Nieuws

29 januari 2019

Resultaten 28/1/2019

Wedstrijduitslagen 28 januari 2019: 1. J-U16-CLD vs De Schakel 94-48 (37-16) – Topscoorders: van Ams Yannick (35) CLD & Silvin Kevin (16) De Schakel 2. J-U16- […]
28 januari 2019

Schema Wijzigingen – Yellow Birds ’88 uit de competitie

Vanwege het terugtrekken van Yellow Birds’88 uit de heren hoofdklasse competitie, gaan de wedstrijden die geprogrammeerd zijn voor deze vereniging niet meer door. De volgende minimale wijzigingen […]
28 januari 2019

Resultaten 26-27/1/2019

Wedstrijduitslagen 26 januari 2019: 1. M-U19 – Rialto vs De Arend 53-39 (15-19) – Topscoorders: Amaisi Cyarah (23) Rialto & Marica Mirelva  (13) De Arend 2. M-U19 […]
25 januari 2019

Tussentijdse Inschrijf- en Transferperiode DH

De tussentijdse inschrijf- en transferperiode van de DH klasse is vastgesteld van 28 januari t/m 4 februari 2019. De formulieren kunnen ingediend worden op het SBA […]
31 mei 2018

Oefenwedstrijden Tigri’s

  Kom onze dames enheren aanvuren!! TOEGANG VRIJ! GO SURINAME!!!
24 mei 2018

Resultaten 19-21/5/2018 U12 en U14

Uitslagen 19/5/18: 1. U12 – CLD vs De Arend 48-52 (24-26) – Topscoorders Jeffry Rai (24) CLD & Hooten Anchero (6) De Arend 2. U12 – […]
23 mei 2018

Info sessie 3×3 toernooi Masters of the Streetz N.I.S.

Het 3×3 spel is opgebouwd om individueel en helemaal zelfstandig als speler een toernooi te joinen, een team te maken en de progressie online te volgen. […]
21 mei 2018

Uitslagen Interland Wedstrijden

Uitslagen Interland wedstrijden: Zaterdag 19/5/2018: Suriname vs Guyana 70-60 (33-28) – Topscoorders: Watamaleo Gylan (15) Suriname & Shelroy Thomas (23) Guyana Zondag 20/5/2018: Suriname vs Guyana […]
20 mei 2018

Bekendmaking namens het SBA Bestuur

Het volgend bericht namens het bestuur van de SBA: De SBA heeft met afschuw de wantoestanden waargenomen, die tijdens en na de prijsuitreiking van de Heren Hoofdklasse […]
18 mei 2018

Basketbal Spektakel op Internationaal Niveau in Suriname

Van 17 juni t/m 30 juni 2018 vinden in de Anthony Nesty Sporthal de FIBA WOMEN’S CARIBBEAN CUP en de FIBA AMERICUP 2021 Caribbean Pre-Qualifier Competition […]
18 mei 2018

Oefenwedstrijden Nationale Selectie Suriname

  In aanloop naar de te houden FIBA Americup 2021 Caribbean Pre-qualifier, zal het nationaal heren basketbalteam van Suriname  op zaterdag 19 en zondag 20 mei a.s. […]
16 mei 2018

SCVU Kampioen in J-U16 Klasse 2018

SCVU is kampioen in de jongens U-16 klasse na 2 spannende wedstrijden!🎉 🏀 Topscoorder in de jongens U-16 klasse is geworden Wip Gianni 🙌🏼! Yellow Birds eindigt als […]
16 mei 2018

Resultaten 13/5/2018 U12 en U14

Uitslagen 13 mei 2018: 1.U12 – CLD vs SCVU 33-83 (16-36) – Topscoorders: Jeffry Rai (22) CLD & Hek Jeremy (36) SCVU 2.U14 – CLD vs […]
16 mei 2018

Resultaten 15/5/2018

Uitslagen 15 mei 2018: 1.J-U16 – CLD vs De Arend (3/4 plaats) 59-71 (25-42) – Topscoorders: Promes Archell (17) CLD & Hope Kenrick (23) De Arend […]
14 mei 2018

Yellow Birds Kampioen HH en HE Klasse 2018

Yellow Birds is kampioen in de heren hoofdklasse en heren eersteklasse na een serie spannende wedstrijden!🎉 🏀 MVP in de HH klasse is geworden Leter Dancell🙌🏼! […]
14 mei 2018

Resultaten 12-13/5/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 12-13 mei 2018: 1.HE – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 64-77 (27-37) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Kloppenburg Chevaro (19) […]
11 mei 2018

Resultaten 10/5/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 10 mei 2018: HH – Yellow Birds vs SCVU (finale game 4) 80-63 (39-27) – Seriestand 2-2 – Topscoorders: Leter Dancell […]
9 mei 2018

Resultaten 8/5/2018

Uitslagen 8 mei 2018: 1.J-U16 – De Arend vs Yellow Birds (halve finale game 2) 48-67 (21-33) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Zeefuik Enzo (10) De […]
8 mei 2018

Registratie SBA 3×3 Toernooi Open

De SBA organiseert van 17-21 juni en 24-30 juni a.s. een 3×3 toernooi! De deelnemende klassen zijn U13, U15 en U18 (indien animo open klasse). Je […]
8 mei 2018

Ballers Club Wanica Kampioen M-U16 en SCVU Kampioen M-U19

De kampioen in de M-U16 en M-U19 klassen zijn bekend! 🏀SCVU is kampioen geworden in de M-U19 klasse 🎉 🏀 🏀Ballers Club Wanica is kampioen geworden […]
8 mei 2018

Resultaten 5-6/5/2018 U12 en U14

Uitslagen 5-6 mei 2018: 1.U12 – Yellow Birds vs CLD 35-72 (11-51) – Topscoorders: Renfurm Yarin (12) Yellow Birds & Jeffry Rai (35) CLD 2.U14 – […]
8 mei 2018

Resultaten 7/5/2018

Uitslagen 7 mei 2018: 1.M-U16 – De Arend vs Ballers Club Wanica (finale game 2) 43-57 (18-31) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Marica Mirelva (18) De […]
7 mei 2018

Resultaten 5-6/5/2018

Uitslag 5-6 mei 2018: 1.HE – De Arend vs De Schakel (3/4 plaats) – 0-20 – Reglementaire winst De Schakel – 3e plaats 2.HE – Yellow […]
6 mei 2018

Rectificatie: Artikel Times of Suriname 5/5/2018

Op 05 mei 2018 verscheen een bericht in Times of Suriname getiteld: “Anthony Nestysporthal krijgt facelift”. Hierin is belicht de betrokkenheid van de SBA bij de […]
4 mei 2018

Resultaten 3/5/2018

Uitslag 3 mei 2018: M-U19 – SCVU vs Yellow Birds (finale game 2) 76-68 (46-30) – seriestand 1-0 – Topscoorders: Nijman Jolain (23) SCVU & Kensmil […]