Nieuws

27 mei 2019

Programma Wijziging HE 28/5/2019

De wedstrijd van dinsdag 28 mei 2019 tussen SCVU vs  Finabank Koi Carper in de HE (Finale Game 3) wordt gespeeld om 7:30 pm uur i.p.v.  9:15 pm.
24 mei 2019

Resultaten 23/5/2019

Wedstrijduitslagen 23 Mei 2019: 1. DH – (Finale Game 2) – De Arend vs Yellow Birds 40-60 (21-25) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Marica Mirelva (15) […]
22 mei 2019

Resultaten 21/5/2019

Wedstrijduitslagen 21 Mei 2019 : HE – (Game 3 ) – SCVU vs De Arend 81-55 (33-28) – Seriestand 2-1 – Topscoorders: Eva Shivaro (21) SCVU […]
21 mei 2019

3e Ronde en Playoffs HH in ANS

De 3e ronde (start in de maand juni) alsook de playoffs van de heren hoofdklasse wedstrijden zullen afgewerkt worden in de Anthony Nesty sporthal, vanwege de […]
12 maart 2019

Suriname’s 3×3 is full steam ahead

PARAMARIBO – The Suriname Basketball Association (SBA) has seen in the 3×3 discipline the opportunity of granting continuity to their efforts to develop sports in the […]
12 maart 2019

Resultaten Suriname vs Sinnemary

                Donderdag 7 maart 2019: Sinnemary vs SCVU 60-53 (28-26) – Topscoorders: Frederique Jessica (26) Sinnemary & Nijman Jolain […]
12 maart 2019

Resultaten 11/3/2019

Wedstrijduitslagen 11 maart 2019: 1. J-U16 – De Arend vs SCVU 61-63 (29-31) – Topscoorders: Patrick Chesron (19) De Arend & Vreden Jivar (23) SCVU 2. […]
11 maart 2019

Tussentijdse Inschrijf- en Transferperiode HH

De tussentijdse inschrijf- en transferperiode van de heren hoofd (HH) klasse is vastgesteld van 14 maart t/m 19 maart 2019. De formulieren kunnen ingediend worden op […]
11 maart 2019

Wijziging programma i.v.m. Holi Phagwa

Vanwege Holi Phagwa gaan de wedstrijden van donderdag 21 maart niet door. De wedstrijden van deze dag worden conform onderstaand schema ingehaald: Zondag 24 maart 4:00 […]
11 maart 2019

Resultaten 9-10/3/2019

Wedstrijduitslagen 9 maart 2019: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs Rialto 59-38 (28-21) – Topscoorders: Reiziger Jeaneve (18) Ballers Club Wanica & Amaisi Cyarah (19) […]
8 maart 2019

Aangepaste Tijd en Locatie – Sinnemary in Suriname

Vandaag vrijdag 8 maart 2019: Yellow Birds vs Sinnemary Tijd: 18:00 uur Locatie: Lyceum 1 Sporthal   Kom onze dames aanvuren!!!
8 maart 2019

Resultaten 7/3/2019

Wedstrijduitslagen 7 maart 2019: 1. J-U19 – De Arend vs Yellow Birds 52-75 (33-32) – Topscoorders: Cooman Jammy (15) De Arend & Wip Gianni (23) Yellow […]
8 maart 2019

SBA Secretariaat gesloten op 9 Maart 2019

Het SBA secretariaat zal op zaterdag 9 maart (morgen) gesloten zijn voor het publiek. Er kan ten alle tijde gemaild worden naar secretariaat@sba.sr of info@sba.sr.
7 maart 2019

Sinnemary in Suriname

Onder auspicien van de SBA zullen twee van onze dames teams een wedstrijd spelen tegen het dameskampioensteam van Frans Guyana, Sinnemary t.w.: Donderdag 7 maart 2019 […]
6 maart 2019

Resultaten 5/3/2019

Wedstrijduitslagen 5 maart 2019: 1. J-U19 – Ruckers vs CLD 21-143 (8-89) – Topscoorders: Chen Lin Yan (9) Ruckers & Cairo Russel (54) CLD 2. J-U19 […]
5 maart 2019

Resultaten 4/3/2019

Wedstrijduitslagen 4 maart 2019: 1. J-U16 – De Schakel vs SCVU 38-97 (14-53) – Topscoorders: Silvin Kevin (13) De Schakel & Vreden Jivar (27) SCVU 2. […]
4 maart 2019

Resultaten 2-3/3/2019

Wedstrijduitslagen 2 maart 2019: 1. M-U19 – Yellow Birds vs  Rialto 83-55 (36-22) – Topscoorders : Pengel Chenique (41) Yellow Birds & Amaisi Cyarah (22) Rialto […]
1 maart 2019

Resultaten 28/2/2019

Wedstrijduitslagen 28 februari 2019: 1. J-U19 – CLD vs SCVU 62-59 (29-37) – Topscoorders: Russel Cairo (20) CLD & Weibolt Lordenzio (17) SCVU 2. J-U19 – […]
28 februari 2019

Programma wijziging 3 Maart 2019

De volgende wijziging in het programma: De U12 wedstrijd Ballers Club Wanica vs Yellow Birds, welke op schema stond voor zaterdag 2 maart a.s. in het […]
27 februari 2019

Oud Basketballer Orfeo Becker Niet Meer

Orfeo Becker, een grote basketballer en arbiter, is heen gegaan op tragische wijze. De SBA condoleert de nabestaanden alsook de basketbalgemeenschap in deze en wenst een […]
27 februari 2019

Resultaten 26/2/2019

Wedstrijduitslagen 26 februari 2019: 1. J-U19 – De Arend vs CLD 57-62 (27-23) – Topscoorders: Stedenburg Donnegee (14) De Arend & Sield Vitone (13) CLD 2. […]
26 februari 2019

Resultaten 23-24/2/2019

Wedstrijduitslagen 23 februari 2019 Lloyd Goedschalk U8 en U10 Toernooi: 1. U8 – SCVU1 vs SCVU2 11-5 (7-2) – Topscoorders: Lee Kian (5) SCVU1 & Tse […]
26 februari 2019

Programma wijziging 17 Maart 2019

De volgende wijziging in het programma voor zondag 17 maart 2019: – 4:00 pm – J-U16 – De Arend – De Schakel Inhaal wedstrijd (ronde 3) – […]
26 februari 2019

Team Plussers 3X3 U18 Kampioen

De Surinaamse Basketbal Associatie (SBA) in samenwerking met de Chinese Ambassade in Suriname, hebben op 25 februari met succes het 3X3 basketbal toernooi georganiseerd in de […]
22 februari 2019

Resultaten 21/2/2019

Wedstrijduitslagen 21 februari 2019: 1. J-U19 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 58-65 (26-30) – Topscoorders: Rellum Donnavan (16) Finabank Koi Carper & Persaud Shankar […]