Nieuws

9 maart 2020

Onderscheiding voor Gavin Kensmil

Onderscheiding voor Gavin Kensmil als newcomer bij SFA University ⛹️‍♂️ Onze eigen Surinaamse basketbal topper🏀❗ Proficiat Gavin!!! 🙌🏼⛹️‍♂️ Lees meer op: Newcomer of the Year SFA University […]
9 maart 2020

Jaarlijkse Ledenmeeting CBC & CONCENCABA

Namens Suriname als lidland van de FIBA heeft de Secretary general, Abigail Josafath-Biswana, namens de Surinaamse Basketbal Associatie, dit weekend deel genomen aan de jaarlijkse lidlandenmeeting […]
9 maart 2020

Resultaten 7-8/03/2020

Uitslagen 7 Mar 2020: 1. MU19 – De Arend vs Yellow Birds 90-81 (37-43) – Topscoorders: Marica Mirelva (51) De Arend & Pengel Chiniqua (57) Yellow […]
6 maart 2020

Resultaten 05/03/2020

Uitslagen 5 Mar 2020: 1. J-U19 – De Arend vs SCVU 62-71 (24-43) – Topscoorders: Zeefuik Enzo (25) De Arend & Esajas Ronaldinhio (19) SCVU   […]
18 juni 2019

Resultaten 17/6/2019

Wedstrijduitslagen 17 Juni 2019: 1. M-U19 – (Finale Game 2) – Yellow Birds vs SCVU 66-86 (35-37) – Topscoorders : Pengel Chinique (28) Yellow Birds & […]
17 juni 2019

Resultaten 16/6/2019

Wedstrijduitslagen 16 Juni 2019: 1. HR – (Finale Game 1)- De Schakel vs CLD 70-87 (33-43) Seriestand 0-1 – Topscoorders: Chin A Sen Diego (24) De […]
14 juni 2019

Programma Wijziging HH en M-U19

Hierbij de volgende programma wijzigingen: 1. HH: De wedstrijden van donderdag 20 juni a.s. worden verschoven naar een nader te bepalen datum vanwege het niet beschikbaar […]
14 juni 2019

Resultaten 13/6/2019

Wedstrijduitslagen 13 Juni 2019: 1. M-U16 – (Finale Game 1) – Ballers Club Wanica vs Rialto 73 -41 (35-17) – Seriestand 1-0 – Topscoorders: Reiziger Janessa […]
12 juni 2019

Resultaten 11/6/2019

Wedstrijduitslagen 11 Juni 2019: M-U19 – (Finale Game 1) – SCVU vs Yellow Birds 94-43 (44-21) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Hubard Stephanie (23) SCVU & […]
11 juni 2019

Resultaten 10/6/2019

Wedstrijduitslagen 10 Juni 2019: U14 – Rialto vs CLD 28-60 (18-26) – Topscoorder: Ooiberg shabeli (12) Rialto & Fokke tushar (11) CLD  
10 juni 2019

SBA Secretariaat gesloten op 11 Juni 2019

Het SBA secretariaat zal op dinsdag 11 juni (morgen) gesloten zijn voor het publiek. Er kan ten alle tijde gemaild worden naar secretariaat@sba.sr of info@sba.sr.
10 juni 2019

Resultaten 8-9/6/2019

Wedstrijduitslagen 8 Juni 2019: U12 – De Arend vs Yellow Birds 36-52 (12-33) – Topscoorder: Main Redjinio (10) De Arend & Wartes Jermelcio (20) Yellow Birds […]
7 juni 2019

Resultaten 6/6/2019

Wedstrijduitslagen 6 Juni 2019: HH – De Schakel vs Ruckers 55-77 (14-47) – Topscoorders : Beverdijk Cheraldo (17) De Schakel & Ewijck Bijorn en Elburg Xavier […]
5 juni 2019

Programma Wijziging HR 9/6/2019

De wedstrijd van zondag 9 juni 2019 tussen De Arend en CLD in de heren recreatieklasse (halve finale game 3) wordt gespeeld om 10:45 am i.p.v. […]
3 juni 2019

Resultaten 1-2/6/2019

Wedstrijduitslagen 1 Juni 2019: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs De Arend 88-25 (41-13) – Topscoorders: Beyde Monifa (33) Ballers Club Wanica & Berend Demelza […]
31 mei 2019

Programma Wijzigingen U12 en U14 Klassen

Hieronder een overzicht van de in te halen wedstrijden in de U12 en U14 klasse: Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal 1. Zaterdag 8 juni 2019 9:00 […]
29 mei 2019

Resultaten 28/5/2019

Wedstrijduitslagen 28 Mei 2019: 1. HE – (1ste/2de plaats) – SCVU vs Finabank Koi Carper 50-54 (17-33) – Topscoorders: Stuger Raymond (10) SCVU & Blijd Andrew […]
27 mei 2019

Resultaten 25-26/5/2019

Wedstrijduitslagen 25 Mei 2019: 1. M-U19 – Yellow Birds vs De Arend 75-33 (29-18) – Topscoorders: Pengel Chinique (33) Yellow Birds & De Mees Amare (13) […]
27 mei 2019

Programma Wijziging HE 28/5/2019

De wedstrijd van dinsdag 28 mei 2019 tussen SCVU vs  Finabank Koi Carper in de HE (Finale Game 3) wordt gespeeld om 7:30 pm uur i.p.v.  9:15 pm.
24 mei 2019

Resultaten 23/5/2019

Wedstrijduitslagen 23 Mei 2019: 1. DH – (Finale Game 2) – De Arend vs Yellow Birds 40-60 (21-25) – Seriestand 0-2 – Topscoorders: Marica Mirelva (15) […]
22 mei 2019

Resultaten 21/5/2019

Wedstrijduitslagen 21 Mei 2019 : HE – (Game 3 ) – SCVU vs De Arend 81-55 (33-28) – Seriestand 2-1 – Topscoorders: Eva Shivaro (21) SCVU […]
21 mei 2019

3e Ronde en Playoffs HH in ANS

De 3e ronde (start in de maand juni) alsook de playoffs van de heren hoofdklasse wedstrijden zullen afgewerkt worden in de Anthony Nesty sporthal, vanwege de […]
20 mei 2019

Resultaten 19/5/2019

Wedstrijduitslagen 19 Mei 2019 : HR – Ballers Club Wanica vs De Schakel 48-62 (19-27) – Topscoorders: Mullin Dennis (25) BCW & Chin A Sen Diego […]
19 mei 2019

Resultaten 18/5/2019

Wedstrijduitslagen 18 Mei 2019 : M-U16 – Rialto vs De Arend 0-20 – Reglementaire winst voor De Arend M-U16 – SCVU vs Ballers Club Wanica 38-66 […]
17 mei 2019

Resultaten 16/5/2019

Wedstrijduitslagen 16 mei 2019 : J-U16 – (Finale Game 3 ) – Yellow Birds vs SCVU 101-98 (41-39) (89-89) – Topscoorders: Holland Diego (28) Yellow Birds […]