Nieuws

20 februari 2019

Resultaten 19/2/2019

Wedstrijduitslagen 19 februari 2019: 1. HE – Finabank Koi Carper vs De Schakel 69-67 (43-23) – Topscoorders: Blijd Andrew (25) Finabank Koi Carper & Linger Romero […]
20 februari 2019

Resultaten 18/2/2019

Wedstrijduitslagen 18 februari 2019: 1. J-U16 – SCVU vs Yellow Birds 68-74 (30-26) – Topscoorders: Vreden Jivar (25) SCVU & Lieuw On Shane (21) Yellow Birds 2. […]
19 februari 2019

Programma wijziging 3 Maart 2019

De volgende wijziging in het programma voor zondag 3 maart 2019: – 7:30 p.m. J-U19 – Yellow Birds – CLD – Inhaal wedstrijd (ronde 2) – […]
18 februari 2019

Jaarlijkse Refreshment Cursus Arbiters

Onze jaarlijkse arbiters refreshment trainingen reeks is van start gegaan o.l.v. de zeer ervaren en kundige FIBA official, de heer Edwin Wallaart. In de Ismay van […]
16 mei 2016

Wedstrijdschema 16 – 22 mei 2016

Wedstrijdschema 16 mei – 22 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 17 mei 16:00 – JJ – Inter Maretraite vs Oase 17:30 – JJ – […]
16 mei 2016

Resultaten 14-15/5/2016

  Wedstrijduitslagen van 14/5/2016: 1 – MJ – De Arend vs Yellow Birds 46-45 (21-30) – Topscoorders: Marica Marelva (18) De Arend & Kensmil Cyarah (23) Yellow Birds […]
13 mei 2016

Resultaten 12/5/2016

Wedstrijduitslagen van 12/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs PBV/Rialto 72-50 (33-27) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (20) SCVU & Tjon A Len Alonzo (15) PBV/Rialto & Brondenstein […]
12 mei 2016

Resultaten 11/5/2016

Wedstrijduitslagen van 11/5/2016: 1 – JA – CLD vs SCVU 44-104 (22-52) – Topscoorders: Sield Vitone (16) CLD & Rozenwijn Serdinio (52) SCVU 2 – JA – Oase […]
11 mei 2016

Resultaten 10/5/2016

Wedstrijduitslagen van 10/5/2016: 1 – JJ – Oase vs De Schakel 72-67 (31-32) – Topscoorders: Lieuw Kie Song Timothy (32) Oase & Bies de Howard (17) De […]
10 mei 2016

Resultaten 9/5/2016

  SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 9/5/2016: 1 – U17 – St. Willebrordus vs Surinaams Technische School4 42-54 (17-26) – Topscoorders: Woon Denicio (29) St. Willebrordus […]
9 mei 2016

Resultaten 5-8/5/2016

Wedstrijduitslagen van 5/5/2016: 1 – JJ – SCVU vs De Arend 64-79 (25-31) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (17) SCVU & Ewijk Bjorn (20) De Arend 2 – JJ […]
9 mei 2016

Tussentijdse Inschrijvings- en Transferperiode Heren Hoofdklasse 2016

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Hoofdklasse is opengesteld van maandag 9 mei tot en met maandag 16 mei 2016. De formulieren kunnen ingediend worden op het […]
9 mei 2016

Wedstrijdschema 9 – 15 mei 2016

Wedstrijdschema 9 mei – 15 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 10 mei 16:00 – JJ – Oase vs De Schakel 17:30 – JJ – […]
5 mei 2016

Resultaten 4/5/2016

Wedstrijduitslagen van 4/5/2016: 1 – JA – SCVU vs Oase 84-56 (35-26) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (27) SCVU & Wielingen Chaief (38) Oase 2 – JA – Yellow […]
4 mei 2016

Resultaten 3/5/2016

Wedstrijduitslagen van 3/5/2016: 1 – JJ – De Schakel vs B.V.Frimangron-Hurricanes 70-69 (32-23) – Topscoorders: Bies de Howard (23) De Schakel & Devid Roucher (21) B.V.Frimangron-Hurricanes 2 – […]
3 mei 2016

Resultaten 2/5/2016

  SBC (Scholen Basketbal Competitie)  Wedstrijduitslagen van 2/5/2016: 1 – U17 – Leeuwin vs George Asin 20-42 (9-22) – Topscoorders: Cavan Ulrich (15) Leeuwin & Lion […]
2 mei 2016

Resultaten 30/4/2016

Wedstrijduitslagen van 30/4/2016: 1 – MJ – Yellow Birds vs SCVU – Wedstrijd verschoven tot nader orde. 2 – MJ – De Arend vs PBV/Rialto  – Wedstrijd verschoven […]
2 mei 2016

Wedstrijdschema 3 – 8 mei 2016

Wedstrijdschema 3 mei – 8 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Di 3 mei 16:00 – JJ – De Schakel vs B.V.Frimangron-Hurricanes 17:30 – JJ – […]
2 mei 2016

Resultaten 30/4/2016

Wedstrijduitslagen van 30/4/2016: 1 – MJ – Yellow Birds vs SCVU – Wedstrijd verschoven tot nader orde. 2 – MJ – De Arend vs PBV/Rialto  – Wedstrijd verschoven […]
29 april 2016

Resultaten 28/4/2016

Wedstrijduitslagen van 28/4/2016: 1 – JA – Inter Maretraite vs CLD 66-49 (34-19) – Topscoorders: Kloppenburg Chivaro (30) Inter Maretraite & Sield Vitone (19) CLD 2 – JJ […]
29 april 2016

Wijziging speeldag Jongens Aspiranten Klasse

Namens het SBA bestuur de volgende mededeling: In verband met het samenvallen van de speeldagen in de SBA/SBC competitie is er als oplossing een wijziging gepleegd […]
27 april 2016

Resultaten 26/4/2016

Wedstrijduitslagen van 26/4/2016: 1 – JJ – B.V. Frimangron-Hurricanes vs PBV/Rialto 56-73 (19-43) – Topscoorders: Devid Roucher (15) B.V. Frimangron-Hurricanes & Brondenstein Lagwijn(20) PBV/Rialto 2 – JJ – […]
26 april 2016

Resultaten 25/4/2016

Wedstrijduitslagen van 25/4/2016:   1 – JA – Oase vs Inter Maretraite 20-0 – Reglementaire winst voor Oase i.v.m. afwezigheid van Inter Maretraite 2 – JA – […]
25 april 2016

Wedstrijdschema 25 Apr 2016 – 1 mei 2016

Wedstrijdschema 25 apr – 1 mei Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma 25 apr 15:30 – JA – Oase vs Inter Maretraite 17:00 – JA – […]
25 april 2016

Resultaten 23-24/4/2016

Wedstrijduitslagen van 23/4/2016: 1 – MA – PBV/Rialto vs De Arend 63-42 (30-19) – Topscoorders: Tolud Anita (37) PBV/Rialto & Breinburg Chayenne (18) De Arend 2 – […]