Nieuws

28 augustus 2019

Resultaten 27/8/2019

Uitslagen 27 Aug 2019: 1. U14 – Yellow Birds vs Spartans T&T 73-91 (47-36) – Topscoorders : Lieuw On Shane (30) Yellow Birds & Amare Toney […]
26 augustus 2019

Spartans op bezoek in Suriname

Club Spartans uit Trinidad & Tobago is gisteren gearriveerd in Suriname met haar U14 en U17 teams. Er staan friendly games op het schema volgens onderstaand […]
22 augustus 2019

Imanuel Zorgvol in de spotlight bij FIBA

  PARAMARIBO (Suriname) – Op zestienjarige leeftijd en met een lengte van meer dan twee meter, arriveerde Imanuel Zorgvol in Puerto Rico met een bagage vol […]
14 augustus 2019

Natio Speler Roche Grootfaam op Vakantie in Suriname

Nationale selectie speler, Roche Grootfaam is op vakantie in Suriname🇸🇷😀! Roche is voor een korte vakantie hier om genoeg energie te vergaren alvorens het nieuw schooljaar […]
13 mei 2019

Resultaten 12/5/2019

Wedstrijduitslagen 12 mei 2019 : HR – CLD vs De Arend 59-62 (30-26) – Topscoorders: Kranenburg Randy (15) CLD & Groenewoud Jurgen (14) De Arend HR […]
12 mei 2019

Resultaten 11/5/2019

Wedstrijduitslagen 11 mei 2019 : M-U19 – Rialto vs De Arend 68-64 (31-29) (55-55) – Topscoorders: Amaisi Cyarah (25) Rialto & De Mees Amare (24) De […]
10 mei 2019

Programma Wijziging 12/5/2019

De volgende nieuwe start tijden in het schema van 12 mei a.s.: – 5:45 pm – HR – CLD vs De Arend – 7:30 pm – […]
10 mei 2019

Resultaten 9/5/2019

Wedstrijduitslagen 9 mei 2019 : 1. J-U16 – (Finale Game 1) – Yellow Birds vs SCVU 72-80 (36-33) – Seriestand 0 – 1 – Topscoorders: Holland […]
8 mei 2019

Resultaten 7/5/2019

Wedstrijduitslagen 7 mei 2019 :  HE – (Game 1) – SCVU vs De Arend 59-58 (33-26) (48-48) -Seriestand 1-0 – Topscoorders: Zebeda Daniel (19) SCVU & […]
6 mei 2019

Resultaten 5/5/2019

Wedstrijduitslagen 5 mei 2019 : HR – De Arend vs BCW 67-46 (34-24) – Topscoorders: Sedoc Edwin (12) De Arend & Mullin Dennis (13) BCW HR […]
5 mei 2019

Resultaten 4/5/2019

Wedstrijduitslagen 4 mei 2019: M-U16 – De Arend vs SCVU  24-59 (14-32)-Topscoorder: Afonsoewa  Jayentie (8) De Arend & Agard Janiyah (24) SCVU M-U16 – Rialto vs […]
3 mei 2019

Resultaten 2/5/2019

Wedstrijduitslagen 2 mei 2019: 1. J-U19 – (Finale Game 3) – Yellow Birds vs Finabank Koi Carper 66-76 (26-26) (62-62) – Seriestand 1-2 – Topscoorders: Wielingen […]
2 mei 2019

Resultaten 30/4/2019

Wedstrijduitslagen 30 april 2019: 1. J-U15 – SCVU vs S.V Estrella 51-89 (29-31) – Topscoorders: Vigelandzoon Shafiq (22) SCVU & Van Spaandonk Braedon (28) S.V Estrella […]
2 mei 2019

Harold Meinzak Suriname’s Eerste FIBA Referee Instructor

Het is de Surinaamse Basketbal Associatie een waar genoegen om met u te mogen delen dat dhr. Harold Meinzak, Suriname’s eerste FIBA Referee Instructor is. Hij […]
30 april 2019

Resultaten 29/4/2019

Wedstrijduitslagen 29 april 2019: 1. J-U16 – De Arend vs SCVU 60-73 (30-35) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Tojo Sven (20) De Arend & Vigelandzoon Shafieq […]
29 april 2019

Resultaten 28/4/2019

Wedstrijduitslagen 28 april 2019: 1. DH – Yellow Birds vs SCVU (game 1) 100-33 (45-12) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Fang Onna (23) Yellow Birds & […]
25 april 2019

Uitstel CBC kampioenschappen 2019

Met grote spijt maakt de SBA bekend dat de geplande CBC kampioenschappen, die gehouden zouden worden te Antigua geen voortgang zullen hebben dit jaar en dat […]
21 april 2019

Trainingsdagen Nationale J-U17 Selectie

Voor de U17 jongens selectie zijn de volgende trainingsdagen geprikt in de paasvakantie: 1. Zondag 21, 28 april  en 5 mei: 2:30 – 4: 30 pm in IMEAO […]
21 april 2019

Resultaten 18/4/2019

Wedstrijduitslagen 18 april 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs Finabank Koi Carper 56-73 (29-30) – Seriestand (0-1) – Topscoorders: Wielingen Chaief (18) Yellow Birds & […]
17 april 2019

Resultaten 16/4/2019

Wedstrijduitslagen 16 april 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs SCVU 70-61 (44-18) – Seriestand (2-1) – Topscoorders: Wielingen Chaief (21) Yellow Birds & Weibolt Lordenzio […]
16 april 2019

Resultaten 15/4/2019

Wedstrijduitslagen 15 april 2019: 1. J-U16 – Yellow Birds vs CLD 77-45 (41-19) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Lieuw On Shane (26) Yellow Birds & van […]
15 april 2019

Resultaten 13-14/4/2019

Wedstrijduitslagen 13 april 2019: 1. M-U19 – De Arend vs SCVU 38-83 (14-33) – Topscoorders: Marica Mirelva (12) De Arend & Nijman Jolaine (33) SCVU 2. […]
12 april 2019

Programma Wijzigingen

De volgende wijzigingen in het schema: 1. J-U19 (play off – game 3) Yellow Birds vs SCVU start om 5:45 pm i.p.v. 4:00 pm. 2. HH: […]
12 april 2019

Masters of the Streetz U13 & U15 Edition

De Surinaamse Basketbal Associatie(SBA) zal de Masters of the Streetz U13 & U15 Edition op 20 april 2019 organiseren. De speellocatie is op het BCW sportveld […]
12 april 2019

Resultaten 11/4/2019

Wedstrijduitslagen 11 april 2019: 1. J-19 – CLD vs Finabank Koi Carper 74-86 (29-27) – Seriestand (0-2) – Topscoorders: Benschop Ogilvio (19) CLD & Prado Archinio […]