Nieuws

18 februari 2020

Resultaten 17/02/2020

Uitslagen 17 Feb 2020: 1. J-U16 – SCVU vs CLD 83-46 (37-18) – Topscoorders: Soesman Joshua (24) SCVU & Adasi Gerinio (11) CLD   2. J-U16 […]
17 februari 2020

Tussentijdse inschrijf- en transfers periode Heren Eerste klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transfer periode zijn open gesteld voor de heren eerste klasse (HE) klasse: woensdag 19 t/m woensdag 26 februari 2020. De documenten kunnen gemaild […]
17 februari 2020

Resultaten 15-16/02/2020

Uitslagen 15 Feb 2020: 1. MU16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 41-42 (21-24) – Topscoorders: Paitoe Chenelza (12) Ballers Club Wanica & Hooghart Jelani […]
14 februari 2020

Resultaten 13/02/2020

Uitslagen 13 Feb 2020: 1. J-U19 – De Arend vs CLD 74-69 (38-33) – Topscoorders: Cooman Jammy (15) De Arend & Sield Vitone (21) CLD   […]
9 augustus 2019

Opwinding en grote verwachtingen in de 4e jeugdontwikkelingsprogramma Elite Camp

SAN JUAN (Puerto Rico) – De YMCA van San Juan organiseert tot zondag de vierde editie van het Youth Development Program Elite Camp. Het YDP Camp […]
7 augustus 2019

Resultaten 06/8/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs  06 Aug 2019: 1. HH – (Finale Game 5) – Ruckers vs SCVU 68-65 (27-25) (50-50) – Seriestand 3-2 – Topscoorders: […]
6 augustus 2019

Suriname naar Youth Development Program Camp 2019

De Surinaamse Basketbal Associatie (SBA) doet met trots en blijdschap de mededeling dat Imanuel Zorgvol en Jayden de Randamie namens Suriname geselecteerd zijn om mee te […]
5 augustus 2019

Resultaten 04/8/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs  04 Aug 2019: 1. HH – (Finale Game 4) – SCVU vs Ruckers 85-53 (41-17) -Seriestand (2-2) – Topscoorders : Patterson […]
2 augustus 2019

Resultaten 01/8/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs  01 Aug 2019: 1. HH – (3e/4e Plaats) – Yellow Birds vs De Schakel 59-68 (39-24) – Topscoorders : van Ams […]
2 augustus 2019

Basketbal Camp 2019

OneSports nodigt via Charlon Kloof alle basketbal verenigingen op om wederom mee te doen met een kamp.   Datum: zaterdag 10 augustus 2019 Locatie: Lyceum 1 […]
31 juli 2019

Resultaten 30/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 30 Juli 2019: 1. HH – (Finale Game 2) – SCVU vs Ruckers 77-73 (33-34) – Seriestand (1-1) – Topscoorders : […]
29 juli 2019

Resultaten 28/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 28 Juli 2019: 1. HH – (Finale Game 1) – Ruckers vs SCVU 87-75 (46-31) -Seriestand (1-0) – Topscoorders : Elburg […]
24 juli 2019

Resultaten 23/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 23 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 5) – SCVU vs Yellow Birds 73-69 (36-30) – Seriestand (3-2) – […]
22 juli 2019

Programma Wijziging 23 juli 2019

De wedstrijd van dinsdag 23 juli 2019 tussen SCVU vs Yellow Birds in de HH (Halve Finale Game 5) wordt gespeeld om 8:00 pm i.p.v 9:15 pm.
22 juli 2019

Resultaten 21/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 21 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 4) – Yellow Birds vs SCVU 59-78 (32-39) – Seriestand (2-2) – […]
21 juli 2019

Correctie Topscoorder M-U19 Competitie

Na de gespeelde kampioenswedstrijd op 17 juni jl. is de M-U19 speelster Jolaine Nijman uitgeroepen tot topscoorder van de M-U19 competitie. Dit, vanwege een misverstand ontstaan […]
19 juli 2019

Resultaten 18/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 18 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 3 ) – Ruckers vs De Schakel 104-57 (55-24) – Seriestand (2-1) […]
17 juli 2019

Resultaten 16/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 16 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 2 ) – Yellow Birds vs SCVU 70-63 (37-26) – Seriestand (1-1) […]
15 juli 2019

Resultaten 14/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 14 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 1) – Ruckers vs De Schakel 67-52 (30-30) – Seriestand (1-0) – […]
8 juli 2019

Resultaten 7/7/2019

Wedstrijduitslagen 7 juli 2019: 1. HH – De Arend vs De Schakel 44-73 (12-35) – Topscoorders: La Rose Emile (17) De Arend & Henar Jahmal (24) […]
5 juli 2019

Resultaten 4/7/2019

Wedstrijduitslagen 4 juli 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs CLD 100-60 (50-24) – Topscoorders: Blijd Andrew (34) Finabank Koi Carper & Despo Damien (10) […]
3 juli 2019

Resultaten 2/7/2019

Wedstrijduitslagen 2 juli 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs De Arend 63-71 (27-35) -Topscoorders: Anantoewe Danzell (14) Finabank Koi Carper & Elburg Chaief (14) […]
28 juni 2019

Resultaten 27/6/2019

Wedstrijduitslagen 27 juni 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs Ruckers 68-114 (40-52) – Topscoorders : Drakenstein Iyan en Tjon En Fa Kenzo (18) Finabank […]
26 juni 2019

Programma Wijziging HH 27 Juni 2019

Hierbij de volgende programma wijziging: De heren hoofdklasse wedstrijd tussen Yellow Birds en CLD van donderdag 27 juni a.s. gaat niet door i.v.m. vertrek van Yellow Birds […]
24 juni 2019

Resultaten 23/6/2019

Wedstrijduitslagen 23 juni 2019: 1. HR – De Arend vs SCVU (3e/4e plaats) – 20-0 – Reglementaire winst voor De Arend 2. HR – De Schakel […]