Nieuws

2 augustus 2019

Resultaten 01/8/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs  01 Aug 2019: 1. HH – (3e/4e Plaats) – Yellow Birds vs De Schakel 59-68 (39-24) – Topscoorders : van Ams […]
2 augustus 2019

Basketbal Camp 2019

OneSports nodigt via Charlon Kloof alle basketbal verenigingen op om wederom mee te doen met een kamp.   Datum: zaterdag 10 augustus 2019 Locatie: Lyceum 1 […]
31 juli 2019

Resultaten 30/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 30 Juli 2019: 1. HH – (Finale Game 2) – SCVU vs Ruckers 77-73 (33-34) – Seriestand (1-1) – Topscoorders : […]
29 juli 2019

Resultaten 28/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 28 Juli 2019: 1. HH – (Finale Game 1) – Ruckers vs SCVU 87-75 (46-31) -Seriestand (1-0) – Topscoorders : Elburg […]
12 april 2017

Resultaten 11/4/2017

Wedstrijduitslagen van 11 april 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs SCVU 46-93 (16-36) – Topscoorders: Verwey Romerso (23) Inter Maretraite & Rozenwijn Serdinio (27) SCVU […]
11 april 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Heren Tweede Klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Tweede klasse is open gesteld van 10-17 april 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van […]
11 april 2017

Resultaten 10/4/2017

Wedstrijduitslagen van 10 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 72-61 (31-23) – Topscoorders: Rellum Donnavan (23) Finabank Koi Carper & Anatoewe Danzel […]
10 april 2017

Resultaten 8-9/4/2017

Wedstrijduitslagen van 8/4/2017: 1. M-U19 – SCVU vs Yellow Birds 98-35 (48-15) – Topscoorders: Nirk Venicia (25) SCVU & Tuart Janine (14) Yellow Birds 2. M-U19 […]
10 april 2017

Wedstrijdschema 10-16/4/2017

Wedstrijdschema 10 Apr – 16 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 10 Apr. 15:30 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 17:00 – J-U16 […]
7 april 2017

Wijziging locatie U12 CLD vs Ballers Club Wanica 8/4/2017

Vanwege weersomstandigheden zal de U12 wedstrijd tussen CLD en Ballers Club Wanica, welke op schema staat voor zaterdag 08 april a.s., niet meer gespeeld worden op […]
7 april 2017

Resultaten 6/4/2017

Wedstrijduitslagen van 6 april 2017: 1. J-U16 – SCVU vs De Arend 73-45 (34-26) – Topscoorders: Babel Giovannie (14) SCVU & Windzak Marinio (15) De Arend […]
5 april 2017

Resultaten 4/4/2017

Wedstrijduitslagen van 4 april 2017: 1. J-U19 – De Schakel vs Inter Maretraite 75-53 (38-29) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (25) De Schakel & Verwey Romerso (21) […]
4 april 2017

Resultaten 3/4/2017

Wedstrijduitslagen van 3 april 2017: 1. J-U16 – Yellow Birds vs Rialto/PBV 81-44 (42-25) – Topscoorders: Lobman Tano (25) Yellow Birds & Anantoewe Denzel (12) Rialto/PBV […]
3 april 2017

Inhaalwedstrijd U12

Wegens omstandigheden was er geen voortgang van de wedstrijd op zaterdag 11 maart 2017 in de U12 klasse Rialto vs Yellow Birds. Genoemde wedstrijd wordt afgespeeld […]
3 april 2017

Resultaten 1-2/4/2017

Wedstrijduitslagen van 1/4/2017: 1 – M-U19 – Rialto/PBV vs Yellow Birds 49-63 (22-27) – Topscoorders: Tolud Anita (15) Rialto/PBV & Zeefuik Suena (22) Yellow Birds 2 […]
3 april 2017

Wedstrijdschema 3-9/4/2017

Wedstrijdschema 03 Apr – 09 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 03 Apr. 15:30 – J-U16 – Yellow Birds vs Rialto/PBV 17:00 – J-U16 – […]
31 maart 2017

Resultaten 30/3/2017

Wedstrijduitslagen van 30 maart 2017: 1 – J-U16 – De Arend vs CLD 62-60 (26-29) – Topscoorders: Windzak Madinio (22) De Arend & Sield Vitone (30) […]
29 maart 2017

Resultaten 28/3/2017

Wedstrijduitslagen van 28/3/2017: 1. J-U19 – Rialto/PBV vs CLD 38-80 (21-31) Topscoorders: Lion Vincent (10) Rialto/PBV & Nijman Jose (33) CLD 2. J-U19 – B.V. Frimangron-Hurricanes […]
27 maart 2017

Resultaten 25-26/3/2017

Wedstrijduitslagen van 25/3/2017: 1 – M-U19 – SCVU vs Rialto/PBV 73-24 (32-12) Topscoorders: Hubard Stephanie (15) SCVU & Asaitie Sandrine (10) Rialto/PBV 2 – M-U19 – […]
27 maart 2017

Wedstrijdschema 27/3/2017 – 2/4/2017

Wedstrijdschema 27 mrt – 02 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di. 28 Mrt. 16:00u – J-U19 – Rialto/PBV vs CLD 17:30u – J-U19 – B.V. […]
24 maart 2017

Resultaten 23/3/2017

Wedstrijduitslagen van 20/3/2017: 1 – J-U19 – Inter Maretraite vs De Arend 71-108 (29-56) – Topscoorders: Verwey Romerso (30) Inter Maretraite & Blijd Andrew (44) De […]
22 maart 2017

Resultaten 21/3/2017

Wedstrijduitslagen van 21/3/2017: 1 – J-U19 – De Arend vs SCVU 68-65 (32-33) – Topscoorders: Elburg Chaief (22) De Arend & Rozenwijn Serdinio (20) SCVU 2 […]
21 maart 2017

Resultaten 20/3/2017

Wedstrijduitslagen van 20/3/2017: 1 – J-U16 – CLD vs Rialto/PBV 104-46 (51-24) – Topscoorders: Sield Vitone (26) CLD & Amat Mercellino (17) Rialto/PBV
21 maart 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Heren Eerste Klasse

De tussentijdse inschrijf- en transfer periode voor de Heren Eerste klasse is opengesteld van 22 maart t/m 29 maart 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op […]
20 maart 2017

Resultaten 18-19/3/2017

Wedstrijduitslagen van 18/3/2017: 1 – M-U19 – Yellow Birds vs SCVU 38-74 (17-43) – Topscoorders: Zeefuik Suena (17) Yellow Birds & Jolaine Nyman (16) SCVU 2 […]