Nieuws

10 juni 2019

Resultaten 8-9/6/2019

Wedstrijduitslagen 8 Juni 2019: U12 – De Arend vs Yellow Birds 36-52 (12-33) – Topscoorder: Main Redjinio (10) De Arend & Wartes Jermelcio (20) Yellow Birds […]
7 juni 2019

Resultaten 6/6/2019

Wedstrijduitslagen 6 Juni 2019: HH – De Schakel vs Ruckers 55-77 (14-47) – Topscoorders : Beverdijk Cheraldo (17) De Schakel & Ewijck Bijorn en Elburg Xavier […]
5 juni 2019

Programma Wijziging HR 9/6/2019

De wedstrijd van zondag 9 juni 2019 tussen De Arend en CLD in de heren recreatieklasse (halve finale game 3) wordt gespeeld om 10:45 am i.p.v. […]
3 juni 2019

Resultaten 1-2/6/2019

Wedstrijduitslagen 1 Juni 2019: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 88-25 (41-13) – Topscoorders: Beyde Monifa (33) Ballers Club Wanica & Berend Demelza […]
2 mei 2017

Resultaten 29-30/4/2017

Wedstrijduitslagen van 29 april 2017: 1. M-U19 – Rialto/PBV vs SCVU 23-86 (6-39) – Topscoorders: Tolud Anita (12) Rialto/PBV & Nirk Venicia (26) SCVU 2. M-U19 […]
28 april 2017

Resultaten 27/4/2017

Wedstrijduitslagen van 27 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs CLD 85-83 (23-28) – Topscoorders: Landolf Kenrick (38) Finabank Coi Karper & Sield Vitone […]
26 april 2017

Resultaten 25/4/2017

Wedstrijduitslagen van 25 april 2017: 1. J-U19 – Finabank Koi Carper vs CLD 35-120 (10-55) – Topscoorders: Cavaan Ulrich (12) Finabank Koi Carper & Nijman Jose […]
25 april 2017

Resultaten 24/4/2017

Wedstrijduitslagen van 24 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 54-109 (28-45) – Topscoorders: Landolf Kenrick (14) Finabank Koi Carper & Wip […]
24 april 2017

Resultaten 23/4/2017

Wedstrijduitslagen van 23 april 2017: 1. DH – Yellow Birds vs Rialto/PBV 48-43 (33-19) – Topscoorders: Naarden Chayenne (17) Yellow Birds & Zeefuik Zephanya (13) Rialto/PBV […]
24 april 2017

Wedstrijdschema 24-30/4/2017

Wedstrijdschema 24 Apr – 30 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 24 Apr. 15:30 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 17:00 – […]
21 april 2017

Wijziging Schema 23/4/2017 U10 klasse

Gewijzigd schema U10 klasse voor zondag 23 april 2017: 11:00 – U10 – CLD 2 vs De Arend 11:00 – U10 – Yellow Birds vs CLD […]
20 april 2017

Wijziging Start-tijd wedstrijden Maandag

Namens het Bestuur van de SBA, delen wij u hierbij mede, dat met ingang van maandag 24 april a.s. alle wedstrijden op de maandag om 15:30 […]
14 april 2017

Resultaten 13/4/2017

Wedstrijduitslagen van 13 april 2017: 1. J-U16 – Rialto/PBV vs De Arend 51-85 (29-36) – Topscoorders: Beeldsnijder Mathew (12) Rialto/PBV & Anantoewe Danzel (12) Rialto/PBV & […]
12 april 2017

Resultaten 11/4/2017

Wedstrijduitslagen van 11 april 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs SCVU 46-93 (16-36) – Topscoorders: Verwey Romerso (23) Inter Maretraite & Rozenwijn Serdinio (27) SCVU […]
11 april 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Heren Tweede Klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Tweede klasse is open gesteld van 10-17 april 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van […]
11 april 2017

Resultaten 10/4/2017

Wedstrijduitslagen van 10 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 72-61 (31-23) – Topscoorders: Rellum Donnavan (23) Finabank Koi Carper & Anatoewe Danzel […]
10 april 2017

Resultaten 8-9/4/2017

Wedstrijduitslagen van 8/4/2017: 1. M-U19 – SCVU vs Yellow Birds 98-35 (48-15) – Topscoorders: Nirk Venicia (25) SCVU & Tuart Janine (14) Yellow Birds 2. M-U19 […]
10 april 2017

Wedstrijdschema 10-16/4/2017

Wedstrijdschema 10 Apr – 16 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 10 Apr. 15:30 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 17:00 – J-U16 […]
7 april 2017

Wijziging locatie U12 CLD vs Ballers Club Wanica 8/4/2017

Vanwege weersomstandigheden zal de U12 wedstrijd tussen CLD en Ballers Club Wanica, welke op schema staat voor zaterdag 08 april a.s., niet meer gespeeld worden op […]
7 april 2017

Resultaten 6/4/2017

Wedstrijduitslagen van 6 april 2017: 1. J-U16 – SCVU vs De Arend 73-45 (34-26) – Topscoorders: Babel Giovannie (14) SCVU & Windzak Marinio (15) De Arend […]
5 april 2017

Resultaten 4/4/2017

Wedstrijduitslagen van 4 april 2017: 1. J-U19 – De Schakel vs Inter Maretraite 75-53 (38-29) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (25) De Schakel & Verwey Romerso (21) […]
4 april 2017

Resultaten 3/4/2017

Wedstrijduitslagen van 3 april 2017: 1. J-U16 – Yellow Birds vs Rialto/PBV 81-44 (42-25) – Topscoorders: Lobman Tano (25) Yellow Birds & Anantoewe Denzel (12) Rialto/PBV […]
3 april 2017

Inhaalwedstrijd U12

Wegens omstandigheden was er geen voortgang van de wedstrijd op zaterdag 11 maart 2017 in de U12 klasse Rialto vs Yellow Birds. Genoemde wedstrijd wordt afgespeeld […]
3 april 2017

Resultaten 1-2/4/2017

Wedstrijduitslagen van 1/4/2017: 1 – M-U19 – Rialto/PBV vs Yellow Birds 49-63 (22-27) – Topscoorders: Tolud Anita (15) Rialto/PBV & Zeefuik Suena (22) Yellow Birds 2 […]
3 april 2017

Wedstrijdschema 3-9/4/2017

Wedstrijdschema 03 Apr – 09 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 03 Apr. 15:30 – J-U16 – Yellow Birds vs Rialto/PBV 17:00 – J-U16 – […]