Nieuws

3 juni 2019

Resultaten 1-2/6/2019

Wedstrijduitslagen 1 Juni 2019: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 88-25 (41-13) – Topscoorders: Beyde Monifa (33) Ballers Club Wanica & Berend Demelza […]
31 mei 2019

Programma Wijzigingen U12 en U14 Klassen

Hieronder een overzicht van de in te halen wedstrijden in de U12 en U14 klasse: Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal 1. Zaterdag 8 juni 2019 9:00 […]
29 mei 2019

Resultaten 28/5/2019

Wedstrijduitslagen 28 Mei 2019: 1. HE – (1ste/2de plaats) – SCVU vs Finabank Koi Carper 50-54 (17-33) – Topscoorders: Stuger Raymond (10) SCVU & Blijd Andrew […]
27 mei 2019

Resultaten 25-26/5/2019

Wedstrijduitslagen 25 Mei 2019: 1. M-U19 – Yellow Birds vs De Arend 75-33 (29-18) – Topscoorders: Pengel Chinique (33) Yellow Birds & De Mees Amare (13) […]
7 juni 2016

Resultaten 6/6/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 6/6/2016: 1 – U17 – Berkenveld vs Kerklaan 48-45 (23-14) – Topscoorders: Lallbahadier Trafael (19) Berkenveld & Vreden Jivar (25) […]
6 juni 2016

Resultaten 4-5/6/2016

Wedstrijduitslagen van 4/6/2016: 1 – MA – De Arend vs PBV/Rialto 34-47 (21-31) – Topscoorders: Marica Mirelva (21) De Arend & Tolud Anita (31) PBV/Rialto 2 […]
3 juni 2016

Resultaten 2/6/2016

Wedstrijduitslagen van 2/6/2016: 1 – JJ – Yellow Birds vs Oase 99-47 (51-25) – Topscoorders: Hunte Sharief (23) Yellow Birds & Wielingen Chaief (12) Oase & […]
2 juni 2016

Uitstel Mini-Aspi Wedstrijd 19/6/2016

Vanwege het jaarlijks terugkerend Ma Lefi badminton toernooi 2016, is de Pa Lefi sporthal niet ter beschikking op zaterdag 18 en zondag 19 juni 2017. De […]
2 juni 2016

Resultaten 1/6/2016

Wedstrijduitslagen van 1/6/2016: 1 – JA – De Arend vs Yellow Birds 79-52 (35 -31) – Topscoorders: Blijd Andrew (32) De Arend & Weibolt Keaton (24) Yellow Birds 2 – JA […]
1 juni 2016

Resultaten 31/5/2016

Wedstrijduitslagen van 31/5/2016: 1 – JJ – CLD vs SCVU 43-61 (20-35) – Topscoorders: Nijman Jose (17) CLD & Emanuels Jonathan (23) SCVU 2 – JJ – De Arend vs […]
31 mei 2016

Resultaten 30/5/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 30/5/2016: 1 – U17 – George Asin vs Salvator 49-51 (11-21) – Topscoorders: Vincent Lion (38) George Asin & Justin Nijman […]
30 mei 2016

Wedstrijdschema 30 mei – 5 juni 2016

Wedstrijdschema 30 mei – 05 jun Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 31 mei 16:00 – JJ – CLD vs SCVU 17:30 – JJ – De […]
30 mei 2016

Resultaten 29/5/2016

Wedstrijduitslagen van 29/5/2016: 1 – HT – Telesur vs PASV 54-76 (24-39) Topscoorders: Ormskerk Guillermo (16) Telesur & Pansa Miguel (18) PASV 2 – HT – SWM vs Finabank Koi […]
27 mei 2016

Wijzigingen Wedstrijdschema per 25/5/2016

Hierbij de mededeling om rekening te houden met onderstaande wijzigingen in het wedstrijdschema in de komende periode: – Do 16 juni: 19.30 De Arend – YB (round 2) […]
27 mei 2016

Resultaten 26/5/2016

Wedstrijduitslagen van 26/5/2016: 1 – JJ – De Arend vs De Schakel 102-52 (41-25) – Topscoorders: Elburg Chayf (33) De Arend & Muntslag Xavier (14) De Schakel […]
26 mei 2016

Bekendmaking Overlijden Martha Burge

Hierbij vervullen wij onze droeve plicht om u namens de heer John Burge, onze zeer gewaardeerde SBC directeur, mee te delen dat plotseling van hem is […]
26 mei 2016

Resultaten 25/5/2016

Wedstrijduitslagen van 25/5/2016: 1 – JA – CLD vs PBV/Rialto 73-84 (35-42) – Topscoorders: Sield Vitone (30) CLD & Lion Vincent (37) PBV/Rialto 2 – JA – Inter […]
25 mei 2016

Resultaten 24/5/2016

Wedstrijduitslagen van 24/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs Inter Maretrait 85-38 (40-17) – Topscoorders: Emanuels Jonathan (18) SCVU & Tjon a Tsien Michiel (11) Inter Maretraite 2 – JJ […]
24 mei 2016

Wedstrijdschema 23 – 29 mei 2016

Wedstrijdschema 23 mei – 29 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 24 mei 16:00 – JJ – SCVU vs Inter Maretraite 17:30 – JJ – […]
24 mei 2016

Wedstrijdschema 30 Mei 2016

SBC Wedstrijdschema 30mei Locatie: Anthony Nesty Sporthal (NIS) Ma 30 mei 16:00 – U17 – George Asin vs Salvator 17:15 – U17 – STS 2 vs […]
24 mei 2016

Resultaten 23/5/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 23/5/2016: 1 – U17 – A.A.H.A vs L’Schutz 61-56 (27-22) – Topscoorders: Tano Lobman (28) A.A.H.A & Blijd Andrew (35) L’Schutz 2 – […]
23 mei 2016

HE – Inter Maretraite uit de Competitie 2016

Hierbij delen wij u mede dat het team Inter Maretraite geroyeerd is uit de Heren Eerste klasse competitie van de SBA. Dit vanwege het feit dat […]
23 mei 2016

Resultaten 21-22/5/2016

Wedstrijduitslagen van 21/5/2016: 1 – MA – SCVU vs De Arend 58-39  (25-26) – Topscoorders: Van Ijzerdoorn Shivani (14) SCVU & Esajas Rugina (14) SCVU & Breinburg Chayenne (19) […]
20 mei 2016

CBC U-16 Toernooi 2016

Suriname gaat naar de CBC U-16 Kampioenschappen in Guyana. Sinds de SBA weer volwaardig lid is van de CBC, is besloten om optimaal te participeren aan de […]
20 mei 2016

Resultaten 19/5/2016

Wedstrijduitslagen van 19/5/2016: 1 – MJ – De Arend vs SCVU 37-31 (18-11) – Topscoorders: Breinburg Chayenne (18) De Arend & Esajas Rugina (11) SCVU 2 – […]