Nieuws

10 mei 2019

Resultaten 9/5/2019

Wedstrijduitslagen 9 mei 2019 : 1. J-U16 – (Finale Game 1) – Yellow Birds vs SCVU 72-80 (36-33) – Seriestand 0 – 1 – Topscoorders: Holland […]
8 mei 2019

Resultaten 7/5/2019

Wedstrijduitslagen 7 mei 2019 :  HE – (Game 1) – SCVU vs De Arend 59-58 (33-26) (48-48) -Seriestand 1-0 – Topscoorders: Zebeda Daniel (19) SCVU & […]
6 mei 2019

Resultaten 5/5/2019

Wedstrijduitslagen 5 mei 2019 : HR – De Arend vs BCW 67-46 (34-24) – Topscoorders: Sedoc Edwin (12) De Arend & Mullin Dennis (13) BCW HR […]
5 mei 2019

Resultaten 4/5/2019

Wedstrijduitslagen 4 mei 2019: M-U16 – De Arend vs SCVU  24-59 (14-32)-Topscoorder: Afonsoewa  Jayentie (8) De Arend & Agard Janiyah (24) SCVU M-U16 – Rialto vs […]
21 december 2018

Resultaten 20/12/2018

1. J-U16 – De Arend vs De Schakel 63-54 (31-26) – Topscoorders: Lobo Faiq (18) De Arend&  Mamie Rorensio (15) De Schakel_& Silvin Kevin (15) De […]
19 december 2018

Resultaten 18/12/2018

1. J-U19 – Finabank Koi Carper vs CLD 97-62 (52-28) – Topscoorders: Prade Archinio (19) Finabank Koi Carper & Cairo Russel (16) CLD 2. J-U19 – […]
18 december 2018

Resultaten 17/12/2018

J-U16 – De Arend vs Yellow Birds 66-57 (33-32) – Topscoorders: Zamuel Elithai (24) De Arend & Holland Diego (13) Yellow Birds J-U16 – SCVU vs […]
17 december 2018

Resultaten 15-16/12/2018

Wedstrijduitslagen 15 december 2018: 1. M-U16 – Ballers Club Wanica vs SCVU 20-0 (regelmentaire winst) 2.M-U16 – De Arend vs Rialto 52-46 (18-23) – Topscoorders: De […]
14 december 2018

Resultaten 13/12/2018

J-U16 – CLD vs De Arend 60-55 (32-31) – Topscoorders: Promes Archell (24) CLD &Tojo Sven (18) De Arend J-U16 – Yellow Birds vs De schakel […]
12 december 2018

Resultaten 11/12/2018

1. J-U19 – Ruckers vs Yellow Birds 43-116 (23-116) – Topscoorders: Ellis Gavier (19) Ruckers & Lieuw On Shane (27) Yellow Birds 2. J-U19 – SCVU […]
11 december 2018

Resultaten 10/12/2018

1. J-U16 – De Schakel vs CLD 14-149 (10-70) – Topscoorders: Homoet Ezra (6) De Schakel & Van Ams Yannick (42) CLD 2. J-U16 – De […]
10 december 2018

Resultaten 9/12/2018

1. J-U19 – Yellow Birds vs SCVU 97-66 (26-30) – Topscoorders: Amelo Rivano (24) Yellow Birds & Weibolt Lordenzio (13) SCVU 2. J-U19 – CLD vs […]
7 december 2018

Resultaten 6/12/2018

HE – Telesur vs De Arend 60-69 (23-37) – Topscoorders: Tay Furgill (29) Telesur & Simson Dwight (22) De Arend HE – SCVU vs Ruckers 91-73 […]
5 december 2018

Resultaten 4/12/2018

J-U19 – Finabank Koi Carper vs Ruckers 222-11 (124-6) – Topscoorders: Prado Archinio (41) Finabank Koi Carper & Ellis Gavier (6) Ruckers J-U19 – De Arend […]
3 december 2018

Resultaten 2/12/2018

1. J-U19 – Ruckers vs CLD 23 – 178 (4 – 91) -Topscoorders: Deng Clifton(11) Ruckers & Despo Damian en Cairo Russel (31) CLD J-U19 – […]
30 november 2018

Sporters op vertrek voor Consude Games 2018

Het is zo ver!!! Aan al onze vertrekkende 🇸🇷 Surinaamse 🇸🇷 sporters en team begeleiders succes en motivatie toegewenst bij de Consude Games georganiseerd in Arequipa […]
30 november 2018

Resultaten 29/11/2018

J-U16 – Yellow Birds vs De Arend 59 – 58 (26 – 30) – Topscoorders: Lieuw on Shane (19) Yellow Birds & Tojo sven (22) De […]
28 november 2018

Resultaten 27/11/2018

J-U19 – CLD vs SCVU 64-62 (24-28) – Topscoorders: Martin Silvano (22) CLD & Lachman Rajel (15) SCVU J-U19 – Finabank Koi Carper vs De Arend […]
27 november 2018

Resultaten 26/11/2018

J-U16 – De Arend vs CLD 70-60 (35-28) – Topscoorders: Tojo Sven (22) De Arend & Promes Archell (18) CLD J-U16 – De Schakel vs Yellowbirds […]
26 november 2018

Uitstel Wedstrijden i.v.m. Consude Games 2018

Vanwege het vertrek van de jongens en meisjes teams naar de Consude games in Peru worden de volgende wedstrijden uitgesteld: Zaterdag 1 december M-U16 – Ballers […]
26 november 2018

Resultaten 24/11/2018

M-U19 – Yellow Birds vs Rialto 78 – 43 (51 – 19)- Topscoorders: Imani Brasdorp (28)Yellow Birds & Cyarah Amaisi (22) Rialto M-U19 – SCVU vs […]
23 november 2018

Resultaten 22/11/2018

J-U19 – De Arend vs CLD 69-80 (32 – 42) – Topscoorders: Stendenburg Donegee (15) De Arend & Despo Damian (20) CLD J-U19 – De Schakel […]
21 november 2018

Resultaten 20/11/2018

J-U19 | Finabank Koi Carper vs Yellow Birds | 75 – 70 (38 – 35) | Topscoorders: Prado Archinio (17) Finabank Coi Carper & Wip Gianni […]
20 november 2018

Resultaten 19/11/2018

J-U16 | CLD vs De Schakel | 106 – 41 (48 – 23) | Topscoorders: Benschop Ogilivio (28) CLD & Winston Rafe (16) De Schakel J-U16| […]
19 november 2018

Resultaten 18/11/2018

HE | SCVU vs Telesur | 95 – 65 (45 – 31) | Topscoorders: Vreden Jaleel (26) SCVU & Tay Furgill (23) Telesur HE | B.V. Hurricanes vs […]