Nieuws

10 mei 2019

Programma Wijziging 12/5/2019

De volgende nieuwe start tijden in het schema van 12 mei a.s.: – 5:45 pm – HR – CLD vs De Arend – 7:30 pm – […]
10 mei 2019

Resultaten 9/5/2019

Wedstrijduitslagen 9 mei 2019 : 1. J-U16 – (Finale Game 1) – Yellow Birds vs SCVU 72-80 (36-33) – Seriestand 0 – 1 – Topscoorders: Holland […]
8 mei 2019

Resultaten 7/5/2019

Wedstrijduitslagen 7 mei 2019 :  HE – (Game 1) – SCVU vs De Arend 59-58 (33-26) (48-48) -Seriestand 1-0 – Topscoorders: Zebeda Daniel (19) SCVU & […]
6 mei 2019

Resultaten 5/5/2019

Wedstrijduitslagen 5 mei 2019 : HR – De Arend vs BCW 67-46 (34-24) – Topscoorders: Sedoc Edwin (12) De Arend & Mullin Dennis (13) BCW HR […]
9 mei 2016

Tussentijdse Inschrijvings- en Transferperiode Heren Hoofdklasse 2016

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Hoofdklasse is opengesteld van maandag 9 mei tot en met maandag 16 mei 2016. De formulieren kunnen ingediend worden op het […]
9 mei 2016

Wedstrijdschema 9 – 15 mei 2016

Wedstrijdschema 9 mei – 15 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 10 mei 16:00 – JJ – Oase vs De Schakel 17:30 – JJ – […]
5 mei 2016

Resultaten 4/5/2016

Wedstrijduitslagen van 4/5/2016: 1 – JA – SCVU vs Oase 84-56 (35-26) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (27) SCVU & Wielingen Chaief (38) Oase 2 – JA – Yellow […]
4 mei 2016

Resultaten 3/5/2016

Wedstrijduitslagen van 3/5/2016: 1 – JJ – De Schakel vs B.V.Frimangron-Hurricanes 70-69 (32-23) – Topscoorders: Bies de Howard (23) De Schakel & Devid Roucher (21) B.V.Frimangron-Hurricanes 2 – […]
3 mei 2016

Resultaten 2/5/2016

  SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 2/5/2016: 1 – U17 – Leeuwin vs George Asin 20-42 (9-22) – Topscoorders: Cavan Ulrich (15) Leeuwin & Lion […]
2 mei 2016

Resultaten 30/4/2016

Wedstrijduitslagen van 30/4/2016: 1 – MJ – Yellow Birds vs SCVU – Wedstrijd verschoven tot nader orde. 2 – MJ – De Arend vs PBV/Rialto  – Wedstrijd verschoven […]
2 mei 2016

Wedstrijdschema 3 – 8 mei 2016

Wedstrijdschema 3 mei – 8 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 3 mei 16:00 – JJ – De Schakel vs B.V.Frimangron-Hurricanes 17:30 – JJ – […]
2 mei 2016

Resultaten 30/4/2016

Wedstrijduitslagen van 30/4/2016: 1 – MJ – Yellow Birds vs SCVU – Wedstrijd verschoven tot nader orde. 2 – MJ – De Arend vs PBV/Rialto  – Wedstrijd verschoven […]
29 april 2016

Resultaten 28/4/2016

Wedstrijduitslagen van 28/4/2016: 1 – JA – Inter Maretraite vs CLD 66-49 (34-19) – Topscoorders: Kloppenburg Chivaro (30) Inter Maretraite & Sield Vitone (19) CLD 2 – JJ […]
29 april 2016

Wijziging speeldag Jongens Aspiranten Klasse

Namens het SBA bestuur de volgende mededeling: In verband met het samenvallen van de speeldagen in de SBA/SBC competitie is er als oplossing een wijziging gepleegd […]
27 april 2016

Resultaten 26/4/2016

Wedstrijduitslagen van 26/4/2016: 1 – JJ – B.V. Frimangron-Hurricanes vs PBV/Rialto 56-73 (19-43) – Topscoorders: Devid Roucher (15) B.V. Frimangron-Hurricanes & Brondenstein Lagwijn(20) PBV/Rialto 2 – JJ – […]
26 april 2016

Resultaten 25/4/2016

Wedstrijduitslagen van 25/4/2016:   1 – JA – Oase vs Inter Maretraite 20-0 – Reglementaire winst voor Oase i.v.m. afwezigheid van Inter Maretraite 2 – JA – […]
25 april 2016

Wedstrijdschema 25 Apr 2016 – 1 mei 2016

Wedstrijdschema 25 apr – 1 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma 25 apr 15:30 – JA – Oase vs Inter Maretraite 17:00 – JA – […]
25 april 2016

Resultaten 23-24/4/2016

Wedstrijduitslagen van 23/4/2016: 1 – MA – PBV/Rialto vs De Arend 63-42 (30-19) – Topscoorders: Tolud Anita (37) PBV/Rialto & Breinburg Chayenne (18) De Arend 2 – […]
22 april 2016

Resultaten 21/4/2016

Wedstrijduitslagen van 21/4/2016: 1 – JA – Inter Maretraite vs PBV/Rialto 78-81 (47-30) – Topscoorders: Kloppenburg Chevaro (47) Inter Maretraite & Prado Archinio (22) PBV/Rialto 2 – […]
20 april 2016

Resultaten 19/4/2016

Wedstrijduitslagen van 19/4/2016: 1 – JJ – PBV/Rialto vs Yellow Birds 57-78 (31-29) – Topscoorders: Tjon A Len Alonzo (21) PBV/Rialto & Samson Donyell (21) Yellow Birds […]
19 april 2016

Wedstrijdschema 18 – 25 Apr 2016

Locatie: Anthony Nesty Sporthal (NIS) Maandag 18 apr 16:00u – U17 – L’Schutz vs St.Willebrordus 17:15u – U17 – STS 2 vs St.Paschalis 18:30u – U17 […]
19 april 2016

Resultaten 18/4/2016

Wedstrijduitslagen van 18/4/2016: 1 – JA – Yellow Birds vs SCVU 57-107 (21-54) – Topscoorders: Weibolt Keaton (29) Yellow Birds & Lobman Tano (30) SCVU 2 – JA […]
18 april 2016

Wedstrijdschema 18 – 24 Apr 2016

Wedstrijdschema 18 apr – 24 apr Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma 18 apr 15:30 – JA – Yellow Birds vs SCVU 17:00 – JA – […]
18 april 2016

Resultaten 16-17/4/2016

Wedstrijduitslagen van 16/4/2016: 1 – MJ – SCVU vs De Arend 39-42 (21-16) – Topscoorders: Hubard Stephanie (8) SCVU & Breinburg Chayenne (14) De Arend 2 – MJ […]
15 april 2016

Resultaten 14/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 14/4/2016: 1 – JJ – B.V. Frimangron-Hurricanes vs SCVU 52-60 (27-37) – Topscoorders: Devid Roucher (16) B.V. Frimangron-Hurricanes & Emanuels Jonathan (18) SCVU 2 – JJ […]