Nieuws

24 februari 2020

Resultaten 22-23/02/2020

Uitslagen 22 Feb 2020: 1. M-U19 – Ballers Club Wanica vs Yellow Birds 77-63 (42-23) – Topscoorders: Paitoe Chenelza (25) Ballers Club Wanica & Pengel Chaniqua […]
21 februari 2020

Resultaten 20/02/2020

Uitslagen 20 Feb 2020: 1. JU19 – SCVU vs CLD 90-80 (41-31) – Topscoorders: Weibolt Lordenzio (17) SCVU & Javinde Rene (18) CLD   2. JU19 […]
19 februari 2020

Resultaten 18/02/2020

Uitslagen 18 Feb 2020: 1. J-U19 – Ruckers vs SCVU 49-75 (29-35) – Topscoorders: Playfair Soufian (16) Ruckers & Vreden Jivar (13) SCVU   2. J-U19 […]
18 februari 2020

Resultaten 17/02/2020

Uitslagen 17 Feb 2020: 1. J-U16 – SCVU vs CLD 83-46 (37-18) – Topscoorders: Soesman Joshua (24) SCVU & Adasi Gerinio (11) CLD   2. J-U16 […]
10 mei 2019

Resultaten 9/5/2019

Wedstrijduitslagen 9 mei 2019 : 1. J-U16 – (Finale Game 1) – Yellow Birds vs SCVU 72-80 (36-33) – Seriestand 0 – 1 – Topscoorders: Holland […]
8 mei 2019

Resultaten 7/5/2019

Wedstrijduitslagen 7 mei 2019 :  HE – (Game 1) – SCVU vs De Arend 59-58 (33-26) (48-48) -Seriestand 1-0 – Topscoorders: Zebeda Daniel (19) SCVU & […]
6 mei 2019

Resultaten 5/5/2019

Wedstrijduitslagen 5 mei 2019 : HR – De Arend vs BCW 67-46 (34-24) – Topscoorders: Sedoc Edwin (12) De Arend & Mullin Dennis (13) BCW HR […]
5 mei 2019

Resultaten 4/5/2019

Wedstrijduitslagen 4 mei 2019: M-U16 – De Arend vs SCVU  24-59 (14-32)-Topscoorder: Afonsoewa  Jayentie (8) De Arend & Agard Janiyah (24) SCVU M-U16 – Rialto vs […]
3 mei 2019

Resultaten 2/5/2019

Wedstrijduitslagen 2 mei 2019: 1. J-U19 – (Finale Game 3) – Yellow Birds vs Finabank Koi Carper 66-76 (26-26) (62-62) – Seriestand 1-2 – Topscoorders: Wielingen […]
2 mei 2019

Resultaten 30/4/2019

Wedstrijduitslagen 30 april 2019: 1. J-U15 – SCVU vs S.V Estrella 51-89 (29-31) – Topscoorders: Vigelandzoon Shafiq (22) SCVU & Van Spaandonk Braedon (28) S.V Estrella […]
2 mei 2019

Harold Meinzak Suriname’s Eerste FIBA Referee Instructor

Het is de Surinaamse Basketbal Associatie een waar genoegen om met u te mogen delen dat dhr. Harold Meinzak, Suriname’s eerste FIBA Referee Instructor is. Hij […]
30 april 2019

Resultaten 29/4/2019

Wedstrijduitslagen 29 april 2019: 1. J-U16 – De Arend vs SCVU 60-73 (30-35) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Tojo Sven (20) De Arend & Vigelandzoon Shafieq […]
29 april 2019

Resultaten 28/4/2019

Wedstrijduitslagen 28 april 2019: 1. DH – Yellow Birds vs SCVU (game 1) 100-33 (45-12) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Fang Onna (23) Yellow Birds & […]
25 april 2019

Uitstel CBC kampioenschappen 2019

Met grote spijt maakt de SBA bekend dat de geplande CBC kampioenschappen, die gehouden zouden worden te Antigua geen voortgang zullen hebben dit jaar en dat […]
21 april 2019

Trainingsdagen Nationale J-U17 Selectie

Voor de U17 jongens selectie zijn de volgende trainingsdagen geprikt in de paasvakantie: 1. Zondag 21, 28 april  en 5 mei: 2:30 – 4: 30 pm in IMEAO […]
21 april 2019

Resultaten 18/4/2019

Wedstrijduitslagen 18 april 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs Finabank Koi Carper 56-73 (29-30) – Seriestand (0-1) – Topscoorders: Wielingen Chaief (18) Yellow Birds & […]
17 april 2019

Resultaten 16/4/2019

Wedstrijduitslagen 16 april 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs SCVU 70-61 (44-18) – Seriestand (2-1) – Topscoorders: Wielingen Chaief (21) Yellow Birds & Weibolt Lordenzio […]
16 april 2019

Resultaten 15/4/2019

Wedstrijduitslagen 15 april 2019: 1. J-U16 – Yellow Birds vs CLD 77-45 (41-19) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Lieuw On Shane (26) Yellow Birds & van […]
15 april 2019

Resultaten 13-14/4/2019

Wedstrijduitslagen 13 april 2019: 1. M-U19 – De Arend vs SCVU 38-83 (14-33) – Topscoorders: Marica Mirelva (12) De Arend & Nijman Jolaine (33) SCVU 2. […]
12 april 2019

Programma Wijzigingen

De volgende wijzigingen in het schema: 1. J-U19 (play off – game 3) Yellow Birds vs SCVU start om 5:45 pm i.p.v. 4:00 pm. 2. HH: […]
12 april 2019

Masters of the Streetz U13 & U15 Edition

De Surinaamse Basketbal Associatie(SBA) zal de Masters of the Streetz U13 & U15 Edition op 20 april 2019 organiseren. De speellocatie is op het BCW sportveld […]
12 april 2019

Resultaten 11/4/2019

Wedstrijduitslagen 11 april 2019: 1. J-19 – CLD vs Finabank Koi Carper 74-86 (29-27) – Seriestand (0-2) – Topscoorders: Benschop Ogilvio (19) CLD & Prado Archinio […]
10 april 2019

Resultaten 9/4/2019

Wedstrijduitslagen 9 april 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs SCVU 93-80 (51-45) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Wielingen Chaief (32) Yellow Birds & Vreden Jivar […]
9 april 2019

Resultaten 8/4/2019

Wedstrijduitslagen 8 april 2019: 1. J-U16 – CLD vs Yellow Birds 68-93 (38-44) – Topscoorders: Promes Archell (17) CLD & Holland Diego (21) Yellow Birds
8 april 2019

Resultaten 6-7/4/2019

Wedstrijduitslagen 6 april 2019: 1. M-U16 – SCVU vs Rialto 67-58 (35-30) – Topscoorders: Agard Janiyah (29) SCVU & Amaisi Cyarah (23) Rialto 2. M-U16 – […]