Nieuws

1 februari 2019

Resultaten 31/1/2019

Wedstrijduitslagen 31 januari 2019: 1. J-U19 – Ruckers vs De Arend 18-114 (7-40) – Topscoorders: Deng Clifton (9) Ruckers & Tojo Joey (25) De Arend 2. […]
30 januari 2019

Resultaten 29/1/2019

Wedstrijduitslagen 29 januari 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs Ruckers 105-26 (52-13) – Topscoorders: Lieuw-On Shane (24) Yellow Birds & Chen Lin Yuan (13) Ruckers […]
29 januari 2019

Resultaten 28/1/2019

Wedstrijduitslagen 28 januari 2019: 1. J-U16-CLD vs De Schakel 94-48 (37-16) – Topscoorders: van Ams Yannick (35) CLD & Silvin Kevin (16) De Schakel 2. J-U16- […]
28 januari 2019

Schema Wijzigingen – Yellow Birds ’88 uit de competitie

Vanwege het terugtrekken van Yellow Birds’88 uit de heren hoofdklasse competitie, gaan de wedstrijden die geprogrammeerd zijn voor deze vereniging niet meer door. De volgende minimale wijzigingen […]
2 mei 2016

Wedstrijdschema 3 – 8 mei 2016

Wedstrijdschema 3 mei – 8 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 3 mei 16:00 – JJ – De Schakel vs B.V.Frimangron-Hurricanes 17:30 – JJ – […]
2 mei 2016

Resultaten 30/4/2016

Wedstrijduitslagen van 30/4/2016: 1 – MJ – Yellow Birds vs SCVU – Wedstrijd verschoven tot nader orde. 2 – MJ – De Arend vs PBV/Rialto  – Wedstrijd verschoven […]
29 april 2016

Resultaten 28/4/2016

Wedstrijduitslagen van 28/4/2016: 1 – JA – Inter Maretraite vs CLD 66-49 (34-19) – Topscoorders: Kloppenburg Chivaro (30) Inter Maretraite & Sield Vitone (19) CLD 2 – JJ […]
29 april 2016

Wijziging speeldag Jongens Aspiranten Klasse

Namens het SBA bestuur de volgende mededeling: In verband met het samenvallen van de speeldagen in de SBA/SBC competitie is er als oplossing een wijziging gepleegd […]
27 april 2016

Resultaten 26/4/2016

Wedstrijduitslagen van 26/4/2016: 1 – JJ – B.V. Frimangron-Hurricanes vs PBV/Rialto 56-73 (19-43) – Topscoorders: Devid Roucher (15) B.V. Frimangron-Hurricanes & Brondenstein Lagwijn(20) PBV/Rialto 2 – JJ – […]
26 april 2016

Resultaten 25/4/2016

Wedstrijduitslagen van 25/4/2016:   1 – JA – Oase vs Inter Maretraite 20-0 – Reglementaire winst voor Oase i.v.m. afwezigheid van Inter Maretraite 2 – JA – […]
25 april 2016

Wedstrijdschema 25 Apr 2016 – 1 mei 2016

Wedstrijdschema 25 apr – 1 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma 25 apr 15:30 – JA – Oase vs Inter Maretraite 17:00 – JA – […]
25 april 2016

Resultaten 23-24/4/2016

Wedstrijduitslagen van 23/4/2016: 1 – MA – PBV/Rialto vs De Arend 63-42 (30-19) – Topscoorders: Tolud Anita (37) PBV/Rialto & Breinburg Chayenne (18) De Arend 2 – […]
22 april 2016

Resultaten 21/4/2016

Wedstrijduitslagen van 21/4/2016: 1 – JA – Inter Maretraite vs PBV/Rialto 78-81 (47-30) – Topscoorders: Kloppenburg Chevaro (47) Inter Maretraite & Prado Archinio (22) PBV/Rialto 2 – […]
20 april 2016

Resultaten 19/4/2016

Wedstrijduitslagen van 19/4/2016: 1 – JJ – PBV/Rialto vs Yellow Birds 57-78 (31-29) – Topscoorders: Tjon A Len Alonzo (21) PBV/Rialto & Samson Donyell (21) Yellow Birds […]
19 april 2016

Wedstrijdschema 18 – 25 Apr 2016

Locatie: Anthony Nesty Sporthal (NIS) Maandag 18 apr 16:00u – U17 – L’Schutz vs St.Willebrordus 17:15u – U17 – STS 2 vs St.Paschalis 18:30u – U17 […]
19 april 2016

Resultaten 18/4/2016

Wedstrijduitslagen van 18/4/2016: 1 – JA – Yellow Birds vs SCVU 57-107 (21-54) – Topscoorders: Weibolt Keaton (29) Yellow Birds & Lobman Tano (30) SCVU 2 – JA […]
18 april 2016

Wedstrijdschema 18 – 24 Apr 2016

Wedstrijdschema 18 apr – 24 apr Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma 18 apr 15:30 – JA – Yellow Birds vs SCVU 17:00 – JA – […]
18 april 2016

Resultaten 16-17/4/2016

Wedstrijduitslagen van 16/4/2016: 1 – MJ – SCVU vs De Arend 39-42 (21-16) – Topscoorders: Hubard Stephanie (8) SCVU & Breinburg Chayenne (14) De Arend 2 – MJ […]
15 april 2016

Resultaten 14/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 14/4/2016: 1 – JJ – B.V. Frimangron-Hurricanes vs SCVU 52-60 (27-37) – Topscoorders: Devid Roucher (16) B.V. Frimangron-Hurricanes & Emanuels Jonathan (18) SCVU 2 – JJ […]
13 april 2016

Resultaten 12/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 12/4/2016: 1 – JJ – Yellow Birds vs De Arend 67-89 (37-35) – Topscoorders: Samson Donyell (29) Yellow Birds & Leter Dancell (25) […]
12 april 2016

Wedstrijdschema 11 – 17 Apr 2016

  Wedstrijdschema 11 apr – 17 apr Ismay van Wilgen Sporthal Ma 11 apr 15:30 – JA – De Arend vs PBV/Rialto 17:00 – JA – […]
12 april 2016

Resultaten 11/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 11/4/2016: 1 – JA – De Arend vs PBV/Rialto 89-66 (49-28) – Topscoorders: Blijd Andrew (47) De Arend & Lion Vincent (25) PBV/Rialto 2 – […]
11 april 2016

Resultaten 9-10/4/2016

Wedstrijduitslagen van 9/4/2016: 1 – MA – De Arend vs SCVU 31-47 (20-22) – Topscoorders: De Mees Amare (18) De Arend & Nijman Jolain (17) SCVU 2 – […]
8 april 2016

Resultaten 7/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 7/4/2016: 1 – JA – CLD vs Oase 36-79 (22-26) – Topscoorders: Sield Vitone (14) CLD & Lieuw Kie Song Timothy (35) Oase 2 – […]
6 april 2016

Resultaten 5/4/2016

  Wedstrijduitslagen van 5/4/2016: 1 – JJ – CLD vs De Arend 55-102 (30-44) – Topscoorders: Nijman Jose (13) CLD & Leter Dancell (27) De Arend 2 – […]