Nieuws

8 januari 2019

Resultaten 7/1/2019

1. J-U16 – De Schakel vs De Arend 31-58 (13-32) – Topscoorders: Silvin Kevin (9) De Schakel & Tojo Sven (22) De Arend 2. J-U16 – […]
7 januari 2019

Resultaten 5-6/1/2019

Wedstrijduitslagen 5 januari 2019: 1. M-U16 – SCVU vs Rialto 47-51 (23-25) – Topscoorders: Agard Janiyah (21) SCVU & Amaisi Cyarah (37) Rialto 2. M-U16 – […]
7 januari 2019

Programma Wijzigingen 10/1/19

De wedstrijd J-U19 – CLD vs De Arend van donderdag 10 januari 2019 zal nu aanvangen om 7:30 p.m. i.p.v 5.45 p.m. De wedstrijd M-U19 – […]
4 januari 2019

Resultaten 3/1/2019

J-U19 – CLD vs Yellow Birds 89-98 (38-43) – Topscoorders: Cairo Russel (23) CLD & Wielingen Chaief (22) Yellow Birds HE – Finabank Koi Carper vs […]
17 mei 2016

Wedstrijdschema 21 – 30 Mei 2016

SBC Wedstrijdschema 21mei-30mei Locatie: Anthony Nesty Sporthal (NIS) Za 21 mei 10:00 – U17 – Shri Vishnu U17 vs Kerklaan 11:15 – U17 – Johannes Vrolijk […]
17 mei 2016

Resultaten 14-16/5/2016

Wedstrijduitslagen van 14/5/2016: 3 – MINI – De Arend vs PBV/Rialto 49-37 (17-23) – Topscoorders: Patrick Chesron (28) De Arend & Lantveld Ivabio (26) PBV/Rialto 4 – MINI-ASPI […]
16 mei 2016

Wedstrijdschema 16 – 22 mei 2016

Wedstrijdschema 16 mei – 22 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 17 mei 16:00 – JJ – Inter Maretraite vs Oase 17:30 – JJ – […]
16 mei 2016

Resultaten 14-15/5/2016

  Wedstrijduitslagen van 14/5/2016: 1 – MJ – De Arend vs Yellow Birds 46-45 (21-30) – Topscoorders: Marica Marelva (18) De Arend & Kensmil Cyarah (23) Yellow Birds […]
13 mei 2016

Resultaten 12/5/2016

Wedstrijduitslagen van 12/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs PBV/Rialto 72-50 (33-27) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (20) SCVU & Tjon A Len Alonzo (15) PBV/Rialto & Brondenstein […]
12 mei 2016

Resultaten 11/5/2016

Wedstrijduitslagen van 11/5/2016: 1 – JA – CLD vs SCVU 44-104 (22-52) – Topscoorders: Sield Vitone (16) CLD & Rozenwijn Serdinio (52) SCVU 2 – JA – Oase […]
11 mei 2016

Resultaten 10/5/2016

Wedstrijduitslagen van 10/5/2016: 1 – JJ – Oase vs De Schakel 72-67 (31-32) – Topscoorders: Lieuw Kie Song Timothy (32) Oase & Bies de Howard (17) De […]
10 mei 2016

Resultaten 9/5/2016

  SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 9/5/2016: 1 – U17 – St. Willebrordus vs Surinaams Technische School4 42-54 (17-26) – Topscoorders: Woon Denicio (29) St. Willebrordus […]
9 mei 2016

Resultaten 5-8/5/2016

Wedstrijduitslagen van 5/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs De Arend 64-79 (25-31) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (17) SCVU & Ewijk Bjorn (20) De Arend 2 – JJ […]
9 mei 2016

Tussentijdse Inschrijvings- en Transferperiode Heren Hoofdklasse 2016

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Hoofdklasse is opengesteld van maandag 9 mei tot en met maandag 16 mei 2016. De formulieren kunnen ingediend worden op het […]
9 mei 2016

Wedstrijdschema 9 – 15 mei 2016

Wedstrijdschema 9 mei – 15 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 10 mei 16:00 – JJ – Oase vs De Schakel 17:30 – JJ – […]
5 mei 2016

Resultaten 4/5/2016

Wedstrijduitslagen van 4/5/2016: 1 – JA – SCVU vs Oase 84-56 (35-26) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (27) SCVU & Wielingen Chaief (38) Oase 2 – JA – Yellow […]
4 mei 2016

Resultaten 3/5/2016

Wedstrijduitslagen van 3/5/2016: 1 – JJ – De Schakel vs B.V.Frimangron-Hurricanes 70-69 (32-23) – Topscoorders: Bies de Howard (23) De Schakel & Devid Roucher (21) B.V.Frimangron-Hurricanes 2 – […]
3 mei 2016

Resultaten 2/5/2016

  SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 2/5/2016: 1 – U17 – Leeuwin vs George Asin 20-42 (9-22) – Topscoorders: Cavan Ulrich (15) Leeuwin & Lion […]
2 mei 2016

Resultaten 30/4/2016

Wedstrijduitslagen van 30/4/2016: 1 – MJ – Yellow Birds vs SCVU – Wedstrijd verschoven tot nader orde. 2 – MJ – De Arend vs PBV/Rialto  – Wedstrijd verschoven […]
2 mei 2016

Wedstrijdschema 3 – 8 mei 2016

Wedstrijdschema 3 mei – 8 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 3 mei 16:00 – JJ – De Schakel vs B.V.Frimangron-Hurricanes 17:30 – JJ – […]
2 mei 2016

Resultaten 30/4/2016

Wedstrijduitslagen van 30/4/2016: 1 – MJ – Yellow Birds vs SCVU – Wedstrijd verschoven tot nader orde. 2 – MJ – De Arend vs PBV/Rialto  – Wedstrijd verschoven […]
29 april 2016

Resultaten 28/4/2016

Wedstrijduitslagen van 28/4/2016: 1 – JA – Inter Maretraite vs CLD 66-49 (34-19) – Topscoorders: Kloppenburg Chivaro (30) Inter Maretraite & Sield Vitone (19) CLD 2 – JJ […]
29 april 2016

Wijziging speeldag Jongens Aspiranten Klasse

Namens het SBA bestuur de volgende mededeling: In verband met het samenvallen van de speeldagen in de SBA/SBC competitie is er als oplossing een wijziging gepleegd […]
27 april 2016

Resultaten 26/4/2016

Wedstrijduitslagen van 26/4/2016: 1 – JJ – B.V. Frimangron-Hurricanes vs PBV/Rialto 56-73 (19-43) – Topscoorders: Devid Roucher (15) B.V. Frimangron-Hurricanes & Brondenstein Lagwijn(20) PBV/Rialto 2 – JJ – […]
26 april 2016

Resultaten 25/4/2016

Wedstrijduitslagen van 25/4/2016:   1 – JA – Oase vs Inter Maretraite 20-0 – Reglementaire winst voor Oase i.v.m. afwezigheid van Inter Maretraite 2 – JA – […]