Nieuws

3 juli 2019

Resultaten 2/7/2019

Wedstrijduitslagen 2 juli 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs De Arend 63-71 (27-35) -Topscoorders: Anantoewe Danzell (14) Finabank Koi Carper & Elburg Chaief (14) […]
28 juni 2019

Resultaten 27/6/2019

Wedstrijduitslagen 27 juni 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs Ruckers 68-114 (40-52) – Topscoorders : Drakenstein Iyan en Tjon En Fa Kenzo (18) Finabank […]
26 juni 2019

Programma Wijziging HH 27 Juni 2019

Hierbij de volgende programma wijziging: De heren hoofdklasse wedstrijd tussen Yellow Birds en CLD van donderdag 27 juni a.s. gaat niet door i.v.m. vertrek van Yellow Birds […]
24 juni 2019

Resultaten 23/6/2019

Wedstrijduitslagen 23 juni 2019: 1. HR – De Arend vs SCVU (3e/4e plaats) – 20-0 – Reglementaire winst voor De Arend 2. HR – De Schakel […]
9 juli 2017

De Arend Kampioen Heren Tweede Klasse

De felicitaties aan het team van De Arend met hun kampioenschap en het team van SCVU met het behalen van het semi-kampioenschap. Op de 3e plaats […]
7 juli 2017

Resultaten 6/7/2017

Wedstrijduitslagen van 6 juli 2017: 1.J-U19 – SCVU vs Oase 62-46 (26-28) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (12) en Weibolt Lordenzio (12) SCVU & Kloppenburg Chivaro (15) […]
5 juli 2017

Resultaten 4/7/2017

Wedstrijduitslagen van 4 juli 2017: 1.J-U19 – Inter Maretraite vs De Schakel – 44-62 (24-31) – Topscoorders: Madramuthu Sachin (33) Inter Maretraite & Brondenstein Lagwijn (17) De […]
4 juli 2017

SCVU Kampioen J-U16

De felicitaties aan het team van SCVU met het behalen van hun kampioenschap in de Jongens U-16 Klasse. Het team van Yellow Birds eindigde op de […]
4 juli 2017

Resultaten 3/7/2017

Wedstrijduitslagen van 3 juli 2017: 1.J-U16 – CLD vs De Arend (3e/4e plaats) – 77-62 (32-31) – Topscoorders: Cairo Russel (27) CLD & Dompig Davierro (26) […]
3 juli 2017

Resultaten 2/7/2017

Wedstrijduitslagen van 2 juli 2017: 1.HT – Finabank Koi Carper vs De Arend 60-63 (16-27) – Topscoorders: Liong A San Liyan (18) Finabank Koi Carper & […]
30 juni 2017

Resultaten 29/6/2017

Wedstrijduitslagen van 29 juni 2017: 1.J-U19 – Rialto/PBV vs Finabank Koi Carper 0-20 Reglementaire winst voor Finabank Koi Carper 2.J-U19 – Yellow Birds vs CLD 89-60 […]
28 juni 2017

Resultaten 24/6/2017

Wedstrijduitslagen van 24 juni 2017: 1.U12 – Rialto/PBV vs De Arend 50-26 (26-10) – Topscoorders: Olieberg Chabelie (26) Rialto/PBV & Webster Daniel (6) en Pinas Moetira […]
28 juni 2017

Resultaten 27/6/2017

Wedstrijduitslagen van 27 juni 2017: 1.J-U19 – CLD vs Rialto/PBV 106-43 (49-22) – Topscoorders: Nijman Jose (26) CLD & Anantoewe Danzel (15) Rialto/PBV 2.J-U19 – Finabank […]
27 juni 2017

Resultaten 25-26/6/2017

Wedstrijduitslagen van 25 juni 2017: 1.M-U16 De Arend vs PBV/Rialto 46-31 (24-18) – Topscoorders: Marica Marelva (21) De Arend & Amaisi Cyarah (13) en Comvalius Cheransa […]
23 juni 2017

Resultaten 22/6/2017

Wedstrijduitslagen van 22 juni 2017: 1.De Schakel vs SCVU 60-71 (27-38) – Topscoorders: Prado Archinio (13) en Brondenstein Lagwijn (13) De Schakel & Babel Giovanni (16) […]
23 juni 2017

Basketbal Clinic Charlon Kloof

De VBTO nodigt alle coaches van de SBA uit om de clinic verzorgd door de bekende profspeler Charlon Kloof bij te wonen. Locatie   : Lyceum 1 […]
23 juni 2017

Voortgang J-U19 Wedstrijd 25/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat de J-U19 wedstrijd tussen De Schakel en Oase voortgang vindt op zondag 25 juni om 17:30 u, in de Ismay van […]
21 juni 2017

Resultaten 20/6/2017

Wedstrijduitslagen van 20 juni 2017: 1.J-U19 – De Arend vs Inter Maretraite 70-69 (42-33) – Topscoorders: Blijd Andrew (24) De Arend & Madramuthu Sachin (29) Inter […]
20 juni 2017

Uitstel J-U19 Wedstrijd 20/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat vanwege overmacht, de J-U19 wedstrijd tussen De Schakel en Oase hedenmiddag om 16:00 u, geen voortgang heeft.   Wij verzoeken […]
20 juni 2017

Resultaten 19/6/2017

Wedstrijduitslagen van 19 juni 2017: 1.M-U19 – SCVU-Yellow Birds – 70-52 (27-27) – Topscoorders: Nijman Jolain (26) SCVU & Zeefuik Suena (20) Yellow Birds 2.M-U16 – […]
19 juni 2017

Resultaten 17-18/6/2017

Wedstrijduitslagen van 17 juni 2017: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs SCVU 52-61 (21-29) – Topscoorders: Jedinie Rochella (26) Ballers Club Wanica & Nijman Jolain (23) […]
16 juni 2017

Resultaten 15/6/2017

Wedstrijduitslagen van 15 juni 2017: 1.M-U17 Nationale selectie vs J-U16 Rialto/PBV: 56-54 (21-25) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (14) & Beeldsnijder Mathew (13) 2.J-U19 – Rialto/PBV vs Yellow […]
15 juni 2017

Gewijzigde Openingstijd SBA Secretariaat 16/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat het Secretariaat van de SBA morgen, vrijdag 16 juni 2017, open is van 10:30-12:30 u. Gelieve hiermee rekening te willen […]
15 juni 2017

Exposure Camp 2017

Van 16-18 juni 2017 zal er een “Exposure Camp” worden gehouden in St. Augustine te Trinidad and Tobago. Met genoegen delen wij u, namens het Bestuur […]
14 juni 2017

Wijzigingen Wedstrijdprogramma Juni-Juli 2017

Namens de Competitieleider gaarne uw aandacht voor volgende aanpassingen in het schema: Ma 26 juni 2017 15:30 uur – M-U17 vs J-U16 De Arend 17:00 uur […]