Nieuws

14 juni 2019

Resultaten 13/6/2019

Wedstrijduitslagen 13 Juni 2019: 1. M-U16 – (Finale Game 1) – Ballers Club Wanica vs Rialto 73 -41 (35-17) – Seriestand 1-0 – Topscoorders: Reiziger Janessa […]
12 juni 2019

Resultaten 11/6/2019

Wedstrijduitslagen 11 Juni 2019: M-U19 – (Finale Game 1) – SCVU vs Yellow Birds 94-43 (44-21) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Hubard Stephanie (23) SCVU & […]
11 juni 2019

Resultaten 10/6/2019

Wedstrijduitslagen 10 Juni 2019: U14 – Rialto vs CLD 28-60 (18-26) – Topscoorder: Ooiberg shabeli (12) Rialto & Fokke tushar (11) CLD  
10 juni 2019

SBA Secretariaat gesloten op 11 Juni 2019

Het SBA secretariaat zal op dinsdag 11 juni (morgen) gesloten zijn voor het publiek. Er kan ten alle tijde gemaild worden naar secretariaat@sba.sr of info@sba.sr.
23 mei 2017

Resultaten 22/5/2017

Wedstrijduitslagen van 22 mei 2017: Het omvat wedstrijd resultaten van de Jongens U16 klassen die uitgespeeld moesten worden voor de eindrangschikking in genoemde klasse 1.J-U16 d.d. 03/04/2017 […]
22 mei 2017

Resultaten 20-21/5/2017

Wedstrijduitslagen van 20 mei 2017: 1.M-U16 – Rialto/PBV vs SCVU 0-20 Reglementaire winst voor SCVU 2. M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 111-30 (45-20) […]
19 mei 2017

Resultaten 18/5/2017

Wedstrijduitslagen van 18 mei 2017: 1.J-U19 –Yellow Birds vs SCVU 68-76 (42-32) – Topscoorders: Lobman Tano (16) Yellow Birds & Eva Chevaro (17) SCVU 2.J-U19 – […]
18 mei 2017

Uitstel Wedstrijden De Arend 1-6/6/2017

In verband met een geplande trip van de Sportvereniging De Arend naar Trinidad & Tobago in de periode 01 t/m 06 juni 2017, zullen de volgende […]
18 mei 2017

SBA Secretariaat gesloten op 19/5/2017

Het kantoor van de SBA zal vrijdag 19 mei a.s. gesloten zijn. U kunt, indien nodig, wel via de mail contact maken. Gelieve rekening te willen […]
18 mei 2017

Afronding wedstrijden J-U16

In het kader van de eindrangschikking in de U16 klasse, moeten de afgebroken wedstrijden alsnog worden uitgespeeld. Deze zullen op maandag 22 mei a.s. worden afgerond […]
17 mei 2017

Resultaten 16/5/2017

Wedstrijduitslagen van 16 mei 2017: 1. J-U19 – De Schakel vs Finabank Koi Carper 99-47 (45-21) – Topscoorders: Lagwijn Brondenstein (33) De Schakel & Landolf Kenrick […]
16 mei 2017

Resultaten 15/5/2017

Wedstrijduitslagen van 15 mei 2017: 1. J-U16 – De Arend vs Finabank Koi Carper 75-82 (32-28) – Topscoorders: Fedies Kenyon (29) De Arend & Pahalwankan Joel […]
15 mei 2017

Resultaten 13-14/5/2017

Wedstrijduitslagen van 13 mei 2017: 1. M-U19 – Yellow Birds vs SCVU 43-74 (12-35) – Topscoorders: Zeefuik Suena (22) Yellow Birds & Kensmil Cyarah (14) SCVU […]
12 mei 2017

Resultaten 11/5/2017

Wedstrijduitslagen van 11 mei 2017: 1. J-U19 – De Schakel vs Yellow Birds 69-63 (29-28) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (30) De Schakel & Balgit Miquel (17) […]
10 mei 2017

Resultaten 9/5/2017

Wedstrijduitslagen van 9 mei 2017: 1. J-U19 – Oase vs Finabank Koi Carper 114-44 (51-17) – Topscoorders: Kloppenburg Chevaro (37) Oase & Landolf Kenrich (13) Finabank […]
9 mei 2017

Mededeling Inhaal wedstrijden U12 en U14

Namens de wedstrijdleider van de U12 en U14 klassen de volgende mededelingen: 1.De inhaal wedstrijd U12 Rialto/PBV vs Yellow Birds zal gespeeld worden op zaterdag 13 […]
9 mei 2017

Wedstrijdschema 8-14/5/2017

Wedstrijdschema 8 mei – 14 Mei. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 08 Mei. 15:30u – J-U16 – De Arend vs Yellow Birds 17:00u – J-U16 […]
9 mei 2017

Resultaten 8/5/2017

Wedstrijduitslagen van 8 mei 2017: 1.J-U16 – De Arend vs Yellow Birds 40-104 (13-55) – Topscoorders: Fedies Kenyon (10) De Arend & Lobman Tano (37) Yellow […]
7 mei 2017

Resultaten 7/5/2017

Wedstrijduitslagen van 7 mei 2017: 1.HT – Rialto/PBV vs Finabank Koi Carper 42-69 (17-26) – topscoorders: Bronstein Gilbert (9) Rialto/PBV  & Man A Hing Shayne (19) Finabank Koi […]
5 mei 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Dames Hoofd Klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Dames Hoofd klasse is open gesteld van 8-13 mei 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van […]
5 mei 2017

Resultaten 4/5/2017

Wedstrijduitslagen van 4 mei 2017: 1 – HH – De Arend vs De Schakel 69-61 (33-27) – Topscoorders: Zeefuik Mitchel (21) De Arend & Henar Jahmal […]
4 mei 2017

FIBA Mid-Term Conferentie 2017

Op 4 en 5 mei a.s. wordt de FIBA Mid-Term Conference georganiseerd in Hong Kong. Namens de Surinaamse Basketbal Associatie participeren de heren C. Issa en […]
3 mei 2017

Resultaten 2/5/2017

Wedstrijduitslagen van 2 mei 2017: 1. J-U19 – Oase vs Inter Maretraite 83-34 (33-16) – Topscoorders: Lieuw Kie Song (20) Oase & Verwey Romerso (15) Inter […]
2 mei 2017

Wedstrijdschema 1-7/5/2017

Wedstrijdschema 1 – 7 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di. 02 mei 17:30u – J-U19 – Oase vs Inter Maretraite 19:30u – HE – Inter […]
2 mei 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Heren Hoofd Klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Hoofd klasse is open gesteld van 5-10 mei 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van […]