Nieuws

5 januari 2020

Resultaten 04/01/2020

Uitslagen 04 Jan 2020: 1. MU19 – De Arend vs Rialto 52-59 (15-22) – Topscoorders: De mees Amare (16) De Arend & Amaisi Cyarah (32) Rialto […]
3 januari 2020

Datums voor Inhaalwedstrijden van 22 december 2019

De wedstrijden die op zondag 22 december 2019 niet doorgingen, zullen alsvolgt ingehaald worden: Donderdag 30 januari 2020 🏀16.00 J-U19 Ruckers vs Finabank Koi Carper 🏀17.45 […]
24 december 2019

Resultaten 23/12/2019

Uitslagen 23 Dec 2019: 1. J-U16 – Rialto vs SCVU 46-80 (22-37) – Topscoorders Warnert Resileo (18) Rialto & Soesman Joshua (30) SCVU   2. J-U16 […]
23 december 2019

SBA Secretariaat Weer Open

Het SBA secretariaat is per heden 21 december 2019 wederom geopend en wordt bemand door Anastatia Caupain. De kantoortijden zijn maandag t/m vrijdag van 09:00-14:00 uur, […]
18 april 2018

Resultaten 17/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 17 april 2018: DH – De Arend vs Yellow Birds 54-55 (OT 49-49, rust 29-25) – Topscoorders: Vianen Cindy-Jane (16) De Arend […]
17 april 2018

Opschuivingen in het Wedstrijdschema

Enkele opschuivingen in het wedstrijdschema: 1.De U12 en U14 wedstrijden van zondag 29 april 2018, SCVU vs De Arend, op schema voor 10:30 u en 11:30 […]
17 april 2018

Resultaten 16/4/2018

Uitslagen 16 april 2018: 1.J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 34-109 (10-55) – Topscoorders: Litterdragt Keanu (12) Finabank Koi Carper & Vlamin Ian (26) […]
16 april 2018

Resultaten 14-15/4/2018

Uitslagen 14-15 april 2018: 1.M-U19 – Yellow Birds vs De Arend 77-39 (37-24) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (25) Yellow Birds & Breinburg Chayenne (14) De Arend […]
13 april 2018

Resultaten 12/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 12 april 2018: 1.J-U19 – SCVU vs De Arend (3/4 plaats) 57-56 (28-27) – Topscoorders: Vreden Jivar (12) SCVU & Tolud […]
13 april 2018

Yellow Birds Kampioen J-U19 Klasse 2018

Het is bekend! 🏀 Yellow Birds is kampioen geworden in de J-U19 klasse 🎉 🏀 MVP is geworden Samson Donyell Samson 🙌🏼 en topscoorder in deze klasse […]
12 april 2018

Wedstrijden 1 mei 2018 verschoven

Er zijn enkele verschuivingen geweest in het wedstrijdprogramma i.v.m. de vrije dag op 1 mei a.s. De M-U16 wedstrijd van 1 mei wordt thans gespeeld op […]
11 april 2018

Resultaten 10/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play-offs 10 april 2018: 1.J-U19 – Yellow Birds vs Finabank Koi Carper I (finale game 1) 76-66 (35-20) – Topscoorders: Samson Donyell (26) […]
10 april 2018

Resultaten 9/4/2018

Uitslagen 9 april 2018: 1.SCVU vs Yellow Birds – Ruststand: 25-28 – Eindstand : 65-57 – Topscoorders: Vreden Jivar ,24 pnt | SCVU & Zeefuik Enzo , 19 pnt | […]
9 april 2018

Resultaten 8/4/2018

Uitslagen 8 april 2018: 1.HT – B.V. Hurricanes vs De Arend 57-71 (31-31) – Topscoorders: Windzak Marinio (22) BV Hurricanes & Hooghart August (16) De Arend […]
5 april 2018

Rosebel Gold Mines faciliteert trainingskamp nationale basketbalselectie

Rosebel Gold Mines N.V. (“Rosebel”) heeft van 30 maart tot en met 1 april 2018 een trainingskamp voor de nationale basketbalselectie van Suriname gefaciliteerd. Het trainingskamp […]
30 maart 2018

Resultaten 29/3/2018

Uitslagen 29 maart 2018: 1.HH – Finabank Koi Carper vs Ruckers – Ruststand: 39 – 40 – Eindstand : 73 – 86 – Topscoorders: Haas Mitchell 17 | Finabank Koi Carper […]
28 maart 2018

FIBA AmeriCup 2021 Caribbean Pre-Qualifier and FIBA Women’s Caribbean Cup Schedules

Namens het bestuur van de SBA hierbij het volgend bericht over de bevestigde schema’s van de FIBA AmeriCup 2021 Caribbean Pre- Qualifier en de FIBA Women’s […]
28 maart 2018

Succesvolle Afronding 3×3 Clinics

Op maandag 26 maart j.l. zijn de 3×3 clinics, verzorgd door Jesper Jobse op 23, 24 en 26 maart 2018, succesvol afgesloten. Het bestuur van de […]
28 maart 2018

Resultaten 27/3/2018

Uitslagen 27 maart 2018: 1.J-U19 – De Arend vs Yellow Birds – Ruststand: 24-37 – Eindstand : 53-75 – Topscoorders: Daniel Aldridge (10p) | De Arend & Samson, Donyell (22p) | […]
27 maart 2018

Wisseling HH wedstrijden 29/3/2018

De HH wedstrijd van Finabank Koi Carper vs Ruckers, die gespeeld zou worden op zondag 8 april, wordt thans gespeeld wordt op donderdag 29 maart a.s. […]
27 maart 2018

Resultaten 26/3/2018

Uitslagen 26 maart 2018: 1.J-U16 – SCVU vs Finabank Koi Carper – Ruststand: 48-5 – Eindstand : 100-17 – Topscoorders: Babel Giovannie, 50 | SCVU & Litterdragt Keanu, 7 | Finabank […]
26 maart 2018

Verschuiving dag 3 SBA 3×3 Clinics

In overleg met de aanwezige participanten is besloten, de laatste trainingsdag zondag 25 maart van de 3×3 clinics te verschuiven naar maandag 26 maart van 18:00 […]
26 maart 2018

Resultaten 24-25/3/2018

Uitslagen 24 maart 2018: 1.M-U16 – Rialto vs De Arend – Ruststand: 22-30 – Eindstand : 54-44 – Topscoorders: Amaisi Chyarah , 37 pnt | Rialto & Mees de Amare , […]
23 maart 2018

Resultaten 22/3/2018

Uitslagen 22 maart 2018: 1.J-U19 – SCVU vs Finabank Koi Carper I (halve finale game 1) 70-77 (25-36) – Topscoorders: Eva Shivaro, Playfair Rogerio & Babel […]
21 maart 2018

Resultaten 20/3/2018

Uitslagen 20 maart 2018: 1.HE – Finabank Koi Carper vs Telesur – Ruststand: 26 – 29 – Eindstand : 63 – 55 – Topscoorders: Chevaro Kloppenburg & Michiel Tjon A Tsien […]