Nieuws

9 augustus 2019

Opwinding en grote verwachtingen in de 4e jeugdontwikkelingsprogramma Elite Camp

SAN JUAN (Puerto Rico) – De YMCA van San Juan organiseert tot zondag de vierde editie van het Youth Development Program Elite Camp. Het YDP Camp […]
7 augustus 2019

Resultaten 06/8/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs  06 Aug 2019: 1. HH – (Finale Game 5) – Ruckers vs SCVU 68-65 (27-25) (50-50) – Seriestand 3-2 – Topscoorders: […]
6 augustus 2019

Suriname naar Youth Development Program Camp 2019

De Surinaamse Basketbal Associatie (SBA) doet met trots en blijdschap de mededeling dat Imanuel Zorgvol en Jayden de Randamie namens Suriname geselecteerd zijn om mee te […]
5 augustus 2019

Resultaten 04/8/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs  04 Aug 2019: 1. HH – (Finale Game 4) – SCVU vs Ruckers 85-53 (41-17) -Seriestand (2-2) – Topscoorders : Patterson […]
12 mei 2017

Resultaten 11/5/2017

Wedstrijduitslagen van 11 mei 2017: 1. J-U19 – De Schakel vs Yellow Birds 69-63 (29-28) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (30) De Schakel & Balgit Miquel (17) […]
10 mei 2017

Resultaten 9/5/2017

Wedstrijduitslagen van 9 mei 2017: 1. J-U19 – Oase vs Finabank Koi Carper 114-44 (51-17) – Topscoorders: Kloppenburg Chevaro (37) Oase & Landolf Kenrich (13) Finabank […]
9 mei 2017

Mededeling Inhaal wedstrijden U12 en U14

Namens de wedstrijdleider van de U12 en U14 klassen de volgende mededelingen: 1.De inhaal wedstrijd U12 Rialto/PBV vs Yellow Birds zal gespeeld worden op zaterdag 13 […]
9 mei 2017

Wedstrijdschema 8-14/5/2017

Wedstrijdschema 8 mei – 14 Mei. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 08 Mei. 15:30u – J-U16 – De Arend vs Yellow Birds 17:00u – J-U16 […]
9 mei 2017

Resultaten 8/5/2017

Wedstrijduitslagen van 8 mei 2017: 1.J-U16 – De Arend vs Yellow Birds 40-104 (13-55) – Topscoorders: Fedies Kenyon (10) De Arend & Lobman Tano (37) Yellow […]
7 mei 2017

Resultaten 7/5/2017

Wedstrijduitslagen van 7 mei 2017: 1.HT – Rialto/PBV vs Finabank Koi Carper 42-69 (17-26) – topscoorders: Bronstein Gilbert (9) Rialto/PBV  & Man A Hing Shayne (19) Finabank Koi […]
5 mei 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Dames Hoofd Klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Dames Hoofd klasse is open gesteld van 8-13 mei 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van […]
5 mei 2017

Resultaten 4/5/2017

Wedstrijduitslagen van 4 mei 2017: 1 – HH – De Arend vs De Schakel 69-61 (33-27) – Topscoorders: Zeefuik Mitchel (21) De Arend & Henar Jahmal […]
4 mei 2017

FIBA Mid-Term Conferentie 2017

Op 4 en 5 mei a.s. wordt de FIBA Mid-Term Conference georganiseerd in Hong Kong. Namens de Surinaamse Basketbal Associatie participeren de heren C. Issa en […]
3 mei 2017

Resultaten 2/5/2017

Wedstrijduitslagen van 2 mei 2017: 1. J-U19 – Oase vs Inter Maretraite 83-34 (33-16) – Topscoorders: Lieuw Kie Song (20) Oase & Verwey Romerso (15) Inter […]
2 mei 2017

Wedstrijdschema 1-7/5/2017

Wedstrijdschema 1 – 7 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di. 02 mei 17:30u – J-U19 – Oase vs Inter Maretraite 19:30u – HE – Inter […]
2 mei 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Heren Hoofd Klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Hoofd klasse is open gesteld van 5-10 mei 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van […]
2 mei 2017

Resultaten 29-30/4/2017

Wedstrijduitslagen van 29 april 2017: 1. M-U19 – Rialto/PBV vs SCVU 23-86 (6-39) – Topscoorders: Tolud Anita (12) Rialto/PBV & Nirk Venicia (26) SCVU 2. M-U19 […]
28 april 2017

Resultaten 27/4/2017

Wedstrijduitslagen van 27 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs CLD 85-83 (23-28) – Topscoorders: Landolf Kenrick (38) Finabank Coi Karper & Sield Vitone […]
26 april 2017

Resultaten 25/4/2017

Wedstrijduitslagen van 25 april 2017: 1. J-U19 – Finabank Koi Carper vs CLD 35-120 (10-55) – Topscoorders: Cavaan Ulrich (12) Finabank Koi Carper & Nijman Jose […]
25 april 2017

Resultaten 24/4/2017

Wedstrijduitslagen van 24 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 54-109 (28-45) – Topscoorders: Landolf Kenrick (14) Finabank Koi Carper & Wip […]
24 april 2017

Resultaten 23/4/2017

Wedstrijduitslagen van 23 april 2017: 1. DH – Yellow Birds vs Rialto/PBV 48-43 (33-19) – Topscoorders: Naarden Chayenne (17) Yellow Birds & Zeefuik Zephanya (13) Rialto/PBV […]
24 april 2017

Wedstrijdschema 24-30/4/2017

Wedstrijdschema 24 Apr – 30 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 24 Apr. 15:30 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 17:00 – […]
21 april 2017

Wijziging Schema 23/4/2017 U10 klasse

Gewijzigd schema U10 klasse voor zondag 23 april 2017: 11:00 – U10 – CLD 2 vs De Arend 11:00 – U10 – Yellow Birds vs CLD […]
20 april 2017

Wijziging Start-tijd wedstrijden Maandag

Namens het Bestuur van de SBA, delen wij u hierbij mede, dat met ingang van maandag 24 april a.s. alle wedstrijden op de maandag om 15:30 […]
14 april 2017

Resultaten 13/4/2017

Wedstrijduitslagen van 13 april 2017: 1. J-U16 – Rialto/PBV vs De Arend 51-85 (29-36) – Topscoorders: Beeldsnijder Mathew (12) Rialto/PBV & Anantoewe Danzel (12) Rialto/PBV & […]