Nieuws

12 april 2019

Resultaten 11/4/2019

Wedstrijduitslagen 11 april 2019: 1. J-19 – CLD vs Finabank Koi Carper 74-86 (29-27) – Seriestand (0-2) – Topscoorders: Benschop Ogilvio (19) CLD & Prado Archinio […]
10 april 2019

Resultaten 9/4/2019

Wedstrijduitslagen 9 april 2019: 1. J-U19 – Yellow Birds vs SCVU 93-80 (51-45) – Seriestand (1-0) – Topscoorders: Wielingen Chaief (32) Yellow Birds & Vreden Jivar […]
9 april 2019

Resultaten 8/4/2019

Wedstrijduitslagen 8 april 2019: 1. J-U16 – CLD vs Yellow Birds 68-93 (38-44) – Topscoorders: Promes Archell (17) CLD & Holland Diego (21) Yellow Birds
8 april 2019

Resultaten 6-7/4/2019

Wedstrijduitslagen 6 april 2019: 1. M-U16 – SCVU vs Rialto 67-58 (35-30) – Topscoorders: Agard Janiyah (29) SCVU & Amaisi Cyarah (23) Rialto 2. M-U16 – […]
12 juli 2017

Ruckers Kampioen Heren Eerste Klasse

De felicitaties aan het team van Ruckers met het behalen van hun kampioenschap in de Heren Eerste Klasse. Het team van De Schakel eindigde op de […]
12 juli 2017

Resultaten 10-11/7/2017

Wedstrijduitslagen van 10 juli 2017: M-U17 Nationaal Team vs J-U16 Finabank Koi Carper 55-85 (21-46) – Topscoorders: Nirk Venicia (14) M-U17 Nationaal Team & Rellum Donovan (28) J-U16 Finabank […]
10 juli 2017

Resultaten 8-9/7/2017

Wedstrijduitslagen van 8 juli 2017: 1.M-U16 – SCVU vs Rialto/PBV 75-16 (29-10) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (18) SCVU & Comvalius Cheransa (8) Rialto/PBV 2.M-U19 – Yellow […]
9 juli 2017

De Arend Kampioen Heren Tweede Klasse

De felicitaties aan het team van De Arend met hun kampioenschap en het team van SCVU met het behalen van het semi-kampioenschap. Op de 3e plaats […]
7 juli 2017

Resultaten 6/7/2017

Wedstrijduitslagen van 6 juli 2017: 1.J-U19 – SCVU vs Oase 62-46 (26-28) – Topscoorders: Rozenwijn Serdinio (12) en Weibolt Lordenzio (12) SCVU & Kloppenburg Chivaro (15) […]
5 juli 2017

Resultaten 4/7/2017

Wedstrijduitslagen van 4 juli 2017: 1.J-U19 – Inter Maretraite vs De Schakel – 44-62 (24-31) – Topscoorders: Madramuthu Sachin (33) Inter Maretraite & Brondenstein Lagwijn (17) De […]
4 juli 2017

SCVU Kampioen J-U16

De felicitaties aan het team van SCVU met het behalen van hun kampioenschap in de Jongens U-16 Klasse. Het team van Yellow Birds eindigde op de […]
4 juli 2017

Resultaten 3/7/2017

Wedstrijduitslagen van 3 juli 2017: 1.J-U16 – CLD vs De Arend (3e/4e plaats) – 77-62 (32-31) – Topscoorders: Cairo Russel (27) CLD & Dompig Davierro (26) […]
3 juli 2017

Resultaten 2/7/2017

Wedstrijduitslagen van 2 juli 2017: 1.HT – Finabank Koi Carper vs De Arend 60-63 (16-27) – Topscoorders: Liong A San Liyan (18) Finabank Koi Carper & […]
30 juni 2017

Resultaten 29/6/2017

Wedstrijduitslagen van 29 juni 2017: 1.J-U19 – Rialto/PBV vs Finabank Koi Carper 0-20 Reglementaire winst voor Finabank Koi Carper 2.J-U19 – Yellow Birds vs CLD 89-60 […]
28 juni 2017

Resultaten 24/6/2017

Wedstrijduitslagen van 24 juni 2017: 1.U12 – Rialto/PBV vs De Arend 50-26 (26-10) – Topscoorders: Olieberg Chabelie (26) Rialto/PBV & Webster Daniel (6) en Pinas Moetira […]
28 juni 2017

Resultaten 27/6/2017

Wedstrijduitslagen van 27 juni 2017: 1.J-U19 – CLD vs Rialto/PBV 106-43 (49-22) – Topscoorders: Nijman Jose (26) CLD & Anantoewe Danzel (15) Rialto/PBV 2.J-U19 – Finabank […]
27 juni 2017

Resultaten 25-26/6/2017

Wedstrijduitslagen van 25 juni 2017: 1.M-U16 De Arend vs PBV/Rialto 46-31 (24-18) – Topscoorders: Marica Marelva (21) De Arend & Amaisi Cyarah (13) en Comvalius Cheransa […]
23 juni 2017

Resultaten 22/6/2017

Wedstrijduitslagen van 22 juni 2017: 1.De Schakel vs SCVU 60-71 (27-38) – Topscoorders: Prado Archinio (13) en Brondenstein Lagwijn (13) De Schakel & Babel Giovanni (16) […]
23 juni 2017

Basketbal Clinic Charlon Kloof

De VBTO nodigt alle coaches van de SBA uit om de clinic verzorgd door de bekende profspeler Charlon Kloof bij te wonen. Locatie   : Lyceum 1 […]
23 juni 2017

Voortgang J-U19 Wedstrijd 25/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat de J-U19 wedstrijd tussen De Schakel en Oase voortgang vindt op zondag 25 juni om 17:30 u, in de Ismay van […]
21 juni 2017

Resultaten 20/6/2017

Wedstrijduitslagen van 20 juni 2017: 1.J-U19 – De Arend vs Inter Maretraite 70-69 (42-33) – Topscoorders: Blijd Andrew (24) De Arend & Madramuthu Sachin (29) Inter […]
20 juni 2017

Uitstel J-U19 Wedstrijd 20/6/2017

Hierbij delen wij u mede, dat vanwege overmacht, de J-U19 wedstrijd tussen De Schakel en Oase hedenmiddag om 16:00 u, geen voortgang heeft.   Wij verzoeken […]
20 juni 2017

Resultaten 19/6/2017

Wedstrijduitslagen van 19 juni 2017: 1.M-U19 – SCVU-Yellow Birds – 70-52 (27-27) – Topscoorders: Nijman Jolain (26) SCVU & Zeefuik Suena (20) Yellow Birds 2.M-U16 – […]
19 juni 2017

Resultaten 17-18/6/2017

Wedstrijduitslagen van 17 juni 2017: 1.M-U16 – Ballers Club Wanica vs SCVU 52-61 (21-29) – Topscoorders: Jedinie Rochella (26) Ballers Club Wanica & Nijman Jolain (23) […]
16 juni 2017

Resultaten 15/6/2017

Wedstrijduitslagen van 15 juni 2017: 1.M-U17 Nationale selectie vs J-U16 Rialto/PBV: 56-54 (21-25) – Topscoorders: Kensmil Cyarah (14) & Beeldsnijder Mathew (13) 2.J-U19 – Rialto/PBV vs Yellow […]