Nieuws

17 februari 2020

Tussentijdse inschrijf- en transfers periode Heren Eerste klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transfer periode zijn open gesteld voor de heren eerste klasse (HE) klasse: woensdag 19 t/m woensdag 26 februari 2020. De documenten kunnen gemaild […]
17 februari 2020

Resultaten 15-16/02/2020

Uitslagen 15 Feb 2020: 1. MU16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 41-42 (21-24) – Topscoorders: Paitoe Chenelza (12) Ballers Club Wanica & Hooghart Jelani […]
14 februari 2020

Resultaten 13/02/2020

Uitslagen 13 Feb 2020: 1. J-U19 – De Arend vs CLD 74-69 (38-33) – Topscoorders: Cooman Jammy (15) De Arend & Sield Vitone (21) CLD   […]
12 februari 2020

Resultaten 11/02/2020

Uitslagen 11 Feb 2020: 1. JU19 – Yellow Birds vs SCVU 66-64 (25-28) – Topscoorders: Lieuw On Shane (22) Yellow Birds & Weibolt Lordenzio (23) SCVU […]
5 april 2019

J-U16 De Schakel uit de competitie 2018-2019

Team De Schakel is geroyeerd uit de J-U16 klasse competitie van de SBA, doordat ze twee keer reglementair heeft verloren. De wedstrijd van 8 april a.s. […]
5 april 2019

Resultaten 4/4/2019

Wedstrijduitslagen 4 april 2019: 1. HH – Ruckers vs De Arend 75-67 (30-31) – Topscoorders: Fisher Jason (20) Ruckers & Elburg Chaief (32) De Arend 2. […]
3 april 2019

Resultaten 2/4/2019

Wedstrijduitslagen 2 april 2019: 1. HE – De Schakel vs CLD 65-90 (29-49) – Topscoorders: Muntslag Xavier (17) De Schakel & Bruce Herman (24) CLD 2. […]
3 april 2019

Sergio de Randamie Bekerkampioen met ZZ Leiden

Nog een top prestatie met winst binnen! Sergio de Randamie is afgelopen zondag bekerkampioen met Leiden geworden. Sergio’s rol in de wedstrijd was doorslaggevend voor de […]
3 april 2019

Programma Wijziging 28 April 2019

De volgende wijzigingen in het schema op 28 april a.s.: 1. HR: De wedstrijd tussen de Schakel en Ballers Club Wanica is verschoven naar zondag 19 […]
3 april 2019

Arubaans Team Estrella in Suriname

          Het U15 team Estrella uit Aruba is op bezoek in Suriname. In samenwerking met de SBA zullen onze jongens teams wedstrijden […]
2 april 2019

Resultaten 1/4/2019

Wedstrijduitslagen 1 april 2019: 1. J-U16 – De Schakel vs De Arend – 0-20 – Reglementaire winst voor De Arend 2. J-U16 – Yellow Birds vs […]
1 april 2019

Resultaten 30-31/3/2019

Wedstrijduitslagen 30 maart 2019: 1. M-U19 – SCVU vs Rialto 64-53 (36-21) – Topscoorders: Nijman Jolaine (24) SCVU & Amaisi Cyarah (21) Rialto 2. M-U19 – […]
29 maart 2019

Resultaten 28/3/2019

Wedstrijduitslagen 28 maart 2019: 1. J-U19 – CLD vs Yellow Birds 84-83 (39-49) – Topscoorders: Despo Damien (20) CLD & Persaud Shankar (25) Yellow Birds 2. […]
27 maart 2019

Resultaten 26/3/2019

Wedstrijduitslagen 26 maart 2019: 1. J-U19 – Ruckers vs SCVU 32-130 (15-66) – Topscoorders: Deng Clifton (11) Ruckers & Telg Jairo (22) SCVU 2. J-U19 – […]
26 maart 2019

Resultaten 25/3/2019

Wedstrijduitslagen 25 maart 2019: 1. J-U16 – SCVU vs CLD 55-46 (27-24) – Topscoorders: Swedo Jonel (15) SCVU & Promes Archell (23) CLD 2. J-U16 – […]
25 maart 2019

Resultaten 23-24/3/2019

Wedstrijduitslagen 23 maart 2019: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs SCVU 79-36 (48-13) – Topscoorders: Reiziger Janessa (26) Ballers Club Wanica & Agard Janiyah (16) […]
20 maart 2019

Resultaten 19/3/2019

Wedstrijduitslagen 19 maart 2019: 1. J-U19 – De Schakel vs Finabank Koi Carper 33-120 (14-61) – Topscoorders: Coutinho Delivio (11) De Schakel & Rellum Donnevan (32) […]
19 maart 2019

Resultaten 18/3/2019

Wedstrijduitslagen 18 maart 2019: 1. J-U16 – Yellow Birds vs De Schakel 20-0 – Reglementaire winst voor Yellow Birds 2. J-U16 – CLD vs De Arend […]
18 maart 2019

Resultaten 16-17/3/2019

Wedstrijduitslagen 16 maart 2019: 1. M-U19 – Yellow Birds vs SCVU 48-65 (20-25) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (16) Yellow Birds & Hubart Stephanie (23) SCVU 2. […]
17 maart 2019

Roche Grootfaam behaalt Kampioenschap met Utah State University

In Las Vegas gisteren heeft Roche Grootfaam, top basketballer van Surinaamse komaf,  het kampioenschap behaald met Utah State University. Hij speelt in de Mountain West Division; […]
15 maart 2019

Resultaten 14/3/2019

Wedstrijduitslagen 14 maart 2019: 1. J-U19 – Ruckers vs Yellow Birds 72-112 (26-53) – Topscoorders: Chen Lin Ian (34) Ruckers & Weibolt Keaton (40) Yellow Birds […]
13 maart 2019

Resultaten 12/3/2019

Wedstrijduitslagen 12 maart 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs SCVU 102-74 (54-29) – Topscoorders: Persaud Shankar (44) Yellow Birds & Weibolt Lordenzio (17) SCVU 2. […]
12 maart 2019

Suriname’s 3×3 is full steam ahead

PARAMARIBO – The Suriname Basketball Association (SBA) has seen in the 3×3 discipline the opportunity of granting continuity to their efforts to develop sports in the […]
12 maart 2019

Resultaten Suriname vs Sinnemary

                Donderdag 7 maart 2019: Sinnemary vs SCVU 60-53 (28-26) – Topscoorders: Frederique Jessica (26) Sinnemary & Nijman Jolain […]
12 maart 2019

Resultaten 11/3/2019

Wedstrijduitslagen 11 maart 2019: 1. J-U16 – De Arend vs SCVU 61-63 (29-31) – Topscoorders: Patrick Chesron (19) De Arend & Vreden Jivar (23) SCVU 2. […]