Nieuws

6 mei 2018

Rectificatie: Artikel Times of Suriname 5/5/2018

Op 05 mei 2018 verscheen een bericht in Times of Suriname getiteld: “Anthony Nestysporthal krijgt facelift”. Hierin is belicht de betrokkenheid van de SBA bij de […]
4 mei 2018

Resultaten 3/5/2018

Uitslag 3 mei 2018: M-U19 – SCVU vs Yellow Birds (finale game 2) 76-68 (46-30) – seriestand 1-0 – Topscoorders: Nijman Jolain (23) SCVU & Kensmil […]
2 mei 2018

Resultaten 27-28-29/4/2018 U12 en U14

Uitslagen 27-28-29 april 2018:   1.U12 – Rialto vs Yellow Birds 30-48 (16-26) – Topscoorders: Rozenblad Miqillio (11) Rialto & Meynaars Efran (18) Yellow Birds 2.U12 […]
2 mei 2018

Resultaten 30/4/2018

Uitslag 30 april 2018: 1.J-U16 Rialto vs CLD 58-68 (33-32) – Topscoorders: Holland Diego (23) Rialto & Javinde Rene (18) CLD  
5 mei 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Dames Hoofd Klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Dames Hoofd klasse is open gesteld van 8-13 mei 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van […]
5 mei 2017

Resultaten 4/5/2017

Wedstrijduitslagen van 4 mei 2017: 1 – HH – De Arend vs De Schakel 69-61 (33-27) – Topscoorders: Zeefuik Mitchel (21) De Arend & Henar Jahmal […]
4 mei 2017

FIBA Mid-Term Conferentie 2017

Op 4 en 5 mei a.s. wordt de FIBA Mid-Term Conference georganiseerd in Hong Kong. Namens de Surinaamse Basketbal Associatie participeren de heren C. Issa en […]
3 mei 2017

Resultaten 2/5/2017

Wedstrijduitslagen van 2 mei 2017: 1. J-U19 – Oase vs Inter Maretraite 83-34 (33-16) – Topscoorders: Lieuw Kie Song (20) Oase & Verwey Romerso (15) Inter […]
2 mei 2017

Wedstrijdschema 1-7/5/2017

Wedstrijdschema 1 – 7 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di. 02 mei 17:30u – J-U19 – Oase vs Inter Maretraite 19:30u – HE – Inter […]
2 mei 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Heren Hoofd Klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Hoofd klasse is open gesteld van 5-10 mei 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van […]
2 mei 2017

Resultaten 29-30/4/2017

Wedstrijduitslagen van 29 april 2017: 1. M-U19 – Rialto/PBV vs SCVU 23-86 (6-39) – Topscoorders: Tolud Anita (12) Rialto/PBV & Nirk Venicia (26) SCVU 2. M-U19 […]
28 april 2017

Resultaten 27/4/2017

Wedstrijduitslagen van 27 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs CLD 85-83 (23-28) – Topscoorders: Landolf Kenrick (38) Finabank Coi Karper & Sield Vitone […]
26 april 2017

Resultaten 25/4/2017

Wedstrijduitslagen van 25 april 2017: 1. J-U19 – Finabank Koi Carper vs CLD 35-120 (10-55) – Topscoorders: Cavaan Ulrich (12) Finabank Koi Carper & Nijman Jose […]
25 april 2017

Resultaten 24/4/2017

Wedstrijduitslagen van 24 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 54-109 (28-45) – Topscoorders: Landolf Kenrick (14) Finabank Koi Carper & Wip […]
24 april 2017

Resultaten 23/4/2017

Wedstrijduitslagen van 23 april 2017: 1. DH – Yellow Birds vs Rialto/PBV 48-43 (33-19) – Topscoorders: Naarden Chayenne (17) Yellow Birds & Zeefuik Zephanya (13) Rialto/PBV […]
24 april 2017

Wedstrijdschema 24-30/4/2017

Wedstrijdschema 24 Apr – 30 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 24 Apr. 15:30 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 17:00 – […]
21 april 2017

Wijziging Schema 23/4/2017 U10 klasse

Gewijzigd schema U10 klasse voor zondag 23 april 2017: 11:00 – U10 – CLD 2 vs De Arend 11:00 – U10 – Yellow Birds vs CLD […]
20 april 2017

Wijziging Start-tijd wedstrijden Maandag

Namens het Bestuur van de SBA, delen wij u hierbij mede, dat met ingang van maandag 24 april a.s. alle wedstrijden op de maandag om 15:30 […]
14 april 2017

Resultaten 13/4/2017

Wedstrijduitslagen van 13 april 2017: 1. J-U16 – Rialto/PBV vs De Arend 51-85 (29-36) – Topscoorders: Beeldsnijder Mathew (12) Rialto/PBV & Anantoewe Danzel (12) Rialto/PBV & […]
12 april 2017

Resultaten 11/4/2017

Wedstrijduitslagen van 11 april 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs SCVU 46-93 (16-36) – Topscoorders: Verwey Romerso (23) Inter Maretraite & Rozenwijn Serdinio (27) SCVU […]
11 april 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Heren Tweede Klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Tweede klasse is open gesteld van 10-17 april 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van […]
11 april 2017

Resultaten 10/4/2017

Wedstrijduitslagen van 10 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 72-61 (31-23) – Topscoorders: Rellum Donnavan (23) Finabank Koi Carper & Anatoewe Danzel […]
10 april 2017

Resultaten 8-9/4/2017

Wedstrijduitslagen van 8/4/2017: 1. M-U19 – SCVU vs Yellow Birds 98-35 (48-15) – Topscoorders: Nirk Venicia (25) SCVU & Tuart Janine (14) Yellow Birds 2. M-U19 […]
10 april 2017

Wedstrijdschema 10-16/4/2017

Wedstrijdschema 10 Apr – 16 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 10 Apr. 15:30 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 17:00 – J-U16 […]
7 april 2017

Wijziging locatie U12 CLD vs Ballers Club Wanica 8/4/2017

Vanwege weersomstandigheden zal de U12 wedstrijd tussen CLD en Ballers Club Wanica, welke op schema staat voor zaterdag 08 april a.s., niet meer gespeeld worden op […]