Nieuws

16 januari 2019

Resultaten 14/1/2019

1. J-U16 – SCVU vs De Schakel 95-54 (40-25) – Topscoorders: Vigelandzoon Shafieq (24) SCVU & Silvin Kevin (19) De Schakel 2. J-U16 – CLD vs […]
14 januari 2019

Ramon Theodorus Krieger

Onze grote basketballer, Ramon Theodorus Krieger, heeft het tijdige met het eeuwige verwisseld. De SBA condoleert namens deze de nabestaanden alsook de basketbalgemeenschap en wenst een […]
14 januari 2019

Resultaten 12-13/1/2019

Wedstrijduitslagen 12 januari 2019: 1. M-U19 – De Arend vs SCVU 36-85 (17-37) – Topscoorders: Marica Mirelva (13) De Arend & Hubard Stephanie en Nijman Jolaine […]
14 januari 2019

SYR Beste 3×3 Team van Suriname in Ambassador’s Cup

De Surinaamse Basketbal Associatie (SBA) in samenwerking met het Surinaams Olympisch Comite (SOC) en de Chinese Ambassade in Suriname, hebben op 12 januari met succes de […]
25 april 2017

Resultaten 24/4/2017

Wedstrijduitslagen van 24 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 54-109 (28-45) – Topscoorders: Landolf Kenrick (14) Finabank Koi Carper & Wip […]
24 april 2017

Resultaten 23/4/2017

Wedstrijduitslagen van 23 april 2017: 1. DH – Yellow Birds vs Rialto/PBV 48-43 (33-19) – Topscoorders: Naarden Chayenne (17) Yellow Birds & Zeefuik Zephanya (13) Rialto/PBV […]
24 april 2017

Wedstrijdschema 24-30/4/2017

Wedstrijdschema 24 Apr – 30 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 24 Apr. 15:30 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs Yellow Birds 17:00 – […]
21 april 2017

Wijziging Schema 23/4/2017 U10 klasse

Gewijzigd schema U10 klasse voor zondag 23 april 2017: 11:00 – U10 – CLD 2 vs De Arend 11:00 – U10 – Yellow Birds vs CLD […]
20 april 2017

Wijziging Start-tijd wedstrijden Maandag

Namens het Bestuur van de SBA, delen wij u hierbij mede, dat met ingang van maandag 24 april a.s. alle wedstrijden op de maandag om 15:30 […]
14 april 2017

Resultaten 13/4/2017

Wedstrijduitslagen van 13 april 2017: 1. J-U16 – Rialto/PBV vs De Arend 51-85 (29-36) – Topscoorders: Beeldsnijder Mathew (12) Rialto/PBV & Anantoewe Danzel (12) Rialto/PBV & […]
12 april 2017

Resultaten 11/4/2017

Wedstrijduitslagen van 11 april 2017: 1. J-U19 – Inter Maretraite vs SCVU 46-93 (16-36) – Topscoorders: Verwey Romerso (23) Inter Maretraite & Rozenwijn Serdinio (27) SCVU […]
11 april 2017

Tussentijdse Inschrijf- en Transfer periode Heren Tweede Klasse

De tussentijdse inschrijvings- en transferperiode voor de Heren Tweede klasse is open gesteld van 10-17 april 2017. De formulieren kunnen ingediend worden op het secretariaat van […]
11 april 2017

Resultaten 10/4/2017

Wedstrijduitslagen van 10 april 2017: 1. J-U16 – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 72-61 (31-23) – Topscoorders: Rellum Donnavan (23) Finabank Koi Carper & Anatoewe Danzel […]
10 april 2017

Resultaten 8-9/4/2017

Wedstrijduitslagen van 8/4/2017: 1. M-U19 – SCVU vs Yellow Birds 98-35 (48-15) – Topscoorders: Nirk Venicia (25) SCVU & Tuart Janine (14) Yellow Birds 2. M-U19 […]
10 april 2017

Wedstrijdschema 10-16/4/2017

Wedstrijdschema 10 Apr – 16 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 10 Apr. 15:30 – J-U16 – Finabank Koi Carper vs Rialto/PBV 17:00 – J-U16 […]
7 april 2017

Wijziging locatie U12 CLD vs Ballers Club Wanica 8/4/2017

Vanwege weersomstandigheden zal de U12 wedstrijd tussen CLD en Ballers Club Wanica, welke op schema staat voor zaterdag 08 april a.s., niet meer gespeeld worden op […]
7 april 2017

Resultaten 6/4/2017

Wedstrijduitslagen van 6 april 2017: 1. J-U16 – SCVU vs De Arend 73-45 (34-26) – Topscoorders: Babel Giovannie (14) SCVU & Windzak Marinio (15) De Arend […]
5 april 2017

Resultaten 4/4/2017

Wedstrijduitslagen van 4 april 2017: 1. J-U19 – De Schakel vs Inter Maretraite 75-53 (38-29) – Topscoorders: Brondenstein Lagwijn (25) De Schakel & Verwey Romerso (21) […]
4 april 2017

Resultaten 3/4/2017

Wedstrijduitslagen van 3 april 2017: 1. J-U16 – Yellow Birds vs Rialto/PBV 81-44 (42-25) – Topscoorders: Lobman Tano (25) Yellow Birds & Anantoewe Denzel (12) Rialto/PBV […]
3 april 2017

Inhaalwedstrijd U12

Wegens omstandigheden was er geen voortgang van de wedstrijd op zaterdag 11 maart 2017 in de U12 klasse Rialto vs Yellow Birds. Genoemde wedstrijd wordt afgespeeld […]
3 april 2017

Resultaten 1-2/4/2017

Wedstrijduitslagen van 1/4/2017: 1 – M-U19 – Rialto/PBV vs Yellow Birds 49-63 (22-27) – Topscoorders: Tolud Anita (15) Rialto/PBV & Zeefuik Suena (22) Yellow Birds 2 […]
3 april 2017

Wedstrijdschema 3-9/4/2017

Wedstrijdschema 03 Apr – 09 Apr. Locatie: Ismay van Wilgen Sporthal Ma. 03 Apr. 15:30 – J-U16 – Yellow Birds vs Rialto/PBV 17:00 – J-U16 – […]
31 maart 2017

Resultaten 30/3/2017

Wedstrijduitslagen van 30 maart 2017: 1 – J-U16 – De Arend vs CLD 62-60 (26-29) – Topscoorders: Windzak Madinio (22) De Arend & Sield Vitone (30) […]
29 maart 2017

Resultaten 28/3/2017

Wedstrijduitslagen van 28/3/2017: 1. J-U19 – Rialto/PBV vs CLD 38-80 (21-31) Topscoorders: Lion Vincent (10) Rialto/PBV & Nijman Jose (33) CLD 2. J-U19 – B.V. Frimangron-Hurricanes […]
27 maart 2017

Resultaten 25-26/3/2017

Wedstrijduitslagen van 25/3/2017: 1 – M-U19 – SCVU vs Rialto/PBV 73-24 (32-12) Topscoorders: Hubard Stephanie (15) SCVU & Asaitie Sandrine (10) Rialto/PBV 2 – M-U19 – […]