Mrt. 17:30u – J-U16 – CLD vs Rialto/PBV Di. 21 Mrt. 16:00u – […]
17 maart 2017

Resultaten 16/3/2017

Wedstrijduitslagen van 16/3/2017: 1 – J-U19 – Finabank Koi Carper vs Inter Maretraite 90-100 ( 37-43) – Topscoorders: Olf  Shaquille (24) Finabank Koi Carper & Landolf Kenrich (24) […]