Nieuws

14 juni 2019

Resultaten 13/6/2019

Wedstrijduitslagen 13 Juni 2019: 1. M-U16 – (Finale Game 1) – Ballers Club Wanica vs Rialto 73 -41 (35-17) – Seriestand 1-0 – Topscoorders: Reiziger Janessa […]
12 juni 2019

Resultaten 11/6/2019

Wedstrijduitslagen 11 Juni 2019: M-U19 – (Finale Game 1) – SCVU vs Yellow Birds 94-43 (44-21) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Hubard Stephanie (23) SCVU & […]
11 juni 2019

Resultaten 10/6/2019

Wedstrijduitslagen 10 Juni 2019: U14 – Rialto vs CLD 28-60 (18-26) – Topscoorder: Ooiberg shabeli (12) Rialto & Fokke tushar (11) CLD  
10 juni 2019

SBA Secretariaat gesloten op 11 Juni 2019

Het SBA secretariaat zal op dinsdag 11 juni (morgen) gesloten zijn voor het publiek. Er kan ten alle tijde gemaild worden naar secretariaat@sba.sr of info@sba.sr.
3 januari 2019

VSJS roept Basketballers van 2018 uit

De Vereniging van Sportjournalisten in Suriname (VSJS) heeft de VSJS Sports Awards 2018 gehouden in samenwerking met het Surinaams Olympisch Comité. Traditiegetrouw werden diverse sporters gehuldigd. […]
3 januari 2019

Uitstel M-U19 Wedstrijd 3/1/19

De M-U19 – Yellow Birds vs SCVU van vandaag donderdag 3 januari is tot een nader te bepalen datum uitgesteld.
31 december 2018

Sluiting & Opening SBA Secretariaat

Het SBA secretariaat is vandaag maandag 31 december gesloten. De normale werkzaamheden starten in het nieuw jaar op donderdag 3 januari 2019.
27 december 2018

Gewijzigde Openingstijd SBA Secretariaat

Het SBA secretariaat is vandaag donderdag 27 december open van 10:00-14:00 uur.
24 december 2018

Resultaten 22-23/12/2018

Wedstrijduitslagen 22 december 2018: 1.M-U19 – SCVU vs Rialto 48-38 (20-17) – Topscoorders: Hubard Stephanie (21) SCVU & Amaisi Cyarah (18) Rialto 2. M-U19 – De […]
21 december 2018

Masters of the Streetz Ambassador’s Cup

De Surinaamse Basketbal Associatie(SBA) zal in samenwerking met de Chinese Ambassade in Suriname en het Surinaams Olympisch Comite (SOC), de Masters of the Streetz Ambassador’s Cup […]
21 december 2018

Resultaten 20/12/2018

1. J-U16 – De Arend vs De Schakel 63-54 (31-26) – Topscoorders: Lobo Faiq (18) De Arend&  Mamie Rorensio (15) De Schakel_& Silvin Kevin (15) De […]
19 december 2018

Resultaten 18/12/2018

1. J-U19 – Finabank Koi Carper vs CLD 97-62 (52-28) – Topscoorders: Prade Archinio (19) Finabank Koi Carper & Cairo Russel (16) CLD 2. J-U19 – […]
18 december 2018

Resultaten 17/12/2018

J-U16 – De Arend vs Yellow Birds 66-57 (33-32) – Topscoorders: Zamuel Elithai (24) De Arend & Holland Diego (13) Yellow Birds J-U16 – SCVU vs […]
17 december 2018

Resultaten 15-16/12/2018

Wedstrijduitslagen 15 december 2018: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs SCVU 20-0 (regelmentaire winst) 2.M-U16 – De Arend vs Rialto 52-46 (18-23) – Topscoorders: De […]
14 december 2018

Resultaten 13/12/2018

J-U16 – CLD vs De Arend 60-55 (32-31) – Topscoorders: Promes Archell (24) CLD &Tojo Sven (18) De Arend J-U16 – Yellow Birds vs De schakel […]
12 december 2018

Resultaten 11/12/2018

1. J-U19 – Ruckers vs Yellow Birds 43-116 (23-116) – Topscoorders: Ellis Gavier (19) Ruckers & Lieuw On Shane (27) Yellow Birds 2. J-U19 – SCVU […]
11 december 2018

Resultaten 10/12/2018

1. J-U16 – De Schakel vs CLD 14-149 (10-70) – Topscoorders: Homoet Ezra (6) De Schakel & Van Ams Yannick (42) CLD 2. J-U16 – De […]
10 december 2018

Resultaten 9/12/2018

1. J-U19 – Yellow Birds vs SCVU 97-66 (26-30) – Topscoorders: Amelo Rivano (24) Yellow Birds & Weibolt Lordenzio (13) SCVU 2. J-U19 – CLD vs […]
7 december 2018

Resultaten 6/12/2018

HE – Telesur vs De Arend 60-69 (23-37) – Topscoorders: Tay Furgill (29) Telesur & Simson Dwight (22) De Arend HE – SCVU vs Ruckers 91-73 […]
5 december 2018

Resultaten 4/12/2018

J-U19 – Finabank Koi Carper vs Ruckers 222-11 (124-6) – Topscoorders: Prado Archinio (41) Finabank Koi Carper & Ellis Gavier (6) Ruckers J-U19 – De Arend […]
3 december 2018

Resultaten 2/12/2018

1. J-U19 – Ruckers vs CLD 23 – 178 (4 – 91) -Topscoorders: Deng Clifton(11) Ruckers & Despo Damian en Cairo Russel (31) CLD J-U19 – […]
30 november 2018

Sporters op vertrek voor Consude Games 2018

Het is zo ver!!! Aan al onze vertrekkende 🇸🇷 Surinaamse 🇸🇷 sporters en team begeleiders succes en motivatie toegewenst bij de Consude Games georganiseerd in Arequipa […]
30 november 2018

Resultaten 29/11/2018

J-U16 – Yellow Birds vs De Arend 59 – 58 (26 – 30) – Topscoorders: Lieuw on Shane (19) Yellow Birds & Tojo sven (22) De […]
28 november 2018

Resultaten 27/11/2018

J-U19 – CLD vs SCVU 64-62 (24-28) – Topscoorders: Martin Silvano (22) CLD & Lachman Rajel (15) SCVU J-U19 – Finabank Koi Carper vs De Arend […]
27 november 2018

Resultaten 26/11/2018

J-U16 – De Arend vs CLD 70-60 (35-28) – Topscoorders: Tojo Sven (22) De Arend & Promes Archell (18) CLD J-U16 – De Schakel vs Yellowbirds […]