Nieuws

30 november 2018

Resultaten 29/11/2018

J-U16 – Yellow Birds vs De Arend 59 – 58 (26 – 30) – Topscoorders: Lieuw on Shane (19) Yellow Birds & Tojo sven (22) De […]
28 november 2018

Resultaten 27/11/2018

J-U19 – CLD vs SCVU 64-62 (24-28) – Topscoorders: Martin Silvano (22) CLD & Lachman Rajel (15) SCVU J-U19 – Finabank Koi Carper vs De Arend […]
27 november 2018

Resultaten 26/11/2018

J-U16 – De Arend vs CLD 70-60 (35-28) – Topscoorders: Tojo Sven (22) De Arend & Promes Archell (18) CLD J-U16 – De Schakel vs Yellowbirds […]
26 november 2018

Uitstel Wedstrijden i.v.m. Consude Games 2018

Vanwege het vertrek van de jongens en meisjes teams naar de Consude games in Peru worden de volgende wedstrijden uitgesteld: Zaterdag 1 december M-U16 – Ballers […]
10 juni 2016

Resultaten 9/6/2016

Wedstrijduitslagen van 9/6/2016: 1 – HH – PBV/Rialto vs Yellow Birds 40-74 (24-37) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (13) PBV/Rialto & Samson Donyell (16) Yellow Birds & […]
9 juni 2016

Resultaten 8/6/2016

Wedstrijduitslagen van 8/6/2016: 1 – JA – PBV/Rialto vs De Arend 62-60 (26-33) – Topscoorders: Lion Vincent (12) PBV/Rialto & Amat Adrian (12) PBV/Rialto & Zebeda […]
8 juni 2016

Resultaten 7/6/2016

Wedstrijduitslagen van 7/6/2016: 1 – MJ – Yellow Birds vs De Arend 51-52 (22-19) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (20) Yellow Birds & Breinburg Chayenne (23) De […]
7 juni 2016

Uitspelen Wedstrijd HT – Ruckers vs De Schakel op 12/6/2016

Het SBA bestuur heeft besloten om de resterende 1.22 minuten van de wedstrijd op 5/6/2016 tussen Ruckers en De Schakel in de HT, uit te laten […]
7 juni 2016

Wedstrijdschema 6 Jun – 25 Jun 2016

SBC Wedstrijdschema 6 Jun – 25 Jun 2016 Ma 6 Jun. 16:00 – U17 – Berkenveld vs Kerklaan 17:15 – U22 – St. Cecilia vs Christelijke […]
7 juni 2016

Wedstrijdschema 06 jun – 12 jun 2016

Wedstrijdschema 06 jun – 12 jun Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 7 jun 16:00 – MJ – Yellow Birds vs De Arend 17:30 – JJ […]
7 juni 2016

Resultaten 6/6/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 6/6/2016: 1 – U17 – Berkenveld vs Kerklaan 48-45 (23-14) – Topscoorders: Lallbahadier Trafael (19) Berkenveld & Vreden Jivar (25) […]
6 juni 2016

Resultaten 4-5/6/2016

Wedstrijduitslagen van 4/6/2016: 1 – MA – De Arend vs PBV/Rialto 34-47 (21-31) – Topscoorders: Marica Mirelva (21) De Arend & Tolud Anita (31) PBV/Rialto 2 […]
3 juni 2016

Resultaten 2/6/2016

Wedstrijduitslagen van 2/6/2016: 1 – JJ – Yellow Birds vs Oase 99-47 (51-25) – Topscoorders: Hunte Sharief (23) Yellow Birds & Wielingen Chaief (12) Oase & […]
2 juni 2016

Uitstel Mini-Aspi Wedstrijd 19/6/2016

Vanwege het jaarlijks terugkerend Ma Lefi badminton toernooi 2016, is de Pa Lefi sporthal niet ter beschikking op zaterdag 18 en zondag 19 juni 2017. De […]
2 juni 2016

Resultaten 1/6/2016

Wedstrijduitslagen van 1/6/2016: 1 – JA – De Arend vs Yellow Birds 79-52 (35 -31) – Topscoorders: Blijd Andrew (32) De Arend & Weibolt Keaton (24) Yellow Birds 2 – JA […]
1 juni 2016

Resultaten 31/5/2016

Wedstrijduitslagen van 31/5/2016: 1 – JJ – CLD vs SCVU 43-61 (20-35) – Topscoorders: Nijman Jose (17) CLD & Emanuels Jonathan (23) SCVU 2 – JJ – De Arend vs […]
31 mei 2016

Resultaten 30/5/2016

SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 30/5/2016: 1 – U17 – George Asin vs Salvator 49-51 (11-21) – Topscoorders: Vincent Lion (38) George Asin & Justin Nijman […]
30 mei 2016

Wedstrijdschema 30 mei – 5 juni 2016

Wedstrijdschema 30 mei – 05 jun Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 31 mei 16:00 – JJ – CLD vs SCVU 17:30 – JJ – De […]
30 mei 2016

Resultaten 29/5/2016

Wedstrijduitslagen van 29/5/2016: 1 – HT – Telesur vs PASV 54-76 (24-39) Topscoorders: Ormskerk Guillermo (16) Telesur & Pansa Miguel (18) PASV 2 – HT – SWM vs Finabank Koi […]
27 mei 2016

Wijzigingen Wedstrijdschema per 25/5/2016

Hierbij de mededeling om rekening te houden met onderstaande wijzigingen in het wedstrijdschema in de komende periode: – Do 16 juni: 19.30 De Arend – YB (round 2) […]
27 mei 2016

Resultaten 26/5/2016

Wedstrijduitslagen van 26/5/2016: 1 – JJ – De Arend vs De Schakel 102-52 (41-25) – Topscoorders: Elburg Chayf (33) De Arend & Muntslag Xavier (14) De Schakel […]
26 mei 2016

Bekendmaking Overlijden Martha Burge

Hierbij vervullen wij onze droeve plicht om u namens de heer John Burge, onze zeer gewaardeerde SBC directeur, mee te delen dat plotseling van hem is […]
26 mei 2016

Resultaten 25/5/2016

Wedstrijduitslagen van 25/5/2016: 1 – JA – CLD vs PBV/Rialto 73-84 (35-42) – Topscoorders: Sield Vitone (30) CLD & Lion Vincent (37) PBV/Rialto 2 – JA – Inter […]
25 mei 2016

Resultaten 24/5/2016

Wedstrijduitslagen van 24/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs Inter Maretrait 85-38 (40-17) – Topscoorders: Emanuels Jonathan (18) SCVU & Tjon a Tsien Michiel (11) Inter Maretraite 2 – JJ […]
24 mei 2016

Wedstrijdschema 23 – 29 mei 2016

Wedstrijdschema 23 mei – 29 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 24 mei 16:00 – JJ – SCVU vs Inter Maretraite 17:30 – JJ – […]