Nieuws

27 maart 2019

Resultaten 26/3/2019

Wedstrijduitslagen 26 maart 2019: 1. J-U19 – Ruckers vs SCVU 32-130 (15-66) – Topscoorders: Deng Clifton (11) Ruckers & Telg Jairo (22) SCVU 2. J-U19 – […]
26 maart 2019

Resultaten 25/3/2019

Wedstrijduitslagen 25 maart 2019: 1. J-U16 – SCVU vs CLD 55-46 (27-24) – Topscoorders: Swedo Jonel (15) SCVU & Promes Archell (23) CLD 2. J-U16 – […]
25 maart 2019

Resultaten 23-24/3/2019

Wedstrijduitslagen 23 maart 2019: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs SCVU 79-36 (48-13) – Topscoorders: Reiziger Janessa (26) Ballers Club Wanica & Agard Janiyah (16) […]
20 maart 2019

Resultaten 19/3/2019

Wedstrijduitslagen 19 maart 2019: 1. J-U19 – De Schakel vs Finabank Koi Carper 33-120 (14-61) – Topscoorders: Coutinho Delivio (11) De Schakel & Rellum Donnevan (32) […]
26 mei 2016

Resultaten 25/5/2016

Wedstrijduitslagen van 25/5/2016: 1 – JA – CLD vs PBV/Rialto 73-84 (35-42) – Topscoorders: Sield Vitone (30) CLD & Lion Vincent (37) PBV/Rialto 2 – JA – Inter […]
25 mei 2016

Resultaten 24/5/2016

Wedstrijduitslagen van 24/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs Inter Maretrait 85-38 (40-17) – Topscoorders: Emanuels Jonathan (18) SCVU & Tjon a Tsien Michiel (11) Inter Maretraite 2 – JJ […]
24 mei 2016

Wedstrijdschema 23 – 29 mei 2016

Wedstrijdschema 23 mei – 29 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 24 mei 16:00 – JJ – SCVU vs Inter Maretraite 17:30 – JJ – […]
24 mei 2016

Wedstrijdschema 30 Mei 2016

SBC Wedstrijdschema 30mei Locatie: Anthony Nesty Sporthal (NIS) Ma 30 mei 16:00 – U17 – George Asin vs Salvator 17:15 – U17 – STS 2 vs […]
24 mei 2016

Resultaten 23/5/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 23/5/2016: 1 – U17 – A.A.H.A vs L’Schutz 61-56 (27-22) – Topscoorders: Tano Lobman (28) A.A.H.A & Blijd Andrew (35) L’Schutz 2 – […]
23 mei 2016

HE – Inter Maretraite uit de Competitie 2016

Hierbij delen wij u mede dat het team Inter Maretraite geroyeerd is uit de Heren Eerste klasse competitie van de SBA. Dit vanwege het feit dat […]
23 mei 2016

Resultaten 21-22/5/2016

Wedstrijduitslagen van 21/5/2016: 1 – MA – SCVU vs De Arend 58-39  (25-26) – Topscoorders: Van Ijzerdoorn Shivani (14) SCVU & Esajas Rugina (14) SCVU & Breinburg Chayenne (19) […]
20 mei 2016

CBC U-16 Toernooi 2016

Suriname gaat naar de CBC U-16 Kampioenschappen in Guyana. Sinds de SBA weer volwaardig lid is van de CBC, is besloten om optimaal te participeren aan de […]
20 mei 2016

Resultaten 19/5/2016

Wedstrijduitslagen van 19/5/2016: 1 – MJ – De Arend vs SCVU 37-31 (18-11) – Topscoorders: Breinburg Chayenne (18) De Arend & Esajas Rugina (11) SCVU 2 – […]
19 mei 2016

Resultaten 18/5/2016

Wedstrijduitslagen van 18/5/2016: 1 – JA – PBV/Rialto vs Oase 95-89 (25-42) – Topscoorders: Lion Vincent (39) PBV/Rialto & Lieuw Kie Song Timothy (32) Oase 2 – […]
18 mei 2016

Resultaten 17/5/2016

Wedstrijduitslagen van 17/5/2016: 1 – JJ – Inter Maretraite vs Oase 50-87 (25-32) – Topscoorders: Noordzee Rahiem (22) Inter Maretraite & Drakenstein Iyan (24) Oase 2 – JJ […]
17 mei 2016

Wedstrijdschema 21 – 30 Mei 2016

SBC Wedstrijdschema 21mei-30mei Locatie: Anthony Nesty Sporthal (NIS) Za 21 mei 10:00 – U17 – Shri Vishnu U17 vs Kerklaan 11:15 – U17 – Johannes Vrolijk […]
17 mei 2016

Resultaten 14-16/5/2016

Wedstrijduitslagen van 14/5/2016: 3 – MINI – De Arend vs PBV/Rialto 49-37 (17-23) – Topscoorders: Patrick Chesron (28) De Arend & Lantveld Ivabio (26) PBV/Rialto 4 – MINI-ASPI […]
16 mei 2016

Wedstrijdschema 16 – 22 mei 2016

Wedstrijdschema 16 mei – 22 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 17 mei 16:00 – JJ – Inter Maretraite vs Oase 17:30 – JJ – […]
16 mei 2016

Resultaten 14-15/5/2016

  Wedstrijduitslagen van 14/5/2016: 1 – MJ – De Arend vs Yellow Birds 46-45 (21-30) – Topscoorders: Marica Marelva (18) De Arend & Kensmil Cyarah (23) Yellow Birds […]
13 mei 2016

Resultaten 12/5/2016

Wedstrijduitslagen van 12/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs PBV/Rialto 72-50 (33-27) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (20) SCVU & Tjon A Len Alonzo (15) PBV/Rialto & Brondenstein […]
12 mei 2016

Resultaten 11/5/2016

Wedstrijduitslagen van 11/5/2016: 1 – JA – CLD vs SCVU 44-104 (22-52) – Topscoorders: Sield Vitone (16) CLD & Rozenwijn Serdinio (52) SCVU 2 – JA – Oase […]
11 mei 2016

Resultaten 10/5/2016

Wedstrijduitslagen van 10/5/2016: 1 – JJ – Oase vs De Schakel 72-67 (31-32) – Topscoorders: Lieuw Kie Song Timothy (32) Oase & Bies de Howard (17) De […]
10 mei 2016

Resultaten 9/5/2016

  SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 9/5/2016: 1 – U17 – St. Willebrordus vs Surinaams Technische School4 42-54 (17-26) – Topscoorders: Woon Denicio (29) St. Willebrordus […]
9 mei 2016

Resultaten 5-8/5/2016

Wedstrijduitslagen van 5/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs De Arend 64-79 (25-31) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (17) SCVU & Ewijk Bjorn (20) De Arend 2 – JJ […]
9 mei 2016

Tussentijdse Inschrijvings- en Transferperiode Heren Hoofdklasse 2016

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Hoofdklasse is opengesteld van maandag 9 mei tot en met maandag 16 mei 2016. De formulieren kunnen ingediend worden op het […]