Nieuws

23 november 2018

Resultaten 22/11/2018

J-U19 – De Arend vs CLD 69-80 (32 – 42) – Topscoorders: Stendenburg Donegee (15) De Arend & Despo Damian (20) CLD J-U19 – De Schakel […]
21 november 2018

Resultaten 20/11/2018

J-U19 | Finabank Koi Carper vs Yellow Birds | 75 – 70 (38 – 35) | Topscoorders: Prado Archinio (17) Finabank Coi Carper & Wip Gianni […]
20 november 2018

Resultaten 19/11/2018

J-U16 | CLD vs De Schakel | 106 – 41 (48 – 23) | Topscoorders: Benschop Ogilivio (28) CLD & Winston Rafe (16) De Schakel J-U16| […]
19 november 2018

Resultaten 18/11/2018

HE | SCVU vs Telesur | 95 – 65 (45 – 31) | Topscoorders: Vreden Jaleel (26) SCVU & Tay Furgill (23) Telesur HE | B.V. Hurricanes vs […]
1 juni 2017

Programma Nationale Selectie M-U17

Hierbij het programma voor de nationale selectie M-U17: Ma 5 juni 17.00 – M-U17 Nationaal Team vs J-U16 Finabank Koi Carper Do 15 juni 19.30 – […]
1 juni 2017

Programma HE Play-Offs 2017

Hierbij het programma voor de HE play-offs 2017: Dinsdag 13 juni: 19.30 – HE – Yellow Birds vs Ruckers (Game 1) 21.00 – HE – SCVU […]
31 mei 2017

Resultaten 30/5/2017

Wedstrijduitslagen van 31 mei 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs Yellow Birds 43-87 (14-45) – Topscoorders: Verwey Romerso (13) Inter Maretraite & Weibolt Keaton (20) […]
30 mei 2017

Uitstel Wedstrijd MU19

Namens de Competitieleider delen wij u mede, dat de M-U19 wedstrijd tussen SCVU en Yellow Birds, welke op schema staat voor zaterdag 3 juni a.s. om […]
30 mei 2017

Resultaten 29/5/2017

Wedstrijduitslagen van 29 mei 2017: 1. J-U-16 – Yellow Birds vs CLD (game 1) 60-52 (27-35) -Topscoorders: Lobman Tano (22) Yellow Birds & Josafath Donnagey (20) […]
29 mei 2017

Programma JU16 Play-Offs 2017

Hierbij het programma voor de JU16 play-offs 2017: Maandag 29 mei 15:30 uur – Yellow Birds – CLD (game 1) 17:00 uur – SCVU – de […]
27 mei 2017

Resultaten 27-28/5/2017

Wedstrijduitslagen van 27 mei 2017: 1.M-U19 – De Arend vs Yellow Birds 77-57 (33-27) – Topscoorders: De Mees Amare (27) De Arend & Zeefuik Suena (30) […]
26 mei 2017

Resultaten 25/5/2017

Wedstrijduitslagen van 25 mei 2017: 1.J-U19 – Inter Maretraite vs B.V.Frimangron-Hurricanes 69-60 (24-25) – Topscoorders: Madramuthu Sachin (20) Inter Maretraite & Lodik Andy (23) B.V.Frimangron-Hurricanes 2.J-U19 –SCVU […]
25 mei 2017

Gewijzigde Start tijd DH wedstrijd

Namens de Competitie leider delen wij u mede, dat de Dames Hoofdklassewedstrijd Rialto/PBV vs SCVU op zondag 04 juni a.s. gespeeld wordt om 17:30 u i.p.v. […]
24 mei 2017

Wijziging Wedstrijd Locatie U12

Namens de WL de mededeling dat de U12 wedstrijd tussen Ballers Club Wanica en SCVU, welke gespeeld zou worden op het sportveld te Hanna’s Lust op […]
24 mei 2017

Resultaten 23/5/2017

Wedstrijduitslagen van 23 mei 2017: 1.J-U19 – Finabank Koi Carper vs De Arend 63-105 (29-32) – Topscoorders: Rellum Donovan (22) Finabank Koi Carper & Tolud Cidney […]
23 mei 2017

Resultaten 22/5/2017

Wedstrijduitslagen van 22 mei 2017: Het omvat wedstrijd resultaten van de Jongens U16 klassen die uitgespeeld moesten worden voor de eindrangschikking in genoemde klasse 1.J-U16 d.d. 03/04/2017 […]
22 mei 2017

Resultaten 20-21/5/2017

Wedstrijduitslagen van 20 mei 2017: 1.M-U16 – Rialto/PBV vs SCVU 0-20 Reglementaire winst voor SCVU 2. M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 111-30 (45-20) […]
19 mei 2017

Resultaten 18/5/2017

Wedstrijduitslagen van 18 mei 2017: 1.J-U19 –Yellow Birds vs SCVU 68-76 (42-32) – Topscoorders: Lobman Tano (16) Yellow Birds & Eva Chevaro (17) SCVU 2.J-U19 – […]
18 mei 2017

Uitstel Wedstrijden De Arend 1-6/6/2017

In verband met een geplande trip van de Sportvereniging De Arend naar Trinidad & Tobago in de periode 01 t/m 06 juni 2017, zullen de volgende […]
18 mei 2017

SBA Secretariaat gesloten op 19/5/2017

Het kantoor van de SBA zal vrijdag 19 mei a.s. gesloten zijn. U kunt, indien nodig, wel via de mail contact maken. Gelieve rekening te willen […]
18 mei 2017

Afronding wedstrijden J-U16

In het kader van de eindrangschikking in de U16 klasse, moeten de afgebroken wedstrijden alsnog worden uitgespeeld. Deze zullen op maandag 22 mei a.s. worden afgerond […]
17 mei 2017

Resultaten 16/5/2017

Wedstrijduitslagen van 16 mei 2017: 1. J-U19 – De Schakel vs Finabank Koi Carper 99-47 (45-21) – Topscoorders: Lagwijn Brondenstein (33) De Schakel & Landolf Kenrick […]
16 mei 2017

Resultaten 15/5/2017

Wedstrijduitslagen van 15 mei 2017: 1. J-U16 – De Arend vs Finabank Koi Carper 75-82 (32-28) – Topscoorders: Fedies Kenyon (29) De Arend & Pahalwankan Joel […]
15 mei 2017

Resultaten 13-14/5/2017

Wedstrijduitslagen van 13 mei 2017: 1. M-U19 – Yellow Birds vs SCVU 43-74 (12-35) – Topscoorders: Zeefuik Suena (22) Yellow Birds & Kensmil Cyarah (14) SCVU […]
12 mei 2017

Resultaten 11/5/2017

Wedstrijduitslagen van 11 mei 2017: 1. J-U19 – De Schakel vs Yellow Birds 69-63 (29-28) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (30) De Schakel & Balgit Miquel (17) […]