Nieuws

5 april 2019

Resultaten 4/4/2019

Wedstrijduitslagen 4 april 2019: 1. HH – Ruckers vs De Arend 75-67 (30-31) – Topscoorders: Fisher Jason (20) Ruckers & Elburg Chaief (32) De Arend 2. […]
3 april 2019

Resultaten 2/4/2019

Wedstrijduitslagen 2 april 2019: 1. HE – De Schakel vs CLD 65-90 (29-49) – Topscoorders: Muntslag Xavier (17) De Schakel & Bruce Herman (24) CLD 2. […]
3 april 2019

Sergio de Randamie Bekerkampioen met ZZ Leiden

Nog een top prestatie met winst binnen! Sergio de Randamie is afgelopen zondag bekerkampioen met Leiden geworden. Sergio’s rol in de wedstrijd was doorslaggevend voor de […]
3 april 2019

Programma Wijziging 28 April 2019

De volgende wijzigingen in het schema op 28 april a.s.: 1. HR: De wedstrijd tussen de Schakel en Ballers Club Wanica is verschoven naar zondag 19 […]
27 juni 2016

Wedstrijdschema 27 jun – 3 jul 2016

Wedstrijdschema 27 jun – 03 jul Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Do 30 jun 19:30 – HH – De Arend vs PBV/Rialto 21:00 – HH – […]
27 juni 2016

SCVU – Kampioen Heren Tweede Klasse 2016

De eerste SBA 2016 kampioen is bekend! De felicitaties aan geheel SCVU met het behalen van hun kampioenschap in de Heren 2e Klasse Competitie. Proficiat namens de […]
27 juni 2016

Rangschikking HT-Klasse 2016

Op 31 januari 2016 is de Heren Tweede klasse competitie gestart en eindigde op zondag 26 juni 2016. Na een heel vlotte en spannende competitie ziet de eindrangschikking […]
27 juni 2016

Resultaten 25-26/6/2016

Wedstrijduitslagen van 25/6/2016: 1 – MJ – SCVU vs De Arend – Wedstrijd uitgesteld tot nader orde. 2 – MJ – Yellow Birds vs PBV/Rialto 54-68 (31-26) – Topscoorders: Kensmil […]
24 juni 2016

Oefenwedstrijd Jongens U-16 Selectie 25/6/2016

Hierbij de mededeling i.v.m. de oefenwedstrijd: Jongens U-16 selectie vs selectie o.l.v. Charlon Kloof Datum: 25/6/2016 Tijd: 15.00 u Plaats: Ismay van Wilgen Sporthal Een ieder […]
24 juni 2016

Resultaten 23/6/2016

Wedstrijduitslagen van 23/6/2016: 19:30 – HH – De Arend vs CLD 81-79 (34-38) – Topscoorders: Zamuel Bruce (16) De Arend & Aikman Jay (26) CLD 21:00 […]
23 juni 2016

Resultaten 22/6/2016

Wedstrijduitslagen van 22/6/2016: 1 – JA – PBV/Rialto vs De Arend (Game 2) 72-75 (29-26) – Topscoorders: Lion Vincent (19) PBV/Rialto & Blijd Andrew (20) De […]
22 juni 2016

Wedstrijdschema 21 Jun – 25 Jun 2016

SBC Wedstrijdschema 21 Juni – 25 Juni 2016 Za 25 Jun. 10:00 – U17 – Johannes Vrolijk vs George Asin 11:15 – U17 – J.C. De […]
22 juni 2016

Resultaten 21/6/2016

Wedstrijduitslagen van 21/6/2016: 1 – JJ – Yellow Birds vs SCVU (Game 2) 63-60 (28-34) – Topscoorders: Wip Yamill (25) Yellow Birds & Eva Chivaro (20) […]
21 juni 2016

Resultaten 20/6/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 20/6/2016: 1 – U22 – Havo 1 vs Theodoor Juda 52-55 (22-21) – Topscoorders: Pocornie Shakur (13) Havo 1 & […]
20 juni 2016

Resultaten 18-19/6/2016

Wedstrijduitslagen van 18/6/2016: 1 – MA – PBV/Rialto vs SCVU 53-55 (22-31) – Topscoorders: Tolud Anita (32) PBV/Rialto & Van Ijzendoorn Shiwani (16) SCVU 2 – […]
20 juni 2016

SBA Playoffs Wedstrijdschema 20 jun – 26 jun 2016

SBA Playoffs Wedstrijdschema 20 Juni – 26 Juni 2016 Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 21 jun. 16:00 – JJ – Yellow Birds vs SCVU (Game […]
20 juni 2016

Wedstrijdschema 20 jun – 26 jun 2016

Wedstrijdschema 20 jun – 26 jun Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Do 23 jun 19:30 – HH – De Arend vs CLD 21:00 – HH – […]
17 juni 2016

Resultaten 16/6/2016

Wedstrijduitslagen van 16/6/2016: 1 – HH – De Arend vs Yellow Birds 57-65 (34-37) – Topscoorders: Leter Dancell (19) De Arend & Dongo Anfernee (15) Yellow […]
16 juni 2016

SBA Playoffs Wedstrijdschema 15 jun – 19 jun 2016

SBA Playoffs Wedstrijdschema 15 Juni – 19 Juni 2016 Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Wo 15 jun. 15:30 – JA – SCVU vs Oase (Game 1) […]
16 juni 2016

SBC Vaderdag 2016 Special

Deze Zaterdag (18 Juni 2016) de SBC Vaderdag Special. Alle vaders van de spelers & cheerleaders maken kans op een leuk prijsje. Wees aanwezig op deze […]
16 juni 2016

Wedstrijdschema 18 Jun – 25 Jun 2016

SBC Wedstrijdschema 18 Juni – 25 Juni 2016 Za 18 Jun. 10:00 – U17 – George Asin vs Kerklaan 11:15 – U17 – A.A.H.A Atheneum vs […]
16 juni 2016

Play-Offs 2016 Kaart Verkoop

De kaarten zijn te verkrijgen aan de poort van de Ismay van Wilgen Sporthal voor aanvang van de wedstrijden. – Jongens Aspiranten & Jongens Jeugd: Toegang […]
16 juni 2016

Oefenwedstrijd Jongens U-16 Selectie 17/6/2016

Hierbij de mededeling i.v.m. de oefenwedstrijd: Jongens U-16 selectie vs selectie o.l.v. Charlon Kloof Datum: 17/6/2016 Tijd: 19.00 u Plaats: Ismay van Wilgen Sporthal Een ieder […]
16 juni 2016

Resultaten 15/6/2016

Wedstrijduitslagen van 15/6/2016: 1 – JA – De Arend – PBV/Rialto 74-69 (56-29) – Topscoorders: Zebeda Edson (33) De Arend & Vincent Leon (33) PBV/Rialto 2 […]
14 juni 2016

Resultaten 13/6/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 13/6/2016: 1 – U22 – Theodoor Juda vs AMS 37-46 (15-22) – Topscoorders: Martin Ivanildo (16) Theodoor Juda & Zebeda […]