Nieuws

7 december 2018

Resultaten 6/12/2018

HE – Telesur vs De Arend 60-69 (23-37) – Topscoorders: Tay Furgill (29) Telesur & Simson Dwight (22) De Arend HE – SCVU vs Ruckers 91-73 […]
5 december 2018

Resultaten 4/12/2018

J-U19 – Finabank Koi Carper vs Ruckers 222-11 (124-6) – Topscoorders: Prado Archinio (41) Finabank Koi Carper & Ellis Gavier (6) Ruckers J-U19 – De Arend […]
3 december 2018

Resultaten 2/12/2018

1. J-U19 – Ruckers vs CLD 23 – 178 (4 – 91) -Topscoorders: Deng Clifton(11) Ruckers & Despo Damian en Cairo Russel (31) CLD J-U19 – […]
30 november 2018

Sporters op vertrek voor Consude Games 2018

Het is zo ver!!! Aan al onze vertrekkende 🇸🇷 Surinaamse 🇸🇷 sporters en team begeleiders succes en motivatie toegewenst bij de Consude Games georganiseerd in Arequipa […]
27 juni 2016

Resultaten 25-26/6/2016

Wedstrijduitslagen van 25/6/2016: 1 – MJ – SCVU vs De Arend – Wedstrijd uitgesteld tot nader orde. 2 – MJ – Yellow Birds vs PBV/Rialto 54-68 (31-26) – Topscoorders: Kensmil […]
24 juni 2016

Oefenwedstrijd Jongens U-16 Selectie 25/6/2016

Hierbij de mededeling i.v.m. de oefenwedstrijd: Jongens U-16 selectie vs selectie o.l.v. Charlon Kloof Datum: 25/6/2016 Tijd: 15.00 u Plaats: Ismay van Wilgen Sporthal Een ieder […]
24 juni 2016

Resultaten 23/6/2016

Wedstrijduitslagen van 23/6/2016: 19:30 – HH – De Arend vs CLD 81-79 (34-38) – Topscoorders: Zamuel Bruce (16) De Arend & Aikman Jay (26) CLD 21:00 […]
23 juni 2016

Resultaten 22/6/2016

Wedstrijduitslagen van 22/6/2016: 1 – JA – PBV/Rialto vs De Arend (Game 2) 72-75 (29-26) – Topscoorders: Lion Vincent (19) PBV/Rialto & Blijd Andrew (20) De […]
22 juni 2016

Wedstrijdschema 21 Jun – 25 Jun 2016

SBC Wedstrijdschema 21 Juni – 25 Juni 2016 Za 25 Jun. 10:00 – U17 – Johannes Vrolijk vs George Asin 11:15 – U17 – J.C. De […]
22 juni 2016

Resultaten 21/6/2016

Wedstrijduitslagen van 21/6/2016: 1 – JJ – Yellow Birds vs SCVU (Game 2) 63-60 (28-34) – Topscoorders: Wip Yamill (25) Yellow Birds & Eva Chivaro (20) […]
21 juni 2016

Resultaten 20/6/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 20/6/2016: 1 – U22 – Havo 1 vs Theodoor Juda 52-55 (22-21) – Topscoorders: Pocornie Shakur (13) Havo 1 & […]
20 juni 2016

Resultaten 18-19/6/2016

Wedstrijduitslagen van 18/6/2016: 1 – MA – PBV/Rialto vs SCVU 53-55 (22-31) – Topscoorders: Tolud Anita (32) PBV/Rialto & Van Ijzendoorn Shiwani (16) SCVU 2 – […]
20 juni 2016

SBA Playoffs Wedstrijdschema 20 jun – 26 jun 2016

SBA Playoffs Wedstrijdschema 20 Juni – 26 Juni 2016 Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 21 jun. 16:00 – JJ – Yellow Birds vs SCVU (Game […]
20 juni 2016

Wedstrijdschema 20 jun – 26 jun 2016

Wedstrijdschema 20 jun – 26 jun Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Do 23 jun 19:30 – HH – De Arend vs CLD 21:00 – HH – […]
17 juni 2016

Resultaten 16/6/2016

Wedstrijduitslagen van 16/6/2016: 1 – HH – De Arend vs Yellow Birds 57-65 (34-37) – Topscoorders: Leter Dancell (19) De Arend & Dongo Anfernee (15) Yellow […]
16 juni 2016

SBA Playoffs Wedstrijdschema 15 jun – 19 jun 2016

SBA Playoffs Wedstrijdschema 15 Juni – 19 Juni 2016 Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Wo 15 jun. 15:30 – JA – SCVU vs Oase (Game 1) […]
16 juni 2016

SBC Vaderdag 2016 Special

Deze Zaterdag (18 Juni 2016) de SBC Vaderdag Special. Alle vaders van de spelers & cheerleaders maken kans op een leuk prijsje. Wees aanwezig op deze […]
16 juni 2016

Wedstrijdschema 18 Jun – 25 Jun 2016

SBC Wedstrijdschema 18 Juni – 25 Juni 2016 Za 18 Jun. 10:00 – U17 – George Asin vs Kerklaan 11:15 – U17 – A.A.H.A Atheneum vs […]
16 juni 2016

Play-Offs 2016 Kaart Verkoop

De kaarten zijn te verkrijgen aan de poort van de Ismay van Wilgen Sporthal voor aanvang van de wedstrijden. – Jongens Aspiranten & Jongens Jeugd: Toegang […]
16 juni 2016

Oefenwedstrijd Jongens U-16 Selectie 17/6/2016

Hierbij de mededeling i.v.m. de oefenwedstrijd: Jongens U-16 selectie vs selectie o.l.v. Charlon Kloof Datum: 17/6/2016 Tijd: 19.00 u Plaats: Ismay van Wilgen Sporthal Een ieder […]
16 juni 2016

Resultaten 15/6/2016

Wedstrijduitslagen van 15/6/2016: 1 – JA – De Arend – PBV/Rialto 74-69 (56-29) – Topscoorders: Zebeda Edson (33) De Arend & Vincent Leon (33) PBV/Rialto 2 […]
14 juni 2016

Resultaten 13/6/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 13/6/2016: 1 – U22 – Theodoor Juda vs AMS 37-46 (15-22) – Topscoorders: Martin Ivanildo (16) Theodoor Juda & Zebeda […]
13 juni 2016

Wedstrijdschema 13 jun – 19 jun 2016

Wedstrijdschema 13 jun – 19 jun Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Do 16 jun 19:30 – HH – De Arend vs Yellow Birds Za 18 jun […]
13 juni 2016

Resultaten 11-12/6/2016

Wedstrijduitslagen van 11/6/2016: 1 – MJ – Yellow Birds VS De Arend 43-44 (27-20) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (15) Yellow Birds & Breinburg Chayenne (15) De […]
10 juni 2016

Surinaamse Basketballers naar Trinidad in Juni 2016

Deze top Surinaamse basketballers zullen in de komende periode Suriname vertegenwoordigen in Trinidad door deel te nemen aan een Exposure Basketbal Kamp. Met goeie prestatie kunnen […]