Nieuws

25 januari 2019

Resultaten 24/1/2019

1. J-U19 – SCVU vs Yellow Birds 60-98 (24-64) – Topscoorders: Lachman Rajel (18) SCVU & Persaud Shankar (29) Yellow Birds 2. J-U19 – De Schakel […]
23 januari 2019

Resultaten 22/1/2019

1. J-U19 – Yellow Birds vs De Arend 83-54 (40-14) – Topscoorders: Amelo Rivano (22) Yellow Birds & Stoutenburg Donegee (16) De Arend 2. J-U19 – […]
21 januari 2019

Resultaten 19-20/1/2019

Wedstrijduitslagen 19 januari 2019: 1. M-U16 – De Arend vs SCVU 44-50 (16-27) – Topscoorders: De Mees Amare (30) De Arend & Agard Janiyah (21) SCVU […]
18 januari 2019

Resultaten 17/1/2019

1. J-U19 – CLD vs Ruckers 20-0 – Reglementaire winst voor CLD 2. J-U19 – Finabank Koi Carper vs SCVU 79-44 (37-21) – Topscoorders: Blijd Andrew […]
2 mei 2018

Resultaten 27-28-29/4/2018 U12 en U14

Uitslagen 27-28-29 april 2018:   1.U12 – Rialto vs Yellow Birds 30-48 (16-26) – Topscoorders: Rozenblad Miqillio (11) Rialto & Meynaars Efran (18) Yellow Birds 2.U12 […]
2 mei 2018

Resultaten 30/4/2018

Uitslag 30 april 2018: 1.J-U16 Rialto vs CLD 58-68 (33-32) – Topscoorders: Holland Diego (23) Rialto & Javinde Rene (18) CLD  
30 april 2018

Resultaten 28-29/4/2018

Uitslagen 28-29 april 2018: 1.M-U19 – Yellow Birds vs SCVU (finale game 1) 59-37 (27-18) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (21) Yellow Birds & Nirk Venicia (11) […]
27 april 2018

Resultaten 26/4/2018

Uitslagen 26 april 2018: 1. J-U16 – De Arend vs Finabank Koi Carper 81-33 (30-15) – Topscoorders Cooman Jammy (23) De Arend & Huiswoud Rafael (16) […]
25 april 2018

Resultaten 24/4/2018

Uitslagen 24 april 2018: 1.J-U16 – SCVU vs CLD 92-68 (44-18) – Topscoorders: Babel Giovanni (25) SCVU & Benschop Ogilvio (16) CLD 2.J-U16 – De Arend […]
24 april 2018

Voorbereiding 3×3 Toernooi

In verband met het aankomend 3×3 toernooi is er een bespreking a.s. vrijdag 27 april. Tijd: 20:00 uur Plaats: Lalla Rookh gebouw 2 Dit evenement is […]
23 april 2018

Resultaten 21-22/4/2018

Uitslagen 21-22 april 2018: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 64-59 (40-28) – Topscoorders: Jedinie Rochella (36) BCW & De Mees Amare (26) De […]
20 april 2018

Resultaten 14-15/4/2018 U12 en U14

Uitslagen 14 april 2018: 1.U12 – Ballers Club Wanica vs Rialto 48-40 (28-19) – Topscoorders: Jambo Jahmit (18) BCW & Byass Nicholius (13) Rialto 2.U14 – […]
20 april 2018

Resultaten 19/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 19 april 2018: 1. HH – SCVU vs De Arend (halve finale, game 1) 70-44 (42-22) – seriestand 1-0 – Topscoorders: […]
18 april 2018

Yellow Birds Kampioen DH Klasse 2018

De DH klasse kampioen is bekend! 🏀 Yellow Birds is kampioen geworden in de DH klasse 🎉 🏀 MVP alsook topscoorder in deze klasse is geworden Cyarah […]
18 april 2018

Resultaten 17/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 17 april 2018: DH – De Arend vs Yellow Birds 54-55 (OT 49-49, rust 29-25) – Topscoorders: Vianen Cindy-Jane (16) De Arend […]
17 april 2018

Opschuivingen in het Wedstrijdschema

Enkele opschuivingen in het wedstrijdschema: 1.De U12 en U14 wedstrijden van zondag 29 april 2018, SCVU vs De Arend, op schema voor 10:30 u en 11:30 […]
17 april 2018

Resultaten 16/4/2018

Uitslagen 16 april 2018: 1.J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 34-109 (10-55) – Topscoorders: Litterdragt Keanu (12) Finabank Koi Carper & Vlamin Ian (26) […]
16 april 2018

Resultaten 14-15/4/2018

Uitslagen 14-15 april 2018: 1.M-U19 – Yellow Birds vs De Arend 77-39 (37-24) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (25) Yellow Birds & Breinburg Chayenne (14) De Arend […]
13 april 2018

Resultaten 12/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play offs 12 april 2018: 1.J-U19 – SCVU vs De Arend (3/4 plaats) 57-56 (28-27) – Topscoorders: Vreden Jivar (12) SCVU & Tolud […]
13 april 2018

Yellow Birds Kampioen J-U19 Klasse 2018

Het is bekend! 🏀 Yellow Birds is kampioen geworden in de J-U19 klasse 🎉 🏀 MVP is geworden Samson Donyell Samson 🙌🏼 en topscoorder in deze klasse […]
12 april 2018

Wedstrijden 1 mei 2018 verschoven

Er zijn enkele verschuivingen geweest in het wedstrijdprogramma i.v.m. de vrije dag op 1 mei a.s. De M-U16 wedstrijd van 1 mei wordt thans gespeeld op […]
11 april 2018

Resultaten 10/4/2018

Uitslagen Telesur SBA play-offs 10 april 2018: 1.J-U19 – Yellow Birds vs Finabank Koi Carper I (finale game 1) 76-66 (35-20) – Topscoorders: Samson Donyell (26) […]
10 april 2018

Resultaten 9/4/2018

Uitslagen 9 april 2018: 1.SCVU vs Yellow Birds – Ruststand: 25-28 – Eindstand : 65-57 – Topscoorders: Vreden Jivar ,24 pnt | SCVU & Zeefuik Enzo , 19 pnt | […]
9 april 2018

Resultaten 8/4/2018

Uitslagen 8 april 2018: 1.HT – B.V. Hurricanes vs De Arend 57-71 (31-31) – Topscoorders: Windzak Marinio (22) BV Hurricanes & Hooghart August (16) De Arend […]
5 april 2018

Rosebel Gold Mines faciliteert trainingskamp nationale basketbalselectie

Rosebel Gold Mines N.V. (“Rosebel”) heeft van 30 maart tot en met 1 april 2018 een trainingskamp voor de nationale basketbalselectie van Suriname gefaciliteerd. Het trainingskamp […]