Nieuws

24 juli 2019

Resultaten 23/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 23 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 5) – SCVU vs Yellow Birds 73-69 (36-30) – Seriestand (3-2) – […]
22 juli 2019

Programma Wijziging 23 juli 2019

De wedstrijd van dinsdag 23 juli 2019 tussen SCVU vs Yellow Birds in de HH (Halve Finale Game 5) wordt gespeeld om 8:00 pm i.p.v 9:15 pm.
22 juli 2019

Resultaten 21/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 21 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 4) – Yellow Birds vs SCVU 59-78 (32-39) – Seriestand (2-2) – […]
21 juli 2019

Correctie Topscoorder M-U19 Competitie

Na de gespeelde kampioenswedstrijd op 17 juni jl. is de M-U19 speelster Jolaine Nijman uitgeroepen tot topscoorder van de M-U19 competitie. Dit, vanwege een misverstand ontstaan […]
28 juni 2017

Resultaten 27/6/2017

Wedstrijduitslagen van 27 juni 2017: 1.J-U19 – CLD vs Rialto/PBV 106-43 (49-22) – Topscoorders: Nijman Jose (26) CLD & Anantoewe Danzel (15) Rialto/PBV 2.J-U19 – Finabank […]
27 juni 2017

Resultaten 25-26/6/2017

Wedstrijduitslagen van 25 juni 2017: 1.M-U16 De Arend vs PBV/Rialto 46-31 (24-18) – Topscoorders: Marica Marelva (21) De Arend & Amaisi Cyarah (13) en Comvalius Cheransa […]
23 juni 2017

Resultaten 22/6/2017

Wedstrijduitslagen van 22 juni 2017: 1.De Schakel vs SCVU 60-71 (27-38) – Topscoorders: Prado Archinio (13) en Brondenstein Lagwijn (13) De Schakel & Babel Giovanni (16) […]
23 juni 2017

Basketbal Clinic Charlon Kloof

De VBTO nodigt alle coaches van de SBA uit om de clinic verzorgd door de bekende profspeler Charlon Kloof bij te wonen. Locatie   : Lyceum 1 […]
23 juni 2017

Voortgang J-U19 Wedstrijd 25/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat de J-U19 wedstrijd tussen De Schakel en Oase voortgang vindt op zondag 25 juni om 17:30 u, in de Ismay van […]
21 juni 2017

Resultaten 20/6/2017

Wedstrijduitslagen van 20 juni 2017: 1.J-U19 – De Arend vs Inter Maretraite 70-69 (42-33) – Topscoorders: Blijd Andrew (24) De Arend & Madramuthu Sachin (29) Inter […]
20 juni 2017

Uitstel J-U19 Wedstrijd 20/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat vanwege overmacht, de J-U19 wedstrijd tussen De Schakel en Oase hedenmiddag om 16:00 u, geen voortgang heeft.   Wij verzoeken […]
20 juni 2017

Resultaten 19/6/2017

Wedstrijduitslagen van 19 juni 2017: 1.M-U19 – SCVU-Yellow Birds – 70-52 (27-27) – Topscoorders: Nijman Jolain (26) SCVU & Zeefuik Suena (20) Yellow Birds 2.M-U16 – […]
19 juni 2017

Resultaten 17-18/6/2017

Wedstrijduitslagen van 17 juni 2017: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs SCVU 52-61 (21-29) – Topscoorders: Jedinie Rochella (26) Ballers Club Wanica & Nijman Jolain (23) […]
16 juni 2017

Resultaten 15/6/2017

Wedstrijduitslagen van 15 juni 2017: 1.M-U17 Nationale selectie vs J-U16 Rialto/PBV: 56-54 (21-25) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (14) & Beeldsnijder Mathew (13) 2.J-U19 – Rialto/PBV vs Yellow […]
15 juni 2017

Gewijzigde Openingstijd SBA Secretariaat 16/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat het Secretariaat van de SBA morgen, vrijdag 16 juni 2017, open is van 10:30-12:30 u. Gelieve hiermee rekening te willen […]
15 juni 2017

Exposure Camp 2017

Van 16-18 juni 2017 zal er een “Exposure Camp” worden gehouden in St. Augustine te Trinidad and Tobago. Met genoegen delen wij u, namens het Bestuur […]
14 juni 2017

Wijzigingen Wedstrijdprogramma Juni-Juli 2017

Namens de Competitieleider gaarne uw aandacht voor volgende aanpassingen in het schema: Ma 26 juni 2017 15:30 uur – M-U17 vs J-U16 De Arend 17:00 uur […]
14 juni 2017

Resultaten 13/6/2017

Wedstrijduitslagen van 13 juni 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs Finabank Koi Carper 69-59 (25-24) – Topscoorders: Zorgvol Gilliano (16) Inter Maretraite & Pahalwakhan Joel […]
14 juni 2017

Heren Tweede Klasse – Royement Rialto/PBV

Namens de CL hierbij de mededeling dat Rialto/PBV is geroyeerd uit de Heren Tweede klasse competitie, vanwege het feit dat zij binnen deze competitie reeds twee […]
13 juni 2017

Resultaten 12/6/2017

Wedstrijduitslagen van 12 juni 2017: 1. J-U16 – De Arend vs SCVU 41-100 (21-54) – Topscoorders: Fedies Kenyon (15) De Arend & Babel Giovannie (27) SCVU […]
12 juni 2017

Resultaten 10-11/6/2017

Wedstrijduitslagen van 10 juni 2017: 1. M-U16 – SCVU vs De Arend 78-27 (33-14) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (35) SCVU & Marica Mirelva (13) De Arend […]
9 juni 2017

Resultaten 8/6/2017

Wedstrijduitslagen van 8 juni 2017: 1.J-U19 – Oase vs Rialto/PBV 96-33 (52-11) – Topscoorders: Lieuw Kie Song Timothy (27) Oase & Anantoewe Foetjaro (10) Rialto/PBV 2.J-U19 […]
8 juni 2017

Wijziging Schema M-U16 en M-U19 i.v.m. CentroBasket Toernooi

Namens de Competitieleider delen wij u hierbij mede, dat in verband met de deelname van de M-U17 Nationale selectie aan het CentroBasket toernooi, welke gehouden wordt […]
7 juni 2017

Resultaten 6/6/2017

Wedstrijduitslagen van 6 juni 2017: 1.U 19 Finabank Koi Carper vs SCVU 36-134 (22-62) – Topscoorders: Olf Shaquille (11) Finabank Koi Carper & Rozewijn Serdinio (21) […]
6 juni 2017

Resultaten 5/6/2017

Wedstrijduitslagen van 5 juni 2017: M-U17 Nationale Selectie vs J-U16 Finabank Koi Carper 47-77 (15-27) – Topscoorders: Hubart Stephanie (12) M-U17 NS & Jedenie Rochella (12) […]