Nieuws

9 maart 2020

Jaarlijkse Ledenmeeting CBC & CONCENCABA

Namens Suriname als lidland van de FIBA heeft de Secretary general, Abigail Josafath-Biswana, namens de Surinaamse Basketbal Associatie, dit weekend deel genomen aan de jaarlijkse lidlandenmeeting […]
9 maart 2020

Resultaten 7-8/03/2020

Uitslagen 7 Mar 2020: 1. MU19 – De Arend vs Yellow Birds 90-81 (37-43) – Topscoorders: Marica Mirelva (51) De Arend & Pengel Chiniqua (57) Yellow […]
6 maart 2020

Resultaten 05/03/2020

Uitslagen 5 Mar 2020: 1. J-U19 – De Arend vs SCVU 62-71 (24-43) – Topscoorders: Zeefuik Enzo (25) De Arend & Esajas Ronaldinhio (19) SCVU   […]
4 maart 2020

Resultaten 03/03/2020

Uitslagen 3 Mar 2020: 1. JU19 – Ruckers vs De Schakel 78-74 (29-41) – Topscoorders: Playfair Soufian (20) Ruckers & Ho A Hing Ivanildo (35) De […]
31 juli 2019

Resultaten 30/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 30 Juli 2019: 1. HH – (Finale Game 2) – SCVU vs Ruckers 77-73 (33-34) – Seriestand (1-1) – Topscoorders : […]
29 juli 2019

Resultaten 28/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 28 Juli 2019: 1. HH – (Finale Game 1) – Ruckers vs SCVU 87-75 (46-31) -Seriestand (1-0) – Topscoorders : Elburg […]
24 juli 2019

Resultaten 23/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 23 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 5) – SCVU vs Yellow Birds 73-69 (36-30) – Seriestand (3-2) – […]
22 juli 2019

Programma Wijziging 23 juli 2019

De wedstrijd van dinsdag 23 juli 2019 tussen SCVU vs Yellow Birds in de HH (Halve Finale Game 5) wordt gespeeld om 8:00 pm i.p.v 9:15 pm.
22 juli 2019

Resultaten 21/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 21 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 4) – Yellow Birds vs SCVU 59-78 (32-39) – Seriestand (2-2) – […]
21 juli 2019

Correctie Topscoorder M-U19 Competitie

Na de gespeelde kampioenswedstrijd op 17 juni jl. is de M-U19 speelster Jolaine Nijman uitgeroepen tot topscoorder van de M-U19 competitie. Dit, vanwege een misverstand ontstaan […]
19 juli 2019

Resultaten 18/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 18 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 3 ) – Ruckers vs De Schakel 104-57 (55-24) – Seriestand (2-1) […]
17 juli 2019

Resultaten 16/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 16 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 2 ) – Yellow Birds vs SCVU 70-63 (37-26) – Seriestand (1-1) […]
15 juli 2019

Resultaten 14/7/2019

Uitslagen Telesur – SBA Playoffs 14 Juli 2019: 1. HH – (Halve Finale Game 1) – Ruckers vs De Schakel 67-52 (30-30) – Seriestand (1-0) – […]
8 juli 2019

Resultaten 7/7/2019

Wedstrijduitslagen 7 juli 2019: 1. HH – De Arend vs De Schakel 44-73 (12-35) – Topscoorders: La Rose Emile (17) De Arend & Henar Jahmal (24) […]
5 juli 2019

Resultaten 4/7/2019

Wedstrijduitslagen 4 juli 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs CLD 100-60 (50-24) – Topscoorders: Blijd Andrew (34) Finabank Koi Carper & Despo Damien (10) […]
3 juli 2019

Resultaten 2/7/2019

Wedstrijduitslagen 2 juli 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs De Arend 63-71 (27-35) -Topscoorders: Anantoewe Danzell (14) Finabank Koi Carper & Elburg Chaief (14) […]
28 juni 2019

Resultaten 27/6/2019

Wedstrijduitslagen 27 juni 2019: 1. HH – Finabank Koi Carper vs Ruckers 68-114 (40-52) – Topscoorders : Drakenstein Iyan en Tjon En Fa Kenzo (18) Finabank […]
26 juni 2019

Programma Wijziging HH 27 Juni 2019

Hierbij de volgende programma wijziging: De heren hoofdklasse wedstrijd tussen Yellow Birds en CLD van donderdag 27 juni a.s. gaat niet door i.v.m. vertrek van Yellow Birds […]
24 juni 2019

Resultaten 23/6/2019

Wedstrijduitslagen 23 juni 2019: 1. HR – De Arend vs SCVU (3e/4e plaats) – 20-0 – Reglementaire winst voor De Arend 2. HR – De Schakel […]
21 juni 2019

Resultaten 20/6/2019

1. M-U16 – (Finale Game 2) – Rialto vs Ballers Club Wanica 46-71 (23-24) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Amaisi Cyarah (34) Rialto & Beyde Monifa […]
18 juni 2019

Resultaten 17/6/2019

Wedstrijduitslagen 17 Juni 2019: 1. M-U19 – (Finale Game 2) – Yellow Birds vs SCVU 66-86 (35-37) – Topscoorders : Pengel Chinique (28) Yellow Birds & […]
17 juni 2019

Resultaten 16/6/2019

Wedstrijduitslagen 16 Juni 2019: 1. HR – (Finale Game 1)- De Schakel vs CLD 70-87 (33-43) Seriestand 0-1 – Topscoorders: Chin A Sen Diego (24) De […]
14 juni 2019

Programma Wijziging HH en M-U19

Hierbij de volgende programma wijzigingen: 1. HH: De wedstrijden van donderdag 20 juni a.s. worden verschoven naar een nader te bepalen datum vanwege het niet beschikbaar […]
14 juni 2019

Resultaten 13/6/2019

Wedstrijduitslagen 13 Juni 2019: 1. M-U16 – (Finale Game 1) – Ballers Club Wanica vs Rialto 73 -41 (35-17) – Seriestand 1-0 – Topscoorders: Reiziger Janessa […]
12 juni 2019

Resultaten 11/6/2019

Wedstrijduitslagen 11 Juni 2019: M-U19 – (Finale Game 1) – SCVU vs Yellow Birds 94-43 (44-21) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Hubard Stephanie (23) SCVU & […]