Nieuws

20 februari 2019

Resultaten 19/2/2019

Wedstrijduitslagen 19 februari 2019: 1. HE – Finabank Koi Carper vs De Schakel 69-67 (43-23) – Topscoorders: Blijd Andrew (25) Finabank Koi Carper & Linger Romero […]
20 februari 2019

Resultaten 18/2/2019

Wedstrijduitslagen 18 februari 2019: 1. J-U16 – SCVU vs Yellow Birds 68-74 (30-26) – Topscoorders: Vreden Jivar (25) SCVU & Lieuw On Shane (21) Yellow Birds 2. […]
19 februari 2019

Programma wijziging 3 Maart 2019

De volgende wijziging in het programma voor zondag 3 maart 2019: – 7:30 p.m. J-U19 – Yellow Birds – CLD – Inhaal wedstrijd (ronde 2) – […]
18 februari 2019

Jaarlijkse Refreshment Cursus Arbiters

Onze jaarlijkse arbiters refreshment trainingen reeks is van start gegaan o.l.v. de zeer ervaren en kundige FIBA official, de heer Edwin Wallaart. In de Ismay van […]
30 mei 2016

Resultaten 29/5/2016

Wedstrijduitslagen van 29/5/2016: 1 – HT – Telesur vs PASV 54-76 (24-39) Topscoorders: Ormskerk Guillermo (16) Telesur & Pansa Miguel (18) PASV 2 – HT – SWM vs Finabank Koi […]
27 mei 2016

Wijzigingen Wedstrijdschema per 25/5/2016

Hierbij de mededeling om rekening te houden met onderstaande wijzigingen in het wedstrijdschema in de komende periode: – Do 16 juni: 19.30 De Arend – YB (round 2) […]
27 mei 2016

Resultaten 26/5/2016

Wedstrijduitslagen van 26/5/2016: 1 – JJ – De Arend vs De Schakel 102-52 (41-25) – Topscoorders: Elburg Chayf (33) De Arend & Muntslag Xavier (14) De Schakel […]
26 mei 2016

Bekendmaking Overlijden Martha Burge

Hierbij vervullen wij onze droeve plicht om u namens de heer John Burge, onze zeer gewaardeerde SBC directeur, mee te delen dat plotseling van hem is […]
26 mei 2016

Resultaten 25/5/2016

Wedstrijduitslagen van 25/5/2016: 1 – JA – CLD vs PBV/Rialto 73-84 (35-42) – Topscoorders: Sield Vitone (30) CLD & Lion Vincent (37) PBV/Rialto 2 – JA – Inter […]
25 mei 2016

Resultaten 24/5/2016

Wedstrijduitslagen van 24/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs Inter Maretrait 85-38 (40-17) – Topscoorders: Emanuels Jonathan (18) SCVU & Tjon a Tsien Michiel (11) Inter Maretraite 2 – JJ […]
24 mei 2016

Wedstrijdschema 23 – 29 mei 2016

Wedstrijdschema 23 mei – 29 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 24 mei 16:00 – JJ – SCVU vs Inter Maretraite 17:30 – JJ – […]
24 mei 2016

Wedstrijdschema 30 Mei 2016

SBC Wedstrijdschema 30mei Locatie: Anthony Nesty Sporthal (NIS) Ma 30 mei 16:00 – U17 – George Asin vs Salvator 17:15 – U17 – STS 2 vs […]
24 mei 2016

Resultaten 23/5/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 23/5/2016: 1 – U17 – A.A.H.A vs L’Schutz 61-56 (27-22) – Topscoorders: Tano Lobman (28) A.A.H.A & Blijd Andrew (35) L’Schutz 2 – […]
23 mei 2016

HE – Inter Maretraite uit de Competitie 2016

Hierbij delen wij u mede dat het team Inter Maretraite geroyeerd is uit de Heren Eerste klasse competitie van de SBA. Dit vanwege het feit dat […]
23 mei 2016

Resultaten 21-22/5/2016

Wedstrijduitslagen van 21/5/2016: 1 – MA – SCVU vs De Arend 58-39  (25-26) – Topscoorders: Van Ijzerdoorn Shivani (14) SCVU & Esajas Rugina (14) SCVU & Breinburg Chayenne (19) […]
20 mei 2016

CBC U-16 Toernooi 2016

Suriname gaat naar de CBC U-16 Kampioenschappen in Guyana. Sinds de SBA weer volwaardig lid is van de CBC, is besloten om optimaal te participeren aan de […]
20 mei 2016

Resultaten 19/5/2016

Wedstrijduitslagen van 19/5/2016: 1 – MJ – De Arend vs SCVU 37-31 (18-11) – Topscoorders: Breinburg Chayenne (18) De Arend & Esajas Rugina (11) SCVU 2 – […]
19 mei 2016

Resultaten 18/5/2016

Wedstrijduitslagen van 18/5/2016: 1 – JA – PBV/Rialto vs Oase 95-89 (25-42) – Topscoorders: Lion Vincent (39) PBV/Rialto & Lieuw Kie Song Timothy (32) Oase 2 – […]
18 mei 2016

Resultaten 17/5/2016

Wedstrijduitslagen van 17/5/2016: 1 – JJ – Inter Maretraite vs Oase 50-87 (25-32) – Topscoorders: Noordzee Rahiem (22) Inter Maretraite & Drakenstein Iyan (24) Oase 2 – JJ […]
17 mei 2016

Wedstrijdschema 21 – 30 Mei 2016

SBC Wedstrijdschema 21mei-30mei Locatie: Anthony Nesty Sporthal (NIS) Za 21 mei 10:00 – U17 – Shri Vishnu U17 vs Kerklaan 11:15 – U17 – Johannes Vrolijk […]
17 mei 2016

Resultaten 14-16/5/2016

Wedstrijduitslagen van 14/5/2016: 3 – MINI – De Arend vs PBV/Rialto 49-37 (17-23) – Topscoorders: Patrick Chesron (28) De Arend & Lantveld Ivabio (26) PBV/Rialto 4 – MINI-ASPI […]
16 mei 2016

Wedstrijdschema 16 – 22 mei 2016

Wedstrijdschema 16 mei – 22 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 17 mei 16:00 – JJ – Inter Maretraite vs Oase 17:30 – JJ – […]
16 mei 2016

Resultaten 14-15/5/2016

  Wedstrijduitslagen van 14/5/2016: 1 – MJ – De Arend vs Yellow Birds 46-45 (21-30) – Topscoorders: Marica Marelva (18) De Arend & Kensmil Cyarah (23) Yellow Birds […]
13 mei 2016

Resultaten 12/5/2016

Wedstrijduitslagen van 12/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs PBV/Rialto 72-50 (33-27) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (20) SCVU & Tjon A Len Alonzo (15) PBV/Rialto & Brondenstein […]
12 mei 2016

Resultaten 11/5/2016

Wedstrijduitslagen van 11/5/2016: 1 – JA – CLD vs SCVU 44-104 (22-52) – Topscoorders: Sield Vitone (16) CLD & Rozenwijn Serdinio (52) SCVU 2 – JA – Oase […]